Viss par 3er.lv forumu

Visas slēgtās tēmas u.c., kas vairs nav aktuāls.
Profila bilde
Agrais
Ziņojumi: 288
Pievienojies: 21 Nov 2011, 23:37
Braucu ar: e36 kuutinju
Atrašanās vieta: Sigulda
Reputācija: 2
 

23 Jūl 2017, 01:38

igoooo rakstīja: 22 Jūl 2017, 22:24Pēc būtības jau sanāk, ka it kā viss tiek darīts, lai mums būtu labāk. Nesaprotu tikai kā var izdarīt kaut ko cilvēku labā, nemaz nepainteresējoties vai viņi to grib, vai viņiem to vajag, bet vienkārši to savā ziņā uzspiest.
perfekti pateici.... :super: :super: :super: tā arī ir.
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 

23 Jūl 2017, 02:56

Inferno rakstīja: 22 Jūl 2017, 12:25
edzis rakstīja: 22 Jūl 2017, 11:46
Pēc kāda vel rezumē tev prasās? Mēs tevis dēļ uzrīkojām sabraucienu, lai tev visu paskaidrotu, tu neatbrauci.
Uzskatu, ka neesi tiesīgs vairs te pīkstēt. Tāpat jau tev 10 reizes ir teikts, ka forumā tiks publicēts raksts par to, kas notiek. Lai interneta varoņi vai protams cilvēki, kas nespēj ierasties distances dēļ var izprast to domu.

Vēlos uzsvērt, ka vakar ieradās 3gb e90 un principā viss pārējais bija e36 un neviens nevienu nenodirsa, visi draudzīgi papļāpāja un papriecājās, ka var atkal savākties kopā.
Es vai tad prasīju, lai jūs priekš manis kaut ko rīkotu? Nē, neprasīju. Un man arī neviens neprasīja, vajag man to sabraucienu vai nē, bet vienkārši uzrīkoja uz savu galvu, tā kā es uzskatu, ka arī Tu man neesi tiesīgs kaut ko pārmest par neierešanos.
Inferno priekš Tevis speciāli - pasaki, kur man atbraukt un es atbraukšu visu individuāli, priekš Tevis izstāstīšu.
Atbidēšu uz Taviem visiem jautājiem.
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

23 Jūl 2017, 03:45

RENIO rakstīja: 23 Jūl 2017, 02:56
Inferno rakstīja: 22 Jūl 2017, 12:25
edzis rakstīja: 22 Jūl 2017, 11:46
Pēc kāda vel rezumē tev prasās? Mēs tevis dēļ uzrīkojām sabraucienu, lai tev visu paskaidrotu, tu neatbrauci.
Uzskatu, ka neesi tiesīgs vairs te pīkstēt. Tāpat jau tev 10 reizes ir teikts, ka forumā tiks publicēts raksts par to, kas notiek. Lai interneta varoņi vai protams cilvēki, kas nespēj ierasties distances dēļ var izprast to domu.

Vēlos uzsvērt, ka vakar ieradās 3gb e90 un principā viss pārējais bija e36 un neviens nevienu nenodirsa, visi draudzīgi papļāpāja un papriecājās, ka var atkal savākties kopā.
Es vai tad prasīju, lai jūs priekš manis kaut ko rīkotu? Nē, neprasīju. Un man arī neviens neprasīja, vajag man to sabraucienu vai nē, bet vienkārši uzrīkoja uz savu galvu, tā kā es uzskatu, ka arī Tu man neesi tiesīgs kaut ko pārmest par neierešanos.
Inferno priekš Tevis speciāli - pasaki, kur man atbraukt un es atbraukšu visu individuāli, priekš Tevis izstāstīšu.
Atbidēšu uz Taviem visiem jautājiem.
Vai es esmu vienīgais kuru administrācija tik ļoti grib satikt un visu paskaidrot? :hahaha: Jau sazin kurais piedāvājums, sāk pat palikt aizdomīgi. Nē, pēc būtības nav problēmu, augusta padsmitajos datumos būšu atpakaļ LV un varam satikties, es gan neesmu pārliecināts vai uzzināšu kaut ko jaunu, jo gan jau līdz tam laikam būs tas sen solītais raksts ar visu info, bet still - varēsim satikties un varēsi izstāstīt. Pamatdoma ir skaidra: e36 vairs nav tāda perspektīva nākotnē un tāpēc vajag vairāk tautas, lai būtu vairāk bablo un varētu rīkot interesantākus pasākumus, īsumā - lai būtu vairāk fun. Bet, kā jau ch. minēja - "ideja laba, realizācija iesūkā", un es tam nevaru nepiekrist.
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 

23 Jūl 2017, 03:48

ok, tad gaidu no tevis datumu
Profila bilde
Karrlo
Ziņojumi: 664
Pievienojies: 05 Nov 2011, 17:44
Braucu ar: V8
Reputācija: 2
 

23 Jūl 2017, 13:01

Atziishos ,arii Es sakumaa skatijos skeptiski ,nemot vera to ,ka esmu seit jau looooti sen un bijusi vairaki e36 ,cits smukaaks ,cits ne tik loti ,bet esmu vislaik sekojis lidzi ,kas seit notiek ,kadreiz ari aktivi piedalijos sava topika uztureshana ,bet tad viss aizgaja lidz vienam momentam ,kad seit masveidaa saka paradities ta saucamie ``2 nedelju projekti`` ,vai ari ``uzliku jaunas ziemenes un ieliku 1 h7 spuldzi`` ,tad man kka saka nolaisties rokas ,kko seit vispar posteet un raadit ,jo man saaka likties ka cilvekiem mazliet citas lietas vairaak interesejosas un sho ``superiigo`` projektu paarsvars nu jau bija daudz lielaks nekaa kvalitativo ,aciim tiikamo projektu skaits ...
Tapeec lielie bljaaveeji un ciiniitaji var stuuriiti nervozi uzpiipeet ,jo liimenim ir jaaug un shis ir ljoti labs veids ,kaa to izdariit ,shajaas paaris dienaas ,kad ir 3er.lv ,sheit ir paradijusies paaris auto apraksti ,kuri leena garaa saak aizsegt sho ``projektu`` eenu ,kas ir loti apsveicami un jo vairaak taadu buus ,jo aatraak saaks pazust shie pseidotopiki ,jo cilveki varbut paverojot iipatsvaru ,saaks filtreet ,ko likt un ko nelikt ....
Keep up !
KK TECHnics
-AutoServiss un Apkopes gan Sporta gan Ielas auto-Rezerves dalas ikdienai un Sportam-
Meldru iela 2,Riga
Tel.Nr - 202-66-66-5


www.karrlodrift.lv
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 

23 Jūl 2017, 16:46

Jau sen un arī tagad, ar jaunu startu iesaku adminiem tupa dzēst visus tos, kuri tik dzen sūdu un pa lāgam neko nedara kā tik piemēslo forumu.
Dzēst, un lai iet uz poweru.
Iesaku, e46.lv tas strādā ;)
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

23 Jūl 2017, 18:48

Karrlo rakstīja: 23 Jūl 2017, 13:01 Atziishos ,arii Es sakumaa skatijos skeptiski ,nemot vera to ,ka esmu seit jau looooti sen un bijusi vairaki e36 ,cits smukaaks ,cits ne tik loti ,bet esmu vislaik sekojis lidzi ,kas seit notiek ,kadreiz ari aktivi piedalijos sava topika uztureshana ,bet tad viss aizgaja lidz vienam momentam ,kad seit masveidaa saka paradities ta saucamie ``2 nedelju projekti`` ,vai ari ``uzliku jaunas ziemenes un ieliku 1 h7 spuldzi`` ,tad man kka saka nolaisties rokas ,kko seit vispar posteet un raadit ,jo man saaka likties ka cilvekiem mazliet citas lietas vairaak interesejosas un sho ``superiigo`` projektu paarsvars nu jau bija daudz lielaks nekaa kvalitativo ,aciim tiikamo projektu skaits ...
Tapeec lielie bljaaveeji un ciiniitaji var stuuriiti nervozi uzpiipeet ,jo liimenim ir jaaug un shis ir ljoti labs veids ,kaa to izdariit ,shajaas paaris dienaas ,kad ir 3er.lv ,sheit ir paradijusies paaris auto apraksti ,kuri leena garaa saak aizsegt sho ``projektu`` eenu ,kas ir loti apsveicami un jo vairaak taadu buus ,jo aatraak saaks pazust shie pseidotopiki ,jo cilveki varbut paverojot iipatsvaru ,saaks filtreet ,ko likt un ko nelikt ....
Keep up !
Kā Tu vari pēc pārus dienu paiešanas teikt,ka ir parādījušies labāki,saturiskāki auto projektu apraksti? Ja izveidots topiks,liels apraksts,tas nenozīmē,ka tas tā turpināsies. Tas pats bija ar e36,jā,bet pagaidām teikt,ka saturiski kkas ir mainījies ir nevietā .
Profila bilde
Madyboy
Ziņojumi: 172
Pievienojies: 13 Jūl 2016, 10:28
Braucu ar: 316i Coupe, VW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 3
 

23 Jūl 2017, 18:50

Cik pēc komentāriem var spriest, tad 99% šo pasākumu atbalsta visi E36 bijušie oficiālie biedri(klubs mainot nosaukumu notaikti aizmirsa viņiem nomainīt parakstu zem bildes), tā ka viss būs ok, nolaidīs tvaiku pārējie, kas nevēlēsies palikt, tie noteikti aizies, bet piekrītu tam ka nevajadzēja šo visu apvienot, E36 vienmēr ir bijuši un būs labākie.. Žēl E36.lv :sad: :sad: :sad:
Profila bilde
KasparsG
Ziņojumi: 569
Pievienojies: 27 Jūn 2014, 23:39

23 Jūl 2017, 20:31

Tā vien liekas, ka visi bļauri ir kļūdijušies un visi cilvēki, kas reiz ir braukuši ar e36, tagad veido topikus par saviem jaunajiem 3er.
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

23 Jūl 2017, 20:45

KasparsG rakstīja: 23 Jūl 2017, 20:31 Tā vien liekas, ka visi bļauri ir kļūdijušies un visi cilvēki, kas reiz ir braukuši ar e36, tagad veido topikus par saviem jaunajiem 3er.
Neviens taču neteica, ka nebūs topiki par citiem 3er, bet nu saturs lielai daļai to topiku solās būt nekāds..
Profila bilde
angelinajolieed
Ziņojumi: 49
Pievienojies: 20 Mar 2017, 12:00
Braucu ar: E30 M57D30
Atrašanās vieta: Ķekava

23 Jūl 2017, 22:50

vitjazz rakstīja: 23 Jūl 2017, 01:04
angelinajolieed rakstīja: 22 Jūl 2017, 23:25 Kā jau uz jumta teicu , tad es priecīgs par pārmaiņam, ka vien viet skaistu auto bus , es ar e30 pievienošos jūsu pasākumiem ja viens bus iespēja :) :sarunats: :super:
Vecīt nomaini niku,savādāk esmu neizpratnē....
tads niks man e30.lv ari ir , ta ka laikam lai paliek, vienigi bildi varetu ielikt , lai saprašana :)