E36-aivis328 e36 un citi zveri

Visas slēgtās "Mans er" tēmas.
Profila bilde
Dj Plosky
Ziņojumi: 2740
Pievienojies: 12 Mar 2012, 20:18
Braucu ar: ER2
Atrašanās vieta: Ezernieki, Rīga
Reputācija: 13
 
Slavenajam teicienam par lietotāju puikaa20 "kāpēc neappist, ja var appist" rodas jauns - kāpēc nesapist, ja var sapist" :gigigi:
d[-_-]b
Profila bilde
Sidnas
Ziņojumi: 2073
Pievienojies: 26 Sep 2011, 19:25
Braucu ar: 328i Sedan
Tie jau tikai bleķi :hahaha:
Instagram - Sandis_e36
Profila bilde
raudzha
Ziņojumi: 649
Pievienojies: 04 Mai 2014, 14:25
Braucu ar: 2.5TDS
Atrašanās vieta: Saulkrasti
Dj Plosky rakstīja:Slavenajam teicienam par lietotāju puikaa20 "kāpēc neappist, ja var appist" rodas jauns - kāpēc nesapist, ja var sapist" :gigigi:

:hahaha:
Castroll rakstīja:nerauj stresu rauj dūrē
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
Tiešām, tie takš tikai metāllūžņi, katrs ar tiem rīkojas pēc saviem ieskatiem! :D
Profila bilde
Dj Plosky
Ziņojumi: 2740
Pievienojies: 12 Mar 2012, 20:18
Braucu ar: ER2
Atrašanās vieta: Ezernieki, Rīga
Reputācija: 13
 
Protams, katram savs bizness, bet e36 forumā šādu bilžu atrādīšana vairāk izskatās pēc "jūs lohi vēl metinat un pucējat tās lamatas (e36 foruma ideja itkā) , bet es viņas mierīgi uz metāllūžņiem izmetu!" Tas domāts arī pret tiem "oligarhiem", kas te savus 7er postē katru otro dienu! :hahaha:
d[-_-]b
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Es gan īsti neredzu vispār jēgu no šī topika, ne te ir e36 ne te kādreiz kaut kas vispār tiek pabeigts. Kaut ko tik iesāk un pamet.
Profila bilde
aivis328
Ziņojumi: 1651
Pievienojies: 28 Jūl 2013, 18:45
Braucu ar: F32 425d
Reputācija: 3
 
Dj Plosky rakstīja:Protams, katram savs bizness, bet e36 forumā šādu bilžu atrādīšana vairāk izskatās pēc "jūs lohi vēl metinat un pucējat tās lamatas (e36 foruma ideja itkā) , bet es viņas mierīgi uz metāllūžņiem izmetu!" Tas domāts arī pret tiem "oligarhiem", kas te savus 7er postē katru otro dienu! :hahaha:
Ja tu saktu domat logjiskak un pareizak varbut tad tev ari butu vairak nauda un nebutu jaskauz ka citam ir kas nedaudz vairak ;)
Es ari reiz iesaku visu no nulles bet ar lielu gribas speeku un nospraustu merkji viss ir iespejams
Un vajag klausit un macities no cilvekiem kas ir ko sasniegusi nevis no tiem kas pa tuksso dirss ;)
Instagram INDIGAIS
Profila bilde
Cocaine
Ziņojumi: 48
Pievienojies: 16 Dec 2011, 19:29
Braucu ar: E38 750
Man viedoklis,es dazhriez ieeju e36 foruma pastities kas te notiek un kas jauns,un shi topica autoram visu laiku kautkas mainas un man patik pasekot lidzi shim tieshi topikam tapec kad vinsh atsciras no visiem parejiem. Shis aizgaja metala bet domaju vel buss daudz citu :lol:
Profila bilde
Dj Plosky
Ziņojumi: 2740
Pievienojies: 12 Mar 2012, 20:18
Braucu ar: ER2
Atrašanās vieta: Ezernieki, Rīga
Reputācija: 13
 
aivis328 rakstīja:
Dj Plosky rakstīja:Protams, katram savs bizness, bet e36 forumā šādu bilžu atrādīšana vairāk izskatās pēc "jūs lohi vēl metinat un pucējat tās lamatas (e36 foruma ideja itkā) , bet es viņas mierīgi uz metāllūžņiem izmetu!" Tas domāts arī pret tiem "oligarhiem", kas te savus 7er postē katru otro dienu! :hahaha:
Ja tu saktu domat logjiskak un pareizak varbut tad tev ari butu vairak nauda un nebutu jaskauz ka citam ir kas nedaudz vairak ;)
Es ari reiz iesaku visu no nulles bet ar lielu gribas speeku un nospraustu merkji viss ir iespejams
Un vajag klausit un macities no cilvekiem kas ir ko sasniegusi nevis no tiem kas pa tuksso dirss ;)
Tur tā lieta, ka te nav kkāds biznesmeņu, "loģisko un pareizo domātāju" vai hvz vēl kāds forums! ;)
d[-_-]b
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 
aivis328 rakstīja:
Dj Plosky rakstīja:Protams, katram savs bizness, bet e36 forumā šādu bilžu atrādīšana vairāk izskatās pēc "jūs lohi vēl metinat un pucējat tās lamatas (e36 foruma ideja itkā) , bet es viņas mierīgi uz metāllūžņiem izmetu!" Tas domāts arī pret tiem "oligarhiem", kas te savus 7er postē katru otro dienu! :hahaha:
Ja tu saktu domat logjiskak un pareizak varbut tad tev ari butu vairak nauda un nebutu jaskauz ka citam ir kas nedaudz vairak ;)
Es ari reiz iesaku visu no nulles bet ar lielu gribas speeku un nospraustu merkji viss ir iespejams
Un vajag klausit un macities no cilvekiem kas ir ko sasniegusi nevis no tiem kas pa tuksso dirss ;)
lol
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
BLINGZ
Ziņojumi: 138
Pievienojies: 06 Jan 2013, 02:45
Attēls
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
Dj Plosky rakstīja:
aivis328 rakstīja:
Dj Plosky rakstīja:Protams, katram savs bizness, bet e36 forumā šādu bilžu atrādīšana vairāk izskatās pēc "jūs lohi vēl metinat un pucējat tās lamatas (e36 foruma ideja itkā) , bet es viņas mierīgi uz metāllūžņiem izmetu!" Tas domāts arī pret tiem "oligarhiem", kas te savus 7er postē katru otro dienu! :hahaha:
Ja tu saktu domat logjiskak un pareizak varbut tad tev ari butu vairak nauda un nebutu jaskauz ka citam ir kas nedaudz vairak ;)
Es ari reiz iesaku visu no nulles bet ar lielu gribas speeku un nospraustu merkji viss ir iespejams
Un vajag klausit un macities no cilvekiem kas ir ko sasniegusi nevis no tiem kas pa tuksso dirss ;)
Tur tā lieta, ka te nav kkāds biznesmeņu, "loģisko un pareizo domātāju" vai hvz vēl kāds forums! ;)
Tātad, pēc tavas loģikas, ar e36 drīkst braukt un e36.lv forumā uzturēties tikai neizglītots Latvietis bez naudas?
Profila bilde
Ramyrez
Ziņojumi: 2890
Pievienojies: 10 Nov 2011, 08:02
Braucu ar: E36 344i Loading...
Akdiesss...ko visi cepaas-cilveks dara kaa grib ar savu mantu,man personigi tieshi patiik pachekot kaa viss tiek krita taisiits un tad iznicinaats-diezgan fun savaa zinjaa...kas zin mosh mans auto arii uz metal apstraades mashiinas driiz nokljuus :lol:
BMW_The Ultimate Repair Bill
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
Ramyrez rakstīja:Akdiesss...ko visi cepaas-cilveks dara kaa grib ar savu mantu,man personigi tieshi patiik pachekot kaa viss tiek krita taisiits un tad iznicinaats-diezgan fun savaa zinjaa...kas zin mosh mans auto arii uz metal apstraades mashiinas driiz nokljuus :lol:
:super: Piekrītu, šis vienmēr ir bijis viens no maniem mīļākajiem topikiem!
Profila bilde
Dj Plosky
Ziņojumi: 2740
Pievienojies: 12 Mar 2012, 20:18
Braucu ar: ER2
Atrašanās vieta: Ezernieki, Rīga
Reputācija: 13
 
ZzevsS rakstīja:Tātad, pēc tavas loģikas, ar e36 drīkst braukt un e36.lv forumā uzturēties tikai neizglītots Latvietis bez naudas?
:doh: lai uzturās un veido topikus tie, kam nav pofig uz e36, kas tos ceļ augšā, brauc ar tiem utt. (man personīgi ir šādus topikus interesanti redzēt)! Autors var iet uz kādu raudi klabu, tur par bildēm ar BMW nodošanu tolmetā uzreiz admina tiesības dabūs! :hahaha:
d[-_-]b
Jonjis
Ziņojumi: 898
Pievienojies: 01 Jūl 2011, 01:55
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 5
 
Nu gan, Tu cepies par neko, lai dod lūžņos, viņa nauda/laiks, lai arī dara ko grib. Būtu jācepjas par tiem, kuri savus šrotus izdaiļo ar RGB enģeļiem...
Pēdējais labojis Jonjis - 30 Mar 2016, 23:04, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
aivis328
Ziņojumi: 1651
Pievienojies: 28 Jūl 2013, 18:45
Braucu ar: F32 425d
Reputācija: 3
 
Tada breeka pa luznjiem :D
Naks lielaki sudi sos aizmirsis ;)
Instagram INDIGAIS
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
aivis328 rakstīja:Tada breeka pa luznjiem :D
Naks lielaki sudi sos aizmirsis ;)
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :super:
hrusts
Ziņojumi: 160
Pievienojies: 02 Feb 2015, 21:21
Braucu ar: 328 kabrio
Tie, kam nepatīk, var nevērt vaļā šo topiku :hahaha: , man bija interesanti, protams žēl, ka neieraudzīju pabeigtu touringu, bet gan būs vēl, kas interesants :drink:
Profila bilde
aivis328
Ziņojumi: 1651
Pievienojies: 28 Jūl 2013, 18:45
Braucu ar: F32 425d
Reputācija: 3
 
Tiessi taa nav javer valja ja neinterese
Gan bus vel sis tas ko iepostet ;)
Instagram INDIGAIS