Visdziļākā līdzjutība.

Visi labie darbi, ko vēlamies paveikt!
Archijss
Ziņojumi: 10
Pievienojies: 25 Dec 2017, 13:09
Braucu ar: E36 M52B25 sedanu

27 Jan 2020, 19:45

Žēl,tiešām... :sad: Personīgi Niku nepazinu,bet zinu,ka viņš bija labs cilvēks. Žēl,ka dzīve ir tik netaisnīga :sad: Lai vieglas smiltis!
kasiks
DIY pavēlnieks
Ziņojumi: 1986
Pievienojies: 19 Sep 2011, 21:46
Braucu ar: Tavu mutari
Atrašanās vieta: Daugavpils
Reputācija: 10
 

27 Jan 2020, 19:53

Tiem, kas neko nezinu palūgšu paklusēt un ievērtot cieņu. Niks bija viens no tiem, kas sāka kko līdzīgu vlogam iekš e36.lv,vienmēr gribēja lai forums paliek vecajās sliedēs, nekad nesēdēja rokas klēpī salicis, neticas ka tiešām taisnība. Lai vieglas smiltis. Ļoti labs draugs un sarunu biedrs.
Profila bilde
Pjērs
Ziņojumi: 2373
Pievienojies: 13 Mar 2012, 17:52
Braucu ar: zemu e91
Atrašanās vieta: UK, Manchester

27 Jan 2020, 20:01

RIP :sad:
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

27 Jan 2020, 20:25

cipruss18 rakstīja: 27 Jan 2020, 20:07
vitjazz rakstīja: 27 Jan 2020, 20:02 Cipruss, šoreiz tiešām paklusē un nemuldi lieko...
Ja neesi tur bijis, labāk klusē!

es tiko runāju ar cilvēku,kas tanī tusiņā ir atradies
es neko lieku nerunāju
cilvēki,man tiešām ir ļoti žēl Nixona,bet beidziet būt inspektori,tam visam ir paredzēta policija
Diemžēl policija mūsu valstī strādā ļoti vāji un daudzi noziegumi nemaz netiek atklāti. Ļoti ceru ka šis nebūs no tiem gadījumiem un vainīgais tiks sodīts.

Personīgi Nixonu nepazinu, bet viņš plaši pazīstama personība e36 sakarā...

Izsaku visdziļāko līdzjūtību ģimenei, tuviniekiem un draugiem. 😭
Profila bilde
byrbyr
Ziņojumi: 1683
Pievienojies: 10 Apr 2013, 13:55
Braucu ar: GO1633

27 Jan 2020, 20:27

cipruss18 rakstīja: 27 Jan 2020, 20:07
vitjazz rakstīja: 27 Jan 2020, 20:02 Cipruss, šoreiz tiešām paklusē un nemuldi lieko...
Ja neesi tur bijis, labāk klusē!

es tiko runāju ar cilvēku,kas tanī tusiņā ir atradies
es neko lieku nerunāju
cilvēki,man tiešām ir ļoti žēl Nixona,bet beidziet būt inspektori,tam visam ir paredzēta policija
Tu pats sāki izvirzīt to, ko tev kāds ir teicis, versija šeit ir visiem, pats pareizi pateici, lai policija ar to nodarbojas.

Vairs neko neraksti, topika tēmu ja māki lasīt, tad paldies par to un beidz stāstīt, ko citi teica, sagaidīsim arī oficiālo slēdzienu.

Par Nixonu, nu, tik tiešām vēl aizvien nevaru noticēt, ļoti žēl, ka tā ir noticies, pats arī visam sekoju līdzi no vakardienas un diemžēl tik nepatīkama vēsts.

Nixona topiki man vienmēr bija cieņā, tie arī bija vieni no pirmajiem, kurus šajā forumā no A-Z izskatiju.

Ļoti žēl, ka tik jauns aizgāja, ļoti žēl radinieku un vecāku, ka kaut kas tāds ir jāpiedzīvo.
Profila bilde
Liene
Ziņojumi: 119
Pievienojies: 02 Feb 2015, 06:18
Braucu ar: 320. '91
Atrašanās vieta: Madona/Rīga

27 Jan 2020, 20:44

Nesanāca dzīvē tikties ar Niku, bet patīkami un interesanti bija ar viņu diskutēt par auto lietām,nekad nebija ar negatīvismu, lai gan kaut kur es notupīju.

Labākos paņem... 😢

Līdzjūtība tuviniekiem, draugiem. Vieglas smiltis un lai labi tur augšā 🙏
I build perfect things, not buy them.,
Profila bilde
Johnny
Ziņojumi: 1069
Pievienojies: 30 Aug 2012, 01:02
Braucu ar: 328i

27 Jan 2020, 21:48

Vienkārši traģiski. Līdzjūtību tuviniekiem.
Saudzējiet sevi!

Lūgums informēt vēlāk par piemiņas braucienu un iesaku (ar viņa ģimenes starpniecību) atjaunināt vai tās pašas NX garage uzlīmes kādam izplatīt par, piemēram, 20€ un nodot to naudiņu ģimenei, vismaz atvieglos negaidīti radušos finansiālos izdevumus...
Nixon rakstīja:Jāpiepilda sapņi pirms es piepildu bāku!
Profila bilde
Kristapseduards
Ziņojumi: 480
Pievienojies: 05 Sep 2015, 11:47
Braucu ar: E36 318iS, 320.
Atrašanās vieta: Ropažī

27 Jan 2020, 21:54

Tiešam līdzjutība tuviniekiem un draugiem! 😔
Sanāca iesaistīties meklēšanas darbos.
Viss notikums pagaidām tiešām ir miglā tīts, bet mus par to nevajadzētu domāt.
Domāsim tik pozitīvi, cik domāja Niks.
Vieglas smiltis ✌🏻
Attēls
DODGE W200 V8 5.2 1972.gads
320i E36 RACECAR 1991. gads
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 

27 Jan 2020, 22:34

Attēls
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

27 Jan 2020, 23:00

Johnny rakstīja: 27 Jan 2020, 21:48 Vienkārši traģiski. Līdzjūtību tuviniekiem.
Saudzējiet sevi!

Lūgums informēt vēlāk par piemiņas braucienu un iesaku (ar viņa ģimenes starpniecību) atjaunināt vai tās pašas NX garage uzlīmes kādam izplatīt par, piemēram, 20€ un nodot to naudiņu ģimenei, vismaz atvieglos negaidīti radušos finansiālos izdevumus...
Jā, paldies par ideju... Par ziedojumiem domāju kā lai saorganizējamies. Vainags neapsriežami būs, ziedi... Pārējo ja tāds būs saliksim aploksnē tuvajiem. Droši ar idejām šeit dalamies. Katrs no mums pazina Niku kaut vai caur forumu. Teorētiski Berģu depo, tad pāris pieturas pa ceļam līdz Valmierai, lai savāktu kolonnu kopā, tur satiksimies ar Valmieriešiem, Cēsinoekiem (Patins???, Royalty jau apstiprināja), utt., un tad pa Nika mīļajiem līkumiem gar garāžu, Skaņais kalns... To galu jums labāk zināt un organizēt kopā ar 540i.
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
zurkae36
Ziņojumi: 2277
Pievienojies: 17 Mai 2015, 15:27
Reputācija: 3
 

27 Jan 2020, 23:07

Grūti noticēt.
Arī man Niks bija izpalidzejis savas dzīves laikā, ikviens no šejienes tevi atcerēsies kā īstu e36 entuziastu.
Lai tev Vieglas smiltis
Profila bilde
Burbul1s
Ziņojumi: 649
Pievienojies: 14 Sep 2013, 00:43
Braucu ar: Sasistām durvīm
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 

27 Jan 2020, 23:16

Līdzjūtību tuviniekiem un draugiem.
Lai labi griežās tur augšā! :sad:
kasiks
DIY pavēlnieks
Ziņojumi: 1986
Pievienojies: 19 Sep 2011, 21:46
Braucu ar: Tavu mutari
Atrašanās vieta: Daugavpils
Reputācija: 10
 

27 Jan 2020, 23:36

Niks ielika vienu no stūrakmeņiem e36.lv, tauta swapojam motorus pa 1k, pērkam diskus pa xxxe un šujam salonus pa 1k. Sametamies un kaut nedaudz vismaz finansiāli sniedzam atbalstu Nika ģimenei.
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

27 Jan 2020, 23:39

kasiks rakstīja: 27 Jan 2020, 23:36 Niks ielika vienu no stūrakmeņiem e36.lv, tauta swapojam motorus pa 1k, pērkam diskus pa xxxe un šujam salonus pa 1k. Sametamies un kaut nedaudz vismaz finansiāli sniedzam atbalstu Nika ģimenei.
Arī piekrītu tam! :bmw:
Profila bilde
Lavriks
Ziņojumi: 648
Pievienojies: 22 Okt 2014, 16:36
Braucu ar: M50
Atrašanās vieta: Rīga

27 Jan 2020, 23:56

RIP
:lol:
Profila bilde
erviins
Ziņojumi: 274
Pievienojies: 04 Jan 2015, 01:05
Braucu ar: 2 e36 kupejaam
Reputācija: 1
 

28 Jan 2020, 00:37

Liidzjuutiiba visiem Nika tuviniekiem un draugiem
Niku taa baigi nepazinu un arii dziivee laikam saticis nebiju ne reizi, bet vienalga. Diezgan biezi seit sekoju liidz Vina e36 topikam un iedvesmojos no taa saviem e36. Vislaik cereeju ka viss beigsies labi bet, nu sodien kad uzzinaaju vnk. nu kaapeec taa? :doh:
Profila bilde
Forwox
Ziņojumi: 265
Pievienojies: 22 Apr 2013, 00:03
Braucu ar: 318is e36, 318is e30
Atrašanās vieta: Rīga

28 Jan 2020, 02:01

Absolūti grūti pieņemamas un traģiskas vēstis. Niku pazinu kopš divi tūkstošajiem, kad vēl bija aktīvs braucējs arī pašmāju sacīkšu simulatoru aprindās, tiešsaistes. Arī laikam ejot pēcāk, kad jau radās padziļināta interese un iespējas darboties ap E36 un auto lietām kā tādām. Cilvēks bez aizspriedumiem, ātrs braucējs, aktīvs, ar centīgām rokām un krietnu uzslavu cienīgu attieksmi, un gaišu prātu. Daudz par ātru, daudz. Pietrūks, ļoti.
BMW Motorsport International
Profila bilde
Elizabete
Ziņojumi: 130
Pievienojies: 24 Feb 2016, 23:01
Braucu ar: E36 323i kupeju
Atrašanās vieta: Rīga

28 Jan 2020, 08:53

Linda rakstīja: 27 Jan 2020, 23:00
Johnny rakstīja: 27 Jan 2020, 21:48 Vienkārši traģiski. Līdzjūtību tuviniekiem.
Saudzējiet sevi!

Lūgums informēt vēlāk par piemiņas braucienu un iesaku (ar viņa ģimenes starpniecību) atjaunināt vai tās pašas NX garage uzlīmes kādam izplatīt par, piemēram, 20€ un nodot to naudiņu ģimenei, vismaz atvieglos negaidīti radušos finansiālos izdevumus...
Jā, paldies par ideju... Par ziedojumiem domāju kā lai saorganizējamies. Vainags neapsriežami būs, ziedi... Pārējo ja tāds būs saliksim aploksnē tuvajiem. Droši ar idejām šeit dalamies. Katrs no mums pazina Niku kaut vai caur forumu. Teorētiski Berģu depo, tad pāris pieturas pa ceļam līdz Valmierai, lai savāktu kolonnu kopā, tur satiksimies ar Valmieriešiem, Cēsinoekiem (Patins???, Royalty jau apstiprināja), utt., un tad pa Nika mīļajiem līkumiem gar garāžu, Skaņais kalns... To galu jums labāk zināt un organizēt kopā ar 540i.
Jā, ideja laba par uzlīmēm. Par ziediem var vērsties pie manis, esmu floriste. Par vainagu jau plus mīnus runājām, individuāli katram man šķiet būtu ļoti skaisti lielas baltas rozes. Visiem vienoti.
Eh, cik reāli grūti par šo runāt, trūkst vārdu. Šorīt cerēju pamosties kā no ļauna murga. Linda, super, tev jau daudz izdomāts, man galva nestrādā vispār...
Insta - @elizabete.elii , @elii.e36.brilliantrot
Profila bilde
Podziņa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 3300
Pievienojies: 13 Mar 2011, 10:16
Braucu ar: savu skaisto e36 :)
Reputācija: 1
 

28 Jan 2020, 09:19

Tik ļoti skumji. Jau otro dienu esmu ne savā ādā. 😓
Tik grūti noticēt, ka tik jauks un jauns cilvēks var tik ātri aiziet.😪
Arī man Niks izpalīdzēja nejauši satikts kaut kādā random estrādē un aizveda uz kempingu.😅
To reizi atceros kā jautru piedzīvojumu. Un protams neiztikām bez saulītēm un skaistiem līkumiem. 😊
Grūti smaidīt tik smagā brīdī, bet zinu, ka viņš priecātos, ja mēs pasmaidītu.😉
Ni sirds izsaku līdzjūtību vecākiem, māsai, radiniekiem un arī draugiem.😓
Ceru, ka viņam tur augšā ies vēl labāk un jautrāk ne kā mums te. Un domāju, ka viņš būs dikti priecīgs redzot kā mēs visi viņu pvadīsim. Redzot cik viņam ir daudz draugu, ir skaidrs, ka viņš bija lielisks cilvēks🙏💕

Lai viegli un jautri tev tur augšā Nik🌷
Beautiful monster


viewtopic.php?f=29&t=641
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 

28 Jan 2020, 09:21

Tik ļoti negribas ticēt.
Tiek pazaudēts draugs un dvēseļnieks.
Cilvēks ar divām labajām rokām (zelta rokām) ar talantu no nekā uztaisīt kautko.
Cilvēks kas nekad nebija dusmīgs
Cilvēks kas nekad neatteica.
Cilvēks kas vienmēr smaidīja.

Atceros kā vienā krosā- Niks brauc - kontakts. Labi - no malas neko neredz ,ka slikts būtu bijis. Šis nobrauc pa trešo. Nu protams dodos apsveikt uz parku. Izrādās - 1 pusass aprauta , logu tīrītāji nestrādā, viens amartiņš saliekts + skrūvē apakšā norauta, riepa nobortēta / kamera tukša.Durvis(stikls protams arī zvaigznītēs) spārns metams. Viss slikti. Man jau panika. ko darīt / kā darīt. Kā tiks uz Mazsalacu ? Tikmēr šis paņēmis pudeli, savilka cieši acis skatoties uz autiņu un saka- zuze nemīz tie tikai sīkumi.

Pati pirmā reize kad vizināja mani. Viņām bija vel tas brūnganais 316. Viņš bija uzlicis opel zīmi priekšā vel. Parasti es diezgan uztraucos par citu cilvēku pie stūres kas ved. Ar Niku bija tāds komforts/ tāda labajūtua. Viņš no 120 uz grantinieka to miskasti sameta kā PROam uz sausa un pat nepamirkšķināju acis. Vispār bez stresa un aizdomām. Tas likās tik dabiski un pareizi.


Lietas ko iemācījos no viņa

*Nemīz ( protams līdz galam to neesmu vel izdarījis)
*Nav tik slikti kā izskatās (lai arī reizēm tā nav)
*Vienkāršī dari - Tu kritīsi / nesanāks/apgāzīsies/trāpīsi apmalē/grāvī/aprausi skrūvi/nenokārtosi testu ,bet dari. Nesanāks pirmoreiz ar piecdesmito visiem sanāk.
*smaidi - pat ja gribas kliegt
*palīdzi draugiem - neatsaki
Jaucu E46 automobiļus detaļās !