Ziemas prieku baudīšana darba dienās.

Ko redzēji, kas noticis, kur labāk nebraukt vai tieši braukt.
Profila bilde
fatalyt1
Ziņojumi: 74
Pievienojies: 16 Sep 2012, 06:40
Braucu ar: e36
Ir doma ar lietotāju BuKTOP ceturtdienas (13.12.2012.)pavēlā vakarā pavizināties pa Tukšajām Rīgas ielām, pafočēties maybe pat kādu video uztaisīt. Cerams laikapstākļi nepievils :) So, ja kādam nesēžas mājās - droši esat velcomēti. Aptuvenais tikšanās laiks varētu būt pēc 22.00
Profila bilde
BuKTOP
Ziņojumi: 869
Pievienojies: 20 Jūl 2012, 11:30
Braucu ar: Marrakesh kūts
Atrašanās vieta: Mārupes
Reputācija: 2
 
Principaa jebkuraa d-dienas vakaraa ,galvenais lai buutu apsnigushi visi galvenie celji :)
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 
Brieža ielas jeb rūpniecības ielas rīmī placī segums tāds ka no viņa izbraukt un iebraukt ir tikai plakaniski.+ apgaismots :D
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
Profila bilde
fatalyt1
Ziņojumi: 74
Pievienojies: 16 Sep 2012, 06:40
Braucu ar: e36
vajadzētu daudz maz apjaust būs kāds vai nebūs, lai varētu norunāt vietu un precīzu laiku...
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 
domāju ka tas ir katru dienu runājams pasākums, bet es ir par!
Profila bilde
fatalyt1
Ziņojumi: 74
Pievienojies: 16 Sep 2012, 06:40
Braucu ar: e36
par to iet runa, ja ir aizņemtas brīvdienas un nevar tikt uz parastajiem sabraucieniem, tad kāds brīvs darba dienas vakars manuprāt būtu labāk pavadāms šādi - nevis ikdienišķi, alus + pults :D
Profila bilde
BuKTOP
Ziņojumi: 869
Pievienojies: 20 Jūl 2012, 11:30
Braucu ar: Marrakesh kūts
Atrašanās vieta: Mārupes
Reputācija: 2
 
Jagaida vakars kad kaartiigi snigs un tad arii jaagaazh, pa staavietaam vai mazaam ielinjaam man kaut kaa negribaas plosiities :giggle:
Profila bilde
swiss
Ziņojumi: 205
Pievienojies: 27 Sep 2012, 20:11
Braucu ar: e36 touringu`
Aizvakar, 5dien rumbulā bija ļoooti daudz cilvēku. Šķiet kādi 50 auto čista. Visi ārdījās un bija interesanti, mani to skaitā.. :D
Par sabraukāšanos būtu interesanti kādu vakaru jā. Ganjau kādu vakaru varētu aizbraukt zipāt, tagad jau PO ka man nemotors tāpat labi iet šķērē xD
P.S. Ja kāds nezin tad tajā pašā 5dienā turpat rumbulā Tēvs ar dēlu cieta avārijā. Dēlam 6 gadi, miris, tēvs slimnīcā. Esot braukuši ar rolleru pa sniegu un sencis vilcis dēlu aizmugurē uz ragavām, mašīna uzbraukusi vai kas tāds. Takā.. Uzmanīgi jābrauc pa to nakti ir.
P.P.S. Kurš vispār Ziemā braukā ar rolleru vietā, kur čista zin ka būs čupa ar mašīnām un bīstami tas būs?!?!?!
VNK pārsteidz cilvēku prats. R.I.P.
Klasika - Labākais kas var būt, līdz sajūgs sāk pārāk traki slīdēt un Tu esi kā vilciens uzsākot :D
Profila bilde
janķels
Ziņojumi: 453
Pievienojies: 17 Nov 2012, 13:43
Braucu ar: 325i
Atrašanās vieta: Rīga, Dārziņi
Reputācija: 1
 
Doma nav slikta varētu piebiedroties! :clap:
Uzmanību sanese...
Profila bilde
Edza
Ziņojumi: 450
Pievienojies: 01 Mar 2012, 13:55
Braucu ar: 328
Ja butu visai forsii,domaju varetu dabut GoProHero Cam safilmetuu :super:
ocd clean
Profila bilde
EBagatskis
Ziņojumi: 290
Pievienojies: 17 Jūn 2012, 16:21
Braucu ar: E36 320i (pagaidaam)
Atrašanās vieta: Rīga
Shitais tochna buutu super. Es pat vareetu Contour kameru panjemt liidzi un pie mashiinas spraust klaat, taadaa veidaa veel video taptu!!! :clap:
viewtopic.php?f=18&t=4173
Profila bilde
G1RT5
Ziņojumi: 935
Pievienojies: 24 Dec 2011, 18:09
Braucu ar: RS
Es par, un pievienošos arii...
Vīrieši ir dzimuši starp sievietes kājām un pavada atlikušo mūžu lai tiktu atpakaļ starp tām!
Kapēc? Jo nav labākas vietas par mājām . :D
Profila bilde
fatalyt1
Ziņojumi: 74
Pievienojies: 16 Sep 2012, 06:40
Braucu ar: e36
Nu re - jau tuvāk patiesībai.Tieši ceturtdien sola nelielu sniegu. Tātad pl. 23 Spices stāvlaukumā pie spice houme. Ņemam līdzi foto/video un labu garīgo.
p.s. Bez lielām pārgalvībām uz ceļa :nenene: slidens taču :giggle:
-HAPO-
Ziņojumi: 1292
Pievienojies: 21 Jan 2012, 22:29
Braucu ar: -KORCH-
Atrašanās vieta: Rīga
4dien netieku. Slīpēšu 3dien. Esmu reāli izbadējies pēc tiem priekiem
-HAPO-
Ziņojumi: 1292
Pievienojies: 21 Jan 2012, 22:29
Braucu ar: -KORCH-
Atrašanās vieta: Rīga
swiss rakstīja:Aizvakar, 5dien rumbulā bija ļoooti daudz cilvēku. Šķiet kādi 50 auto čista. Visi ārdījās un bija interesanti, mani to skaitā.. :D
Par sabraukāšanos būtu interesanti kādu vakaru jā. Ganjau kādu vakaru varētu aizbraukt zipāt, tagad jau PO ka man nemotors tāpat labi iet šķērē xD
P.S. Ja kāds nezin tad tajā pašā 5dienā turpat rumbulā Tēvs ar dēlu cieta avārijā. Dēlam 6 gadi, miris, tēvs slimnīcā. Esot braukuši ar rolleru pa sniegu un sencis vilcis dēlu aizmugurē uz ragavām, mašīna uzbraukusi vai kas tāds. Takā.. Uzmanīgi jābrauc pa to nakti ir.
P.P.S. Kurš vispār Ziemā braukā ar rolleru vietā, kur čista zin ka būs čupa ar mašīnām un bīstami tas būs?!?!?!
VNK pārsteidz cilvēku prats. R.I.P.
Iedomājies,kas sāktos ja tas atsaldētais būtu ar bmw nevis audi. Prese būtu ekstāzē :D ......
Profila bilde
swiss
Ziņojumi: 205
Pievienojies: 27 Sep 2012, 20:11
Braucu ar: e36 touringu`
Piekrītu. Reāli, besī ārā tas stereotips ja Tev ir bmw tad Tu esi pārgalvīgs braucējs un esi bīstams uz ceļa jebkurā laikā. Protams tā arī ir dažiem izņēmumiem, kas vienmēr ir pārgalvīgi (bija viens video kur krievijā ārdās pa ceļu caur visu satiksmi un itkā baigi kruta) bet nu jā, tur savādāka lkm tā kultūra viņiem.. :D
Enivei, gribētos pabraukāt arī kādreiz. Kaut vai tajā pašā rumbulā, uz ceļiem tomēr cp arī var būt.. :/
Klasika - Labākais kas var būt, līdz sajūgs sāk pārāk traki slīdēt un Tu esi kā vilciens uzsākot :D
Profila bilde
s555
Ziņojumi: 188
Pievienojies: 04 Mai 2012, 21:48
Braucu ar: E36 kūtiņu
iespējams ka arī būšu 4 dien :clap:
Profila bilde
fatalyt1
Ziņojumi: 74
Pievienojies: 16 Sep 2012, 06:40
Braucu ar: e36
Ka jau te mineeja, tas ir katru dienu runaajams pasaakums. Bet sonedeelj vajadzeetu koncentreeties uz ceturtdienu.
Profila bilde
Sabinchix
Ziņojumi: 1612
Pievienojies: 29 Jan 2012, 21:12
Braucu ar: Subaru&kawasakininja
Es arī ar nenormālāko prieku piebiedrotos, ja vien būtu kāda kapeika ko iepilināt bākā.. :sad: :doh:
Profila bilde
Podziņa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 3300
Pievienojies: 13 Mar 2011, 10:16
Braucu ar: savu skaisto e36 :)
Reputācija: 1
 
Mēģināšu pierunāt siiko. Gribās :clap: Bet, ja viņš negribēs braukt, bet gribēs stradat, tad moš izkaukšu viņam mašīnīti :giggle:
Beautiful monster


viewtopic.php?f=29&t=641