Kultūra uz ceļa

Ko redzēji, kas noticis, kur labāk nebraukt vai tieši braukt.
Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2474
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6
 

10 Mai 2016, 20:38

Šogad policija cīnīšoties ar pārgalvīgajiem uz ceļa. Gads drīz pusē, bet rezultātu nav, drīzāk regresija.
Kāda ir jūsu attieksme pret pārgalvību, skrējējiem, tiem kam visi vienmēr jānodzen, un tad uzreiz jānogriežas.
Vērtīgi būtu tie komenti no tiem vadītājiem, kas tieši tā dara ( skrien visu laiku, dzen neatļautās vietās, apdzen tos, kas jau brauc virs atļautā, tad nogriežas kaut kur, bremzējot tos, kurus nodzina).

Starp citu, pats nesen veicu tādu kā pētījumu, 150km garā posmā. Braucot ātri, dzenot ko var nodzīt u.t.t.
Laiks, kurā nokļuvu galapunktā tā pat bija līdzīgs tam, kad neskrēju, un jā, visi nodzītie tevi sastop pie pirmā luksofora.
Profila bilde
Lācis
Ziņojumi: 1810
Pievienojies: 31 Jūl 2013, 07:16
Braucu ar: m54b25
Atrašanās vieta: Limbaži, Rīga
Reputācija: 5
 

10 Mai 2016, 20:45

Nu rīgā vnm viņa ir bijusi ļoti dažāda, kā ari laika posmos mainās, citam jāskrien jo kko svarigu kave, cits vnk agresīvs braucējs. Teiksim, varbūt tas ir kretīniski, bet es pie alfas censos audzināt skrējējus, jo izbraucu no alfas aizmugures un vnm luksaforā gajejiem ir sarkanais, es nostajos pa vidu, tad uzreiz aiz muguras iedegas zaļā gaisma, ja redzu kad kāds speciāli sāk spiest lai tiktu man priekšā un pie nākamā luksafora pie šmerļa bremzētu es rauju no vietas ārā un nepalaižu garām to kas pa 3 joslu mēgina paspēt.
Bet par to laiku es piekrītu - vāze rāda aptuveno ierašanas laiku vadoties pēc visiem noteiktumies un ātruma ierobezojumiem - es neieverojot vinus braucot uz 110-115km/h 90km neieguvu diezko daudz, dažas minūtītes.
Profila bilde
funkyasshit
Ziņojumi: 1604
Pievienojies: 24 Nov 2014, 01:01
Braucu ar: 14/l100km pilsētā
Atrašanās vieta: BMWPower
Reputācija: 3
 

10 Mai 2016, 20:47

Man viņi dzīvot netraucē, bet čīkstuļi, kas sūdzās par visiem apkārt uz ceļa gan traucē. :D
Lai skrien, lai dzen, nejūtos traucēts. Super pareizie reizēm traucē, bet viņus arī var apdzīt un braukt tālāk netraucēts.
Vislielākā problēma visā Latvijas satiksmē pavisam noteikti ir cilvēku nespēja iekļauties plūsmā un nespēja braukt pa apli.
Ā, vēl cilvēkiem jāiemāca pāatrināties, ja nu tomēr izgriež tev priekšā. Parasti es tādiem pīpinu vai pēdējā laikā esmu iesācīs arī piebraukt priekšā un piebremzēt, bet tas vairāk izplatīts laukos, kur uz šosejas, kur ātrums 90km/h kāds izgriež un knapi pāatrinās jau līdz 50km/h. :gigigi:
Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2474
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6
 

10 Mai 2016, 20:56

Nezinu kas ir ''pareizie'', ja domā tos, kas brauc 50/90, un kā apdzīvota vieta, tā pa bremzēm, tādu ir nereāli maz.
Runa neiet tikai par Rīgu, jo kā zināms, aiz Rīgas robežām Latvija nebeidzas.
Profila bilde
GachaK
Ziņojumi: 120
Pievienojies: 22 Dec 2013, 18:28
Braucu ar: 3litru spaini

10 Mai 2016, 21:42

Pie mums braukšanas kultūra ir salīdzinoši laba .
Iesaku pabraukt pa Poliju , it īpaši pa ''nacionalkām'' , kur pans tevi apdzen un pēc 500 metriem viņiem ir jānogriežas pa kreisi .! :hahaha:
kasp1js
Ziņojumi: 779
Pievienojies: 09 Dec 2014, 17:36
Braucu ar: pieciem cilindriem
Reputācija: 13
 

10 Mai 2016, 21:54

Vienīgais par ko pēdējā laikā domāju braucot ir par to kāpēc cilvēki, kas ir atbildīgi par ceļu stāvokli nav iesēdināti cietumā, ko dara pārējie braucēji kaut kā neinteresē, tāpat nevienu nepārmācīsi...
Profila bilde
Dj Plosky
Ziņojumi: 2740
Pievienojies: 12 Mar 2012, 20:18
Braucu ar: ER2
Atrašanās vieta: Ezernieki, Rīga
Reputācija: 13
 

10 Mai 2016, 22:20

"Starp citu, pats nesen veicu tādu kā pētījumu, 150km garā posmā. Braucot ātri, dzenot ko var nodzīt u.t.t.
Laiks, kurā nokļuvu galapunktā tā pat bija līdzīgs tam, kad neskrēju, un jā, visi nodzītie tevi sastop pie pirmā luksofora."
Atklāji Amēriku! :hahaha:
250km garā ceļaposmā reiz biju liecinieks, kā kāds pajauns mersis mani/es viņu apdzina 4! reizes (divreiz viņu apdzinu, kad tā vadītājs stāvvietās mīza (vai hz ko darīja), vienreiz praktiski man priekšā to apturēja menti, kad tas veica apdzīšanu aizliegtā vietā, un vēlreiz apdzinu, kad tas bija iegriezies Statikā (lkm nepietika benžas, lai nestos tālāk acis izbolīdams..)
Beigās izskatās, ka mums abiem vidējais ātrums bija 50/90km/h, bet iztērētā nauda un radītās bīstamās situācijas (kas svarīgākais dotajā situācijā) tam čalim bija kudi vairāk..
d[-_-]b
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 

10 Mai 2016, 22:25

Es parasti braucu kā vajag, līdz brīdim kad kāds mani sāk spiest no aizmugures vai nesmuki apdzen :hahaha:
- ikey07
Profila bilde
byrbyr
Ziņojumi: 1683
Pievienojies: 10 Apr 2013, 13:55
Braucu ar: GO1633

10 Mai 2016, 22:44

Ar daily caru braucu samērā mierīgi, ja salīdzina kā ar behu braucu, bet takā bembis brīvdienu auto, tad tiek arī ķerts adrenalīns, protams, ka vakara stundās, tas tiek darīts, lai arī agrāk tieši intensīvā satiksmē to patika darīt, bet ar braukājot ar daily caru esmu mierīgs palicis, agresīvajiem iesaku ieķert neejošu daily caru :lol:
Profila bilde
janisss
Ziņojumi: 13
Pievienojies: 22 Mar 2016, 11:28
Braucu ar: E36 Coupe

10 Mai 2016, 22:50

Ar kupeju braucu cila, ar golfu dzenu. Ar golfu veikli braucot uz 150km varu apm 25-30 min ietaupit

Sent from my SM-A300FU using Tapatalk
Profila bilde
Richus
Ziņojumi: 798
Pievienojies: 23 Mar 2012, 15:51
Braucu ar: 350hp 700n
Reputācija: 6
 

10 Mai 2016, 23:04

Parasti braucu ar atļauto un neviens negrib dzīt nost :hahaha:


Nezinu, liekas kad šis ir lieks topiks bmw forumā. Te 80% brauc kā psihi, it īpaši ja lubrikants nokrīt no debesīm :drink:
Profila bilde
realmen69
Ziņojumi: 220
Pievienojies: 22 Okt 2014, 22:39
Braucu ar: estorill coupe

10 Mai 2016, 23:33

Pieskaitu sevi pie agresivajiem braucējiem.
Lielākoties braucu agresivi,jo kāds mani pamanās nokaitināt, nokaitina nejau tas ka, kāds man nejauki ielien vai apdzen, bet gan tāaaaaaaa vilkšanās. Nu nav jabrauc uz 40 vietas, kur var braukt ar 50. Nav jagaida 10 gadi krustojuma, lai sagaiditu bridi, kad tuvuma nav redzema neviena mašīna. AUTOSKOLĀS IR JĀIEMĀCA IZBRAUKT APLIS!! Un kas besī visvairāk, tas ka 300m pirms luksofora sāk ripināties un gaidīt sarkano :doh:
Tikko kā vienu "mudaku" apdzen tā āķis lūpā un agresīvā braukšana turpinās. Vēl uzkurina tas, ka nav sareguleti luksafori, ka ik pēc kvartāla ir jastājas un tas sāk izbesīt, tapēc sāk prasities kārtīgi iemīt, lai paspētu uz dzelteno.
Līkumos gan slīpi nemetu, pat ja ir kaut ieciga iespeja kādu apdraudēt.
Uz šosejām, ja apstākļi atļauj, ari velku uz 120-130, bet izvairos no bistamām apdzīšanām.
Unn rindās lienu tikai ja ir jāskrien un, ja stāvot rindā viemēr palaižu skrejejus.
Bet visparībā cenšos ievērot pieklājības normas uz ceļiem, pagriezienus rādu un pīpinu reti.
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14

10 Mai 2016, 23:41

kasp1js rakstīja:Vienīgais par ko pēdējā laikā domāju braucot ir par to kāpēc cilvēki, kas ir atbildīgi par ceļu stāvokli nav iesēdināti cietumā, ko dara pārējie braucēji kaut kā neinteresē, tāpat nevienu nepārmācīsi...
Godigi, celojot pa pasauli nekur tik sliktus ceļus nēesmu redzējis kā Latvija (Krievija neskaitas, tur viss bedigi).
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 

10 Mai 2016, 23:52

Sāciet paši ar sevi e36.lv lielie drifteri uz ielām un skrējēji.
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
Profila bilde
Dj Plosky
Ziņojumi: 2740
Pievienojies: 12 Mar 2012, 20:18
Braucu ar: ER2
Atrašanās vieta: Ezernieki, Rīga
Reputācija: 13
 

11 Mai 2016, 00:13

realmen69 rakstīja:Pieskaitu sevi pie agresivajiem braucējiem.
Lielākoties braucu agresivi,jo kāds mani pamanās nokaitināt, nokaitina nejau tas ka, kāds man nejauki ielien vai apdzen, bet gan tāaaaaaaa vilkšanās. Nu nav jabrauc uz 40 vietas, kur var braukt ar 50. Nav jagaida 10 gadi krustojuma, lai sagaiditu bridi, kad tuvuma nav redzema neviena mašīna. AUTOSKOLĀS IR JĀIEMĀCA IZBRAUKT APLIS!! Un kas besī visvairāk, tas ka 300m pirms luksofora sāk ripināties un gaidīt sarkano :doh:
Tikko kā vienu "mudaku" apdzen tā āķis lūpā un agresīvā braukšana turpinās. Vēl uzkurina tas, ka nav sareguleti luksafori, ka ik pēc kvartāla ir jastājas un tas sāk izbesīt, tapēc sāk prasities kārtīgi iemīt, lai paspētu uz dzelteno.
Līkumos gan slīpi nemetu, pat ja ir kaut ieciga iespeja kādu apdraudēt.
Uz šosejām, ja apstākļi atļauj, ari velku uz 120-130, bet izvairos no bistamām apdzīšanām.
Unn rindās lienu tikai ja ir jāskrien un, ja stāvot rindā viemēr palaižu skrejejus.
Bet visparībā cenšos ievērot pieklājības normas uz ceļiem, pagriezienus rādu un pīpinu reti.
LLP... vrb tie luksofori kāreiz ir saregulēti normālai braukšanai, nevis alja startēju ar redlainu un nākamajā luksoforā kāreiz tās sasteigtās sekundes jāgaida pēc zaļā (vismaz man zaļais vilnis (kur zinu, ka to ir centušies organizēt) strādā..
Ja kkur sanāk regulāri kavēt, visiem iesaku vnk izbraukt agrāk! ;)
d[-_-]b
Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2474
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6
 

15 Mai 2016, 01:39

Kultūra uz ceļa var tik iemūžināta video. ( bieži agresīvie braucēji ''padauziet mājās boksa masu, nevis agresīvojiet uz ceļa'' )
Kā ir ar šejieniešiem, cik daudzi izmanot videoreģistratorus?
Ko domājat par to reģistrēšanu?

http://www.dvi.gov.lv/lv/zinas/videoreg ... astavdala/
http://www.dvi.gov.lv/lv/personas-datu- ... un-formas/

Palasot šo valsts pārstāvju uzrakstīto, aplūkojot veidlapas info ir skaidrs, birokrātisks slauciens bez drošības garantijām.
Tur iet runa par dažādā veidā uzņemtiem video, lai gan prese šo info pasniedza savādāk. Nav nozīmes, ar ko uzņem video, atļauja vajadzīga uz personu. Ja tu filmē bērnudārza pasākumā savu bērnu, tevi var paņemt priekša par to, ka video ir redzami arī citi bērni, tas gan, ja tu izdomā šo video publicēt.
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

15 Mai 2016, 02:18

Rob rakstīja:Kultūra uz ceļa var tik iemūžināta video. ( bieži agresīvie braucēji ''padauziet mājās boksa masu, nevis agresīvojiet uz ceļa'' )
Kā ir ar šejieniešiem, cik daudzi izmanot videoreģistratorus?
Ko domājat par to reģistrēšanu?

http://www.dvi.gov.lv/lv/zinas/videoreg ... astavdala/
http://www.dvi.gov.lv/lv/personas-datu- ... un-formas/

Palasot šo valsts pārstāvju uzrakstīto, aplūkojot veidlapas info ir skaidrs, birokrātisks slauciens bez drošības garantijām.
Tur iet runa par dažādā veidā uzņemtiem video, lai gan prese šo info pasniedza savādāk. Nav nozīmes, ar ko uzņem video, atļauja vajadzīga uz personu. Ja tu filmē bērnudārza pasākumā savu bērnu, tevi var paņemt priekša par to, ka video ir redzami arī citi bērni, tas gan, ja tu izdomā šo video publicēt.
Te nav daudz ko runāt - personu brīvības ierobežošana ar likumiskiem palīglīdzekļiem. Un pretī celt iebildumus ir tik pat stulbi cik daudzīt galvu pret Saeimas namu, ar cerību, ka aiz sienas tevi kāds sadzirdēs! ;) :yes:
Profila bilde
kars
Ziņojumi: 3424
Pievienojies: 10 Apr 2011, 23:11
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 16
 

15 Mai 2016, 02:27

Pilsētā ar mašīnu 0 jēgas kkur skriet, tā pat atdursies pret sarkano, vienīgias ko var iegūt - nodeldēti bremžu diski/kluči un liels degvielas patēriņš.
Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2474
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6
 

15 Mai 2016, 03:15

vitjazz rakstīja:
Te nav daudz ko runāt - personu brīvības ierobežošana ar likumiskiem palīglīdzekļiem. Un pretī celt iebildumus ir tik pat stulbi cik daudzīt galvu pret Saeimas namu, ar cerību, ka aiz sienas tevi kāds sadzirdēs! ;) :yes:
Nav nemaz tik stulbi, LV lielu daļu likumu Eiropas vispārējā tiesa atmestu ātri vien, cik reizes jau tā ir noticis.
Bet runa bija par ko citu, cik daudz lieto, un vai ir reģistrējuši.
Piemēram, dodoties uz okupantu valsti, reģistrators ir neatņemama sastāvdaļa, nav jāskaidro, kāpēc. Bet, piemēram Austrijā, tie ir aizliegti, bet Vācijā lietot drīkst, taču tiesā kā palīglīdzeklis nederēs, un publicēt video ir aizliegts.
Starp citu, arī LV tiesā, reģistratora video netiek ņemts par pilnu, un tas ir saprotami, jo kad notiks tiesa ( mēnešiem jāgaida ), var uztaisīt kādu video gribās.
Profila bilde
Infeasible
Ziņojumi: 125
Pievienojies: 20 Jūl 2014, 14:13
Braucu ar: coupe
Atrašanās vieta: Rēzekne, Rīga

15 Mai 2016, 03:17

Rob rakstīja:
vitjazz rakstīja:
Te nav daudz ko runāt - personu brīvības ierobežošana ar likumiskiem palīglīdzekļiem. Un pretī celt iebildumus ir tik pat stulbi cik daudzīt galvu pret Saeimas namu, ar cerību, ka aiz sienas tevi kāds sadzirdēs! ;) :yes:
Nav nemaz tik stulbi, LV lielu daļu likumu Eiropas vispārējā tiesa atmestu ātri vien, cik reizes jau tā ir noticis.
Bet runa bija par ko citu, cik daudz lieto, un vai ir reģistrējuši.
Piemēram, dodoties uz okupantu valsti, reģistrators ir neatņemama sastāvdaļa, nav jāskaidro, kāpēc. Bet, piemēram Austrijā, tie ir aizliegti, bet Vācijā lietot drīkst, taču tiesā kā palīglīdzeklis nederēs, un publicēt video ir aizliegts.
Starp citu, arī LV tiesā, reģistratora video netiek ņemts par pilnu, un tas ir saprotami, jo kad notiks tiesa ( mēnešiem jāgaida ), var uztaisīt kādu video gribās.
polichi ir teikushi ka vinji registratorus pienjem ari nepieregistretus un neverificetus
Fuck the fuel economy!