dažādas dzineja problēmas & Jautājumi

Profila bilde
Kapteinis
Ziņojumi: 404
Pievienojies: 28 Jūn 2014, 05:01
Braucu ar: 4.44
Atrašanās vieta: Ogre
Maa rakstīja:Jautājums-vai beigts ūdens sūknis varētu būt iemesls kapec zūd Dzesēšanas šķidrums?
Nevarēju visulaiku saprast kāpēc zūd šķidrums! Blīve itkā nevarētu būt beigta. Mašīna lec labi.visi katli strādā.
Balti dūmi nav. Apaksa nesaskatu kadus notecejumus.
Bet šodien nobruka sūknis. Skan nāvigi.kustās mufte. Grūti paskaidrot.
Varbūt man sūknis gāja uz beigām un tāpec tecēja šķidrums.?
Nezuda nāvigi daudZ,bet nu pa kabatu dod
Varbut gar suuknja blivslegu?
Profila bilde
Maa
Ziņojumi: 398
Pievienojies: 28 Aug 2014, 16:02
Braucu ar: Zilo Brinumu
Kapteinis rakstīja:
Maa rakstīja:Jautājums-vai beigts ūdens sūknis varētu būt iemesls kapec zūd Dzesēšanas šķidrums?
Nevarēju visulaiku saprast kāpēc zūd šķidrums! Blīve itkā nevarētu būt beigta. Mašīna lec labi.visi katli strādā.
Balti dūmi nav. Apaksa nesaskatu kadus notecejumus.
Bet šodien nobruka sūknis. Skan nāvigi.kustās mufte. Grūti paskaidrot.
Varbūt man sūknis gāja uz beigām un tāpec tecēja šķidrums.?
Nezuda nāvigi daudZ,bet nu pa kabatu dod
Varbut gar suuknja blivslegu?
man varēja redzet ka tek kautkur, pec brauksanas uz ceļa tek antifrizs,bet no kurienes nevarēja saprast.
bet pašam dzinejam augšeja daļā kur galvas blive itka nekur nesulo.
nu katrā ziņa tagad jamaina sūknis tāpat. tad arī redzēs vai būs izmaiņas.
brum brum ...... FOTHERMUCKERS
Profila bilde
ieska
Ziņojumi: 143
Pievienojies: 26 Mai 2015, 19:08
Braucu ar: 1.6 LPG
Sveiki, gribēju noskaidrot vai mans 1.8is iet atbilstoši 1.8is, jo draugam ir 2.5dīzelis e39, itkā zirgos viņam ir ja nemaldos par 5zs vairāk, bet nu iet nesalīdzināmi labāk kā mans 1.8is, tāpēc vēlējos zināt, vai tiešām ir tik ļoti liela atšķirība jaudā? Vai arī mana is'ka iet uz miršanu? :sad:
Profila bilde
kars
Ziņojumi: 3424
Pievienojies: 10 Apr 2011, 23:11
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 16
 
Maa rakstīja:
Kapteinis rakstīja:
Maa rakstīja:Jautājums-vai beigts ūdens sūknis varētu būt iemesls kapec zūd Dzesēšanas šķidrums?
Nevarēju visulaiku saprast kāpēc zūd šķidrums! Blīve itkā nevarētu būt beigta. Mašīna lec labi.visi katli strādā.
Balti dūmi nav. Apaksa nesaskatu kadus notecejumus.
Bet šodien nobruka sūknis. Skan nāvigi.kustās mufte. Grūti paskaidrot.
Varbūt man sūknis gāja uz beigām un tāpec tecēja šķidrums.?
Nezuda nāvigi daudZ,bet nu pa kabatu dod
Varbut gar suuknja blivslegu?
man varēja redzet ka tek kautkur, pec brauksanas uz ceļa tek antifrizs,bet no kurienes nevarēja saprast.
bet pašam dzinejam augšeja daļā kur galvas blive itka nekur nesulo.
nu katrā ziņa tagad jamaina sūknis tāpat. tad arī redzēs vai būs izmaiņas.
man bija tieši tā pat, samainiju sūkni un vis čotka :super:
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
ieska rakstīja:Sveiki, gribēju noskaidrot vai mans 1.8is iet atbilstoši 1.8is, jo draugam ir 2.5dīzelis e39, itkā zirgos viņam ir ja nemaldos par 5zs vairāk, bet nu iet nesalīdzināmi labāk kā mans 1.8is, tāpēc vēlējos zināt, vai tiešām ir tik ļoti liela atšķirība jaudā? Vai arī mana is'ka iet uz miršanu? :sad:
Salīdzini ņūtonus, tas ir dīzelis, viņan ir kosmiski lielāka grieze
Profila bilde
GM-747
Ziņojumi: 816
Pievienojies: 01 Nov 2011, 00:43
Braucu ar: E39,E36
pameginat uzskrieties lidz kadam 2vitim un tad spried vai tavs is iet sudigi vai ne
un tas ir turbomotors turbo raviens ir jutami savadaaks neka atmosferiskais
Profila bilde
ieska
Ziņojumi: 143
Pievienojies: 26 Mai 2015, 19:08
Braucu ar: 1.6 LPG
GM-747 rakstīja:pameginat uzskrieties lidz kadam 2vitim un tad spried vai tavs is iet sudigi vai ne
un tas ir turbomotors turbo raviens ir jutami savadaaks neka atmosferiskais
Nu jā, saprotu, ka tam 2.5d buus labāk cēliens, bet nedomāju, ka būs tik jūtami labāk...
tomēr liekās, ka neiet kā vajag tas is, jo līkumus ar 2 robu ir nereāli dabūt slīpi, gurst nost, pat 1 robs ar 17" gurst nost... :sad:
Profila bilde
Maa
Ziņojumi: 398
Pievienojies: 28 Aug 2014, 16:02
Braucu ar: Zilo Brinumu
ieska rakstīja:
GM-747 rakstīja:pameginat uzskrieties lidz kadam 2vitim un tad spried vai tavs is iet sudigi vai ne
un tas ir turbomotors turbo raviens ir jutami savadaaks neka atmosferiskais
Nu jā, saprotu, ka tam 2.5d buus labāk cēliens, bet nedomāju, ka būs tik jūtami labāk...
tomēr liekās, ka neiet kā vajag tas is, jo līkumus ar 2 robu ir nereāli dabūt slīpi, gurst nost, pat 1 robs ar 17" gurst nost... :sad:

nezinu kā kuram IS. man piemēram iet ļoti labi. /varbut tapec ka noperkot swapu uz LV ceļiem nebija drellēts/,bet es cēlienā daudz neatpaliku no 2.5 un 2 litrīgos vietējos vanos ceļu bez problēmām. 2.5d 525 neviens nav bijis pretinieks,nu protams gara gabala nav izredžu, bet ne 400m drag. /varbūt tas dēļ LSD/
prēji manam vecejam is motoram - tas man bija pamiris tad nevarēju neko daudz paskrieties.
es domāju ka kautkur kada maza problēma tev, jo IS ir ļoti žiperīgi .
brum brum ...... FOTHERMUCKERS
Profila bilde
ieska
Ziņojumi: 143
Pievienojies: 26 Mai 2015, 19:08
Braucu ar: 1.6 LPG
Maa rakstīja:
ieska rakstīja:
GM-747 rakstīja:pameginat uzskrieties lidz kadam 2vitim un tad spried vai tavs is iet sudigi vai ne
un tas ir turbomotors turbo raviens ir jutami savadaaks neka atmosferiskais
Nu jā, saprotu, ka tam 2.5d buus labāk cēliens, bet nedomāju, ka būs tik jūtami labāk...
tomēr liekās, ka neiet kā vajag tas is, jo līkumus ar 2 robu ir nereāli dabūt slīpi, gurst nost, pat 1 robs ar 17" gurst nost... :sad:

nezinu kā kuram IS. man piemēram iet ļoti labi. /varbut tapec ka noperkot swapu uz LV ceļiem nebija drellēts/,bet es cēlienā daudz neatpaliku no 2.5 un 2 litrīgos vietējos vanos ceļu bez problēmām. 2.5d 525 neviens nav bijis pretinieks,nu protams gara gabala nav izredžu, bet ne 400m drag. /varbūt tas dēļ LSD/
prēji manam vecejam is motoram - tas man bija pamiris tad nevarēju neko daudz paskrieties.
es domāju ka kautkur kada maza problēma tev, jo IS ir ļoti žiperīgi .
Jā, zinu, citiem tie is iet tiešām lopiski... Itkā liekot pie kompja nekādas kļūdas nemet..
Kas varētu būt pa štellēm, kāpēc sūdīgie iet? Varbūt tiešām motors nokalpojis savu? Itkā eļļu need, lec normāli... :sad:
Profila bilde
Maa
Ziņojumi: 398
Pievienojies: 28 Aug 2014, 16:02
Braucu ar: Zilo Brinumu
godīgi nezinu pie kā tev ķerties ,jo man vecajam motoram plīsa galva,bet ar tiem pašiem 3 katliem gaja labak ka cits m40./tiku spēkojies/
es vnk ieswapoju jaunu.
uz asfalta griež? ar veco motoru neko daudz nevarēju ,bet ar šo kā ziemā, lietus laika vispār super slidinaties. bez baigās sagāzešanas un piepūles.
brum brum ...... FOTHERMUCKERS
Profila bilde
ieska
Ziņojumi: 143
Pievienojies: 26 Mai 2015, 19:08
Braucu ar: 1.6 LPG
Maa rakstīja:godīgi nezinu pie kā tev ķerties ,jo man vecajam motoram plīsa galva,bet ar tiem pašiem 3 katliem gaja labak ka cits m40./tiku spēkojies/
es vnk ieswapoju jaunu.
uz asfalta griež? ar veco motoru neko daudz nevarēju ,bet ar šo kā ziemā, lietus laika vispār super slidinaties. bez baigās sagāzešanas un piepūles.
Nuu ar 15" burnautu nevar uztaisiit sausaa laikā :D
Slīpi var iemest tikai aizlaižot liidz redlainam ar nospiestu sajūgu :sad: un taapat ar 17" gurst nost
pa slapju laiku var paslidinaaties bet tpt ar sajuuga paliidziibu... :doh:
man ir 93 gada kupeja, viņai naak m42, ja?
Profila bilde
Maa
Ziņojumi: 398
Pievienojies: 28 Aug 2014, 16:02
Braucu ar: Zilo Brinumu
ieska rakstīja:
Maa rakstīja:godīgi nezinu pie kā tev ķerties ,jo man vecajam motoram plīsa galva,bet ar tiem pašiem 3 katliem gaja labak ka cits m40./tiku spēkojies/
es vnk ieswapoju jaunu.
uz asfalta griež? ar veco motoru neko daudz nevarēju ,bet ar šo kā ziemā, lietus laika vispār super slidinaties. bez baigās sagāzešanas un piepūles.
Nuu ar 15" burnautu nevar uztaisiit sausaa laikā :D
Slīpi var iemest tikai aizlaižot liidz redlainam ar nospiestu sajūgu :sad: un taapat ar 17" gurst nost
pa slapju laiku var paslidinaaties bet tpt ar sajuuga paliidziibu... :doh:
man ir 93 gada kupeja, viņai naak m42, ja?
jā M42 ,nezinu varbūt čista nokalpojis motoras, čābigi ka ar piepūli tev tas. piemēram man Redlainā nevajag laist .lai slīpi ietu.
brum brum ...... FOTHERMUCKERS
Profila bilde
ieska
Ziņojumi: 143
Pievienojies: 26 Mai 2015, 19:08
Braucu ar: 1.6 LPG
Maa rakstīja:
ieska rakstīja:
Maa rakstīja:godīgi nezinu pie kā tev ķerties ,jo man vecajam motoram plīsa galva,bet ar tiem pašiem 3 katliem gaja labak ka cits m40./tiku spēkojies/
es vnk ieswapoju jaunu.
uz asfalta griež? ar veco motoru neko daudz nevarēju ,bet ar šo kā ziemā, lietus laika vispār super slidinaties. bez baigās sagāzešanas un piepūles.
Nuu ar 15" burnautu nevar uztaisiit sausaa laikā :D
Slīpi var iemest tikai aizlaižot liidz redlainam ar nospiestu sajūgu :sad: un taapat ar 17" gurst nost
pa slapju laiku var paslidinaaties bet tpt ar sajuuga paliidziibu... :doh:
man ir 93 gada kupeja, viņai naak m42, ja?
jā M42 ,nezinu varbūt čista nokalpojis motoras, čābigi ka ar piepūli tev tas. piemēram man Redlainā nevajag laist .lai slīpi ietu.
pārdod man motoru :rolleyes:
Profila bilde
Maa
Ziņojumi: 398
Pievienojies: 28 Aug 2014, 16:02
Braucu ar: Zilo Brinumu
tu smieklīgs ,haha, esmu liels IS fans un piekritējs. tieši tāpēc es izvēlējos tieši šo motoru.
brum brum ...... FOTHERMUCKERS
Marcellou
Ziņojumi: 20
Pievienojies: 20 Jūl 2015, 00:13
Jautājums,kas varētu būt pa vainu ka tad kad dzinējs nav uzsilis viņš rūc,raustās kā muscle cars,kā arī neiet tā kā vajadzētu,savukārt kad ir uzsilis tad viss čībā. dzinulis m50b25
MOOSKEE5TYLE
Ziņojumi: 24
Pievienojies: 02 Nov 2013, 12:12
Marcellou rakstīja:Jautājums,kas varētu būt pa vainu ka tad kad dzinējs nav uzsilis viņš rūc,raustās kā muscle cars,kā arī neiet tā kā vajadzētu,savukārt kad ir uzsilis tad viss čībā. dzinulis m50b25
Man liekas ka tā ir slimība bembukiem,man tieši tas pats ir ar m44 , aizdzinu uz diognostiku rādīja zonde un pirmā cilindra svece vai sveču vads , viss tika pamainīts + vēl tika pamainītas dažas citas lietiņas kas varētu būt bet nekā , vienīgais ko vēl nēsmu čekojis ir gaisa masas mērītājs neliela iespēja ka tas varētu būt pie vainas.
Profila bilde
GM-747
Ziņojumi: 816
Pievienojies: 01 Nov 2011, 00:43
Braucu ar: E39,E36
novieno nos GMM un redzesi vai tas ir vins kompis aizies avarijas rezimā
Profila bilde
GM-747
Ziņojumi: 816
Pievienojies: 01 Nov 2011, 00:43
Braucu ar: E39,E36
[/quote]

jā M42 ,nezinu varbūt čista nokalpojis motoras, čābigi ka ar piepūli tev tas. piemēram man Redlainā nevajag laist .lai slīpi ietu.[/quote]
drosi ka ar 1. atrumu zāģē to nabagu :D
Profila bilde
Lācis
Ziņojumi: 1810
Pievienojies: 31 Jūl 2013, 07:16
Braucu ar: m54b25
Atrašanās vieta: Limbaži, Rīga
Reputācija: 5
 
m42 ir jāgriež tuvu redlainam lai mutu no vina max ara, tas ir 4cly 16v motors, pie zemiem apgriezieniem vins neiet, tika ap 3k pirmoreiz un 5k otroreiz vins aiziet. Personigi mans vēl ir padzīvs, pa slapju varu iet ar 3gr un ar 2gr var paspelēties ar gāzi daudzos līkumos. Apļus droši ar pus gāzīti 2gr. Pa sausu ar 2gr brīvi var iet plakaniski ari.

* stock non lsd 3,45 reduktors. 5w30 champion ella, nesen mainitas sveces, gaisa un benzina filtri. ( ja kadam kko tas maina)
Profila bilde
GM-747
Ziņojumi: 816
Pievienojies: 01 Nov 2011, 00:43
Braucu ar: E39,E36
ar plikam riepam vel varbuut bet ar normalam izklausas pec pasakas ... jo ar visiem tiem mazmotoriem var tipa slipeet tikai ar iemetienu un slid ta masina no inerces nevis no jaudas