ČIPOŠANA

Profila bilde
vaskazx
Ziņojumi: 20
Pievienojies: 24 Sep 2012, 12:00
Braucu ar: touring

26 Sep 2012, 20:54

kaapeec man liekas ka tev nav ne mazaakas sajeegas ndez par programmatuuras uzbuuvi nedz par auto vadību. iesaku likties mieraa, un likt stock kompi..

ja nu tieshaam esi dievs un tev sanaaks perffekts reguleejums un jauda, tad es veeleetos to noveertee :) pēc pašreizēzā secinu ka uztaisīsi tikai neejošu ķīsel
nez kapec man liekas kad tev nav nekadas sajegas par mikrokontrolieru vadibas programeshanu ir piejami bosch vadibai programma bez zondem aiz katalizatora gan bez zondem pirms katalizatora tik neesmu sastapies ar siemens vadibu veel.
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 

26 Sep 2012, 22:09

tas tieshaam bija man? :D:D:D nesmiidini mani :D protams neesmu nevienu 4ipu ieprogrameejis, tomēr kautko saprotu par dzinēja vadību un tā darbību... neiet runa ir vai nav kautkaads programmas..
Fe Nunna
Ziņojumi: 23
Pievienojies: 10 Sep 2012, 11:45
Braucu ar: DRIFTCAR

27 Sep 2012, 10:00

he9600 rakstīja::doh: Zondes ecu tāpat ņem vērā tikai pie PT, pie WOT uz to rādījumu ir nospļauties. Nu neatradīsi netā svaidamies bin`u atbilstošu būvētam dzinējam. Par to kāds maksājis naudu/ieguldījis darbu un apkārt nesvaidīsies (protams tās arī ir neta ārēs, bet slēgtās chiptuningistu sadaļās, kurās tie apmainas ar sagatavēm un dalās problēmu risinājumos, kas parādas pēc chiptuninga - lai tur tiktu vajag dauuudz "pačota" punktus šajā jomā). Kā jau minēja stock dzinējam var kaut ko iszīst, bet nezināmas izcelsmes un pats vainīgs, ja dabūsi izkausētus virzuļus.
Process ir tāls no "10min un gatavs", tā nav tupa pogu (next- next - ok -next) spaidīšana, ja radies tāds priekšstats - tad zini - tavas zināšanas par to ir apaļa nulle. Pats pirms pāris gadiem tam būros cauri, atsēdēju vācot, lasot infu n-tās stundas - i togo tagad ir skaidra tikai maza aizberga daļiņa.
Ja domā, ka vairāk degvielas = vairāk jaudas - tad marš studēt dzinēja darbības principus


nu nezinu cik tev gruuti tad tas ir padevies... jo man servisa viss notiekas 10-30 minushu laikaa pipejot ... - (ja ir gatava programma) - otrsrs ir tas ka ja sezh botanikju saitos kas - ooo es kaut kur dzirdeju ka var apiet to un to un ka to izdarit un 1000 lapas ar spamu bezjedzigu un neviens neko nevar pateikt un mekle pa naudu tad vienkarshi un nejedziba mekleshana... jo ir labi saiti krievija kur uzraksti visu pa savu mashinu iemet vinjiem savu tagadejo vai orginalo programmu chipa... un viji kad ir laiks partaisa vinju uz kadu tev vajag un atmet atpakal ( vismaz normali cilveki ta dara - BEZMAKSAS ) un tev atlek tupa iepist jauno programmu ieksha... ( pats to programmu uzspaidijis esmu krustu shkjersu jaa kura vieta ko mainit vajag kuras rindinjas nezinu... bet tie kas to ir macijushies ir ka 2 pirksi .... es pilniba neko nezinot pat atradu kura vieta var izdzest imobilaizeru un uzlikt... tas aiznjema 5 min neko nezinot... )
Fe Nunna
Ziņojumi: 23
Pievienojies: 10 Sep 2012, 11:45
Braucu ar: DRIFTCAR

27 Sep 2012, 10:07

Agris rakstīja:tas tieshaam bija man? :D:D:D nesmiidini mani :D protams neesmu nevienu 4ipu ieprogrameejis, tomēr kautko saprotu par dzinēja vadību un tā darbību... neiet runa ir vai nav kautkaads programmas..
negribu te ar nevienu kashkjeties bet..
mes jau runajam tieshi par programmas mainu... tas ir ka DVD diska filma... ira 1 filma bet tev nepatik kvalitate... tu atrodi norm pacanu kas mak to partaisit... tev atsuta uz kompi jauno filmu.... veco tu vainu parkope un atstaj sev gadijumam ja jauna filma ir hernja un tava veca ir labaka lai varetu veco uzlikt atpakal... vai ari veno filmu izdzes ara un ieliec jauno filmu.... un viss ir chik-puk un nekas nevar aiziet pa pieskari.... ja gadijuma jauna filma ir mesls... tad ieliec atpakal veco un PILNIGI NEKAS NEMAINAS.... tas es ta obrazna pa tam filmam ... :)
Fe Nunna
Ziņojumi: 23
Pievienojies: 10 Sep 2012, 11:45
Braucu ar: DRIFTCAR

27 Sep 2012, 10:12

latvija jau neviens uz ielam neklaiga ka maak kaut ko no tam programmam.... un nav jau ari daudz cilveki kas to mak...
visi latvija izkodushi ka tupa taja visa bardaka izmainit paris rindinjas un no ta dabut lielakus zirgus... bet LJOTI maz zin pilniba visu programmu lai varetu apiet zondes gaisa meritajus visadus dachikus... lai apgriezieniem ierobezhotaju biditu turpu shurpu... teiksim lai gals apgriejzieniem butu 6500 vai 7000 vai 7500 un pat esmu redzejis ka 10 minutes taisa lai apgriezienus parbiditu ldiz 8000 apgriezieniem.... TAS ka izkausesi motoru tas ir uz katra pasha sirdsapzinjas... es piemeram nebaidos 10 motorus izkauset bet es gribu izgriezt savus 400-450 zirgus... ( visu dachiku apieshana , zonzhu apieshana , gaisa meritaju apieshana, apgriezienu likshana turpu shurpu u.t.t. - tas ir viss izdarams viena maza kastite - un ja ir sajega tas ir elementarak pa elementaru un laiku vispar neaiznjem...)
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 

27 Sep 2012, 11:17

Fe Nunna rakstīja:es piemeram nebaidos 10 motorus izkauset bet es gribu izgriezt savus 400-450 zirgus...
:doh: good luck
Fe Nunna rakstīja:


jo ir labi saiti krievija kur uzraksti visu pa savu mashinu iemet vinjiem savu tagadejo vai orginalo programmu chipa... un viji kad ir laiks partaisa vinju uz kadu tev vajag un atmet atpakal un tev atlek tupa iepist jauno programmu ieksha...
tu to nopietni!? tu gribi likt autinjam programmu kuru tev kads nepazistams ir parveidojis un saka si bus istaa preks tevim!? :doh:
ja jau tas viss ir tik vienkarsi kaa saki tad jau taa ari dari, uzprasi krievu saitos
...
Fe Nunna
Ziņojumi: 23
Pievienojies: 10 Sep 2012, 11:45
Braucu ar: DRIFTCAR

27 Sep 2012, 11:20

aga tieshi ta es ari gribu darit... pagaidam ari rokos pa krievu saitiem.... savu veco programmu es saglabaju un ja jauna neies tad es 10 minutes ielikshu savu veco atpakal un braukshu tieshi tapat ka tagad bez izmainjam....

vienkarshi domaju ka kads ari sheit kaut ko tadu var izdarit tapec apjautajos...
Profila bilde
Rons
Ziņojumi: 1429
Pievienojies: 22 Jūl 2011, 19:28
Braucu ar: c3h8-c4h10
Reputācija: 12
 

27 Sep 2012, 18:12

šiten te tik daudz dumībās vienā topikā sen nebiju lasījis :D ieteiktu nolaisties kaut ar vienu kāju uz planēta zemes un vēlreiz pārlasīt visu ko esam samurgojuši :doh: katrs nākamais posts ir pretrunā ar iepriekšējo/jiem.


p.s. jeb-šu tas ir piektdienas vakara topiks, kas pasprucis nedēļas vidū ? :lol: enīvei --tas ir trollings.... :yes:
600 конеи -хульи ты хочеш ?
Profila bilde
vaskazx
Ziņojumi: 20
Pievienojies: 24 Sep 2012, 12:00
Braucu ar: touring

27 Sep 2012, 20:56

te izskataas aptuveni taa---nakada nah..i starpiiba ko vinsh grib te katrs velas pieradit savas gudriibas.inizhieri :D pajebat ir vai nav buus vai nebus vai viens klibs zirgs naaks klaat ar puvushem zobiem un nulle komats huivinzin cik njutonmetri vnk paliidzi biedram.
Profila bilde
Rons
Ziņojumi: 1429
Pievienojies: 22 Jūl 2011, 19:28
Braucu ar: c3h8-c4h10
Reputācija: 12
 

27 Sep 2012, 21:34

man var sist ar slapju krūšturi , bet es šo tekstu nesaprotu. murgi, murgi un vēlreiz murgi. kāda nah palīdzība ? A ? te ir vienkārši no pamperiem jāizkāpj, nu tā maigi sakot. :sad: skumji, nekad haļavas nav bijis un nebūs. :sad:
he9600
Ziņojumi: 2050
Pievienojies: 03 Apr 2011, 20:22
Braucu ar: e36 323
Reputācija: 37
 

27 Sep 2012, 22:22

Fe Nunna rakstīja: nu nezinu cik tev gruuti tad tas ir padevies... jo man servisa viss notiekas 10-30 minushu laikaa pipejot ... - (ja ir gatava programma) - otrsrs ir tas ka ja sezh botanikju saitos kas - ooo es kaut kur dzirdeju ka var apiet to un to un ka to izdarit un 1000 lapas ar spamu bezjedzigu un neviens neko nevar pateikt un mekle pa naudu tad vienkarshi un nejedziba mekleshana... jo ir labi saiti krievija kur uzraksti visu pa savu mashinu iemet vinjiem savu tagadejo vai orginalo programmu chipa... un viji kad ir laiks partaisa vinju uz kadu tev vajag un atmet atpakal ( vismaz normali cilveki ta dara - BEZMAKSAS ) un tev atlek tupa iepist jauno programmu ieksha... ( pats to programmu uzspaidijis esmu krustu shkjersu jaa kura vieta ko mainit vajag kuras rindinjas nezinu... bet tie kas to ir macijushies ir ka 2 pirksi .... es pilniba neko nezinot pat atradu kura vieta var izdzest imobilaizeru un uzlikt... tas aiznjema 5 min neko nezinot... )
:doh: man tevis tiešām žēl.
m50/m52/m54 un n42/n46 timing tūļu noma
Ms41/ms42/ms43 ews atslēgšana.
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 

28 Sep 2012, 23:32

Dārgais raksta autor, ja es tev pateikšu, ka ms41.0 vadībā RPM limiters 24kb failā ir pie adreses 1C9, tu atsitīesies pret sienu un iemācīsies lūdzams kas tas viss ir?
Nav tādu cilvēku kas pienāk paskatās uz hex kodu un nomaina strīpiņas, tajā visā ir jāiebrauc un viss ir jāsaprot.
Bez tam pareizi darbojošos siemens ms41.0 vadību NAV IESPĒJAMS uzčipot tā, lai saglabājot oriģinālās funkcijas tā darbotos labāk.
Opcija ir atslēgt zondes, varētu kaut ko nedaudz dot tas, ka slodzē motoru pieregulēt uz treknāku, bet idlē un nelielās slodzēs čut čut liesu. Bet bez platjoslas zondes uzstādīšanas tas viss tāpat ir bērna šļupsti, jo skābekļa daudzums gaisā ir pārāk svārstīga padarīšana... Platjoslas zondi pieprogrammēt siemens vadībai? Aizmirsti nezinu nevienu nekur, kas to spētu, ja spēs, tad cerams būšu es, lēnām mēģinu uz to iet.... bet tas viss nu noteikti nav 10 min pīpējot. 10 min pīpējot var ierakstīt gatavu programmu, kura tavai maišinai 100% nederēs jo viņa ir taisīta.
Tev vajag mašīnu uz dyno likt un reāllaikā piedzīt kartes un tad arī ar oem zondēm tev strādās viss ļoti ahujenna.
Tagad paņem izlasi manis rakstīto vēlreiz un piedarbini smadzenes. Apiet gaisa mašas mērītāju & shit :doh: pilnīgs sviests...
Fe Nunna
Ziņojumi: 23
Pievienojies: 10 Sep 2012, 11:45
Braucu ar: DRIFTCAR

29 Sep 2012, 12:24

nu re apmeram pareizi tu stasti.... tikai lidz galam laikam neizprati visu...

cilveks kas sajedz visu to programmu panema man elementari un parlika apgriezienus no 6500 uz 7500 programma - talak es programmu pa 30 min parlodejot iebliezu ieksha un nekadu problemu... - jaa motoru bendeju bet ta ir katra pasha problema vai to grib vai ne - es GRIBU... zodes apiet vel pagaidam neesmu atradis kursh mak partaisit programmu BET ATRADISHU... gaisa masas meritaju es atstashu jo uz vinja rekjina var dabut paris lopinjus... no sakuma domaju vienkarshi mest gaisa meritaju ara un uzspraust pa taisno konisko filtru lai butu vieta radiatoram no crysler 2,7i un turbinai... bet atradas savadaka veida vieta... tapec gaisa meritajs paliks un uz vinja koniskais mesls spraudisies...

kaut kas tur runaja par haljavu --- jaa haljavas nav ... un nav akmens laikmets... PALIDZESI TU - PALIDZES TEV!!!
Profila bilde
Rons
Ziņojumi: 1429
Pievienojies: 22 Jūl 2011, 19:28
Braucu ar: c3h8-c4h10
Reputācija: 12
 

29 Sep 2012, 13:53

iesvied to siemens ecu miskastē, vai atdod viņu Seeingman.(viņam it kā esot paštaisīts flašojamais). :gigigi: man šķiet,ka neesi uz pareizās taciņas un tev piemērotāks būtu kāds no šiem variantiem > https://sites.google.com/site/tightenloop/produkti

tā nav reklāma.
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 

29 Sep 2012, 18:47

Fe Nunna rakstīja:nu re apmeram pareizi tu stasti.... tikai lidz galam laikam neizprati visu...

cilveks kas sajedz visu to programmu panema man elementari un parlika apgriezienus no 6500 uz 7500 programma - talak es programmu pa 30 min parlodejot iebliezu ieksha un nekadu problemu... - jaa motoru bendeju bet ta ir katra pasha problema vai to grib vai ne - es GRIBU... zodes apiet vel pagaidam neesmu atradis kursh mak partaisit programmu BET ATRADISHU... gaisa masas meritaju es atstashu jo uz vinja rekjina var dabut paris lopinjus... no sakuma domaju vienkarshi mest gaisa meritaju ara un uzspraust pa taisno konisko filtru lai butu vieta radiatoram no crysler 2,7i un turbinai... bet atradas savadaka veida vieta... tapec gaisa meritajs paliks un uz vinja koniskais mesls spraudisies...

kaut kas tur runaja par haljavu --- jaa haljavas nav ... un nav akmens laikmets... PALIDZESI TU - PALIDZES TEV!!!
atvaino, bet vai tu esi idiots?!
izmest gaisa masas mērītāju? tu vispār saproti kā darbojas dzinēja vadība?
masas mērītājs ir PATS GALVENAIS, pēc kā tiek noteikts iesmidzināmās degvielas daudzums, bez masas mērītāja motors darbosies avārijas režīmā un slodzi lasīs no gāzes pedāļa stāvokļa, maisījumu regulēs pēc zondēm.
Moš noņem vispār ieplūdes kolektoru nost un uzliec 6 trubiņas ar koniskajiem filtriem a to drosele arī nav vajadzīga...
Lielāku radiatoru NEVAJAG, ja pareizi saregulē aizdedzi un degmaisījumu, lai sadegšanas temperatūras nebūtu pārāk augstas.
kas tev tur pašlaik ir noteikti ir kiš miš ar rozīnēm, iepistas kkādas "lielās sprauslas", huiņiskie filtri, ķep pļep m50 ieplūde un nu tik būs.
Tēlo baigi gudro a nehujā nezin un nesaprot
A pārtaisīt programmu māku es, bet es to nedaru par velti un vari nemaz man nelūgties tev vispār netaisīšu ar šitām smieklīgajām prasībām.
starp citu lielākajam vairumam ms41.0 kartes var pārrakstīt neko nelodējot, gan kad kompis atrodas iekš auto, gan uz galda pliks.
he9600
Ziņojumi: 2050
Pievienojies: 03 Apr 2011, 20:22
Braucu ar: e36 323
Reputācija: 37
 

29 Sep 2012, 20:19

jau vienreiz cēlu jautājumu gaisā, tagad atkārtošos, seeingman, ko izmanto ja vajag nolasīt visus 256kb?
m50/m52/m54 un n42/n46 timing tūļu noma
Ms41/ms42/ms43 ews atslēgšana.
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 

29 Sep 2012, 22:45

Mums ar driver sanāca ar INPAs vienu tooli nolasīt 256kb, rakstīt neizdevās, laikam mūsu vainas dēl, bet nebija vajadzības pēc tā, jo vismaz lasīšana ar INPA notika kādu stundu vismaz - mazo failu dafiga ātrāk nolasīt un ierakstīt.
Parasti normālie čaļi lasa un raksta 256kb ar programmatoru, ieliekot ecu iekš stanoka un programmatora kājiņas piespiežot pie čipa kājiņām.
Fe Nunna
Ziņojumi: 23
Pievienojies: 10 Sep 2012, 11:45
Braucu ar: DRIFTCAR

01 Okt 2012, 11:29

seeingman rakstīja:
Fe Nunna rakstīja:nu re apmeram pareizi tu stasti.... tikai lidz galam laikam neizprati visu...

cilveks kas sajedz visu to programmu panema man elementari un parlika apgriezienus no 6500 uz 7500 programma - talak es programmu pa 30 min parlodejot iebliezu ieksha un nekadu problemu... - jaa motoru bendeju bet ta ir katra pasha problema vai to grib vai ne - es GRIBU... zodes apiet vel pagaidam neesmu atradis kursh mak partaisit programmu BET ATRADISHU... gaisa masas meritaju es atstashu jo uz vinja rekjina var dabut paris lopinjus... no sakuma domaju vienkarshi mest gaisa meritaju ara un uzspraust pa taisno konisko filtru lai butu vieta radiatoram no crysler 2,7i un turbinai... bet atradas savadaka veida vieta... tapec gaisa meritajs paliks un uz vinja koniskais mesls spraudisies...

kaut kas tur runaja par haljavu --- jaa haljavas nav ... un nav akmens laikmets... PALIDZESI TU - PALIDZES TEV!!!
atvaino, bet vai tu esi idiots?!
izmest gaisa masas mērītāju? tu vispār saproti kā darbojas dzinēja vadība?
masas mērītājs ir PATS GALVENAIS, pēc kā tiek noteikts iesmidzināmās degvielas daudzums, bez masas mērītāja motors darbosies avārijas režīmā un slodzi lasīs no gāzes pedāļa stāvokļa, maisījumu regulēs pēc zondēm.
Moš noņem vispār ieplūdes kolektoru nost un uzliec 6 trubiņas ar koniskajiem filtriem a to drosele arī nav vajadzīga...
Lielāku radiatoru NEVAJAG, ja pareizi saregulē aizdedzi un degmaisījumu, lai sadegšanas temperatūras nebūtu pārāk augstas.
kas tev tur pašlaik ir noteikti ir kiš miš ar rozīnēm, iepistas kkādas "lielās sprauslas", huiņiskie filtri, ķep pļep m50 ieplūde un nu tik būs.
Tēlo baigi gudro a nehujā nezin un nesaprot
A pārtaisīt programmu māku es, bet es to nedaru par velti un vari nemaz man nelūgties tev vispār netaisīšu ar šitām smieklīgajām prasībām.
starp citu lielākajam vairumam ms41.0 kartes var pārrakstīt neko nelodējot, gan kad kompis atrodas iekš auto, gan uz galda pliks.

atstaj savas gudribas pie sevis... es tev neko i neprasishu... pats visu sataisishu ka man vajag... regule ka gribi mazo radiatoru kurinot 7000 apgiezienus stundu no vietas uzvarit var elementari :) ( baigi vajag man pa maksu ka var dabut pa velti )

katrs dara kaa maak ... kabelja man nav tapec lodeju ara un parakstu un nekadu problemu ... ja tu ta nemaki tad ta endari dari ka tu maki... es tak nebljauju ka tu esi lohs ja nemaki ta ka es to maku...
Fe Nunna
Ziņojumi: 23
Pievienojies: 10 Sep 2012, 11:45
Braucu ar: DRIFTCAR

01 Okt 2012, 11:39

Vispar var vert ciet shito topiku jo jegas nekadas no vinja nav... neviens neko nevar pateikt jo nezin vai ari tie kas varbut kaut ko zin tie grib naudu... ( tas nevienam nafig nav vajadzigs jo ir saiti kur dabut pa velti... ) nu iznjemot viens cilveks bija tik labs kursh iedeva saitus un izskaidroja kas ko kaa... ( un pa VELTI ) RESPECT vinjam !!
Profila bilde
Frikadele
Ziņojumi: 67
Pievienojies: 05 Aug 2012, 00:39
Braucu ar: e36 coupe

01 Okt 2012, 11:44

Fe Nunna rakstīja:
seeingman rakstīja:
Fe Nunna rakstīja:
atstaj savas gudribas pie sevis... es tev neko i neprasishu... pats visu sataisishu ka man vajag... regule ka gribi mazo radiatoru kurinot 7000 apgiezienus stundu no vietas uzvarit var elementari :) ( baigi vajag man pa maksu ka var dabut pa velti )

katrs dara kaa maak ... kabelja man nav tapec lodeju ara un parakstu un nekadu problemu ... ja tu ta nemaki tad ta endari dari ka tu maki... es tak nebljauju ka tu esi lohs ja nemaki ta ka es to maku...
Es neesmu speciālists bet man ir tāda aizdoma, ka tu taisi tur sev kodolfiziku, kura nu galīgi nestrādā....