Apgriezienu peldēšanas problēmas

Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 
zurkae36 rakstīja:Gofru un gaisa masas meritaju meginaju tur viss tip top.
A kā ar tukšgaitas regulatoru? Pamēģini patīrīt ar karburatora tīrāmo.
Lai gan pats esmu tīrijis,ne sūda nelīdzēja....
akiims
Ziņojumi: 24
Pievienojies: 13 Mai 2012, 20:03
Braucu ar: 318is
Atrašanās vieta: Rīga, Alūksne
https://failiem.lv/thumb_show.php?i=3vtsz6nk&view

Kāds ir detaļas numurs šitai gofrai?
Profila bilde
essential
Ziņojumi: 160
Pievienojies: 22 Jūn 2014, 12:09
Braucu ar: 318i Touring
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
akiims rakstīja:https://failiem.lv/thumb_show.php?i=3vtsz6nk&view

Kāds ir detaļas numurs šitai gofrai?
http://www.carpartscatalogs.info/bmw/#
StikluMeistars.lv
Suņa monologs: “Kad es uztraucos, es svīstu. Kad es svīstu, es smirdu. Kad es smirdu, mani mazgā. Kad mani mazgā, es uztraucos…” :D
Profila bilde
Janka92
Ziņojumi: 78
Pievienojies: 05 Mai 2013, 02:36
Braucu ar: 318is
Atrašanās vieta: Liepājas
Kā var visefektīvāk pārbaudīt vai kādai ieplūdes caurulei nav kāda plaisa vai nerauj garām gaisu ,tad ja vizuāli to nevar konstatēt ? Kā jau te iepriekš tika minēts,tad itkā varot ar starta gāzi,bet tas būs prātīgi ? Tad jau pēc idejas var arī ar brake cleaner ar ne ?
Profila bilde
agaFu
Ziņojumi: 465
Pievienojies: 09 Mar 2011, 22:22
Braucu ar: m42+
Atrašanās vieta: Ērgļi
jaa var ari ar tiritaju.
jaatjuunee m42
justdoit
Ziņojumi: 25
Pievienojies: 16 Aug 2014, 17:13
Kāds var izskaidrot - Turot apgriezienus uz 1.5-2 tūkstošiem impulsīvi met nost uz 1t un uzkāpj atkal nomet un uzkāpj, turot tādā diapazonā visu laiku tā dara. Virs vai zem viss kārtībā. Kļūdas nekur nerāda.
Aiztaisot ciet brīvgaitas regulātoru stāsts pilnīgi tāds pats.
Profila bilde
BMW-Valcha
Ziņojumi: 599
Pievienojies: 18 Feb 2012, 20:12
Braucu ar: M54B25 LPG
Atrašanās vieta: Katlakalns
Reputācija: 2
 
Janka92 rakstīja:Kā var visefektīvāk pārbaudīt vai kādai ieplūdes caurulei nav kāda plaisa vai nerauj garām gaisu ,tad ja vizuāli to nevar konstatēt ? Kā jau te iepriekš tika minēts,tad itkā varot ar starta gāzi,bet tas būs prātīgi ? Tad jau pēc idejas var arī ar brake cleaner ar ne ?
Ar dūmu testu :hahaha: ieraudzīsi to, par ko nebūsi pat sapņojis :lol:
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
justdoit rakstīja:Kāds var izskaidrot - Turot apgriezienus uz 1.5-2 tūkstošiem impulsīvi met nost uz 1t un uzkāpj atkal nomet un uzkāpj, turot tādā diapazonā visu laiku tā dara. Virs vai zem viss kārtībā. Kļūdas nekur nerāda.
Aiztaisot ciet brīvgaitas regulātoru stāsts pilnīgi tāds pats.
Vajag skatīties arī dzīvos datus. Ne vienmēr tas, kas gļuko, ir beigts.
agenskalns
Ziņojumi: 46
Pievienojies: 20 Feb 2016, 13:18
Braucu ar: e36 coupe
Sveiki, tad nu:
M42b18 isiņš, benzīns gāze.
Motors auksts:
Iedarbinot ir izteikts pretsitiens no motortelpas, apgriezini 2 min "papeld" un ir ok, bet noslāpst nost. Vnk papeld.
Motors silts:
Braucot vienmērīgi, poo kurā robā, sāk rīstīties ciet, kam seko jaudas bedre un tad norm uzrāviens parādās. Ja tajā "bedres" brīdī iespiež sajūgu, tad apgriezini lēkā no 400 līdz 1.1k.
Gaisa masas mērītājs dzīvs, tukšgaitas regulētāju dzīvs, patēriņš nav mākoņos. Izraujot svečvadus, parādījās pī*ģets ku daudz eļļas, skaidrs, ka blīve. Domāju, kā varbūt tas ietekmē to rīstīšanos, ka dzirksteli neizsit cauri eļļai zemos RPM. Izsūcu, izpūtu, iztīrīju, pieregulēja sveces un līķu atkal kopā, arī tas situāciju neuzlaboja. Vienādi šī situācija neregulāri atkārtojas gan ar benzīnu braucot, gan gāzi.
P.s.pēc trases zem ieplūdnieka vakuuma trubā bija norāvusies, jo iepriekšējais īpašnieks bijis konkrēts kapeiku pi*ējs, nevis uzlicis norm jaunu trubu, bet savienojuma vietu ar izoleni notiniz, bet to nomainot arī nebija uzlabojumi. Sadelenes devējs, kloķenes ? Gofra izbeigusies? Mošk vnk nehermētiskā galvas blīve..? Ko vēl lai meklē?
Profila bilde
Lavriks
Ziņojumi: 648
Pievienojies: 22 Okt 2014, 16:36
Braucu ar: M50
Atrašanās vieta: Rīga
M50b25TU darbs temperaturaa raustas apgriezieni kad ripo neitralajaa, kad apstajies tad nelekaa. Kas varetu buut? :rolleyes:
:lol:
agenskalns
Ziņojumi: 46
Pievienojies: 20 Feb 2016, 13:18
Braucu ar: e36 coupe
Suka autocorrects. Bet pats auto neslāpst nost, tikai peld.
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Laurikbmw rakstīja:M50b25TU darbs temperaturaa raustas apgriezieni kad ripo neitralajaa, kad apstajies tad nelekaa. Kas varetu buut? :rolleyes:
Vairāki varianti - piesūc gaisu, sadalenes devējs, GMM, zonde.. Kamēr ripo, tikmēr nostabilizējas apgriezieni, tas normāli.
Profila bilde
Markitans
Ziņojumi: 343
Pievienojies: 04 Jan 2014, 09:39
Braucu ar: m50b20tu
sveiki problēma tāda raustās apgriezieni,pirms tam biju mazgājis,skatijos vai kompis nav aizliets,gaisa masas merītajs pārbaudīts un trubas arī itka veselas,sveces un vadi arī,lambda zonde nav skatīta bet kad atvieno šo tad vis kārtībā,jautajums kas tas tads un ko dara.
Attēls
Pēdējais labojis Markitans - 12 Mar 2016, 13:24, kopā labots 3 reizes.
Profila bilde
Lavriks
Ziņojumi: 648
Pievienojies: 22 Okt 2014, 16:36
Braucu ar: M50
Atrašanās vieta: Rīga
dogMa rakstīja:
Laurikbmw rakstīja:M50b25TU darbs temperaturaa raustas apgriezieni kad ripo neitralajaa, kad apstajies tad nelekaa. Kas varetu buut? :rolleyes:
Vairāki varianti - piesūc gaisu, sadalenes devējs, GMM, zonde.. Kamēr ripo, tikmēr nostabilizējas apgriezieni, tas normāli.
ok tad skatisimies zem parsega) :sarunats:
:lol:
Profila bilde
Markitans
Ziņojumi: 343
Pievienojies: 04 Jan 2014, 09:39
Braucu ar: m50b20tu
Markitans rakstīja:sveiki problēma tāda raustās apgriezieni,pirms tam biju mazgājis,skatijos vai kompis nav aizliets,gaisa masas merītajs pārbaudīts un trubas arī itka veselas,sveces un vadi arī,lambda zonde nav skatīta bet kad atvieno šo tad vis kārtībā,jautajums kas tas tads un ko dara.
Attēls
:clap: :clap: :clap:
laikam problēmu atklāju Lambdas zondes štekerī zem gumijas pie kontaktiem bija ūdens,iespējams metās nelāgs īssavienojums,izsusināju aizvēru visas ūdens pieejas un pagaidām viss darbojās bet uz diagnostiku jaizbrauc droš paliek droš! :super: :clap:
Kristaps27
Ziņojumi: 73
Pievienojies: 08 Nov 2015, 22:51
Braucu ar: 325i
Raustās apgriezieni tukšgaitā, aukstam praktiski nejūt, vis izteiktāk ir pusuzsilušam motoram. Atvienojot GMM apgriezieni vairs neraustās. Tātad varu meklēt citu GMM? Motors m52b25- der arī no citiem?
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Nē, GMM drīzāk nebūs pie vainas. Drīzāk kaut kur gaisu piesūc, vai arī zondes netiek galā, vai arī kāds cits dačiks čakarē prātu. Šiem dzinējiem ar devēju raušanu nevar noteikt problēmu.
Brauc uz sakarīgu diagnostiku, lai iziet cauri un pasaka, kas pie vainas.
Kristaps27
Ziņojumi: 73
Pievienojies: 08 Nov 2015, 22:51
Braucu ar: 325i
dogMa rakstīja:Nē, GMM drīzāk nebūs pie vainas. Drīzāk kaut kur gaisu piesūc, vai arī zondes netiek galā, vai arī kāds cits dačiks čakarē prātu. Šiem dzinējiem ar devēju raušanu nevar noteikt problēmu.
Brauc uz sakarīgu diagnostiku, lai iziet cauri un pasaka, kas pie vainas.
Tākā man tas motors laikam ir swapots, izplūde laikam nav orģinālā tam m52, cik zondēm man ir jābūt? Ir 2 izplūdes kolektoros
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
M52 dzinējam jābūt 2 zondēm. Vienai uz 3 cilindriem.
Profila bilde
bestbmw
Ziņojumi: 1984
Pievienojies: 21 Apr 2013, 17:24
Braucu ar: Komatu
Atrašanās vieta: Jelgava,Norway
Reputācija: 1
 
https://failiem.lv/u/ge422pxu Shadi man peld apgriezieni, visas trubas veselas tuksgaitas regulators izmazgats viss strada viss notiek. Peld gan silts gan auksts gaisu nekur nepiesuc paris reizes parbaudits ar starta gazi!
BMW
1991. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan gaze
1991. 2.0 sedan non vanoss
1992. 2.5 coupe non vanoss
1993. 2.0 coupe vanoss
1994 2.5 sedan TDS
1993 2.0 sedan vanoss
... sajuka jau skaits kkas pari 30 zurkam.