m42b18 jaudas zudums

Rihis
Ziņojumi: 29
Pievienojies: 15 Sep 2011, 12:16
Braucu ar: e36 tauring

10 Dec 2015, 18:10

Sveiks
Isam ir tada problema ka ar 2 zuburu svecem nevar dabut ka motors normali ietu es ari kadas 2 h nemos un nesapratu kas pa vainu bet es dzirdeju ka cilindri nestrda tapec zinaju pie ka kerties klat. Nesaprotu terminu burbulo :giggle:
Bet var but pie vainas spoles un svecvadi ka ari silti ieteiktu likt 1 zubur sveces un uzsist mazaku atstarpiti tad motors aiziet tiri :super:
Bet sitas padoms ka kadreiz vel kadam sak nikot
bet labi ka tik sprauslas vaine bet divani ka nesaprati ka cilindrs neiet bet rakstiji burbulo :giggle:
Profila bilde
Lācis
Ziņojumi: 1810
Pievienojies: 31 Jūl 2013, 07:16
Braucu ar: m54b25
Atrašanās vieta: Limbaži, Rīga
Reputācija: 5
 

10 Dec 2015, 18:27

Rihis rakstīja:Sveiks
Isam ir tada problema ka ar 2 zuburu svecem nevar dabut ka motors normali ietu es ari kadas 2 h nemos un nesapratu kas pa vainu bet es dzirdeju ka cilindri nestrda tapec zinaju pie ka kerties klat. Nesaprotu terminu burbulo :giggle:
Bet var but pie vainas spoles un svecvadi ka ari silti ieteiktu likt 1 zubur sveces un uzsist mazaku atstarpiti tad motors aiziet tiri :super:
Bet sitas padoms ka kadreiz vel kadam sak nikot
bet labi ka tik sprauslas vaine bet divani ka nesaprati ka cilindrs neiet bet rakstiji burbulo :giggle:
tie zuburi ir sveces elektrodi un noteikti neiesaku nedz vinus dauzit nedz likt ar 1 elektrodu, jo orģināli nāk 2, tad liec ari tos 2. :rolleyes: