Pirmā sniega sekas

Profila bilde
antirose
Ziņojumi: 10
Pievienojies: 31 Okt 2016, 23:42
Braucu ar: 318ti
Atrašanās vieta: Rīga

02 Nov 2016, 01:07

Heyo, braucu ar 96g 318ti. 1.novembris mūms dāvāja skaistu sniegu par kuru nepabrīdināja, un ar visām vasaras riepām devos vien ielās. Viss smuki, viss labi, ja vien nebūtu stabs uzskrējis man virsū :D . Vienvārd sakot, uzslīdēju uz apmales un ar kreiso sānu samīloju stabu. Par spārnu pofig, 20 eiro un viss smuki, bet iespējams sanāca arī paduškas aizkert. Braucu ar domu mājās, galvenais, lai motors paliek vietā, taču celā secināju to, ka vairs ātrumos negrib smuki likties. Grab kā miskaste, ātrumos taisnajos neliekās kā vajag, un kratas kā zirgs. Pie mājas arī neitrālajā sāka apgriezienus mētāt. Nu draugi, ir kādi varianti, cik dārgs būs man tas prieks vinu sataisīt, un varbūt tur ir cita kaite, nevis paduškas ?
Profila bilde
Madyboy
Ziņojumi: 172
Pievienojies: 13 Jūl 2016, 10:28
Braucu ar: 316i Coupe, VW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 3
 

02 Nov 2016, 01:13

antirose rakstīja:Heyo, braucu ar 96g 318ti. 1.novembris mūms dāvāja skaistu sniegu par kuru nepabrīdināja, un ar visām vasaras riepām devos vien ielās. Viss smuki, viss labi, ja vien nebūtu stabs uzskrējis man virsū :D . Vienvārd sakot, uzslīdēju uz apmales un ar kreiso sānu samīloju stabu. Par spārnu pofig, 20 eiro un viss smuki, bet iespējams sanāca arī paduškas aizkert. Braucu ar domu mājās, galvenais, lai motors paliek vietā, taču celā secināju to, ka vairs ātrumos negrib smuki likties. Grab kā miskaste, ātrumos taisnajos neliekās kā vajag, un kratas kā zirgs. Pie mājas arī neitrālajā sāka apgriezienus mētāt. Nu draugi, ir kādi varianti, cik dārgs būs man tas prieks vinu sataisīt, un varbūt tur ir cita kaite, nevis paduškas ?
Vispār jau par pirmo sniegu brīdināja jau nedēļu iepriekš :hahaha: :hahaha: :hahaha: Tāpēc arī riepas pirms nedēļas mainīju
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

02 Nov 2016, 01:16

Kur ir spārns un kur ir spilveni? :hahaha: Nu rīt pa dienu uzmet aci, ja spilveni beigti - lietoti iet pa 5e gabalā :hahaha:
Razbainieks
Ziņojumi: 222
Pievienojies: 05 Jūn 2011, 12:25
Braucu ar: cbr600rr
Reputācija: 1
 

02 Nov 2016, 01:28

Nu man ja kas ir divas pilnigi jaunas paduskas, nedelu tik stavejusas virsu , ja nu kas pm :hahaha: :hahaha:
Profila bilde
rupu
Ziņojumi: 254
Pievienojies: 10 Apr 2011, 19:13
Braucu ar: sānslīdi
Atrašanās vieta: Rīgas

02 Nov 2016, 07:33

Nebrīnītos ka dzinējs būs ārā no vienas paduškas.
Reiz gadījās ka kronšteins izrāvās no vienas paduškas un nu sajūtas bija tādas pašas.
gudri dirst nav malku cirst
paaksts
Ziņojumi: 26
Pievienojies: 22 Apr 2015, 16:32

02 Nov 2016, 08:15

Ne gluži par tēmu, bet verot vaļā jau cerēju ka būš jau pirmās laimīgo stabu mīļotāju bildes saliktas. Tapēc iedomājos varbūt vajag speciālo tēmu ielikt kur kāds redz tādus "veiksminiekus". Personīgi mani tas ļoti uzjautrina redzot kādu auto ceļa malā ar nolauztu riteni vai grāvī :hahaha:
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

02 Nov 2016, 11:04

paaksts rakstīja:Ne gluži par tēmu, bet verot vaļā jau cerēju ka būš jau pirmās laimīgo stabu mīļotāju bildes saliktas. Tapēc iedomājos varbūt vajag speciālo tēmu ielikt kur kāds redz tādus "veiksminiekus". Personīgi mani tas ļoti uzjautrina redzot kādu auto ceļa malā ar nolauztu riteni vai grāvī :hahaha:
Ah tu pakaļa tāds,priecājies par citu cilvēku feiliem...
Pēdējais labojis vitjazz - 02 Nov 2016, 11:15, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

02 Nov 2016, 11:08

Jā, jā, ļoti smieklīgi, kad apstākļu sakritības dēļ ugunsdzēsēju auto krīt virsū vieglajiem un pasažieru autobusi ieslīd grāvjos. Pilnīgi nenosmieties.
Avārijas ir smieklīgas tikai tik ilgi kamēr notiek slīdot stāvvietās ar 20 km/h
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

02 Nov 2016, 11:14

Linda rakstīja:Jā, jā, ļoti smieklīgi, kad apstākļu sakritības dēļ ugunsdzēsēju auto krīt virsū vieglajiem un pasažieru autobusi ieslīd grāvjos. Pilnīgi nenosmieties.
Avārijas ir smieklīgas tikai tik ilgi kamēr notiek slīdot stāvvietās ar 20 km/h
Ja tupa driftojot nofeilo,tad uzņirgt var,bet kko smieklīgu redzēt tajā,kā auto ielido grāvī pēc sadursmes vai CSN arī neredzu! :rolleyes:
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

02 Nov 2016, 11:18

Linda,te jau neviens nerunā par traģēdijām,te runā par nošķiltiem e36 pa ziemu pret stabiem,grāvjos,lielā tiesā gadijumu tas ir izdarīts speciāli slidinoties un nav pārāk bēdīgi,citreiz pat smieklīgi,ja ir winterbeaters kāds :hahaha:
Es vakar pa dienu uzliku 205/75R15 ziemenes kuras nākušas no hondas crv,nu nopietnas diezgan,ar radzēm vēl...un vakarā uzsniga,seeingmanam aizmugurē liselīni kā viņa pauris ,tā nu sēdēju garažā ar trollfeisu,pēctam braucot ākstijos un mētāju lai dabūtu mersi šķērsām,nesūda neiet slīpi ar tām riepām,bet piemirsu,ka neesmu savirzi uzlicis un sākās pis taisni efekts tieši uz grāvja pusi ,atlaidu bremzes,iefisu kikdaunā un grāvis palika man aiz muguras,bet tālu nebija līdz snapshotam grāvī ,kautgan ar tām riepām ganjau var arī izbraukt no grāvja :hahaha:
Profila bilde
swiss
Ziņojumi: 205
Pievienojies: 27 Sep 2012, 20:11
Braucu ar: e36 touringu`

02 Nov 2016, 11:18

Bēdīgi ka tā sanācis.. Es pats vakar savējam pa šo puteni mainīju pusasi un uz vakaru ap 21 jau sāku slidināties. Protams, ar ziemenēm :D
Klasika - Labākais kas var būt, līdz sajūgs sāk pārāk traki slīdēt un Tu esi kā vilciens uzsākot :D
Profila bilde
Martinsoon
Ziņojumi: 1144
Pievienojies: 02 Dec 2012, 21:25
Braucu ar: Sauzemes lidmasinu
Atrašanās vieta: Riga purvciems/ziepniekkalns
Reputācija: 2
 

02 Nov 2016, 11:24

bez gravjiem un kokiem pieredzi nedabuusi..............
kasiks
DIY pavēlnieks
Ziņojumi: 1986
Pievienojies: 19 Sep 2011, 21:46
Braucu ar: Tavu mutari
Atrašanās vieta: Daugavpils
Reputācija: 10
 

02 Nov 2016, 12:13

Tu galīgi stulbs esi? Kādi grāvji kādi koki. Pieredze rodas apgūstot auto jaudu gabarītus, pilnveidojot auto braukšanas prasmes nevis taranejot visu ceļmalu
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

02 Nov 2016, 12:22

nu es grāvi esmu trīs reizes paķēris,pirmo reizi ar zapiņu,tupa iebraucu atpakaļgaitā grāvī,hvz bremzes nenostrādāja vai nolohojos,otro reizi ar golfu (pirmā fwd pieredze :hahaha: ) un trešo reizi ar e30 nepamanot spogulī,ko tur notiek arī atpakaļgaitā,pa ziemu,likās,ka bija kupena,bet nebija :lol: bet kaut kā ir sanācis visvairāk nošķilt tikai fwd autiņus :lol: golfs grāvī,bet nekas necieta,tad slidinoties trāpiju ar dirsu pret stabu tad pēc pāris gadiem(nu tobiš kad jau bija tiesības :lol: ) ar mk2 jettu,kas tas pats golfs vien ir,ietriecos apmalē ejot slīpi pa sniegu,nebija smieklīgi sākumā,jo likās,ka seeingmanam nav vairs ribu ,bet viss bija ok un tā ar šķību ratu gāzām nolikt lamatu laukos :lol: Tākā principā jau tā pieredze rodas arī ākstoties un slidinoties ar lamatām,kuras var sķilt,protams,neiesaistot citus savā procesā.
Kasik,pareizi jau Tu saki,bet realitātē viss notiek tā - eu davaj maucam slidināties,davaj maucam un visi gāž kaut kur kaut kā un cenšas būt viens par otru slīpāki un lielāku leņķi paņemt un pats zini,kā tas bieži beidzas :lol: un vispār zbal,tagad man gribās kaut kādu žurku ar kuru normāli iežmiegt .
Izskatās,ka ir pirmā siega upuris ,
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... djnbd.html
Profila bilde
antirose
Ziņojumi: 10
Pievienojies: 31 Okt 2016, 23:42
Braucu ar: 318ti
Atrašanās vieta: Rīga

02 Nov 2016, 13:14

Par spārnu es galīgi neuztraucos, 20 e un viss skaisti :D
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
Karrlo
Ziņojumi: 664
Pievienojies: 05 Nov 2011, 17:44
Braucu ar: V8
Reputācija: 2
 

02 Nov 2016, 18:25

Es vakar arii iebumbuleeju graavii ar ziemas autinju ,labi ka ir chomi ,kuri ir netaalu un viniem nenak miegs ,lai atbrauktu un izvilktu :hahaha:
KK TECHnics
-AutoServiss un Apkopes gan Sporta gan Ielas auto-Rezerves dalas ikdienai un Sportam-
Meldru iela 2,Riga
Tel.Nr - 202-66-66-5


www.karrlodrift.lv
Profila bilde
antirose
Ziņojumi: 10
Pievienojies: 31 Okt 2016, 23:42
Braucu ar: 318ti
Atrašanās vieta: Rīga

02 Nov 2016, 19:52

Karrlo rakstīja:Es vakar arii iebumbuleeju graavii ar ziemas autinju ,labi ka ir chomi ,kuri ir netaalu un viniem nenak miegs ,lai atbrauktu un izvilktu :hahaha:

Gadījumā tas nenotika Ādažos ? :D