E36 1.8i problēmas ar motoru.

MOOSKEE5TYLE
Ziņojumi: 24
Pievienojies: 02 Nov 2013, 12:12
Herbaklions rakstīja:Man arī jautājums spečukiem par aizvesturisko m40 1,8

Ta būs galvas blīves vaina ja pazūd tosols,stāvot uz vietas karst augšā un pečkā nepirž silto gaisu iekšā?

Nekādi balti dūmi pa pakaļu vēl arā nenāk,un itkā eļla arī nav putās.

Un arī ja maina blīvi,tad galva arī obligāti jāslīpē?
Ja būtu galvas blīve tad sistēmā būtu paaugstināts spiediens trubās,un ja tosols ietu cilindros būtu dūmošana , ja braucot krīt tempratūra un salonā nelaiž karsto gaisu , vissticamāk ka termostats vainīgs. Paskaties vai tev stāvot strādā ventilators ,tas varētu būt viens no iemesliems kapēc karst, pieslēdz pa taisno pie aķīša pārbaudi vai griežas. Un pazūīd droši vien dēļ klāda flanča vai radiātors caurs. Tur jāskatās uz tosola trubām kur slapji pleķi ir vai noplūde to nevar principā nepamanīt.
aivito
Ziņojumi: 3
Pievienojies: 22 Nov 2016, 09:46
es ieteiktu paskatīties to flanci, kurš motoram sānā stāv, tur citreiz izbeidzas blīve.
Pirmais mogo auto līzinga apraksts no auto kredītiem tiešsaistē!
Profila bilde
australia
Ziņojumi: 489
Pievienojies: 01 Mar 2015, 12:17
Reputācija: 2
 
Nilson rakstīja:
-AF- rakstīja:
boris737 rakstīja:Mainiju zondi, Gofru gaismas meritaju vel visadus sudus testeju. Lidz beigu beigas saka karst tas motors un neiet vispar.
Kompresiju pārbaudīji?


Es jau teicu, ka visas sveces jau pārbaudīju, tām viss bija kārtībā un izskatījas, ka viņas bija samērā jaunas, skatījos, ka jauna zonde maksā ap 80 eiro, vismaz oriģinālā bosch, pamēģināšu šodien nomainīt bendzīna filtru drošības pēc.
Kompresīju neesmu pārbaudījis.

Jocīgi gan tas, ka kompis kā vienīgās kļūdas izmeta par Zondi, pietam divas, tāpec likās, ka tie varētu būt zondes kontaktus, izņēmu to kontaktu ārā, tur bija ūdens un arī zaļais iemeties, tagad uzliku to kontaktu sausā vietā pažūt, varbut, ka palīdzēs.
ūdens iekš zondes kontaktiem ir ļoti sūdīgi, jo signāls no zondes nāk ļoti vājš. Un ar ūdeni vai zaļajiem pārklājumiem signālu var aizstūrēt šķībi kosmosā
segvards
Ziņojumi: 2
Pievienojies: 26 Jan 2017, 15:35
pamēģini izmazgāt tukšgaitas regulātoru.
1. ātri kredīti bez maksas!