Diagnostika

Devids
Ziņojumi: 6
Pievienojies: 10 Dec 2016, 15:45

10 Dec 2016, 20:20

Sveiki.
Gribētos jautāt, nopirku šodien e36 318is liekas ka apgriezienus ilgi uzņem ar to gribētos piesliegt pie kompja. Varat piedāvāt kaut kur Rīgā pārbaudei.
Paldies!!
bitins
Ziņojumi: 1
Pievienojies: 13 Dec 2016, 10:39

14 Dec 2016, 15:33

ss.lv tur daudzi elektriķi reklamējās
Salīdzini kazino automātus, kuri dod bezmaksas griezienus un pieejami lv no 18 gadiem.
Profila bilde
Tuksnesha_forma
Ziņojumi: 24
Pievienojies: 11 Nov 2016, 00:06

14 Dec 2016, 20:29

Sveiks,

nu ko lai saka... apsveikt Tevi nav ar ko. 318IS - galvassāpes tev pietieks. pašam tāds bija, pateikšu savu pieredzi.
izpūtējs caurs - lambda zondes apjūk, jaudas nav. tā kā sāc ar to.
Man bija izstiepusies ķēde - nomaiņa, tik pat cik lietots dzinējs.
Ar spirtu notīrīju MAF'am (gaisa masas mērītājs) sensorus - pārstāja lēkāt apgriezini tukšgaitā, un no vietas varēja normāli uzsākt braukt.
Detaļas, svečvadi - viss savs, nekas tolkom neder no citiem dzinējiem.

Ja virsbūve laba, apakša, sliekšņi - vari celt augšā. Ja apakša jāmetina - aizmirsti un brauc kā ir.
Es viņā ieliku tik naudas, pa cik nopirku - un vajadzēja vēl tik pat, miminums.

Financial Mistake - Totally.
Profila bilde
Tuksnesha_forma
Ziņojumi: 24
Pievienojies: 11 Nov 2016, 00:06

14 Dec 2016, 20:36

Nopērc vadu Aliexpress, izpīpē kāds softs labāk - un liec uz portatīvā.

Tiesa, nezinu cik daudz tas E36 tur rāda - bet nu kļūdu lasīšana / dzēšana MUST HAVE. tas sūda vads sevi atpelnīs pirmajā dienā. Nu ja izbursies cauri softiem. liekas, INPA, Carsoft un vēl kādi. Koroče, google info - pilns. ak ja', portatīvo arī dzīvu bateriju vēlams
Profila bilde
Canibal
Ziņojumi: 282
Pievienojies: 15 Sep 2014, 20:44
Braucu ar: Flinstonu vāģi
Reputācija: 3
 

14 Dec 2016, 20:51

Apmeram to pašu varu pateikt, ko tuksnesis :hahaha: Btw, pirms mainiji ķēdi tev raustījās tukšaitā? tb apbgriezieni nestaigā, stāv kā vajg, bet kratīšanās neliela, bija kkas tāds?
Profila bilde
Tuksnesha_forma
Ziņojumi: 24
Pievienojies: 11 Nov 2016, 00:06

14 Dec 2016, 22:33

Ķēdi tā arī nenomainīju, nopirku oriģinālo mierinātāju - viņš no divām detaļam sastāv, skrūvējas iekšā no sāniem. maksāja cenas kosmosu, priekš tā auto.

Lieki piebilst, ka problēmu neatrisināja - bet par kapeiku labāk palika. Visu laboju, izņemot dzinēju. :doh: pieļauju, ka esmu vienīgais latvijā, kas uz tās miskastes pirka kardāna muftas oriģinālās skrūves OEM. 3,50 gabalā :doh: lemforder aizmug. bukses, lemforder fleksi disks u.tml. eļļu nācās liet maksimāli biezo. ģenerators nosprāga. nesaprotu - kā jūs viņus maināt pīpēdami. gemors baigais izvērtās. aķis sauss nonstopā - elektrībā bijā pārāk daudz sačakarēta - noplūde 24x7. ja neatslēdz aķi pēc 2 dienām sauss

Kā jau kārtējais varonis kurš izlēmis, ka es jau nu būšu tas kas šo nabaga drostaliņu savedīs kārtībā - cik nervus, laika un savas algas iztērēju, reti kuram saprast