problēmas ar stūres mehānismu

Profila bilde
AndrejCR
Ziņojumi: 486
Pievienojies: 01 Okt 2013, 09:03
Braucu ar: 325i+325ci+530D
shusts rakstīja:Kas pa vainu varētu būt, kad mašīna ir auksta stāvot uz vietas stūre smagi griežās, bet kad ar auto ir pabraukts, tad viss viegli griežās.
Un man tā smagā griešanās ir tikai uz kreiso pusi griežot, ka pa labi griežu stūri viss ok :sad:
nu vot man tada pata problema :hahaha:
Auto rezerves dalu pardosana
Auto/moto krasosana
Automobilu remonts

PM
nuugjis
Ziņojumi: 378
Pievienojies: 09 Jūn 2012, 19:05
Pameginat skidrumu nomainit .. ja tas jau darits, tad nav ideju :D

Sent from my LG-P710 using Tapatalk
Profila bilde
rudenko
Ziņojumi: 90
Pievienojies: 02 Jan 2014, 19:39
Braucu ar: 325
Es ar biju mainijis šķidrumu, izlaidu cauri 3L kamēr no melna palika sarkans un biku vieglāka ar palika.
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
es gan vairak skatitos uz stures kardanu, vai pashu reiku. stures kardanam var buut krustinji beigti, kas uz vienu pusi ljauj griezties viegli bet uz otru rada pretestibu
...
Profila bilde
AndrejCR
Ziņojumi: 486
Pievienojies: 01 Okt 2013, 09:03
Braucu ar: 325i+325ci+530D
Man tagad krustins no 34 kuzova stav bez elastiga elementa
Auto rezerves dalu pardosana
Auto/moto krasosana
Automobilu remonts

PM
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
nejau par stures guibo, bet par pasiem krustinjiem. viniem ieksaa ir naglinju veida gultnishi, pietiek vienam no tiem 80stienishiem iziet no vietas, lai kustibas process tiktu pagrutinats. draugam bija e36, kuram sture uz vienu pusi griezas labi, bet atpakal isti nenaca pati, taa ari vins netika galaa ar to problemu un izardija to auto, es panjemu stures kardanu no vinja, un tad tik sapratu ka krustins bija pie vainas, vizuali smuks un tiirs, bet funkcionali gruskastee metams
...
Profila bilde
brivais
Ziņojumi: 37
Pievienojies: 24 Dec 2015, 13:42
Braucu ar: m52b28
gleizds rakstīja:
Knoll rakstīja:Nu lasot te sarakstīto uz atbildi neceru bet varbūt tomēr paveiksies, jautājums sekojošs :
Idejas kas pie vainas ka uzliekot jaunu reiku 5h pa trasi un eļļa jau ar strūklaku gāžas pa abiem galiem ārā ?!
Ir uzlikti e46 plaukti un tas 5mm šaibas starp stūres stieni un reiku lai dabūtu lielāku stūres lenķi!
No sākuma doma bija ka sūknis dod pa lielu spiedienu un vnk izspiež blīvējumu reikā bet to nomainījām un tas pats atkal..
Vēl pieļauju ka varbūt nevar griezt motoru līdz ierobežotājam ar pilnībā izgriestiem ratiem :/ bet trasē nevar izsekot tam līdzi.. Varbūt kāds var ieteikt kādu zinošu veci kas var pakonsultēt saistībā ar šo tēmu :)
varbūt liksies dīvaini,bet cik ir lasīts pa ārzemju drift forumiem,tad šaibu biezums virs 4mm jau ir neveselīgs un tas bieži esot iemesls,ka reikas blīvslēgi neiztur spriedzi :rolleyes:
Tieši tāda pati problēma... Reikai galos ir uzliktas šaibas stūres leņķa palielināšanai (Tādu jau nopirku). Pāris dienas pavizinoties reikai pa abiem galiem izgāzās eļļa ārā. Nopirku šortā citu reiku. Nokurināju 2 bākas degvielu slidinoties un tieši tas pats atkal. Varbūt, pirms pirkt nākamo reiku ir kādi ieteikumi?
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Cik mm tad tev ir tās šaibas? Man pašām stāv 4mm un nekādu problēmu vispār nav
Profila bilde
ValtersD
Ziņojumi: 576
Pievienojies: 29 Apr 2015, 17:04
Braucu ar: 177
Atrašanās vieta: Ādaži
Reputācija: 3
 
edzis rakstīja:Cik mm tad tev ir tās šaibas? Man pašām stāv 4mm un nekādu problēmu vispār nav
Ar 4mm problēmu nav. Reikas gājiena rezerve cik atceros bija kkas ap 5mm. Vairāk par 4mm speiseriem gan nav ieteicams likt, jo reikai vairs nebūs atdure un tad gan sāksies ātri eļļa gāzties ārā.
Pašam uz e30 arī bija 4mm speiseri un problēmu nekādu. Ārzemju forumos lasiju, ka čali liek arī 6mm, bet tas gan īsti veselīgi nav.
Lietotas E36 Rezerves daļas!
Attēls
Profila bilde
brivais
Ziņojumi: 37
Pievienojies: 24 Dec 2015, 13:42
Braucu ar: m52b28
edzis rakstīja:Cik mm tad tev ir tās šaibas? Man pašām stāv 4mm un nekādu problēmu vispār nav
Spaceri ir 6mm :rolleyes:
Tad, laikam, jāpērk nākamā reika un spaceri jānoslīpē uz 4mm
Profila bilde
brivais
Ziņojumi: 37
Pievienojies: 24 Dec 2015, 13:42
Braucu ar: m52b28
brivais rakstīja:
edzis rakstīja:Cik mm tad tev ir tās šaibas? Man pašām stāv 4mm un nekādu problēmu vispār nav
Spaceri ir 6mm :rolleyes:
Tad, laikam, jāpērk nākamā reika un spaceri jānoslīpē uz 4mm
Tātad nomainīju reikai saļņikus, gumijas un no divām salasīju vienu. Visu smuki saliku čiki piki :super: .
Novācu spacerus un uzliku orģinālo šaibiņu, kas ir 1mm (tagad ir kā tikko no vācijas).
Pa ledu pus bāku nokurināju un viss kārtībā. Tad pa slapju 10 min pagāzēju un šoreiz reikai nevis no galiem izgāzās eļļa, bet sūcās no augšas, kur kardaniņš skrūvējas.

Protams, nav izslēgts, ka reika izdilusi utml, bet varbūt ir kādas idejas kam papildus pievērst uzmanību ?
Vai varētu būt kaut kā saistīts ar sūkņa pārslodzes vārstiņu vai pašu sūkni ?
Profila bilde
AUngers
Ziņojumi: 95
Pievienojies: 05 Mar 2014, 18:57
Braucu ar: 320
Sveiki. Ir tada lieta ka saka gaudot stures pastiprinatajs, labi uzliku lietotu, viss bija kartiba, lidz nedaudz uzgazeju un pa blivslegu saka spiest araa ellu.
Kas varetu but pa vainu? Varbut mainit stures reiku kopa ar pastiprinataju?
Ar ko iztirit sistemu labak un ka?
Motors M50.
Profila bilde
nazgra
Ziņojumi: 60
Pievienojies: 12 Mar 2013, 13:53
Braucu ar: 316
AUngers rakstīja:Sveiki. Ir tada lieta ka saka gaudot stures pastiprinatajs, labi uzliku lietotu, viss bija kartiba, lidz nedaudz uzgazeju un pa blivslegu saka spiest araa ellu.
Kas varetu but pa vainu? Varbut mainit stures reiku kopa ar pastiprinataju?
Ar ko iztirit sistemu labak un ka?
Motors M50.
Nu tā mēdz notikt. Kā nekā lietota reika. Ja ir kāds zinoš vari iedot lai nomaina blīves. rem komplekts ap 25 euro ja nemaldos maksāja.
KOSMOSS
Ziņojumi: 10
Pievienojies: 20 Jūn 2014, 00:35
Braucu ar: E36 M52B20
Atrašanās vieta: Rēzeknes
Labvakar. Varbūt kāds varētu dot padomu kas varētu būt pie vainas stūres pastiprinātājs skaļi gaudo un stūre ļoti smagi griežas, bet uzgāzējot un turot apgziezienus virs 2000 srūre griežas viegli?
Profila bilde
Jānis.P
Ziņojumi: 1744
Pievienojies: 04 Mai 2012, 15:49
Braucu ar: 2.3 turbo
Atrašanās vieta: Ganību dambis.
Reputācija: 8
 
Iesaku izmazgāt pastiprinātāja šķidruma bačoku, filtriņš kas tur iekšā aiziet ciet un tad beidz nost sūkņus, par sliktu nenāks jebkurā gadījumā.
M52(MS41), M52tu(MS42), M54(MS43), S54(MSS54) regulēšana, Ews delete, etc, M52 & M52TU & M54 swap vadu savienoša - PM.
Instagram
Profila bilde
Chelios
Ziņojumi: 119
Pievienojies: 26 Nov 2013, 13:35
Braucu ar: M52B25, M50B25, V70
Atrašanās vieta: Smiltene
Jānis.P rakstīja:Iesaku izmazgāt pastiprinātāja šķidruma bačoku, filtriņš kas tur iekšā aiziet ciet un tad beidz nost sūkņus, par sliktu nenāks jebkurā gadījumā.
Jēdzīgāk būs uzliktu jaunu, nav viņš tik dārgs.
Profila bilde
Jānis.P
Ziņojumi: 1744
Pievienojies: 04 Mai 2012, 15:49
Braucu ar: 2.3 turbo
Atrašanās vieta: Ganību dambis.
Reputācija: 8
 
Nu protams, e36 jau nekas nav dārgs, bet izmazgāt nemaksā neko.
M52(MS41), M52tu(MS42), M54(MS43), S54(MSS54) regulēšana, Ews delete, etc, M52 & M52TU & M54 swap vadu savienoša - PM.
Instagram
Profila bilde
Lomax
Ziņojumi: 676
Pievienojies: 04 Nov 2013, 12:57
Braucu ar: Cab
Atrašanās vieta: Jaunolaines
Reputācija: 1
 
Puikas, perkot auto pardeveis bridinaja ka pastiprinataja skidrums sulojas no bacoka, ielidu zem autina sodien, biju domajis slauka cauri, visu noslauciju un skatijos no kurienes sulos, it ka nekas nesuloja no bacoka vai pa visam biskin. Tad izdomaju pacamdit piljniku, un tur tads brinums


Nav ta ka vins visu laiku tek ara, man liekas tur sakrajas un es to izspiedu, gumiju nonemu un tagad it ka nekas vairs netec ara. Bet sa vai ta gribas norisinat problemu ar to pastiprinataja sukni vai ari kkas cits ir beigts ? Vajadziga jusu palidziba.
Attēls
Profila bilde
Jānis.P
Ziņojumi: 1744
Pievienojies: 04 Mai 2012, 15:49
Braucu ar: 2.3 turbo
Atrašanās vieta: Ganību dambis.
Reputācija: 8
 
Ir šādi man arī uz touringa, izlēju visu kas tur bija sakrājies, tagad ik pa laikam pačekoju, pagaidām viss ok.
Reikai gala blīvslēgs tek, manā gadījumā nav tik traki, lai mainītu uzreiz reiku, skaties pats cik traki tev viņš tek. :rolleyes:
M52(MS41), M52tu(MS42), M54(MS43), S54(MSS54) regulēšana, Ews delete, etc, M52 & M52TU & M54 swap vadu savienoša - PM.
Instagram
Profila bilde
Lomax
Ziņojumi: 676
Pievienojies: 04 Nov 2013, 12:57
Braucu ar: Cab
Atrašanās vieta: Jaunolaines
Reputācija: 1
 
Nu ja. Tad bus jaceko. Man vel ir e46 no ta es varetu parmest uz 36'to ? Ja nemaldos tad tas viss ir darams, vai ari prieksejie plaukti bus jamaina ?
Un vel uzreiz pajautasu izpludes sistema deres no m52b28 e46 uz -> m52b25 e36
Attēls