problēmas ar stūres mehānismu

Profila bilde
Veeteks
Ziņojumi: 193
Pievienojies: 02 Dec 2015, 22:04
Braucu ar: Isku
Atrašanās vieta: Jelgava/Bauska
krums rakstīja:
Veeteks rakstīja:
krums rakstīja:Kāds zin kur var restaurēt stūres pastiprinātāja sūkni ?
Ir hydrotech serviss, kur visus brīnumus , kuri saistīti ar stūri un bremzēm restaurē, bet manuprāt vieglāk un ātrāk ir nopirkt lietotu sūkni.
Paspēju jau iebersties uz lietotu sūkni, beigu beigās ātrāk un varbūt lētāk viņu būs restaurēt :D

http://www.hydrotechserviss.lv/lv/service.html
Uzzvani šiem džekiem. ;)
Pirms pērc sūkni, obligāti jāpārbauda vai asij nav lufte, agrāk pats arī ieberzos pērkot.
Profila bilde
krums
Ziņojumi: 185
Pievienojies: 29 Okt 2013, 14:26
Braucu ar: 328i
Atrašanās vieta: Rīga
http://www.hydrotechserviss.lv/lv/service.html
Uzzvani šiem džekiem. ;)
Pirms pērc sūkni, obligāti jāpārbauda vai asij nav lufte, agrāk pats arī ieberzos pērkot.[/quote]

:super: zinu, jā, manliekas minimāla lufte tā pat būs visiem žurkas pastūžiem :hahaha:
Attēls
Profila bilde
stan1slavs
Ziņojumi: 75
Pievienojies: 21 Mai 2015, 13:38
Braucu ar: rižām arkām
Reputācija: 1
 
Mainot sūkņus konstatēju, ka manai žurkai ir tāda paša tipa sūknis kā b4 Audi; vienīgais atšķirās kronšteins, kas viegli nomainās.

Lieta tāda. Nomainīju m41 žurkai visu stūres mehānismu, jeb tas būtu gan reika, gan pats sūknis. Reika ir zbs, bez luftēm, sausa utt. Ar sūkni gadījās bēda, šausmīgi GAUDO. Iztestēju visādi, nobraucu ar gaudojošu arī kādus 300km, tas pats.

Tālāk nolēmu nomainīt citu/nākošo sūkni, šoreiz pārliku kronšteinus un ieliku no vecā audi. BET mauļa TAS PATS ! Nu varbīut drusku klusāk. Pabraukāju, eļļas līmeni pakontrolēju, tpt gaudo. Es domāju, nu nevar taču būt 2 pēc kārtas sūkņi vainīgi.

Varbūt reikai kas kaiš? Vārsts tur nebij, nē ? Putu bačokā DAUDZ, šļūtenes itkā stingri visas, netek ārā.

Es protams pabraukāšu vēl, bet varbūt tajos sūkņos tomēr ir starpība ?

Visiem SAULAINU un sausu rudeni :drink:
nuugjis
Ziņojumi: 378
Pievienojies: 09 Jūn 2012, 19:05
bacoka nak sietins/filtrins, iztiri to, vai izrauj ara vinu vispar .. izmazga bacoku


Sent from my iPhone using Tapatalk
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14
nuugjis rakstīja:bacoka nak sietins/filtrins, iztiri to, vai izrauj ara vinu vispar .. izmazga bacoku


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kāpēc jaiesaka sliktas prakses remonta veidi? Janopērk jauns, nemaksā tak kosmosu.

Prezervatīvus arī pēc sex mazgāsiet?
nuugjis
Ziņojumi: 378
Pievienojies: 09 Jūn 2012, 19:05
nu a izteresi naliku un beigas ta nebus bacoka problema, ko tad? es piestaditu rekinu tev!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Profila bilde
Lawwr
Ziņojumi: 1982
Pievienojies: 17 Mar 2012, 21:16
Braucu ar: 323i
Reputācija: 7
 
nuugjis rakstīja:nu a izteresi naliku un beigas ta nebus bacoka problema, ko tad? es piestaditu rekinu tev!


Sent from my iPhone using Tapatalk
psc, kāds kapeikpisis, tas bačoks maksā 10eur :lol:
stan1slavs rakstīja:Mainot sūkņus konstatēju, ka manai žurkai ir tāda paša tipa sūknis kā b4 Audi; vienīgais atšķirās kronšteins, kas viegli nomainās.

Lieta tāda. Nomainīju m41 žurkai visu stūres mehānismu, jeb tas būtu gan reika, gan pats sūknis. Reika ir zbs, bez luftēm, sausa utt. Ar sūkni gadījās bēda, šausmīgi GAUDO. Iztestēju visādi, nobraucu ar gaudojošu arī kādus 300km, tas pats.

Tālāk nolēmu nomainīt citu/nākošo sūkni, šoreiz pārliku kronšteinus un ieliku no vecā audi. BET mauļa TAS PATS ! Nu varbīut drusku klusāk. Pabraukāju, eļļas līmeni pakontrolēju, tpt gaudo. Es domāju, nu nevar taču būt 2 pēc kārtas sūkņi vainīgi.

Varbūt reikai kas kaiš? Vārsts tur nebij, nē ? Putu bačokā DAUDZ, šļūtenes itkā stingri visas, netek ārā.

Es protams pabraukāšu vēl, bet varbūt tajos sūkņos tomēr ir starpība ?

Visiem SAULAINU un sausu rudeni :drink:
izklausās pēc manas problēmas, tikai nekādīgi nevarēšu līdzēt, jo vēl neesmu atradis problēmu. :rolleyes:

btw. kādu eļļu būtu vispareizāk liet stūres pastirpinātāja sūknim?
dēļ nepareizā šķidruma varētu gaudot sūknis?
ja nemaldos pašlaik ir ieliets atf3
Pēdējais labojis Lawwr - 06 Aug 2016, 10:27, kopā labots 2 reizes.
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14
nuugjis rakstīja:nu a izteresi naliku un beigas ta nebus bacoka problema, ko tad? es piestaditu rekinu tev!
Man ar bacoku bija viss kartiba, bet es tapat nomainiju un visu skidrumu izleju, jo mazums iepriekshejie saimnieki neko nav darijushi un tur ieksha jau zapte.

Ja nevar atlauties nomainit bacoku, tad ir ar steigu jamekle cits darbs. Iesaku.

p.s. seit ir forums un neviens garantijas nekadas nedod
Profila bilde
AndzaK_LV
Ziņojumi: 1838
Pievienojies: 25 Mai 2014, 21:07
Braucu ar: Spaini
Atrašanās vieta: Aluksne
Reputācija: 2
 
problema sekojosa. sodien uzgriezu sauli vienu un ka gazeju prom pazuda stures pastiprinatajs. sture ka kamazam bet nekas negaudo. pa Bacoka ventilacijas caurumu dzits mazliet ara. majas pacelu paravu lielo trubu no sukna nost mazliet, iedarbinaju tur tek ara kaut ari riktigi uzgaze. :rolleyes: pie otras trubas netieku klat.
Suknis beidzas vai reika? :gigigi:
Profila bilde
nazgra
Ziņojumi: 60
Pievienojies: 12 Mar 2013, 13:53
Braucu ar: 316
Fatera bmw problema. Tagad ka auksts palicis cieta suture. Itka griežas atpakaļ. Braucot taisna virziena gruti noturet. Ta kaa parlec kaut kas. Jarausta sture no vienu pusi uz otru. Aizdomas par reiku. Varbut kadam kas lidzigs gadijies?
Profila bilde
maartyd
Ziņojumi: 2354
Pievienojies: 20 Sep 2014, 00:59
Braucu ar: semaku un kabri
Atrašanās vieta: Berģi
Reputācija: 3
 
nazgra rakstīja:Fatera bmw problema. Tagad ka auksts palicis cieta suture. Itka griežas atpakaļ. Braucot taisna virziena gruti noturet. Ta kaa parlec kaut kas. Jarausta sture no vienu pusi uz otru. Aizdomas par reiku. Varbut kadam kas lidzigs gadijies?
Krustiņš starp stūres stieni un reiku?
Gribi atkal atsevišķu e36 forumu? Ienāc e-36.lv

Moderi un admini - varat nedzēst parakstu. :super:
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
Nezinu vai simptomi atbilst, man vispār nekā tāda nebija, bet tiešām profilakses pēc iesaku to krustiņu pārbaudīt. Man tas viss beidzās labi, uz vietas izgriežot stūri viņš sadalījās, nez kas būtu noticis braucot līkumā, kad stūri vari griezt uz apli kā superbingo laimes ratu un nekas nemainās :lol:
Jauns oem maksāja kaut kur ap 25+ euro, bet es skatītos e34 krustiņa virzienā, jo viņš, cik zinu, ir metāla nevis gumijas.
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
70cc
Ziņojumi: 682
Pievienojies: 10 Dec 2013, 22:23
Braucu ar: E36 & E46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
izklauses ka problema ar reikas sazobi... jāceļ augšā un jāskatās, forumā neviens nepateiks ar garantiju.
Profila bilde
nazgra
Ziņojumi: 60
Pievienojies: 12 Mar 2013, 13:53
Braucu ar: 316
maartyd rakstīja:
nazgra rakstīja:Fatera bmw problema. Tagad ka auksts palicis cieta suture. Itka griežas atpakaļ. Braucot taisna virziena gruti noturet. Ta kaa parlec kaut kas. Jarausta sture no vienu pusi uz otru. Aizdomas par reiku. Varbut kadam kas lidzigs gadijies?
Krustiņš starp stūres stieni un reiku?
Ok parbaudīšu.
Profila bilde
stan1slavs
Ziņojumi: 75
Pievienojies: 21 Mai 2015, 13:38
Braucu ar: rižām arkām
Reputācija: 1
 
Lawwr rakstīja:
nuugjis rakstīja:nu a izteresi naliku un beigas ta nebus bacoka problema, ko tad? es piestaditu rekinu tev!


Sent from my iPhone using Tapatalk
psc, kāds kapeikpisis, tas bačoks maksā 10eur :lol:
stan1slavs rakstīja:Mainot sūkņus konstatēju, ka manai žurkai ir tāda paša tipa sūknis kā b4 Audi; vienīgais atšķirās kronšteins, kas viegli nomainās.

Lieta tāda. Nomainīju m41 žurkai visu stūres mehānismu, jeb tas būtu gan reika, gan pats sūknis. Reika ir zbs, bez luftēm, sausa utt. Ar sūkni gadījās bēda, šausmīgi GAUDO. Iztestēju visādi, nobraucu ar gaudojošu arī kādus 300km, tas pats.

Tālāk nolēmu nomainīt citu/nākošo sūkni, šoreiz pārliku kronšteinus un ieliku no vecā audi. BET mauļa TAS PATS ! Nu varbīut drusku klusāk. Pabraukāju, eļļas līmeni pakontrolēju, tpt gaudo. Es domāju, nu nevar taču būt 2 pēc kārtas sūkņi vainīgi.

Varbūt reikai kas kaiš? Vārsts tur nebij, nē ? Putu bačokā DAUDZ, šļūtenes itkā stingri visas, netek ārā.

Es protams pabraukāšu vēl, bet varbūt tajos sūkņos tomēr ir starpība ?

Visiem SAULAINU un sausu rudeni :drink:
izklausās pēc manas problēmas, tikai nekādīgi nevarēšu līdzēt, jo vēl neesmu atradis problēmu. :rolleyes:

btw. kādu eļļu būtu vispareizāk liet stūres pastirpinātāja sūknim?
dēļ nepareizā šķidruma varētu gaudot sūknis?
ja nemaldos pašlaik ir ieliets atf3
tiki galā ar problēmu ? es jau manuprāt ceturto sūkni pamainīju, nu nevar būt visi slikti :D , gaudo var teikt vienādi

vai var būt pašā reikā problēma ? :D

filtriņš bačokā ir atskrūvēts, piepacelts un netraucē plūsmai.

pats gidrītis ta strādā un diezgan normāli, vienkārši gaudo nereāli
Profila bilde
omglsr
Ziņojumi: 148
Pievienojies: 01 Aug 2015, 15:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Rīgas
stan1slavs rakstīja:
Lawwr rakstīja:
nuugjis rakstīja:nu a izteresi naliku un beigas ta nebus bacoka problema, ko tad? es piestaditu rekinu tev!


Sent from my iPhone using Tapatalk
psc, kāds kapeikpisis, tas bačoks maksā 10eur [emoji38]
stan1slavs rakstīja:Mainot sūkņus konstatēju, ka manai žurkai ir tāda paša tipa sūknis kā b4 Audi; vienīgais atšķirās kronšteins, kas viegli nomainās.

Lieta tāda. Nomainīju m41 žurkai visu stūres mehānismu, jeb tas būtu gan reika, gan pats sūknis. Reika ir zbs, bez luftēm, sausa utt. Ar sūkni gadījās bēda, šausmīgi GAUDO. Iztestēju visādi, nobraucu ar gaudojošu arī kādus 300km, tas pats.

Tālāk nolēmu nomainīt citu/nākošo sūkni, šoreiz pārliku kronšteinus un ieliku no vecā audi. BET mauļa TAS PATS ! Nu varbīut drusku klusāk. Pabraukāju, eļļas līmeni pakontrolēju, tpt gaudo. Es domāju, nu nevar taču būt 2 pēc kārtas sūkņi vainīgi.

Varbūt reikai kas kaiš? Vārsts tur nebij, nē ? Putu bačokā DAUDZ, šļūtenes itkā stingri visas, netek ārā.

Es protams pabraukāšu vēl, bet varbūt tajos sūkņos tomēr ir starpība ?

Visiem SAULAINU un sausu rudeni :drink:
izklausās pēc manas problēmas, tikai nekādīgi nevarēšu līdzēt, jo vēl neesmu atradis problēmu. :rolleyes:

btw. kādu eļļu būtu vispareizāk liet stūres pastirpinātāja sūknim?
dēļ nepareizā šķidruma varētu gaudot sūknis?
ja nemaldos pašlaik ir ieliets atf3
tiki galā ar problēmu ? es jau manuprāt ceturto sūkni pamainīju, nu nevar būt visi slikti :D , gaudo var teikt vienādi

vai var būt pašā reikā problēma ? :D

filtriņš bačokā ir atskrūvēts, piepacelts un netraucē plūsmai.

pats gidrītis ta strādā un diezgan normāli, vienkārši gaudo nereāli
Tieši tāda pat problēma, tik tukšgaitā gaudo, bet braucot negaudo. Sūknis uzlikts ejošs, eļļa nezūd. Ko skatīties?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Profila bilde
buba
Ziņojumi: 319
Pievienojies: 20 Nov 2016, 10:59
Braucu ar: 320i Kūtiņa
Atrašanās vieta: Dobele
Reputācija: 2
 
Ka dabūt stūres krustinu virsu reikai??? Vakar visu parskruveju veco noņemu nost, dabūju visu krustinu ar visu to stieni kur abos galos krustins ir , uz stūres stieņa uzmaucu bet uz reikas nevaru jo reikas izvads ir uz āru , jauna detaļa ir pa 1-2 cm garāka , bet ar no e36 320 modeļa , tas Kko maina?
Lūdzu kāds HELP me , rit jābrauc uz darbu. :sad:
Profila bilde
A bit
Ziņojumi: 446
Pievienojies: 31 Okt 2016, 17:28
Braucu ar: ēTrīmdesmit M20B30
Reputācija: 4
 
Stūres ''kalonkai'' tā daļa kas ir salonā jau tuvāk pie stūres rata, ir kāds adatu gultnis vai kkas tāds?
čo ta stūre sākusi luftēt uz augšu-leju/sāniem, uz sevi-iekšu viss stingrs.
M Power or no power..
Profila bilde
maartyd
Ziņojumi: 2354
Pievienojies: 20 Sep 2014, 00:59
Braucu ar: semaku un kabri
Atrašanās vieta: Berģi
Reputācija: 3
 
A bit rakstīja:Stūres ''kalonkai'' tā daļa kas ir salonā jau tuvāk pie stūres rata, ir kāds adatu gultnis vai kkas tāds?
čo ta stūre sākusi luftēt uz augšu-leju/sāniem, uz sevi-iekšu viss stingrs.
Nav tā,ka stūre nav pievilkta?
Gribi atkal atsevišķu e36 forumu? Ienāc e-36.lv

Moderi un admini - varat nedzēst parakstu. :super:
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 
maartyd rakstīja:
A bit rakstīja:Stūres ''kalonkai'' tā daļa kas ir salonā jau tuvāk pie stūres rata, ir kāds adatu gultnis vai kkas tāds?
čo ta stūre sākusi luftēt uz augšu-leju/sāniem, uz sevi-iekšu viss stingrs.
Nav tā,ka stūre nav pievilkta?
Pie ugunssienas kalonkai ir tāds plastmasas fiksators, gredzenveidīgs. Varētu būt, ka tas atnācis vaļā.