Instrumentu panelis & spidometrs

Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
jup, ta vaidzetu but. diemzel sis ir tas nelaimigais airbeg lampinjas variants :D
...
Profila bilde
gastello
Ziņojumi: 417
Pievienojies: 11 Jūn 2012, 22:54
Braucu ar: Isku-e46
Atrašanās vieta: Ādažiem
no 318is uz 2.5 der spidometrs viss strādā ja uzliek???
Profila bilde
zeltinsh
Ziņojumi: 956
Pievienojies: 21 Mar 2012, 21:04
Braucu ar: E36
Reputācija: 3
 
gastello rakstīja:no 318is uz 2.5 der spidometrs viss strādā ja uzliek???
Neder. Tahometrs grīezīs līdz 10k rpm
Profila bilde
gastello
Ziņojumi: 417
Pievienojies: 11 Jūn 2012, 22:54
Braucu ar: Isku-e46
Atrašanās vieta: Ādažiem
zeltinsh rakstīja:
gastello rakstīja:no 318is uz 2.5 der spidometrs viss strādā ja uzliek???
Neder. Tahometrs grīezīs līdz 10k rpm
ja es izņemšu tahometra mehanismu un parlikšu,tas ir izdarams??
Profila bilde
zeltinsh
Ziņojumi: 956
Pievienojies: 21 Mar 2012, 21:04
Braucu ar: E36
Reputācija: 3
 
gastello rakstīja:
zeltinsh rakstīja:
gastello rakstīja:no 318is uz 2.5 der spidometrs viss strādā ja uzliek???
Neder. Tahometrs grīezīs līdz 10k rpm
ja es izņemšu tahometra mehanismu un parlikšu,tas ir izdarams??
Ir izdarām, bet tur nav jāpārliek tahometra mehānisms, bet visa plate, kas aizmugurē nāk spidometram!
Profila bilde
gastello
Ziņojumi: 417
Pievienojies: 11 Jūn 2012, 22:54
Braucu ar: Isku-e46
Atrašanās vieta: Ādažiem
paldies :vecis:
Profila bilde
Austrums
Ziņojumi: 8
Pievienojies: 14 Feb 2013, 18:57
Braucu ar: volvo
Atrašanās vieta: Rīga
Kāds lūdzu pasakat,kur man meklēt `ātruma devēju` un kāds viņš izskatās. Nerāda spidometrs un ekanomaizers
Abs devējus saliku jaunus. Bet tāpat nerāda spido. Tad jau jāpastās tas devējs :gigigi:
labs_jaa
Ziņojumi: 105
Pievienojies: 21 Mar 2013, 15:13
Atrašanās vieta: Jelgava
Kā var izārstēt paneli, lai vairs nedegtu tā ABS lampiņa? :rolleyes:
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
Austrums rakstīja:Kāds lūdzu pasakat,kur man meklēt `ātruma devēju` un kāds viņš izskatās. Nerāda spidometrs un ekanomaizers
Abs devējus saliku jaunus. Bet tāpat nerāda spido. Tad jau jāpastās tas devējs :gigigi:
atrums tiek merits no redaktora. palien apaksaa redzesi kontaktu reduktoraa, tur ari tiek njemts atrums.
labs_jaa rakstīja:Kā var izārstēt paneli, lai vairs nedegtu tā ABS lampiņa? :rolleyes:
nomainot vainigo deveju. e36 to var parbaudit ar parastu multimetru, nau vajadzigs siloskops. vai ari piesledzies pie pc lai norada uz sensoru (nez par vecakajiem modeljiem)
...
Profila bilde
dexter1
Ziņojumi: 772
Pievienojies: 23 Apr 2012, 21:02
Braucu ar: E36+E46+E90
Atrašanās vieta: Jelgava - Rīga
Reputācija: 4
 
Armando rakstīja:
Austrums rakstīja:Kāds lūdzu pasakat,kur man meklēt `ātruma devēju` un kāds viņš izskatās. Nerāda spidometrs un ekanomaizers
Abs devējus saliku jaunus. Bet tāpat nerāda spido. Tad jau jāpastās tas devējs :gigigi:
atrums tiek merits no redaktora. palien apaksaa redzesi kontaktu reduktoraa, tur ari tiek njemts atrums.
labs_jaa rakstīja:Kā var izārstēt paneli, lai vairs nedegtu tā ABS lampiņa? :rolleyes:
nomainot vainigo deveju. e36 to var parbaudit ar parastu multimetru, nau vajadzigs siloskops. vai ari piesledzies pie pc lai norada uz sensoru (nez par vecakajiem modeljiem)
Ja kompis ABS neuzrāda, tad maini ABS sūkni!
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
kapec uzreiz suukni?
panemam un piesledzamies pie abs smadzenes attiecigajiem piniem un attiecigo riteni, un lai kads iegriez vinju, tadaa veidaa ari parbaudot vadu stavokli lidz smadzenei
ps, pedejiem modeljiem laikam abs smadzene naca kopaa ar sukni, bet nevaru to apgalvot pa visiem 100%, parejiem gan vinja ir aiz bardacoka pie sparna ;)
...
Profila bilde
kristapsk94
Ziņojumi: 390
Pievienojies: 16 Okt 2012, 11:55
Braucu ar: 328. IK4
Atrašanās vieta: marupes
Reputācija: 1
 
Nezinaju kur lai raksta tapec uzprasisu te :) man ir tada problema kad vairs nestrada pagriezieni un talas gaisamas un borta kompi ar nevaru parslekt ar to kloki kas ir pie stures kur varatu meklet vainu ?
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Paskaties, kas ar štekeri tam slēdzi. Noņem plastmasu virs šofera kājām un pie stūres kalonkas jābūt tam štekerim.
chucho
Ziņojumi: 3
Pievienojies: 23 Jūn 2012, 01:04
kristapsk94 rakstīja:Nezinaju kur lai raksta tapec uzprasisu te :) man ir tada problema kad vairs nestrada pagriezieni un talas gaisamas un borta kompi ar nevaru parslekt ar to kloki kas ir pie stures kur varatu meklet vainu ?
Sveiki, man ir līdzīga problēma, pirms dažām dienām darbinot klāt savu compactu nerādīja vairs degvielas dačiks un tas mazais kompītis blakus audio maģim ( plkst podziņu piespiežot parādās plkst bet ar pagrieziena rādītāju nevar pārslēgt tālāk uz vidējo patēriņu, vidējo ātrumu utt) ar ko lai sāk meklēt vainu, drošinātāji visi ir veseli. Iebraucot servisos visi rausta plecus :D p.s nēesmu no Rīgas.

kristapsk94, drošinātājus skatījies?
labs_jaa
Ziņojumi: 105
Pievienojies: 21 Mar 2013, 15:13
Atrašanās vieta: Jelgava
nopirku instrumentu paneli, bet šis nav domāts priekš mana motora......rāda par lieliem apgriezieniem!
tpc gribēju uzzināt, kā var zināt priekš kāda motora ir instrumentu panelis? ir kkur rakstīts uz viņa vai kā to noskaidrot?
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
4 cil dzinejam liekam paneli no 4 cil dzineja, 6 cil dzinejam no 6 cil dzineja.
ja ieliekam ierks 6 cil dzienja paneli no 4 cil apgriezieni bus pa 1.5 reizes augstaki
...
Profila bilde
vairis.v
Ziņojumi: 499
Pievienojies: 11 Jūl 2011, 18:34
Braucu ar: e39
Atrašanās vieta: Liepāja
Reputācija: 3
 
sveiki biedri.Man jautājums saistīts ar eļļas maiņas zaļajiem klucīšiem spidometrā.
Pēc cik nobrauktiem km ir jasāk pazust tiem klucīšiem???
kad mainīju eļļu,uzliku eļļas maiņas klucīšus visus zaļus,bet kautkā ir aizdomas,ka vajadzēja jau kādam pazust,bet joprojām visi ir zaļi.
nobraukti ir 2977 km
auto ir 1997.05 gads m43 b1.8i
Attēls
he9600
Ziņojumi: 2050
Pievienojies: 03 Apr 2011, 20:22
Braucu ar: e36 323
Reputācija: 37
 
Tur nav noteiktas kilometrāžas, spido pats "rēķina" intervālu. Ja brauc kā sēne, tad oilservice iedegsies tik pēc 20k km :lol: Protams, silti iesaku vadīties pēc km uz uzlīmes un mainīt pēc 10k, ne 15, jo "eļļa tak laba, sintētika" :lol:
m50/m52/m54 un n42/n46 timing tūļu noma
Ms41/ms42/ms43 ews atslēgšana.
Profila bilde
vairis.v
Ziņojumi: 499
Pievienojies: 11 Jūl 2011, 18:34
Braucu ar: e39
Atrašanās vieta: Liepāja
Reputācija: 3
 
ok,tad mainam ik pec 10tk un miers :clap:
Attēls
Profila bilde
Arča
Ziņojumi: 64
Pievienojies: 23 Nov 2012, 12:11
cik km/h ir 1.6i kompaktam spidometrā ?