Panelis, numura apgaismojums, pakaļējās miglas

Profila bilde
JorensHS
Ziņojumi: 546
Pievienojies: 28 Dec 2014, 17:59
Braucu ar: 318i
Kā gadījās, kā ne manam 91. gada 318i ir problēma.

Stāsts ir tāds, ka man nedega panelis, nedega numura apgaismojums, vaina nebija lampiņās, uz štekeri nepienāca strāva, un visu laiku ieslēgta stāvēja pakaļējo miglu brīdinājuma lampiņa, kaut pakaļējās miglas bija izslēgtas un pat kad ir ieslēgtas nestrādā.

Tapa nomainīts viens izdedzis drošinātājs, nekas nemainījās, bet nākamajā dienā uz vienu pielaišanas reizi dega paneļa apgaismojums un miglu lampiņa nozuda, bet numura apgaismojumam nekādas emocijas.

Tagad viss atpakaļ pa vecam, pats vairs īsti nezinu ko iesākt, kur meklēt problēmas un kā tās risināt, varbūt kādam ir idejas? Bagāžnieka vadi? Moš pie vainas gaismu slēdzis?
Four doors, more whores.
Attēls
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Paskaties vadus, kas iet uz bagāžnieka vāku, to locījuma vietu.
Profila bilde
Tumshais
Ziņojumi: 209
Pievienojies: 01 Dec 2013, 19:05
Braucu ar: Black Betty
Atrašanās vieta: Centraviks!
Reputācija: 3
 
dogMa rakstīja:Paskaties vadus, kas iet uz bagāžnieka vāku, to locījuma vietu.
es tieši par šo iedomājos, jo man arī bija tāda pati problēma.
Vajag locījuma vietā atgriezt vaļā to aizsarg gumiju, un paskatīties vai vadi nav parluzuši un sakusuši kopā.
Attēls
Yippee ki-yay, motherfucker
Profila bilde
JorensHS
Ziņojumi: 546
Pievienojies: 28 Dec 2014, 17:59
Braucu ar: 318i
Bet vai īsais tik tālu varētu ietekmēt arī paneli?

Pirms sesijas ir vēl kāda nedēļa ko pabakstīties, vajadzētu novērst visu novēršamo :D
Four doors, more whores.
Attēls
Profila bilde
kkfoto.lv
Ziņojumi: 67
Pievienojies: 28 Jan 2013, 00:05
Braucu ar: 318is
Atrašanās vieta: Dobele, Rīga
Jaa jo taa domaajams ir safety fiicha, kaa savaadaak iedomaasuies aizmuguree, ka kkas nedeg, ja nu vieniigi oanelis melns.
Profila bilde
Edzy
Ziņojumi: 594
Pievienojies: 04 Dec 2014, 20:16
Braucu ar: Dailywagonu
Atrašanās vieta: Kuldīgas
Sveiki, man ir radusies stipri līdzīga problēma, :doh: lieta tāda, ka kādas divas nedēļas atpakaļ aizķēru aiz bortiņa priekšējo bamperi :doh: un pazuda viena priekšējā migla, :doh: to ātri novērsu. Pa nakti braucot pamanīju ka nedeg panelis, izkāpu, apgāju ap auto, nedeg blakus sēdētāja pusē ne priekšā, ne aizmugurē gabarīti un numura apgaismojums, izrādījās ka izkūpējis drošinātājs, kā nomaina un ieslēdz uguņus atkal nokūp, :gigigi: izskatījos visus vadus priekšā, nekas neatradās, izdomāju izārdīt numura apgaismojumu, izņēmu lampas, ieliku drošinātāju viss strādā ielieku tās pašas lampas atpakaļ un viss strādā, šodien atkal viss izdedzis, kas varētu būt par iemeslu? Izskatās ka varētu būt saistīts ar numura gaimām, bet tad rodas jautājums kapēc varēju visu laiku braukt un nu atkal pazūd.
Instagram - RWDKuldiga
Facebook - RWDKuldiga
Profila bilde
JorensHS
Ziņojumi: 546
Pievienojies: 28 Dec 2014, 17:59
Braucu ar: 318i
Es aizmugurējā vāka vadus visus individuāli pārizolēju, man virinot vāku jau kaut kas tur iekšā bija pārberzies un meta īsos, bikiņ bija arī pasvilinājis blakusesošo grabažnieka blīvi. Panelis un numura apgaismojums pēc operācijas aizgāja. Karoč skaties kur izolācija pušu.
Four doors, more whores.
Attēls
Profila bilde
Edzy
Ziņojumi: 594
Pievienojies: 04 Dec 2014, 20:16
Braucu ar: Dailywagonu
Atrašanās vieta: Kuldīgas
Par to ka panelis ir saistits ar VNZ apgaismojumu jau zinaju, bet tad sanak ka ari blakussedetaj puses gabaritiem ir viens drosinatajs ar paneli un VNZ apgaismojumu. Ja jau ari gabariti nedeg taja puse.
Instagram - RWDKuldiga
Facebook - RWDKuldiga
Profila bilde
Robiiiits
Ziņojumi: 325
Pievienojies: 06 Dec 2013, 17:02
Braucu ar: e36 is kupeju
Atrašanās vieta: Jekabpils raj
Ja,ir saistiiti. skaties lociijuma vietu bagaznieka vadiem.
Profila bilde
Juniors
Ziņojumi: 68
Pievienojies: 02 Jūn 2014, 10:57
Braucu ar: e36 M50B25
Sveiki. Man radusies problēma ar elektroniku Bmw 316 sedans 1993. gads. Lieta tāda ka aizmugurē strādā tikai pagriezieni un visulaiku deg miglas lukturis, lai gan nemaz nau ieslēgts, numura apgaismojums un gabarīti nedeg. Kas varētu būt pie vainas?
Profila bilde
Lx320i
Ziņojumi: 147
Pievienojies: 10 Mar 2015, 22:32
Braucu ar: 320i
Atrašanās vieta: Limbazu nov/BMW Vidzeme
Juniors rakstīja:Sveiki. Man radusies problēma ar elektroniku Bmw 316 sedans 1993. gads. Lieta tāda ka aizmugurē strādā tikai pagriezieni un visulaiku deg miglas lukturis, lai gan nemaz nau ieslēgts, numura apgaismojums un gabarīti nedeg. Kas varētu būt pie vainas?
Pirmkart parbaudi visus drosinatajus, notiri lampinu kontaktus.saput stepselus.. parbaudi baguza vadus vai vesali.. ir gadijies pasam ar.... :super:
Lidoju Reti,Bet Atri!!
Profila bilde
Juniors
Ziņojumi: 68
Pievienojies: 02 Jūn 2014, 10:57
Braucu ar: e36 M50B25
Bet vaitad dēļ tā ieslēdzot gaismas varētu visu laiku degt miglinieks?
Profila bilde
Lx320i
Ziņojumi: 147
Pievienojies: 10 Mar 2015, 22:32
Braucu ar: 320i
Atrašanās vieta: Limbazu nov/BMW Vidzeme
Juniors rakstīja:Bet vaitad dēļ tā ieslēdzot gaismas varētu visu laiku degt miglinieks?


man bija vel trakaki suna murgi un tiesi diena pirms TA!! iesledzot miglas dega gabariti-nedega ne tuvie ne talie,pak miglas dega visu laiku ne ieslegt ne izslegt pie tam spidometra neko neradija lampina. spidometra apgaismojums iesledzas uz prieks miglu pogas un t.t. TA tik vecis pateica ''Kas te tagad notiek!!!"" :o :doh: Brauc un sataisi ugunus!!"" Ta apm un vainigie bij drosinataji izdegusi peksni,saliku jaunus drosinatajus, satiriju kontaktus spuldzem,stepseliem un viss ok!! :super: vel pec gada nav problemu bijusas..
Lidoju Reti,Bet Atri!!
archa-lv
Ziņojumi: 28
Pievienojies: 21 Mar 2012, 23:17
Braucu ar: BMW e36 318
Atrašanās vieta: Kuldīga
man ar tāda problēma bija - pārgriezu to aizsarggumiju pie bagažnieka vāka - a tur kadi 3 vadi vispār parlūzuši un visi pārējie ar jau uz to pusi - vienīgais ka viņus savilkt kopā diezgan problemātiski - baigi īsie
Profila bilde
Juniors
Ziņojumi: 68
Pievienojies: 02 Jūn 2014, 10:57
Braucu ar: e36 M50B25
Nu jā, būs jāpaskatās to locījuma vietu, drošinātāji visi veseli.
Gaismām taču ir jābūt arī kautkādam relejam, tas nevarētu būt pie vainas, un kurš no visiem vispār ir gaismu relejs?
Profila bilde
Lx320i
Ziņojumi: 147
Pievienojies: 10 Mar 2015, 22:32
Braucu ar: 320i
Atrašanās vieta: Limbazu nov/BMW Vidzeme
Juniors rakstīja:Nu jā, būs jāpaskatās to locījuma vietu, drošinātāji visi veseli.
Gaismām taču ir jābūt arī kautkādam relejam, tas nevarētu būt pie vainas, un kurš no visiem vispār ir gaismu relejs?

re ku bildite ja tev ir vaciski vaks!! ;) http://foto3.inbox.lv/lx188/info/bmw-e3 ... out-03.jpg
Lidoju Reti,Bet Atri!!
Profila bilde
Juniors
Ziņojumi: 68
Pievienojies: 02 Jūn 2014, 10:57
Braucu ar: e36 M50B25
Paldies.
Vadi bija veseli, gabarītiem pārtīriju tās vietas kur liekas lampiņas, tie tagad deg. Bet numura apgaismojums tāpat nestrādā :sad:
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Testeri rokās un skaties, vai pienāk strāva pie numura apgaismojuma korpusiem.
equations
Ziņojumi: 138
Pievienojies: 12 Aug 2013, 12:43
Jautajums par numura apgaismojumu - obc deg "num plate light fail", cik saprotu bridina par nedegosu numura apgaismojumu, bet tur viss kartiba + intereses pec ielikam spuldzes no cita e36, kuram viss kartiba, bet problema nepazuda, kur meklet vainu?
Profila bilde
kristfors
Ziņojumi: 111
Pievienojies: 16 Dec 2014, 02:09
Braucu ar: DC apaviem
Atrašanās vieta: Latgale
Same shit, :vecis: pazuda,panelis,numura apgaismojums,un aizmugurē labais gabarīts.Likas ahh,fignja vien ir,tikai drošinātājs izsists.Ieliku jaunu drošinātāju,kā slēdz gaismas tā šauj arā.Paskatijos bagāžniekā locijuma vietu,jā bija 3 vadi ielocīti,un no gumijas atsegti,noizolēju viņus viss čiki puki jaunu drošinātāju vietā,tik un tā huinja ir.Kā slēdz gaismas tā pišs arā.