Varētu lūdzu izpalīdzēt?

Gatis20
Ziņojumi: 7
Pievienojies: 01 Aug 2016, 06:22

04 Sep 2016, 21:11

Tātad sveiki. Man ir tā. Es atbraucu mājās. Nolieku mašīnu. BMW 320i. Lieta sekojoša. Viss normāli gāja forši lēca. Bet šodien no rīta Mēğinu pielaist un nelec. Starteris iet. Bendzina sūknis iet viss iet. Bet negrib lekt. Kad Mēğinu pielaist starteris griež joprojām un iedegās visi 4 pagriezieni. Un nelec. Taka nedaudz uzsit bet nepielec. Varbūt kaut kas ar svecēm? Es diži no tā nesapārotu tāpēc griežos pie jums. Modelis. BMW 320i 1993 Gads.
Profila bilde
Martinsoon
Ziņojumi: 1144
Pievienojies: 02 Dec 2012, 21:25
Braucu ar: Sauzemes lidmasinu
Atrašanās vieta: Riga purvciems/ziepniekkalns
Reputācija: 2
 
Gatis20 rakstīja:Tātad sveiki. Man ir tā. Es atbraucu mājās. Nolieku mašīnu. BMW 320i. Lieta sekojoša. Viss normāli gāja forši lēca. Bet šodien no rīta Mesīnu pielaists un nelec. Starteris iet. Bendzina sūknis iet viss iet. Bet negrib lekt. Kad Mesīnu pielaists starteris griež joprojām un iedegās visi 4 pagriezieni. Un nelec. Taka nedaudz uzsit bet nepielec. Varbūt kaut kas ar svecēm? Es diži no tā nesapārotu tāpēc griežos pie jums. Modelis. BMW 320i 1993 Gads.
ieraksti pareizaa sadalaa - tev palidzees
Profila bilde
ega
Ziņojumi: 1430
Pievienojies: 27 Jūl 2011, 22:14
Braucu ar: IS UN Q
signalizācija....
Rapakivi rakstīja:Nierēm rāmis izskatās kā uzkačāts ar botoksu. :lol:
Profila bilde
Martinsoon
Ziņojumi: 1144
Pievienojies: 02 Dec 2012, 21:25
Braucu ar: Sauzemes lidmasinu
Atrašanās vieta: Riga purvciems/ziepniekkalns
Reputācija: 2
 
Martinsoon rakstīja:
Gatis20 rakstīja:Tātad sveiki. Man ir tā. Es atbraucu mājās. Nolieku mašīnu. BMW 320i. Lieta sekojoša. Viss normāli gāja forši lēca. Bet šodien no rīta Mesīnu pielaists un nelec. Starteris iet. Bendzina sūknis iet viss iet. Bet negrib lekt. Kad Mesīnu pielaists starteris griež joprojām un iedegās visi 4 pagriezieni. Un nelec. Taka nedaudz uzsit bet nepielec. Varbūt kaut kas ar svecēm? Es diži no tā nesapārotu tāpēc griežos pie jums. Modelis. BMW 320i 1993 Gads.
ieraksti pareizaa sadalaa - tev palidzees
viewtopic.php?f=6&t=151
Gatis20
Ziņojumi: 7
Pievienojies: 01 Aug 2016, 06:22
Martinsoon rakstīja:
Martinsoon rakstīja:
Gatis20 rakstīja:Tātad sveiki. Man ir tā. Es atbraucu mājās. Nolieku mašīnu. BMW 320i. Lieta sekojoša. Viss normāli gāja forši lēca. Bet šodien no rīta Mesīnu pielaists un nelec. Starteris iet. Bendzina sūknis iet viss iet. Bet negrib lekt. Kad Mesīnu pielaists starteris griež joprojām un iedegās visi 4 pagriezieni. Un nelec. Taka nedaudz uzsit bet nepielec. Varbūt kaut kas ar svecēm? Es diži no tā nesapārotu tāpēc griežos pie jums. Modelis. BMW 320i 1993 Gads.
ieraksti pareizaa sadalaa - tev palidzees
viewtopic.php?f=6&t=151
Okay
bumer2
Ziņojumi: 74
Pievienojies: 15 Jūn 2016, 12:06
Braucu ar: Žopeli omegu
Signalizacija pasam ta bija. Dabu cilveku kas ievilks ja pielec tad ta nebus signalizacija ja lec tad ta ir cita problema