Dažādas problēmas ar elektroniku

Profila bilde
australia
Ziņojumi: 489
Pievienojies: 01 Mar 2015, 12:17
Reputācija: 2
 
Tuvās jau deg tikai ar aizdedzi, ne?
Paliek vēl relejs. Moška tas sakusis un ķerās. Un pēc tam vadi.
Profila bilde
Gustiņš
Ziņojumi: 230
Pievienojies: 07 Jan 2014, 19:53
Reputācija: 1
 
Neilgu laiku pēc M52b25TU swapa vienā rītā ews blokā kkas atlodējās. Meistars salodēja/sataisīja un pārbaudīja uz cita auto un tika iedarbināts ar manu ecu un ews, taču uzliekot uz mana nav iespējams auto iedarbināt. Jautājums cik maksā no ecu izņemt ews? Skaidrs ka vaina ir vados starp ecu un ews, bet tā kā vajag auto Max ātri dabūt braucamu varētu izņemt ews un tad sakārtot vadus. Kurš šeit var to izdarīt. Samaksāšu cik vajag.
Profila bilde
australia
Ziņojumi: 489
Pievienojies: 01 Mar 2015, 12:17
Reputācija: 2
 
Gustiņš rakstīja:Neilgu laiku pēc M52b25TU swapa vienā rītā ews blokā kkas atlodējās. Meistars salodēja/sataisīja un pārbaudīja uz cita auto un tika iedarbināts ar manu ecu un ews, taču uzliekot uz mana nav iespējams auto iedarbināt. Jautājums cik maksā no ecu izņemt ews? Skaidrs ka vaina ir vados starp ecu un ews, bet tā kā vajag auto Max ātri dabūt braucamu varētu izņemt ews un tad sakārtot vadus. Kurš šeit var to izdarīt. Samaksāšu cik vajag.
varētu būt Jānis.P
https://e36.lv/forums/memberlist.php?mo ... ile&u=1075
Profila bilde
mattar
Ziņojumi: 48
Pievienojies: 23 Okt 2015, 02:36
Braucu ar: 318ti
sveiki! nomira ewsII bloks, dzinējs M42, DME numurs ir 0261203590, vai kāds varētu izprogrammēt to ews? :supeer:
protams ne par velti
Profila bilde
Zabiits
Ziņojumi: 297
Pievienojies: 03 Nov 2013, 23:11
Braucu ar: 325 coupe
Atrašanās vieta: ikšķile
Jautājums par EWS,
man ir divas aizdedzes atslēgas kuras ir pilnīgi identiskas, taču ar vienu es varu piedarbināt auto (ews uztvērējs nostrādā )
taču ar otru rezerves atslēgu es aizdedzi varu ieslēgt, bet starteris negriež, ( neuztver ews uztvērējs )
Sanāk tā ja es pazaudēju atslēgu tad man no tās rezerves atslēgas nav pilnīgi nekāda jēga,

KĀDI VARIANTI ????
ir iespēja piekodēt otru atslēgu ? un kādēļ vispār viņa nedarbojas, tā teikt neuztver EWS ?
Profila bilde
SarancevsA
Ziņojumi: 221
Pievienojies: 03 Feb 2014, 17:29
Braucu ar: Coupe
Atrašanās vieta: Jelgava
Jautājums par vējstikla slotiņām!
Nedarbojas. Releju mainiju kas aiz cimdu nodalijuma. Kas vel pie vainas var būt?
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
mattar rakstīja:sveiki! nomira ewsII bloks, dzinējs M42, DME numurs ir 0261203590, vai kāds varētu izprogrammēt to ews? :supeer:
protams ne par velti
Lētāk atrast ECU bez EWS.
Zabiits rakstīja:Jautājums par EWS,
man ir divas aizdedzes atslēgas kuras ir pilnīgi identiskas, taču ar vienu es varu piedarbināt auto (ews uztvērējs nostrādā )
taču ar otru rezerves atslēgu es aizdedzi varu ieslēgt, bet starteris negriež, ( neuztver ews uztvērējs )
Sanāk tā ja es pazaudēju atslēgu tad man no tās rezerves atslēgas nav pilnīgi nekāda jēga,

KĀDI VARIANTI ????
ir iespēja piekodēt otru atslēgu ? un kādēļ vispār viņa nedarbojas, tā teikt neuztver EWS ?
Ir iespēja otru čipu piekodēt. Bet pagaidām no tās atslēgas, jā, jēgas nekādas.
SarancevsA rakstīja:Jautājums par vējstikla slotiņām!
Nedarbojas. Releju mainiju kas aiz cimdu nodalijuma. Kas vel pie vainas var būt?
Slēdzis, drošinātāji utt.
edijs past
Ziņojumi: 1
Pievienojies: 18 Jūl 2017, 21:29
Braucu ar: E46 (320d 2001)
Nesākot jaunu tēmu, arī man līdzīga problēma kā 506k.

Īsumā stāsts vienkāršs (a/m E46) - pagriežot atslēgu, ieslēdzas visa elektronika salonā, bet starteris negriež. Ir 2 atslēgas - ar abām tas pats.

Problēma atrisināta - vaina bija EWS blokā.
Profila bilde
Arz
Ziņojumi: 207
Pievienojies: 27 Jan 2014, 21:03
Braucu ar: auto.
Reputācija: 1
 
Problēma ar m50b25, dzinējs ielikts iekš 1.8 bundžas, 93 gads. Problēma ka auto neiemieg pēc signalizācijas ieslēgšanas, paliek 1 ampērs uz patēriņu. Vēl viena vaina ka sūdīgi iedarbināt, diezgan ilgi jagriez lai pielektu, tahometrs pēc 3k apgr. sāk raustīties. Ieteikumi?
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Vizīte pie zinošāka cilvēka.
Profila bilde
Rottus
Ziņojumi: 149
Pievienojies: 25 Mai 2014, 12:26
Braucu ar: S14a
Atrašanās vieta: Riga
labdien,

iesakiet lūdzu pie kā vērsties var? - mani TA bebra kungs izpipināja un iešvīkāja protokolā 2 par to, ka man nevar nolasīt odometra kilometrāžu. Pikseļi nav izdeguši - pazūd kontakts - iebraucu bedrē vai pakratos pa sliktas kvalitātes ceļu, tad atkal rāda uz kādu brīdi.
Un tā visu laiku ...
Profila bilde
Arz
Ziņojumi: 207
Pievienojies: 27 Jan 2014, 21:03
Braucu ar: auto.
Reputācija: 1
 
Ārdi ārā paneli, skaties kautkas atlūzis ganjau, kāda pretestība, vads utt.
Profila bilde
KasparsG
Ziņojumi: 569
Pievienojies: 27 Jūn 2014, 23:39
Kas par problēmu varētu būt, ka 4, 5 un 6 cilindra spolēm stroms nepienāk? M52 motoram.
Profila bilde
Rottus
Ziņojumi: 149
Pievienojies: 25 Mai 2014, 12:26
Braucu ar: S14a
Atrašanās vieta: Riga
Arz rakstīja: 28 Jūl 2017, 12:38 Ārdi ārā paneli, skaties kautkas atlūzis ganjau, kāda pretestība, vads utt.
man nav laika ārdīt, nepieciešams info pie kā vērsties, kam ir laiks!
Paldies.
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 
Rottus rakstīja: 28 Jūl 2017, 13:11
Arz rakstīja: 28 Jūl 2017, 12:38 Ārdi ārā paneli, skaties kautkas atlūzis ganjau, kāda pretestība, vads utt.
man nav laika ārdīt, nepieciešams info pie kā vērsties, kam ir laiks!
Paldies.
Tas tev neaizņems daudz laika, tā kā pats vari izskriet cauri ar aci visiem savienojumiem.....
Profila bilde
BUHARDI
Ziņojumi: 268
Pievienojies: 03 Mai 2013, 11:31
Reputācija: 4
 
Visticamāk, ka "savienojums" beidzies pašā spidometrā un bez īstās tehnikas tas nav labojams. Jebkurā gadījumā lētāk būs nomainīt spidometru.
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 
Kas pa figņu ka sit ārā miglu drošinātāju, vnk spīdēja un izsita, nomainīju un uzreiz izsit atkal. pačekoju vadus, viss ok. :doh:
- ikey07
Profila bilde
BUHARDI
Ziņojumi: 268
Pievienojies: 03 Mai 2013, 11:31
Reputācija: 4
 
Laikam jau nav ok. Kaut kur iet uz īso, nav daudz variantu, kāpēc sit ārā.
Profila bilde
andrjuha37
Ziņojumi: 584
Pievienojies: 17 Jūn 2014, 22:03
Braucu ar: ...
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 3
 
Problema ar degvielas datciku , radija 10-15l (pec obc 12.6l ) bija , iegazu pilnu baku , datciks ka staveja uz 12l ta ari palika , domaju pabrauksu un atdzivosies , bet netur bija , nobraucu kadus 30 km datciks nokritas pa 2l un rada 10l , nevaru saprast kas tur notika ir bijis kad lidz kaklam pielej tad stav uz nules , bet tad tiku gala ar so problemu , viss bija ok un tagad sitajs , saprastu ja stavetu un nemajnitos tad pludins butu vajnigs , bet limenis kritas :hahaha:
Profila bilde
australia
Ziņojumi: 489
Pievienojies: 01 Mar 2015, 12:17
Reputācija: 2
 
ikey07 rakstīja: 20 Aug 2017, 17:22 Kas pa figņu ka sit ārā miglu drošinātāju, vnk spīdēja un izsita, nomainīju un uzreiz izsit atkal. pačekoju vadus, viss ok. :doh:
Viens relejs un drošinātājs priekš abām miglām.
Drošinātājs vienkārši izdedzis jeb arī ir tāds pakusis?
Izņem abas spuldzes un tad ievērtē - instrumentu panelī jādeg lampiņai.