Dažādas problēmas ar elektroniku

Profila bilde
Martinez
Ziņojumi: 1946
Pievienojies: 23 Jūl 2011, 11:59
Braucu ar: 2,8 coupe
Atrašanās vieta: Sigulda
Reputācija: 3
 
hmm a līdzīga problēma,bet esmu jau daļēji samierinājies,kopš iegādes brīža nepārtraukti met ārā "check coolant level" "see user manual" nu kka tā,sor par pareizrakstību nu protams arī to ka aizmugurē tipa gabarīti nedeg,tas laikam lielākai daļai žurku top kaite :D
coupe 2.8
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 
Yup, man arī met aizmugurējos gabarītus un brake light circuit. Lai gan, tgd kad pačakarēja supportu, kurš nenāca vaļā, vēl nav uzmetis brake light kļūdu, toties ik pa laikam tgd parādās (!) un teksts 1 brake ............. un tas notiek tikai pa bedrītēm.
Profila bilde
barts
Ziņojumi: 44
Pievienojies: 09 Apr 2011, 23:42
Braucu ar: 328
Sveiki, problēma sekojoša, grozot stūri ik pa laikam ieskanas pīpināmais, ir doma ka varētu būt sarauta spole sturei, bet varbūt kāds ir ar ko tādu saskāries un var ko iekomentēt, kas tur var sarauties un kurā vietā?
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
jaa, tiesi pec ta ari izklausas, bet parasti vinas tapat vien nesaraujas. ir jabut kadam iemeslam! vai gadijuma neesi nesen kauko tur darijis?
...
Profila bilde
barts
Ziņojumi: 44
Pievienojies: 09 Apr 2011, 23:42
Braucu ar: 328
Nu es to stūri uz skati uzliku igdienā man ir mazā stūrīte, bet šitai laikam būs pipec, nez viņas var sataisīt?
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
nu itka jau var, meginat lodet. esmu pats salodejis, bet otreiz nekad to vairs nedarisu, jo cakars ir pa pilnu programmu! no sakuma tava vieta es apstitos kartigi vai kaukur citur neskaras kopa, un tikai tad iztitu ara to stures lenti! pasu lenti attaisit vala bus vienkarsi, bet problemas varetu sakt rasties, kad meginasi vinju noskruvet nost no stures( skruvites saks lust nost, tapec skruve nost uzmanigi). iesaku tev so problemu tev atrisinat pec iespejas atrak, jo var beigties ar to ka tev tur ta lente sakusis visa kopa viena gabala, un tad saks kupet, drosinartaju neizsitis un pipec bus, ipasi ja tas notiks kad nebusi klat lai to uzreiz pamanitu!!! :drink:
...
Profila bilde
barts
Ziņojumi: 44
Pievienojies: 09 Apr 2011, 23:42
Braucu ar: 328
Nu es jau pret to nodrošinājos, atvienojot pipināmajam vadus no spoles!
Profila bilde
barts
Ziņojumi: 44
Pievienojies: 09 Apr 2011, 23:42
Braucu ar: 328
K k H nesaprotu, parbaudīju to lentu, a šī vesala, ir vel kādi varjanti, jo vizuāli neko neredz kur kautkas var mesties uz īso un pīpināties grozot stūri!
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
ieliec bildi par kadu tiesi sturi iet runa! piemeram, iespejams aiz airbega, no nost nemsanas un atpakal liksanas ir vadisn kurs skruvejas klat sturei ir iesparadzis un kaukada vaida grozot tsuri skaras pasam airbegam klat, ka rezultata puiipeklis skan!
...
Profila bilde
barts
Ziņojumi: 44
Pievienojies: 09 Apr 2011, 23:42
Braucu ar: 328
Nu mēģināšu tagad uz skati visu normāli noizolēt, mosh uz skati saies, pectam jau likšu atpakaļ mazo stūrīti! :)
Profila bilde
klimpis
Ziņojumi: 280
Pievienojies: 07 Apr 2011, 19:27
Reputācija: 1
 
ir kadam kadas idejas , kas varetu but , ka autins tikai ievelkot piedarbinas(starters griez labi) no startera nelec.A un moska kads zin diagnostiku kur var uztaisit e36 Riga.
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 
A kad pagriež atslēgu, tad griež?
Palielam es lieku uz bendiksu.
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 
vajag uzjautaat kaadam specialaistam vinsh aptuveni zinaas kas par vainu shadaaa gadiijumaa. bet vispaar diagnostiku meklee pie driver vai uldisa ganjau zini kas tie taadi.
Profila bilde
klimpis
Ziņojumi: 280
Pievienojies: 07 Apr 2011, 19:27
Reputācija: 1
 
tagad jau pat ievelkot nelec....
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 
shaadaa gadiijumaa nevareeja buut klokjenes deveejs? lagaa neatceros, bet nu vislabaak laikam diagnostika.
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 
iespējams, ka kloķenes devējs - bet šāda gadījumā toč labāk ir taisīt diagnostiku!!!
Profila bilde
klimpis
Ziņojumi: 280
Pievienojies: 07 Apr 2011, 19:27
Reputācija: 1
 
ja jums bija taisniba , devejs bija aizgajis pasenot :lol:
Profila bilde
aupinsh
Ziņojumi: 481
Pievienojies: 11 Jūn 2011, 02:05
Braucu ar: M57B25
Atrašanās vieta: Iecava/Rīga
Reputācija: 1
 
Kas varētu būt par problēmu, ja nerāda pareizi ārā temperatūru, visu laiku ir -37C, vienu reizi tika demontēts bamperis, nekas netika saraustīts vai saplēsts, bet temormetrs no tā reizies atteicās, esmu pārvilcis arī vadus. bet nekādas izmaiņas, kas varētu būt vainīgs?!
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Pats temp. devējs atmiris, vai arī nekontakts. Norauj, piesraud kārtīgi (iztīri kontaktus), tad arī skaties. Ja gribi tūlītēju rezultātu, tad atvieno akumulatoru, bet tā - nāksies pagaidīt vairākas stundas, lai redzētu, vai strādā tas devējs.
Profila bilde
aupinsh
Ziņojumi: 481
Pievienojies: 11 Jūn 2011, 02:05
Braucu ar: M57B25
Atrašanās vieta: Iecava/Rīga
Reputācija: 1
 
Nu aķis pa šo laiku ir bijis atvienots, bet nekas nav mainījies, saki vēl vien variantsir atvienot uz ilgāku laiku, tā es varu izdarīt, bet jāpamēģina būs ar citu devēju!