piekaramais gultnis & kardāns

Profila bilde
Martinez
Ziņojumi: 1946
Pievienojies: 23 Jūl 2011, 11:59
Braucu ar: 2,8 coupe
Atrašanās vieta: Sigulda
Reputācija: 3
 
tīri aiz neticības tādai metodei un pacēlāja trūkuma es neizmēģināju,moš lai kāds pamēģina un ta pastāsta cik tālu aizbrauca :giggle:
coupe 2.8
Profila bilde
ega
Ziņojumi: 1430
Pievienojies: 27 Jūl 2011, 22:14
Braucu ar: IS UN Q
vai ari bez cik pirkstiem var palikt... :giggle:
Rapakivi rakstīja:Nierēm rāmis izskatās kā uzkačāts ar botoksu. :lol:
Profila bilde
bogdan99
Ziņojumi: 552
Pievienojies: 18 Sep 2011, 15:45
Braucu ar: Iešļūcenēm
Atrašanās vieta: Ikšķile
es par taadu lietu jau biju iedomaajies seezot zem masiinas un pipeejot...tad paceelu biku pakalu gaisaa,noblokeju ratus pareejos..pieskiilu,iemetu piektajaa un palaidu tuksgaitaa..paliidu zem masiinas bet nu lai kkur tur skaartos ar kko klaat ir jasanem duusa..bet,vareetu nostradaat...


starp citu jaa,redzeejis esmu ka karajosais parsvaraa lidz galam uz prieksu ir..es ar taa izdriiju bet nekaa.. :(
Profila bilde
Martinez
Ziņojumi: 1946
Pievienojies: 23 Jūl 2011, 11:59
Braucu ar: 2,8 coupe
Atrašanās vieta: Sigulda
Reputācija: 3
 
nu man itkā bumbās bij,tik tipa mufta manas vainas dēļ pēc tam atkārtoti "saplīsa" man piemēram tas karājošais deva par sevi zināt tik pie 2,5k apgriezieniem zem slodzes,tā kā ja gribi regulēt pie braucoša autiņa,tad sēdini kādu iekšā,lai pagāzē un paskaties kas notiek un tad izvērtē vai ir jēga riksēt ar saviem pirkstiem!
coupe 2.8
Profila bilde
bogdan99
Ziņojumi: 552
Pievienojies: 18 Sep 2011, 15:45
Braucu ar: Iešļūcenēm
Atrašanās vieta: Ikšķile
iespeejams ka vaina konstateeta..piekaramais gultnis itkaa met pats par sevi.. :( laikam kka vinjam korpusu buusu deformeejis..jaliek jauns..bet nu nekas,pie reizes arii otru kardaana buxi nomainiisu un buus :super: un pasam prieks.!

bet es tik taa domaaju ka piekaramais..jo ar roku vinju atraak iegriezot, pat ar aci var redzeet ka vinjs mazliet met..
Profila bilde
Martinez
Ziņojumi: 1946
Pievienojies: 23 Jūl 2011, 11:59
Braucu ar: 2,8 coupe
Atrašanās vieta: Sigulda
Reputācija: 3
 
bet tāpat jau no savas brīvas gribas viņš nedeformējas,tātad kkas ir palīdzējis! ka tik jaunais a neuzmet kūkumu! A kardānam galā,iekšā pie kārbas to centrējošo buksi a iečekoji,viņam sanāk vajag tā kā ar pretestību līst virsū.
coupe 2.8
Profila bilde
bogdan99
Ziņojumi: 552
Pievienojies: 18 Sep 2011, 15:45
Braucu ar: Iešļūcenēm
Atrašanās vieta: Ikšķile
kaa tas ir ar pretestiibu? ar pretestiibu uz kardaana? nee es domaaju ka pats vinju vnk. kka buusu deformeejis mainot motooru :doh:
Profila bilde
bogdan99
Ziņojumi: 552
Pievienojies: 18 Sep 2011, 15:45
Braucu ar: Iešļūcenēm
Atrašanās vieta: Ikšķile
kads var pastastiit kur tiesi uz kardaana jaabuut original metkaam? noskeneeju visu kardaanu bet nekaa taa arii neatradu :(
Profila bilde
bogdan99
Ziņojumi: 552
Pievienojies: 18 Sep 2011, 15:45
Braucu ar: Iešļūcenēm
Atrašanās vieta: Ikšķile
un veel interesee kaa mainaas detala nr. 2?
kardaans.png
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
Martinez
Ziņojumi: 1946
Pievienojies: 23 Jūl 2011, 11:59
Braucu ar: 2,8 coupe
Atrašanās vieta: Sigulda
Reputācija: 3
 
bogdan99 rakstīja:kaa tas ir ar pretestiibu? ar pretestiibu uz kardaana? nee es domaaju ka pats vinju vnk. kka buusu deformeejis mainot motooru :doh:
nu tipa kas ņem nost ir tāds tipa tā kā alus korķi attaisi,vismaz manā gadījumā tā bij,nu un attiecīgi liekot atpakaļ jūti ka uzspied,uzliec virsū,piedo vnk netā izteicos par to pretestību
coupe 2.8
Profila bilde
Martinez
Ziņojumi: 1946
Pievienojies: 23 Jūl 2011, 11:59
Braucu ar: 2,8 coupe
Atrašanās vieta: Sigulda
Reputācija: 3
 
bogdan99 rakstīja:kads var pastastiit kur tiesi uz kardaana jaabuut original metkaam? noskeneeju visu kardaanu bet nekaa taa arii neatradu :(
pats meklēju ilgi un dikti,bet atradu,tātad viena ir aiz tā saucamā krusta vai kā viņu sauca,tāds apaļs krāsas punktiņs un otra vnk nedaudz nostāk no piekaramā gultņa un tiem gredzeniem
piekaramais_gultnis.jpg
šai bildē šķiet ir redzamas tās oriģinālās metkas,pēc kurām sprauč kopā


a par to detaļa nr nemācēšu pateikt,bet cik bentli manuāla izlauzīju to viņu sarakstīto,tad tipa vnk laikam ar kko jāaizķeksē un jārauj ārā!
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
coupe 2.8
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 
bogdan99 rakstīja:kads var pastastiit kur tiesi uz kardaana jaabuut original metkaam? noskeneeju visu kardaanu bet nekaa taa arii neatradu :(
Paņem punktsiti un iesit savas metkas ;) Oriģinālās metkas meklējot sirms paliksi... :D
Profila bilde
bogdan99
Ziņojumi: 552
Pievienojies: 18 Sep 2011, 15:45
Braucu ar: Iešļūcenēm
Atrašanās vieta: Ikšķile
ok. tnx. taa arii dariisu.. paldies.. :) :clap:
Profila bilde
Wcoast
Ziņojumi: 315
Pievienojies: 09 Mar 2011, 10:08
Braucu ar: GU-325 & 525d
Atrašanās vieta: Liepāja
Reputācija: 2
 
Manualim ar ZF karbu der 325tds automata kardans?
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Negribu sadirsties, bet pielauju, ka ne, jo AT karba ir garaka par ZF manuali.
Profila bilde
možais
Ziņojumi: 2635
Pievienojies: 09 Apr 2011, 13:10
Braucu ar: m52tub28 & e61
Atrašanās vieta: Cēsis, Allaži
tātad jautājums nebūs par e36, bet gan par e39 - ir tā, ka ieliekot ātrumā un laižot vaļā sajūga pedāli ir metālisks tiksšķis pa kardānu, ieliec atpakaļgaitā - laid vaļa sajūgu atkal..... un jau jūt braucot likumos vai kā, kad atlaid gāzīti un atkal uzdod, to pašu tikšķi?

uzskatei kardāna uzbūve
Attēls


ir doma, ka pie reduktora kardānam galā mironim, bumbiņas padilušas un to troksni taisa :grrr: vai kas cits, nav variantu.. :D
un braucot pēdējā laikā ir tākā dūkoņa no aizmugures, tākā agrāk krievu smagajiem bija, bet dzirdams salonā ne ārā... :D kad atmet pakaļējos beņķus, skaņa pastiprinās - gultņi reduktors, karājošais.. ? :gigigi:

ceru, ka piedosiet, ka nebija par e36 runa... :D
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 
man bija līdzīgi, bet bija pusass, tiesa salonaa gan nedzirdēju.
tavā gadījumā tikai uz pacēlāja un tad testēt, te neviens lāgā nepateiks precīzu vainu.
Profila bilde
možais
Ziņojumi: 2635
Pievienojies: 09 Apr 2011, 13:10
Braucu ar: m52tub28 & e61
Atrašanās vieta: Cēsis, Allaži
uz pacelaja ir testeets bet skana iet visur, pa kardanu, nezinu kur vairs mekleet... :rolleyes:

ok, riit pa4ekošu veel.... :drink:
Profila bilde
Kriseens
Ziņojumi: 50
Pievienojies: 18 Apr 2012, 16:25
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Ceesis
možais rakstīja:uz pacelaja ir testeets bet skana iet visur, pa kardanu, nezinu kur vairs mekleet... :rolleyes:

ok, riit pa4ekošu veel.... :drink:
Man E34 bija tapat :giggle: VNK nepieversu uzmanibu tai skanai un braucu gaidot liiidz kkas notiks :D
Profila bilde
možais
Ziņojumi: 2635
Pievienojies: 09 Apr 2011, 13:10
Braucu ar: m52tub28 & e61
Atrašanās vieta: Cēsis, Allaži
:D :D newar, newar taa....