Aizmugurējā tilta stiprinājumu vietas.

Profila bilde
poweredbygirts
Ziņojumi: 1140
Pievienojies: 01 Jūl 2012, 21:31
Braucu ar: GE950
Kurš varētu pakonsultēt? Domāju, ka tādi nopietnie šī foruma lietotāji un e36 pārzinātāji zinās, kā vislabāk ir remontēt aizmugurējā tilta stiprinājumu vietas. (Nav sapuvušas, bet drift hard)

Cik skatījos netā, tad ir pieejami remkomplekti virsbūves sap**to detaļu nomainīšanai un pastiprināšanai, bet nu zinot mūsu LV tirgus nabadzīgo produkciju, nevaru iedomāties, kur, kko tādu varētu iegādāties.

Tātad, varbūt, kāds ir darījis un ir ieteikumi u.t.t. (gan jau nopietni drifteri sapratīs par ko iet runa) :D

Moška kkāds homemeids arī ir labs risinājums. Problēma jau nav traka, pamanīju ka sāk veidoties plaisa pie stiprinājuma.. ir doma uz vasaru likt metināto uz pāris drifta treniniem, bet nu ar bloķi tur viss aizies pa gaisu.. :(
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
cik saprotu meklee sadas te plaaksnes.
http://www.ebay.ie/itm/BMW-E36-REAR-SUB ... 2c7887912a
gan jau ka tikuntaa pariesi uz poli bukseem kuras bus plakanas, tapec uztaisit hommade stiprinajumus bus vieglak nekaa tev varetu likties.
vienkarsi ir janjem nost tilts, janotira viss kas tiiraams un ja vajag, tad aizvietot veco matrealu (izgriest araa un iemetinat citu) un tad vel pastiprinat taas vietas. tik vajag njemt veeraa ka parlieku pastiprinot vienu vietu, tu izraisi dtresu blakus esoshajaa, tapec pastiprinajumu vajag izdalit vienmerigi ;)
es pavisam driz njemsu savu tiltu nost, un kautko pastiprinashu ari sev, mok varesu kautko izveidot preks tevim
...
Profila bilde
poweredbygirts
Ziņojumi: 1140
Pievienojies: 01 Jūl 2012, 21:31
Braucu ar: GE950
Nja, tos remkomplektus būtu ideāli dabūt, bet nu protams, pa tādu naudu galīgi nav vērts.. Varbūt, kāds zin, kur lv varētu tilta vietu remkomplektus dabūt? Maby ir kāds, kurš taisa home made pastiprinājumu plāksnes?

Protams, ka jāpastiprina ir visas vietas uzreiz..
he9600
Ziņojumi: 2050
Pievienojies: 03 Apr 2011, 20:22
Braucu ar: e36 323
Reputācija: 37
 
Tās plāksnes ir nopērkamas oem (man ir smagas aizdomas, ka tās augstāk ieliktās no ebay`a ir tieši taspats, tik ar papildus uzcenojumu - VAC motorsport prakse).
Chassis Reinforcer Plates
[these are M3 parts]
'Spacer Ring' Front Left (Part Number 41 00 2 256 495)
'Spacer Ring' Front Right (Part Number 41 00 2 256 496)
'Spacer Ring' Rear Left (Part Number 41 11 2 256 497)
'Spacer Ring' Rear Right (Part Number 41 11 2 256 498)
Attēls
m50/m52/m54 un n42/n46 timing tūļu noma
Ms41/ms42/ms43 ews atslēgšana.
Profila bilde
poweredbygirts
Ziņojumi: 1140
Pievienojies: 01 Jūl 2012, 21:31
Braucu ar: GE950
Sanāk BMauto viņas varētu nopirkt? Varbūt kāds ir pircis un ir zināms cipars?

Un šīs jau sanāk pastiprinātas plāksnes?
he9600
Ziņojumi: 2050
Pievienojies: 03 Apr 2011, 20:22
Braucu ar: e36 323
Reputācija: 37
 
jā var uzsūtīt, tik handler/autospares būs krietni lētāk, ja vien bmauto nav galu.

pēc eparts.lv cenām, katra 20EUR
m50/m52/m54 un n42/n46 timing tūļu noma
Ms41/ms42/ms43 ews atslēgšana.
Profila bilde
poweredbygirts
Ziņojumi: 1140
Pievienojies: 01 Jūl 2012, 21:31
Braucu ar: GE950
Skaidrs, cik esmu netā pētijis, tad ja liek šīs original plaāksnes tad poly bukses nav ieteicams likt dēļ tā, ka nav plaknes, pareizi esmu sapratis vai arī es kko murgoju?


Starpcitu he9600, varbūt ir pieredze ar šo remkomplektu pārmetināšanu? Vnk. vai ir jēga griezt ārā un 4akarēties ar precizitāti pēc tam, vai arī vnk. remkomplektu plāksni nolikt pēc caurumiem un vārīt klāt? Domāju, ka nekam traki jau nevajadzētu mainīties augstuma ziņā.. :rolleyes:
Profila bilde
poweredbygirts
Ziņojumi: 1140
Pievienojies: 01 Jūl 2012, 21:31
Braucu ar: GE950
he9600 rakstīja:Tās plāksnes ir nopērkamas oem (man ir smagas aizdomas, ka tās augstāk ieliktās no ebay`a ir tieši taspats, tik ar papildus uzcenojumu - VAC motorsport prakse).
Chassis Reinforcer Plates
[these are M3 parts]
'Spacer Ring' Front Left (Part Number 41 00 2 256 495)
'Spacer Ring' Front Right (Part Number 41 00 2 256 496)
'Spacer Ring' Rear Left (Part Number 41 11 2 256 497)
'Spacer Ring' Rear Right (Part Number 41 11 2 256 498)
Attēls

These are M3 parts... parejiem e36 (protams izņemot kompotu) ir tieši viss tas pats? Cena nevarētu būt augstāka dēļ tā, ka M3? :D Domāju, jo varētu izmantot tad šos detaļu nr.! :)
rvars
Ziņojumi: 1001
Pievienojies: 07 Mar 2012, 20:01
Braucu ar: sapņiem
Atrašanās vieta: lauki
Tās plāksnes stokā gāja tikai m3, tāpēc arī ir m3 parts
E36 328i+ lpg 95'
NB MX-5 99'
E46 325ix lpg 01'
Kada sedinasana? Tourings domats prieks R16.Ar normalu kliriensu. Pa grunteni pabraukt ari. Kartupelu maisu iekraut.
zogs
Ziņojumi: 241
Pievienojies: 28 Nov 2012, 15:53
kad es sev metināju, jeb pastiprināju tiltu vietas ( bija, kas traki sūdīgi metināts) izgriezu un piemetināju plaksni, un mājās atradu diezgan palielu šeibu ar 12mm caurumu, +-2mm bieza un 5cm diametrā, uzliku viņu blakus otram stirpinājumam, nezinu vai kādu pastiprinājumu dod, jo nav piemetināta, bet gan vairāk liku lai nav tā ka vienā pusē tilts augstāk stāv otrā zemāk, dēl pastiprināta bleķa iemetināšanas. Domāju, ka tādas šeibas var kur nopirkt, diezgan labs izejmaterials, nāksies tik izgriezt pa vidu kvadratiņu, lai var piemetināt arī pie kuzava šeibas
Profila bilde
poweredbygirts
Ziņojumi: 1140
Pievienojies: 01 Jūl 2012, 21:31
Braucu ar: GE950
Nē nu, paļubē, ja tiltu noraušu, tad pastiprināšu visas vietas, vienu nav jēgas tikai..

Īsti nesapratu, kas tev sūdīgi metinājās?
Profila bilde
poweredbygirts
Ziņojumi: 1140
Pievienojies: 01 Jūl 2012, 21:31
Braucu ar: GE950
rvars rakstīja:Tās plāksnes stokā gāja tikai m3, tāpēc arī ir m3 parts
Gribi teikt, ka cipa e36 kuzavam šīs plāksnes cipa kā tādas nevar nopirkt? Itkā tikai e36 M3? Nu bet M3 jau tur tās stiprinājumu vietas jau ir tādas pašas kā piemēram e36 325i?
Profila bilde
Rom4iks_328
Ziņojumi: 1135
Pievienojies: 01 Aug 2011, 14:38
Braucu ar: Чёрный Пистолет
Atrašanās vieta: X_kill
Ogre Elksnim taisija tadus pastiprinajumus prometala!
Attēls
Profila bilde
poweredbygirts
Ziņojumi: 1140
Pievienojies: 01 Jūl 2012, 21:31
Braucu ar: GE950
Droš vien maksā kosmosu! :D Būtu man trafareti arī uztaisītu tepat ScandMetālā pa kapeikām..
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
poweredbygirts rakstīja:Skaidrs, cik esmu netā pētijis, tad ja liek šīs original plaāksnes tad poly bukses nav ieteicams likt dēļ tā, ka nav plaknes, pareizi esmu sapratis vai arī es kko murgoju?


Starpcitu he9600, varbūt ir pieredze ar šo remkomplektu pārmetināšanu? Vnk. vai ir jēga griezt ārā un 4akarēties ar precizitāti pēc tam, vai arī vnk. remkomplektu plāksni nolikt pēc caurumiem un vārīt klāt? Domāju, ka nekam traki jau nevajadzētu mainīties augstuma ziņā.. :rolleyes:
atbildeshu kolegja vietaa.
siis plaksnes ir domatas uzmetinat pa virsu esoshajaam vietaam. vienkarsi uzlikt un uzmetinat bez nekadas graizishanas. augstaakm pacel jaa bet tas siikums.
pirms metinat visu sis plaksnes ir janovertee esohaa metala labums, respektivi nau verts uztaisit stipru vienu vietu ja 5cm talaak jau ir uz puvekla robezas.
sadas plaaksnes tiek izspiestas.
majas apstaklos tu pats vari no parastas taisnas plaaksnes izveidot ko saadu. piekjerot pie zemakas vietas matrealu un smuki ar amuru pasitot vins ienjems pareizas formas, tik turpini piekjert malas, lai nefleksetos plaaksne kas formesi vinju.
es jau ar netaisos neko tadu maksat pa plaksnem kuras prasa kadas 10sec katru lai izpresetu.
...
zogs
Ziņojumi: 241
Pievienojies: 28 Nov 2012, 15:53
poweredbygirts rakstīja:
rvars rakstīja:Tās plāksnes stokā gāja tikai m3, tāpēc arī ir m3 parts
Gribi teikt, ka cipa e36 kuzavam šīs plāksnes cipa kā tādas nevar nopirkt? Itkā tikai e36 M3? Nu bet M3 jau tur tās stiprinājumu vietas jau ir tādas pašas kā piemēram e36 325i?
nu bija ļoti slikti sametināts, ar caurumiem utt, tā vieta, krc uz lūšanas pusi tas pasākums gāja

jap taka armando saka, tur nekā sarežģīta nav, paņem sākumā ar kartoniņiem piegriez formu, un pēctam iezgriez uz plāksnes ar fleksi :super:
Profila bilde
poweredbygirts
Ziņojumi: 1140
Pievienojies: 01 Jūl 2012, 21:31
Braucu ar: GE950
Nu labi skaidrs, vnk. šādas lietas ir darītas daudz un dikti, procesa norise ir skaidrs, tas, ka svarīgi ir lai vispār būtu pie kā piemetināt, tas jau pats par sevi skaidrs.. :)

Vnk. biju iedomājies, ka šai vietai vajag kkādu speciālu uzmanību veltīt un, ka šādi ikdienas virsbūves labojumi ilgi nekalpos, bet nu gan jau būs ok. arī tāpat.. :)

Paldies par ieteikumiem.. :sarunats:

Kad ķeršos klāt mēģināšu uztaisīt kkādu atskaiti ar fotkām lai būtu pēc iespējas vairāk info arī citiem ko izmantot. :yes:
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
galvanais kar liec juano plaksni virsuu, parliecinies lai nepaliek mnekada sprsauga starp jauno unveco, savadak tev tur viss izlurkasies un pakalaa beigas buus
...
Profila bilde
poweredbygirts
Ziņojumi: 1140
Pievienojies: 01 Jūl 2012, 21:31
Braucu ar: GE950
:super: Kā domā, cik biezu plāksni likt? No parastā bleķa, domāju, ka liela jēga uz ilgu laiku nebūs..
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
2mm ir pilnigi pietiekami tai vietaa. vari ari 3mm bet to jau grutak pielocit, nu es sev taisisu no 2mm
aizej uz kadu metaldarbnicu, noperc kaukadu 2mm atgriezumu, tik lai ir tiirs blekjis, tev butriski pietiktu ar 0.25x 0.25 plaaksni.
es nez tev jaizdomaa pasham. nerza ir laba, bet vinja nepanes stresu. atrak saplaisaa, bet tik loti nelokas. uztaost tas vietas no parastaa blekja domaju butu pareizakais variants
...