Slēdzene.

Rezidents
Ziņojumi: 10
Pievienojies: 26 Nov 2014, 19:49

26 Nov 2014, 19:53

Sveiki. Tātad pagājušo nakti, kāds rūpīgi bija mēģinājis ielausties manā mašīnā, un tagad problēma ir tāda, ka slēdzot durvis ciet (ar atslēgu) aizslēdzas tikai šofera durvis, pārējās paliek vaļā, es aizspiežu visas durvis ciet ar pogu, bet bagūzis tāpat vaļā paliek.. Ir varbūt kādi ieteikumi? Kā es varētu salabot šo visu bez servisa..
Profila bilde
WannaBee
Ziņojumi: 192
Pievienojies: 31 Aug 2014, 12:04
Reputācija: 2
 

26 Nov 2014, 20:08

Rezidents rakstīja:Sveiki. Tātad pagājušo nakti, kāds rūpīgi bija mēģinājis ielausties manā mašīnā, un tagad problēma ir tāda, ka slēdzot durvis ciet (ar atslēgu) aizslēdzas tikai šofera durvis, pārējās paliek vaļā, es aizspiežu visas durvis ciet ar pogu, bet bagūzis tāpat vaļā paliek.. Ir varbūt kādi ieteikumi? Kā es varētu salabot šo visu bez servisa..
Pa maz info.

Sedans,kūts,kompots,kupeja? Kurš gads. Vai ir centrālā atslēga? Kās tiesi ir bijis bojāts? Tikai atslēgas caurums šofera durvīs? Ja tikai tur,tad noņem abšivku durvīm,un papēti kas tur izskatās ne tā kā vajag.

Atslēga normāli griežas? Slēdzas gan ciet gan vaļā tikai pašas durvis?
Rezidents
Ziņojumi: 10
Pievienojies: 26 Nov 2014, 19:49

26 Nov 2014, 20:19

WannaBee rakstīja:
Rezidents rakstīja:Sveiki. Tātad pagājušo nakti, kāds rūpīgi bija mēģinājis ielausties manā mašīnā, un tagad problēma ir tāda, ka slēdzot durvis ciet (ar atslēgu) aizslēdzas tikai šofera durvis, pārējās paliek vaļā, es aizspiežu visas durvis ciet ar pogu, bet bagūzis tāpat vaļā paliek.. Ir varbūt kādi ieteikumi? Kā es varētu salabot šo visu bez servisa..
Pa maz info.

Sedans,kūts,kompots,kupeja? Kurš gads. Vai ir centrālā atslēga? Kās tiesi ir bijis bojāts? Tikai atslēgas caurums šofera durvīs? Ja tikai tur,tad noņem abšivku durvīm,un papēti kas tur izskatās ne tā kā vajag.

Atslēga normāli griežas? Slēdzas gan ciet gan vaļā tikai pašas durvis?
žurka 1998 gada. Centrālā atslēga. Kkas bāsts starp stiklu un metālu, mēģināts kko ķimerēt vaļā. Aizgriežot atslēgu uz labo pusi un atlaižot, skaņa ir ka aizslēdzas, bet uzreiz arī atslēdzas, bet ja patur, aizslēdzas tikai šofera durvis.
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

29 Nov 2014, 19:04

Pačeko bagāžnieka pogu no iekšpuses! Bija gadījums, ka poga līdz galam neizlec ārā un neļauj centrālās motoriņam to aizslēgt/atslēgt.
Attēls
Profila bilde
palsed
Ziņojumi: 202
Pievienojies: 05 Sep 2013, 18:13
Braucu ar: E39
Atrašanās vieta: Cēsis

01 Jūn 2015, 20:50

Interese ka var dabut ara durvju ručku ar sledzeni? Viss atvienots, ļurkajas uz visam pusem, bet nav vietas lai izņemtu... Neticas ka jaņem ar visu stiklu? Ta ručka neņemas kkā nost?
Studentam degvielas lampiņa ir nevis brīdinājums, bet dekors panelī :D
Profila bilde
maartyd
Ziņojumi: 2354
Pievienojies: 20 Sep 2014, 00:59
Braucu ar: semaku un kabri
Atrašanās vieta: Berģi
Reputācija: 3
 

01 Jūn 2015, 20:59

Var tāpat, tikai pieliec nedaudz spēku un bīdi uz priekšpusi, visu var dabūt ārā, pats nesen izjaucu.
Gribi atkal atsevišķu e36 forumu? Ienāc e-36.lv

Moderi un admini - varat nedzēst parakstu. :super:
Profila bilde
palsed
Ziņojumi: 202
Pievienojies: 05 Sep 2013, 18:13
Braucu ar: E39
Atrašanās vieta: Cēsis

01 Jūn 2015, 21:03

maartyd rakstīja:Var tāpat, tikai pieliec nedaudz spēku un bīdi uz priekšpusi, visu var dabūt ārā, pats nesen izjaucu.
20150601_210326.jpg
Talak netiek
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Studentam degvielas lampiņa ir nevis brīdinājums, bet dekors panelī :D
Profila bilde
maartyd
Ziņojumi: 2354
Pievienojies: 20 Sep 2014, 00:59
Braucu ar: semaku un kabri
Atrašanās vieta: Berģi
Reputācija: 3
 

01 Jūn 2015, 21:07

vnk spied. man arī likās, ka neiet tālāk, līdz lietotajs dzhejs vienkārši paņēma un izņēma, paspiežot tālāk ar tekstu "tu tikai negribēji" :D
Gribi atkal atsevišķu e36 forumu? Ienāc e-36.lv

Moderi un admini - varat nedzēst parakstu. :super:
Profila bilde
palsed
Ziņojumi: 202
Pievienojies: 05 Sep 2013, 18:13
Braucu ar: E39
Atrašanās vieta: Cēsis

01 Jūn 2015, 21:11

Viņš jau pret stiklu atmetas... Un ka atpakaļ ja kas ieksa dabut?
Studentam degvielas lampiņa ir nevis brīdinājums, bet dekors panelī :D
Profila bilde
maartyd
Ziņojumi: 2354
Pievienojies: 20 Sep 2014, 00:59
Braucu ar: semaku un kabri
Atrašanās vieta: Berģi
Reputācija: 3
 

01 Jūn 2015, 21:13

tad kaut kā uz leju paspied, stiklam nevajadzētu traucēt, ja vien nav atvērts. Lai trāpītu pēc tam to puļķi, ar ko atver durvis, arī pati slēgšanās vieta arī no durvīm jānoskrūvē (kur aizķerās durvis ciet - āķis)
Gribi atkal atsevišķu e36 forumu? Ienāc e-36.lv

Moderi un admini - varat nedzēst parakstu. :super:
Profila bilde
A bit
Ziņojumi: 446
Pievienojies: 31 Okt 2016, 17:28
Braucu ar: ēTrīmdesmit M20B30
Reputācija: 4
 

21 Nov 2016, 15:56

lai netaisītu jaunu tēmu ierakstīšu šeit, ar slēdzeni ir saistīts :lol:
kompaktam, ar atslēgu nevar atslēgt šofera durvis, iepriekš vnk ķērās, nu jau vairs nevar vispār pagriezt pa kreisi, aizslēgt var. respektīvi ieliekot atslēgu var pagriezt tikai uz labo pusi, pa kreisi vnk atduras, un nevar pagriezt.
tas ir dēļ sadiluša slēdzenes serdeņa, sadilusi atslēga, vai vēl kas cits?
M Power or no power..
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

21 Nov 2016, 16:51

A bit rakstīja:lai netaisītu jaunu tēmu ierakstīšu šeit, ar slēdzeni ir saistīts :lol:
kompaktam, ar atslēgu nevar atslēgt šofera durvis, iepriekš vnk ķērās, nu jau vairs nevar vispār pagriezt pa kreisi, aizslēgt var. respektīvi ieliekot atslēgu var pagriezt tikai uz labo pusi, pa kreisi vnk atduras, un nevar pagriezt.
tas ir dēļ sadiluša slēdzenes serdeņa, sadilusi atslēga, vai vēl kas cits?
Pamēgini sākumā iepūst wd-40,ja nelīdzēs,visdrīzāk būs sadilusi serdene,tieši tā! ;)
Profila bilde
janchix
Ziņojumi: 115
Pievienojies: 21 Jūl 2016, 19:32
Reputācija: 1
 

21 Nov 2016, 18:40

man tas pats, es teiktu, ka sadilusi, jo man arī kļūst sliktāk, atslēgt var tikai kustinot uz augšu un apakšu slēgšanas laikā :D