Aismugurējā tilta dugas

Marcellou
Ziņojumi: 20
Pievienojies: 20 Jūl 2015, 00:13

23 Jūl 2015, 15:45

Sveiki, lieta tāda ka plānā ir iemest svarku satalītā bet bails no tā ka pēc ilgāka slīpās braukšanas perioda varētu sākt lūzt ārā tilts, tpc vēlētos zināt cik aktuāla problēma tā ir 36kuzavam,jo zinu ka 46tajam taa ir diezgan liela problēma. Tpc gribu jau laicīgi tad nodrošināties un iemetināt kkadus papildus stiprinājumus.

Respektīvi vēlos uzzināt vai tas ir nepieciešams prieks ielu mašīnas vai nē?
Profila bilde
barons
Ziņojumi: 559
Pievienojies: 11 Mai 2013, 16:57
Braucu ar: Big Bang Chevy
Atrašanās vieta: pludmalē ar kokteili rokā
Reputācija: 5
 

23 Jūl 2015, 15:53

Aizmugurējie amortizatoru atbalsti/glāzes būs pirmās, kas atlieksies. Pie agresīvas braukšanas mēdz izlūzt. Glāžu atsaite principā obligāta. Tālāk jau jāskatās.
Profila bilde
StreetHooligans
Ziņojumi: 115
Pievienojies: 18 Jūn 2015, 14:32
Reputācija: 4
 

23 Jūl 2015, 17:22

barons rakstīja:Aizmugurējie amortizatoru atbalsti/glāzes būs pirmās, kas atlieksies. Pie agresīvas braukšanas mēdz izlūzt. Glāžu atsaite principā obligāta. Tālāk jau jāskatās.
nu daleja taisniba tev ir baronn ;) ja velies slipet un gribi but drosh, tad es tava vieta pastiprinatu tilta sijas 4 skruvju vietas pirmkart pastiprinoshas plaksnes var sensona pasutit,, otra vaja vieta ir aizmugurejas salinbukses vietas ir dzirdets ka lust ara no slipeshanas bet es personigi neesmu saskaries ar to ;) kas skar glazes atsaiti ja nav puveklis tad viss tur buss labi prieksh ielas ,cits jautajums buss ja tu tur atbalsta vieta iebazisi cieto atbalstu tad gan var sakt luzzt araa ;)
Musu auto darbnica veic jebkuras auto markas remontdarbus netkarigi no auto vecuma vai stavokla ......

Atrodamies : Riga. miera iela 15
mail : [email protected]
skype: illegal.workshop
Marcellou
Ziņojumi: 20
Pievienojies: 20 Jūl 2015, 00:13

24 Jūl 2015, 00:38

StreetHooligans rakstīja:
barons rakstīja:Aizmugurējie amortizatoru atbalsti/glāzes būs pirmās, kas atlieksies. Pie agresīvas braukšanas mēdz izlūzt. Glāžu atsaite principā obligāta. Tālāk jau jāskatās.
nu daleja taisniba tev ir baronn ;) ja velies slipet un gribi but drosh, tad es tava vieta pastiprinatu tilta sijas 4 skruvju vietas pirmkart pastiprinoshas plaksnes var sensona pasutit,, otra vaja vieta ir aizmugurejas salinbukses vietas ir dzirdets ka lust ara no slipeshanas bet es personigi neesmu saskaries ar to ;) kas skar glazes atsaiti ja nav puveklis tad viss tur buss labi prieksh ielas ,cits jautajums buss ja tu tur atbalsta vieta iebazisi cieto atbalstu tad gan var sakt luzzt araa ;)
Bundža ir svežaks un nav arī metināta. tad cik es pēc tevis sapratu tad vajaga ieķert pastiprinošās plāksnes un bez glāžu atsaites var iztikt.