Krāsošana & Rūsas apstrāde

GhostDK
Ziņojumi: 2
Pievienojies: 14 Jūn 2014, 21:58
Netaisisu jaunu topiku, uzjautashu seit:

Lasiju te, ka ari BMWPOWERA foruma, tacu galu gala nav tiras konkretas atbildes, tad nu luk gribetu zinat ta pa soliem kas un ka jadara lai aisargatu metalu no rusas manam bmw e36, ir iemeties RUSLANS slieksnos un arkas, Labi arkas Nomainisu celekom( SIKUMS IKTA - velak pie tam ), Slieksni nav traki izpuvusi , ir cauruminsmaza piksta lieluma, tad doma sekojosha, sametinat slieksnus ar nerzu, , "esmu sametinajis, tad talak ko un kada seciba man klat virsu, vai kads varetu konkreti uzrakstit nosaukumus un secibu kas ka jadara??? Zinu ka slinkums rakstit, un es esmu neaptests "auns" tacu viss ko esmu izkodis uz doto mirkli ir sitada seciba-

1. tirs metals _ sametinatsi caurumi!!
2. Skaba grunts - pagaidam kamer nozust
3.tad epo grunti - tad samateju jau esosho virsmu un klaju Spakteli, ja matejot busu izdrazis lidz metalam tur atkal skabo grunti, un pari visam pildoso grunti, talak vajadzetu kaukadu pretrieciena zieki (nav ne jausmas kadu ) tad atkal laikam spakteli un tad slipeju un krasoju un lakoju!! Noteikti nav pareizi, tapec griezos Pie JUMS ar Lugumu palidzet, un ja vari ( tas kurs raksta uzraksti Ludzu pilnos nosaukumus lai neta var atrast kur nopirkt ) LieLS Liels paldies!!

Saja Joma esmu iesacejs ( apstradajot rusu, bus pirma reize darisana ar tam smervielam ) Tapec nenosodiet mani bet uzrakstiet, ++ bus Viena konkreta pamaciba PALDIES!!
Profila bilde
Amish
Ziņojumi: 1240
Pievienojies: 25 Jan 2014, 14:49
Braucu ar: M54B30 melnu kupeju
Reputācija: 2
 
Kas sakāms par http://www.Novol.pl auto krāsām?

Cik kārtās klāj virsū krāsu/laku, kad krāso mašīnu?
elksnis
Ziņojumi: 1075
Pievienojies: 19 Mai 2013, 02:56
Braucu ar: e36/v70
Reputācija: 1
 
bāze 2 slāņi, jeb līdz sedz...

laku 2vas kārtas....

bet ir daudz nianses.... :rolleyes:
Profila bilde
aivis328
Ziņojumi: 1651
Pievienojies: 28 Jūl 2013, 18:45
Braucu ar: F32 425d
Reputācija: 3
 
Kura laka ir laba un viegli neskrapejas?
Instagram INDIGAIS
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 
gruti ta pateikt pats sev kad krasoju vai sad tad ja kadam ko vajaga nopust tad izmantoju RM krasas un lakas jau labaku laiku ,lakas cietibas zina viniem ir vairaki varianti ;)

reku buss majas lapa vari drosi zvanit un jautat pardeveji zinosi un atsaucigi un atbildes uz tevi intresejoso jautajumu :super: : http://www.rg-grupa.lv/lat/par-mums/
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Man šur tur ir tādi mazi pleķi, kur cik saprotu lakas kārta ir nonākusi nost! Gribās no tā tikt vaļā, uz krāsošanu neko pagiadām negribu vest, jo tas ir liels cipars! Doma ir ar balonu piekrāsot, bet galīgi nav zināšanas kā tas pareizi jādara, lai nebūtu redzams, gaidu jūsu ieteikumus
Profila bilde
Boyka
Ziņojumi: 54
Pievienojies: 28 Jan 2012, 17:21
Kads zina Kur un Kas kraso auto ta, lai pec gada nelistu ara rusa un auto spidetu
vēljoprojām kā nesen krāsota???? Ja rezultāts bus perfekts tad maksašu cik prasa.
Profila bilde
Ramyrez
Ziņojumi: 2890
Pievienojies: 10 Nov 2011, 08:02
Braucu ar: E36 344i Loading...
:o -tas vairaak nav atkariigs no kraasotaaja bet gan no tava metaala-cik noguris vinsh ir pirmkaart....a peec tam tikai tas kaa kraasotaajs apstraadaa detalju:)
BMW_The Ultimate Repair Bill
Profila bilde
Boyka
Ziņojumi: 54
Pievienojies: 28 Jan 2012, 17:21
kā es zinu cik viņš tur noguris. Man jau interesē tikai rezultāts.
ir ieteikumi kur vest krāsot??
Profila bilde
Ramyrez
Ziņojumi: 2890
Pievienojies: 10 Nov 2011, 08:02
Braucu ar: E36 344i Loading...
Iet runa par kuzava staavokli(ir ruusa/nav ruusas utt)
Cik man zinaams neviens krasotaajs nedos garantiju lietotai daljai pret ruseshanu-ir redzeets kad caurums aiztaisiits ar metaala plaaksni no kolas bundas ir tureejis gadu a atkal itkaa noprmals metaals nokraasots pec paris meneshiem uzmetis jau burbuli...
Rezumeee-neviens krasotajs tev garantiju pret ruseshanu nedos,a tas kur it labaak kraasot gruuti teikt-var tik pateikt kur nekraasot:D
BMW_The Ultimate Repair Bill
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Kā var nedot garantiju pret rūsēšanu? Tāpēc es nedzenu uz vietām, kur nedod garantiju.
Kā zināms - pliks metāls rusē, tāpēc to vajag pareizi apstrādāt un nokrāspt, lai mitrums netiek līdz metālam, tad arī nerūsēs.
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 
Boyka, dzen pie Orkāna, noteikti viss būs stīgā gala rezultātā.
BoTTeR
Ziņojumi: 27
Pievienojies: 15 Sep 2014, 11:45
Sveiki.
cik tad izmaksātu nokrāsot visu autiņu?
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 
Rēķinies uz 2k euro
- ikey07
Profila bilde
Lawwr
Ziņojumi: 1982
Pievienojies: 17 Mar 2012, 21:16
Braucu ar: 323i
Reputācija: 7
 
katram krāsotājam savs cenrādis, atkarīgs no kuzova veida/ stāvokļa!
2k nav par treknu? :rolleyes:
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
dogMa rakstīja:Kā var nedot garantiju pret rūsēšanu? Tāpēc es nedzenu uz vietām, kur nedod garantiju.
Kā zināms - pliks metāls rusē, tāpēc to vajag pareizi apstrādāt un nokrāspt, lai mitrums netiek līdz metālam, tad arī nerūsēs.
Garantiju krāsotājs Tev varēs iedot tikai tai gadījumā ,ja detaļa vai virsbūve būs pilnībā nosmilšota no abām pusēm. Pretējā gadījumā ,kā es varu zināt ,kas atrodas zem krāsas ,vai detaļas iekšpusē??? Rūpnīca dod garantijas uz rūsu JAUNAM auto 3 līdz 5 gadi (vidēji) Turpretī Jūs gribat lai krāsotājs iedod kautkādu garantiju pret rūsu jau 20 līdz 30 gadus vecam auto!!! Tas būtu tas pats ,kas es datoriķim palūgtu 15 gadus vecā datorā ieinstalēt 8 wind... un vēl gribētu lai viņš pieklājīgā ātrumā strādā :hahaha:
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
Veilers
Ziņojumi: 551
Pievienojies: 15 Okt 2012, 14:46
Atrašanās vieta: Liepāja
Ir ar krasas nonemeju apstradati lietie diski, pliki bez krasas! kada grunts nepiecieshama pirms krasoshanas? bija parak liels chakars, lai norautu burku tagad! :hahaha:
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
uz plika metāla vispirms jāuzklāj skābā grunts ;)
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
Veilers
Ziņojumi: 551
Pievienojies: 15 Okt 2012, 14:46
Atrašanās vieta: Liepāja
Orkaans rakstīja:uz plika metāla vispirms jāuzklāj skābā grunts ;)
ok, noformuleshu jautajumu pareizi- kas nepiecieshams, lai vinjus nokrasotu? :drink:
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
Skābā grunts ,tad vai nu pildošā grunts un slīpēt ,vai arī grunts kura paredzēta krāsošanai pa slapjo, un tālāk protams krāsa! Bet vispareizākais būtu iedot krāsotājam nokrāsot ;)
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)