Bagāžnieka slēdzene

Bifteam
Ziņojumi: 2
Pievienojies: 28 Mai 2017, 13:24

28 Mai 2017, 13:33

Sveiki . ir problema ar bagaznieka sledzeni. kautkas notika ka vairs nevaru aizvert bagaznieku. jo Sledzene neaizsniedz aki.
Esmu izmeginajies loti daudz variantus bet nezinu ka vinu var noregulet. pec bildes spriezot izskatas ka vaina ir vaka!!
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
jogurtinsh
Ziņojumi: 169
Pievienojies: 29 Jan 2015, 13:17
Braucu ar: BMW markas auto
Reputācija: 1
 

28 Mai 2017, 15:38

man bija līdzīgi un es tiku cauri ar slēdzenes maigu palocīšanu, lai mazāks attālums līdz tam sūdam, kuru vajag aizķert
Bifteam
Ziņojumi: 2
Pievienojies: 28 Mai 2017, 13:24

28 Mai 2017, 18:07

jogurtinsh rakstīja:man bija līdzīgi un es tiku cauri ar slēdzenes maigu palocīšanu, lai mazāks attālums līdz tam sūdam, kuru vajag aizķert
Bet tu ar rokam vinu lociji vai ar kkadu specialu instrumentu. cik skatijos vakam rusa 0 ir bet mazums kads sleptais vajuma punkts.... ka neizlauzu vispar ara to mehanismu...
Profila bilde
Martinsoon
Ziņojumi: 1144
Pievienojies: 02 Dec 2012, 21:25
Braucu ar: Sauzemes lidmasinu
Atrašanās vieta: Riga purvciems/ziepniekkalns
Reputācija: 2
 

28 Mai 2017, 18:36

Bifteam rakstīja:
jogurtinsh rakstīja:man bija līdzīgi un es tiku cauri ar slēdzenes maigu palocīšanu, lai mazāks attālums līdz tam sūdam, kuru vajag aizķert
Bet tu ar rokam vinu lociji vai ar kkadu specialu instrumentu. cik skatijos vakam rusa 0 ir bet mazums kads sleptais vajuma punkts.... ka neizlauzu vispar ara to mehanismu...
atskruvee skruves un izvilee lielakus caurumus lai sledzene tuvaak mehanismam...