Salona čīkstoņas un grabēšanas.

Profila bilde
omglsr
Ziņojumi: 148
Pievienojies: 01 Aug 2015, 15:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Rīgas
Izskatot visu šo sadaļu, šādu tēmu neatradu. Jautājums ir: kur ir tās vārīgās vietas, kas rada graboņu un/vai čīkstoņu salonā? Paša sedanam ir kaut kāda graboņa sānos, liekas, ka grab plastmasa, kas nosedz drošības jostas. Padalieties ar saviem novērojumiem un ieteikumiem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Profila bilde
AA777
Ziņojumi: 80
Pievienojies: 14 Jan 2015, 21:56
Braucu ar: GEĻIKU
Noteikti kad kāds klipsi nolauzts.Parasti man jau liekas kad durvju abšivkas grab un čīkst!Sapērc un saliets jaunus klipšus,par sliktu točna nenāks! ;)
Profila bilde
omglsr
Ziņojumi: 148
Pievienojies: 01 Aug 2015, 15:33
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Rīgas
AA777 rakstīja:Noteikti kad kāds klipsi nolauzts.Parasti man jau liekas kad durvju abšivkas grab un čīkst!Sapērc un saliets jaunus klipšus,par sliktu točna nenāks! ;)
Apšuvumus sataisīju jau, samainīju klipšus, tie stingri tagad stāv.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Profila bilde
KMG
Ziņojumi: 183
Pievienojies: 17 Nov 2016, 02:50
Braucu ar: Vācu lego
Nereāli grab aizmugurējais plaukts, ko ar to var izdarīt? Dažreiz liekas ka viņs vispar nav piestiprināts, bet jaucot ārā itkā viss okey.
Profila bilde
Dj Plosky
Ziņojumi: 2740
Pievienojies: 12 Mar 2012, 20:18
Braucu ar: ER2
Atrašanās vieta: Ezernieki, Rīga
Reputācija: 13
 
Nolīme ar skaņasizolāciju (paralonveidīgo). Atrodama visādos aux.lv utt.
d[-_-]b
Profila bilde
kars
Ziņojumi: 3424
Pievienojies: 10 Apr 2011, 23:11
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 16
 
KMG rakstīja:Nereāli grab aizmugurējais plaukts, ko ar to var izdarīt? Dažreiz liekas ka viņs vispar nav piestiprināts, bet jaucot ārā itkā viss okey.
Izņem arā, vislabākais risinājums, man grabēja/čīkstēja bardačoks - izņēmu = klusums :super: vienīgais kas tagad mēdz piegrabēt ir apšifkas - tās arī lidos
Profila bilde
KMG
Ziņojumi: 183
Pievienojies: 17 Nov 2016, 02:50
Braucu ar: Vācu lego
kars rakstīja:
KMG rakstīja:Nereāli grab aizmugurējais plaukts, ko ar to var izdarīt? Dažreiz liekas ka viņs vispar nav piestiprināts, bet jaucot ārā itkā viss okey.
Izņem arā, vislabākais risinājums, man grabēja/čīkstēja bardačoks - izņēmu = klusums :super: vienīgais kas tagad mēdz piegrabēt ir apšifkas - tās arī lidos
Es jau domāju tā izdarī, bet tad tur paliks pliks metāls un nebūs kur skalruņus ielikt.
Profila bilde
kars
Ziņojumi: 3424
Pievienojies: 10 Apr 2011, 23:11
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 16
 
Tās arī var ņemt ārā, agrāk modē bija visādi sabvūferi, tagad atkal otrādi visu ņem arā un brauc bez mūzikas
Profila bilde
KMG
Ziņojumi: 183
Pievienojies: 17 Nov 2016, 02:50
Braucu ar: Vācu lego
kars rakstīja:Tās arī var ņemt ārā, agrāk modē bija visādi sabvūferi, tagad atkal otrādi visu ņem arā un brauc bez mūzikas
Tā pat pagaidam braukāju bez mūzikas, bet plānos bija ielikt normālu audiosistēmu, tāpēc tomēr gribētu risināt šo jautājumu citā veida, nekā izņemt visu plauktu.