HEADLINER (Interjera augsha.)

wybz
Ziņojumi: 14
Pievienojies: 13 Nov 2016, 21:09
Braucu ar: CHERRY RED BMW E36
Atrašanās vieta: UK // LV

02 Aug 2017, 15:56

Gribu nonjemt interjeera augshu (HEADLINER), jo malas jau saak lobiities nost un pretiigi izskataas. Bet ir viens jautaajums, pie kura esmu apstaajies.

Vai ir iespeeja nonjemot visu augshu atstaajot Interjeera lampas (Aizmugureejas un prieksheejas.)??

Varbuut kaads jau ir ar to saskaaries un var iedot kaadu padomu. Bija doma taisit tadas, ka kastiites, bet nu tas aiznjems paarak daudz darba.


Paldies jau ieprieksh!

Garumziimes, nav jo rakstu no darba datora.
Profila bilde
kars
Ziņojumi: 3424
Pievienojies: 10 Apr 2011, 23:11
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 16
 
Var, aizm. var likvidēt. tās nav vajadzīgas, priekšējās var ar savilcējiem piestiprināt
wybz
Ziņojumi: 14
Pievienojies: 13 Nov 2016, 21:09
Braucu ar: CHERRY RED BMW E36
Atrašanās vieta: UK // LV
Itkaa, jau jaa prieksheejos var ar savilceeju pievilkt.

Bet ir velviena probleema, man ir luukas sleedzis un tas arii karaajas.
Vareetu garaku varu izvilkt un kaut kur izgriezt vietu prieksh taas pogas, tas arii itkaa dereetu.
Profila bilde
dzhonsons
Ziņojumi: 256
Pievienojies: 27 Jan 2013, 22:07
Braucu ar: E46 Touringu
Atrašanās vieta: Rīga un Ķekava
Reputācija: 1
 
Cik ta tev tur jāpavizinās bez tiem griestiem? Pats pirms dažām dienām izņēmu. Lūkas slēdzis lieliski stiprinās aiz lūkas sliedītēm :hahaha:
Gaismu, ja vajaga, ar savilcējiem un aidā. Ja netaisies pāris mēnešus vizināties, nav nekādu problēmu, Pārlīmēt visu ir vienas dienas jautājums :rolleyes:
wybz
Ziņojumi: 14
Pievienojies: 13 Nov 2016, 21:09
Braucu ar: CHERRY RED BMW E36
Atrašanās vieta: UK // LV
Redzi, es vispaar gribu likvideet to augshu.
Reaali sakot buuveju taadu diivaino zhurku. Kaa ari piedur tas skats, bez Headliner.

Bet gribaas atstaat interjeera gaismas, jo nesenkaa paarliku visas gaismas uz sarkanaam, jo pati mashiina ir sarkana un Meetingos mashiina izceljaas ar visaam gaisminjaam.
Profila bilde
buba
Ziņojumi: 319
Pievienojies: 20 Nov 2016, 10:59
Braucu ar: 320i Kūtiņa
Atrašanās vieta: Dobele
Reputācija: 2
 
Jā pliks bleķis tur tik smuki izkatās ka vemt gribas, saprastu ja Kkads drift Račs car kur visu ko iespējams izraut arī izrauj, bet nu ikdienai nu i prieks kam, tad jau tik pat labi norauj to audumu nost nopūt ar sarkanu matētu flakonu to jumta headlainu un viss bus Tev čigānu auto.
wybz
Ziņojumi: 14
Pievienojies: 13 Nov 2016, 21:09
Braucu ar: CHERRY RED BMW E36
Atrašanās vieta: UK // LV
nu katram gaume ir save. Man persoonigi cepii tas skats. Tapeec prasu, kaadam vai nav ideja, ka to izdariit.