Neder adapteris priekš sporta stūres?!

DiviLati
Ziņojumi: 12
Pievienojies: 30 Mai 2017, 09:37
Braucu ar: 328 & 328
Atrašanās vieta: Rīga/Ādaži
Sveiki,
Vai kāds ir saskāries ar situāciju kad ķīnas stūres pāreja ir krietni par mazu priekš E36 ?
Pārejas diametrs ir 21mm, izmērot stock stūres caurumu izskatās ka vajag vismaz 23mm

Bet ņemot vērā cik šīs pārejas ir populāras pastāv iespēja ka mans stūres stienis ir resnāks?
Kādu pāreju priekš OMP jūs izmantojat?

Zemāk bildes
Pāreja šī: https://www.ebay.co.uk/itm/STEERING-WHE ... Swak5Z2Skg

e1.jpg
e2.jpg
e3.jpg
e4.jpg
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
kars
Ziņojumi: 3424
Pievienojies: 10 Apr 2011, 23:11
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 16
 
Tā nav e30/e34/e32 pāreja?
DiviLati
Ziņojumi: 12
Pievienojies: 30 Mai 2017, 09:37
Braucu ar: 328 & 328
Atrašanās vieta: Rīga/Ādaži
Uz kastes rakstīts e36, un man tādas 2 jo domāju moš pirmā brāķis :doh:
include
Ziņojumi: 65
Pievienojies: 07 Aug 2014, 17:19
Atrašanās vieta: Rīga, Mežciems
Reputācija: 1
 
:giggle: Ieliec atslegu aizdedzē un pagriez lidz pirmajai pozicijai. Jo cik noprotu, tu nemaz nevari noņemt stūri ,ja nav atslegas aizdedzē ,jo viņam tas magnēts ir pie tā stures stienja. Man ir tā gadijies ,ka nevar noņemt/uzlikt stūŗi. Varbūt tur nav tā vaina un es kļūdos. :hahaha:
DiviLati
Ziņojumi: 12
Pievienojies: 30 Mai 2017, 09:37
Braucu ar: 328 & 328
Atrašanās vieta: Rīga/Ādaži
Paldies bet nelīdzēs, fiziski tas stienis ir rensāks nekā caurums, stiprāk liekot virsū uzreiz placina tās šlices.
Biju domājis moš tas pats sākums par resnu, pieslīpēju nedaudz kantes, bet tur tikuntā vismaz 1mm platumā trūkst.
Profila bilde
A bit
Ziņojumi: 446
Pievienojies: 31 Okt 2016, 17:28
Braucu ar: ēTrīmdesmit M20B30
Reputācija: 4
 
tā ir tā boss vai kāda tur ķīnas pāreja, uz kastītes kkas zaļš?
nu viņa vnk ir tāds sūds :hahaha:

lai uzliktu nācās ar mazo 3stūra vīlīti pāriet visas nūtis, tad knapi var uzlikt, praktiski ar centra skrūvi uzvilkt, pirmajā reizē jāņem nost ar triecin novilcēju, pēc tam jau ir labi :lol: :lol:
M Power or no power..
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 
ta nestaasti :D pasam uz 2x e36 bija tiesi šādas pārejas, pirmaja reize bija stingrak uzlikt un ņomemt ,bet nejau ka bez maz vai novilcejs jāņem palīgā, bet problemas nebija pec tam vispar :yes: varu bildes iemest ar pieradijumiem ka tas bija manas masinas un ka bija virsu tas parejas ;) un boss kit - ta nau firma, bet tas nozime stures pareja , visur netaa ka produkta kategorija pat ir :yes: moska man vieglak gaja virsu un nost jo biju sasmerejis pirms tam tas slices ar ellu lai labak sliid :hahaha:
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
A bit
Ziņojumi: 446
Pievienojies: 31 Okt 2016, 17:28
Braucu ar: ēTrīmdesmit M20B30
Reputācija: 4
 
kāda man jēga kko fantazēt, vnk izstāstu pieredzi.
plus pamanīju linku, ir tā pati.

un es arī ''pa sauso'' neliku.

manā gadījumā tas bija uz e36, kam jau nāk stūres lenta, ne kā šeit taurei, bet domāju tas nemaina lietas būtību, respektīvi autoram, cīnies! :lol:
M Power or no power..
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 
vot es zinu ka uz e46 ir sada probleema ka autos aprakstija ar siim parejaam , bet tur ar viiliiti paatradaa un aiziet
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
DiviLati
Ziņojumi: 12
Pievienojies: 30 Mai 2017, 09:37
Braucu ar: 328 & 328
Atrašanās vieta: Rīga/Ādaži
Par cik man ir divi es vienu izjāju normāli ar cerību, ka tālāk būs plašāks -_-
Kautgan arī pie neizjātā rekur var redzēt kā viņš placina tās šlicītes

Bet nu ja jūs sakāt ka ar 3stūra vīlīti var izvīlēt un tad būs jāmēģina un jācer uz to labāko :supeer:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.