durvju un bagāžnieka slēdzene

Profila bilde
Janis94
Ziņojumi: 35
Pievienojies: 07 Jan 2017, 19:27
lieta tāda, ka e36 sedanam kkad mēģināja apzagt bagāžnieku un ir nolauzta, izrauta slēdzene. tika pārlikts arī cits dzinējs un aizdedzes atslēga neder durvīm. karoč, vajag kko izdomāt lai var aizslēgt priekšējās vadītāja durvis un bagāžnieku. bija doma, ka varbūt ir iepējams vnk kkur nopirkt gan priekšējo durvju slēdzeni gan bagāžnieka slēdzeni ar atslēgu no kādas mašīnas šrotā un būtu viena atslēga aizdedzei un cita durvīm un bagāžniekam. vai kas tāds ir iespējams? nekādu centrālo vai signalizāciju tāpat nav plānos likt. atradu arī netā šādu lietu: https://armandoparts.lv/lv/virsbuves-da ... 5-959.html
sanāk, var nopirkt šādu slēdzeni un vnk piedzīt pie aizdedzes atslēgas tās plāksnes? ir kādam idejas, ko darīt? kāds ir ar ko tādu saskāries? gribas ar šo tikt galā ASAP.
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9803
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Es dabūtu citu bagāžnieka slēdzeni, tad ar esošo atslēgu un abām (durvju un bagāžnieka) slēdzenēm brauktu uz kantori, kur dara tādas ietas (agrāk uz Slokas ielas to varēja pa lēto izdarīt), un "piedzītu" abas slēdzenes esošajai atslēgai.
Atbildēt