Oranžais LED salona apgaismojums

Profila bilde
BRASS
Ziņojumi: 466
Pievienojies: 01 Okt 2012, 21:18
Braucu ar: Ziemeli
Atrašanās vieta: Rīga
Sērfojot pa Bimmerforumu uzdūros vienam ļoti labam DIY, kā lēti un kvalitatīvi sev uztaisīt ļoti iespaidīgu salona apgaismojumu. Domāju, ka noderēs. ;)

http://forums.bimmerforums.com/forum/sh ... ?t=1059197
Profila bilde
armis
Ziņojumi: 1241
Pievienojies: 12 Okt 2011, 15:01
Braucu ar: baklažāna dvuļu
Atrašanās vieta: Rīga/Jūrmala/Tukums
šis labs :) kādreiz arī tā būt jāpaniekojas :super:
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 
labi izskatas kad udens pudele ieksa :super:
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
armis
Ziņojumi: 1241
Pievienojies: 12 Okt 2011, 15:01
Braucu ar: baklažāna dvuļu
Atrašanās vieta: Rīga/Jūrmala/Tukums
Tikko pasūtīju 100 gabalas šādas lampiņas tikai bez vadiem pa 1.80Ls :gigigi: vadus varu pielodēt klāt pats :super:
Profila bilde
zeltinsh
Ziņojumi: 956
Pievienojies: 21 Mar 2012, 21:04
Braucu ar: E36
Reputācija: 3
 
armis rakstīja:Tikko pasūtīju 100 gabalas šādas lampiņas tikai bez vadiem pa 1.80Ls :gigigi: vadus varu pielodēt klāt pats :super:
Tad jau Tu gribi ziemassvētku eglīti, ja vajag 100 lampiņas! :D
Profila bilde
armis
Ziņojumi: 1241
Pievienojies: 12 Okt 2011, 15:01
Braucu ar: baklažāna dvuļu
Atrašanās vieta: Rīga/Jūrmala/Tukums
Par tādu cenu nevarēju nepaņemt :lielummānija: Pārspīlēt netaisos ;)
Profila bilde
Rons
Ziņojumi: 1429
Pievienojies: 22 Jūl 2011, 19:28
Braucu ar: c3h8-c4h10
Reputācija: 12
 
armis rakstīja:Tikko pasūtīju 100 gabalas šādas lampiņas tikai bez vadiem pa 1.80Ls :gigigi: vadus varu pielodēt klāt pats :super:
Ja pielodēsi klāt tikai vadiņus :D tev būs 100 izdegušas diodes. :gigigi: vai nu +rezistori, vai virknē.
Profila bilde
armis
Ziņojumi: 1241
Pievienojies: 12 Okt 2011, 15:01
Braucu ar: baklažāna dvuļu
Atrašanās vieta: Rīga/Jūrmala/Tukums
Esmu ar elektroniku uz Jūs, tapēc eksperimentēšu :) bet nu tajā pamācībā iznākumms izskatās super :)
Profila bilde
Rons
Ziņojumi: 1429
Pievienojies: 22 Jūl 2011, 19:28
Braucu ar: c3h8-c4h10
Reputācija: 12
 
armis rakstīja:Esmu ar elektroniku uz Jūs, tapēc eksperimentēšu :) bet nu tajā pamācībā iznākumms izskatās super :)
Ja pasūtīji e-bay, vai tml uzjautā pārdevējam, lai pieliek klāt 100 rezistorus.
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
domaa pardevejs vel piemetis klat 100 sezistorus pa to pashu cenu?
...
Profila bilde
armis
Ziņojumi: 1241
Pievienojies: 12 Okt 2011, 15:01
Braucu ar: baklažāna dvuļu
Atrašanās vieta: Rīga/Jūrmala/Tukums
pa to cenu noteikti viņš nebūtu piemetis, pa lēto pasūtīju arī rezistorus :super: būs brīvajā laikā ko darīt :D
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
papetiju to linku, nu nez, itkaa jau katram ir jaiziet cauri tam ledinju laikmetam, agrak jau ari man patika visadi tadi sudinji, bet nu vairs neliekas nekas smuks
...
Zajec
Ziņojumi: 54
Pievienojies: 26 Feb 2012, 11:51
Braucu ar: 328i
Atrašanās vieta: Rīga, centrs
Riktīgs čigānu variants, turklāt manā skatījumā piedod tādu lētumu visam. Es personīgi to nedarītu un nečakarētu mašīnu :rolleyes:
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Glāžu turētājā izskatās OK, bet neupurētu OEM 'pepeļņika' apgaismojumu... Ja pareizi sapratu. :rolleyes:
Un tajā viduskonsoles kabatiņā arī anāli izskatās tās diodes, kautkādi divi oranži punkti. :D
Attēls
Profila bilde
gda33
Ziņojumi: 776
Pievienojies: 18 Aug 2012, 14:42
Braucu ar: melnu e36
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 2
 
Glazu turetaja jaa, izstas tiesam labi, piekritu par pepelnikiem, oem apgaismojums tur labak iederas, telefona kabatinja, tur gan 4alis vareja izdomat kko interesantaku :) Bet visa kopuma, smuki izstas, nu ta teikt nakti, es ja godigi slegtu savadak, es liktu kkur, nu drizak pasleptu kkur sledziti, ta lai tikai nakti kad gribi var ieslegt so apgaismojumu, jo domaju ka tas varetu diezgan traki traucet :) bet kopuma ir smuki :) Ir stradats ar diozu virtenem, un skatoties liekas sasoditi elementari to visu salikt :) rezistori es domaju tur nav nepieciesami, es gala iemestu vienu drosinataju, paliktu zem panelja, tas ta ja nu kas, bet taa skaisti un nekas gruts tur nav :)
Profila bilde
Rons
Ziņojumi: 1429
Pievienojies: 22 Jūl 2011, 19:28
Braucu ar: c3h8-c4h10
Reputācija: 12
 
gda33 rakstīja:Glazu turetaja jaa, izstas tiesam labi, piekritu par pepelnikiem, oem apgaismojums tur labak iederas, telefona kabatinja, tur gan 4alis vareja izdomat kko interesantaku :) Bet visa kopuma, smuki izstas, nu ta teikt nakti, es ja godigi slegtu savadak, es liktu kkur, nu drizak pasleptu kkur sledziti, ta lai tikai nakti kad gribi var ieslegt so apgaismojumu, jo domaju ka tas varetu diezgan traki traucet :) bet kopuma ir smuki :) Ir stradats ar diozu virtenem, un skatoties liekas sasoditi elementari to visu salikt :) rezistori es domaju tur nav nepieciesami, es gala iemestu vienu drosinataju, paliktu zem panelja, tas ta ja nu kas, bet taa skaisti un nekas gruts tur nav :)
Vēl viens, kurš pamatskolā fizikas stundas bastoja ? :uguns + dūmi:
Profila bilde
gda33
Ziņojumi: 776
Pievienojies: 18 Aug 2012, 14:42
Braucu ar: melnu e36
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 2
 
Rons rakstīja:
gda33 rakstīja:Glazu turetaja jaa, izstas tiesam labi, piekritu par pepelnikiem, oem apgaismojums tur labak iederas, telefona kabatinja, tur gan 4alis vareja izdomat kko interesantaku :) Bet visa kopuma, smuki izstas, nu ta teikt nakti, es ja godigi slegtu savadak, es liktu kkur, nu drizak pasleptu kkur sledziti, ta lai tikai nakti kad gribi var ieslegt so apgaismojumu, jo domaju ka tas varetu diezgan traki traucet :) bet kopuma ir smuki :) Ir stradats ar diozu virtenem, un skatoties liekas sasoditi elementari to visu salikt :) rezistori es domaju tur nav nepieciesami, es gala iemestu vienu drosinataju, paliktu zem panelja, tas ta ja nu kas, bet taa skaisti un nekas gruts tur nav :)
Vēl viens, kurš pamatskolā fizikas stundas bastoja ? :uguns + dūmi:
nu vsp jau ja, bet pabeidzu ar 9 :P taka nerakstam to ko nezinam :P

am un nee, tur neka gruta nav, nekas traks tur nav, galvenais ir domat ar galvu un pastities kadu smuku elektribas shemu :) un ja, man ir bijusas darisanas ar diodem, esmu lodejis diozu virtenes kuras strada jau otro gadu un vis ir kartiba, taka easy peasy :)
Profila bilde
Rons
Ziņojumi: 1429
Pievienojies: 22 Jūl 2011, 19:28
Braucu ar: c3h8-c4h10
Reputācija: 12
 
Nu ko tad dzenam pilnīgu dumumu, ja jau ir bijusi "darīšana'" ar led ? augstākminētajā linkā NAV :o virtene,lenta vtml. ;)

daram tā: pieliec vienu oranžu led pie 14v (borta spriegums) un tad vēlreiz iepostē šeit un pastāsti mums kā smaržoja dūmi. :gigigi:
Profila bilde
janķels
Ziņojumi: 453
Pievienojies: 17 Nov 2012, 13:43
Braucu ar: 325i
Atrašanās vieta: Rīga, Dārziņi
Reputācija: 1
 
A tādu ledu var pieņemsim ielikt ātrumpārslēgā lai cipari spīd? :rolleyes: smuki :hahaha:
Uzmanību sanese...
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 
Rons rakstīja:Nu ko tad dzenam pilnīgu dumumu, ja jau ir bijusi "darīšana'" ar led ? augstākminētajā linkā NAV :o virtene,lenta vtml. ;)

daram tā: pieliec vienu oranžu led pie 14v (borta spriegums) un tad vēlreiz iepostē šeit un pastāsti mums kā smaržoja dūmi. :gigigi:
nu lentā lau ir diodes un nav vajadzīgas pretestības, to, ka tajā lentā pretestības ir jau iestrādātas iekšā, līdz tam jau neviens neaizdomājas :hahaha: