Miglas lukturu vadu instalācija

Profila bilde
Fury
Ziņojumi: 185
Pievienojies: 24 Feb 2015, 19:39
Braucu ar: Ziliem eņģeļiem
Atrašanās vieta: Liepāja
Emik rakstīja:Kads ir vienojis kompaktam?man no miglas sledza ir iznak 3 vadi nau skaidrs kur 3 vadu vienot.pie sledza ir tikai 5 pini un visi aiznemti

Sent from my BLASTER using Tapatalk
Attēls
slēdzim ir 4 pini, jeb 4 vadu izejas, pats pirmais ir tukšš tur jāvieno vads uz gaismas moduļa 9to pinu,
ja tev ir 3 vadi tātad tev drošinātāju kastē ir jāmeklē šāds štekeris. es viņu norāvu un savienoju pa taisno ar vajadzīgajiem vadiem.
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
Emik
Ziņojumi: 216
Pievienojies: 04 Dec 2011, 09:13
Braucu ar: 318 e36,e46
Nop ne tada doma bija compatam vis compota.
compotam sakotneji biglas sledzim ir 2 vadi iegadajoties jaunu ledzi iet 3 vadi 3 saprotu sledzas pie relejas rit megināšu izskatās ka kautkas sanāks.
man gaismas modulim ir 5 pim nevis 9 ka parasti normaliem auto.
Profila bilde
Emik
Ziņojumi: 216
Pievienojies: 04 Dec 2011, 09:13
Braucu ar: 318 e36,e46
Uzlikta kompaktam pravotka viss strada tikai ar tuvam gaismam!vai ta ir patiesiba?jo nesapratu kur vienot dzelten melno vadu no relejas drosinataju kaste tada nau vispar!pagaidam nau pievienots nekur

Sent from my BLASTER using Tapatalk
Profila bilde
Fury
Ziņojumi: 185
Pievienojies: 24 Feb 2015, 19:39
Braucu ar: Ziliem eņģeļiem
Atrašanās vieta: Liepāja
Emik rakstīja:Uzlikta kompaktam pravotka viss strada tikai ar tuvam gaismam!vai ta ir patiesiba?jo nesapratu kur vienot dzelten melno vadu no relejas drosinataju kaste tada nau vispar!pagaidam nau pievienots nekur
WTF? :D man tieši šāda pati problēma bija, kad dzelteni melnais vads bija pievienots, izlasīju Angļu DIY un bija rakstīts ka nav jāpievieno, atvienoju to dzelteni melno vadu un viss aizgāja. :doh: es domāju ka tas ir atkarīgs no releja.
Profila bilde
Emik
Ziņojumi: 216
Pievienojies: 04 Dec 2011, 09:13
Braucu ar: 318 e36,e46
kā ar miglām?ir iespējams kompaktam uzlikt lai miglas var ieslēgt gabarīt stāvoklī?
MOOSKEE5TYLE
Ziņojumi: 24
Pievienojies: 02 Nov 2013, 12:12
Kas ir yelow/black par vadu??
Tarakatum
Ziņojumi: 19
Pievienojies: 14 Dec 2014, 18:07
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Rēzekne
Sveiki, tika iegādāts e36 kompacts. Problēma tajā, ka miglas lukturi deg tikai ar tuvajiem? Tas ir kārtējais kompacta prikols vai tā nav jābūt? Kompacts viss stock no Nīderlandes, it kā nevajadzētu būt līkroču ķīmijai!?
vartotojas123
Ziņojumi: 17
Pievienojies: 12 Feb 2024, 13:12
Pārvākšanas pakalpojumi Viļņā!

Ja meklējat uzticamu un profesionālu pārvākšanas pakalpojumu Viļņā, sazinieties ar mums! Mūsu komanda ar prieku palīdzēs jums pārvietot jūsu mantas droši un efektīvi. Piedāvājam ātru un kvalitatīvu pakalpojumu par pieņemamu cenu. Zvaniet tagad un uzziniet vairāk! https://damtransa.lt/