Kupejas logu regulatora maiņa

Profila bilde
Ramyrez
Ziņojumi: 2890
Pievienojies: 10 Nov 2011, 08:02
Braucu ar: E36 344i Loading...

27 Mar 2014, 04:08

Man pasham veelaak vajadzees tapeec iemetishu linku te lai nebutu veelaak jamekle!
http://www.dvatp.com/bmw/power_window/
BMW_The Ultimate Repair Bill
Profila bilde
Kiko
Ziņojumi: 77
Pievienojies: 12 Mar 2012, 20:51
Braucu ar: e36 1.8 is
Esmu šitam gājis cauri, nu jebālis drausmīgs, bet beigās viss smuki notiek, tā ka, ja rodas kādi jautājumi par procesi vari iemest centīšos palīdzēt :drink:

Veiksmi darbā!
Dir*anu atlikt!
Profila bilde
Ramyrez
Ziņojumi: 2890
Pievienojies: 10 Nov 2011, 08:02
Braucu ar: E36 344i Loading...
man vnk logi dziivo savu dziivi-to stradaa to nee,to krak64eet baigi saak to pashi no sevis saak staigaat...
BMW_The Ultimate Repair Bill
Profila bilde
Kiko
Ziņojumi: 77
Pievienojies: 12 Mar 2012, 20:51
Braucu ar: e36 1.8 is
Izklausās ka motoriņš beigts, vai vadiem kaut kas vainas, vispār kupejai elektroniskie logi ir murgs. :doh:

īstenībā pārbaudi arī to štruntu (podziņu), kas durvīs, līdz sataisīju abās pusēs uz līkumiem viņa man piespiedās un normāli braucot dažreiz raustīja logu, tā ka varētu tur arī būt vaina, pārsvarā tā podziņa piedilst, tā kā esmu students paņēmu savilcēju viegli pievilku nodilušajā vietā un tagad viss tip top, tā ka iečeko, varbūt nebūs jāčakarējas. :hahaha:
Dir*anu atlikt!
Profila bilde
c1c1s
Ziņojumi: 299
Pievienojies: 07 Jan 2014, 08:38
Braucu ar: simtdivsimt km/h
Atrašanās vieta: Yes:
Reputācija: 2
 
Kupejām ir podziņa,kas atver/aizver logu attaisot durvis,bet,kas ir krabjiem kāds zin? :rolleyes:
Nepatīk kā es braucu?
Vācies nost no trotuāra!
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 
tas pats kas kupejaam
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
e36driver
Ziņojumi: 63
Pievienojies: 27 Feb 2014, 21:40
Atrašanās vieta: Rīga
Visām kupejām nav tās podziņas :gigigi:
Profila bilde
virzulis320
Ziņojumi: 49
Pievienojies: 31 Okt 2014, 19:55
Braucu ar: 320 kupeju
Čau!
Varbūt kāds var dot kādu padomu, un ir saskāries ar tādu pašu šmuci kā es. Manai 36 kupejai sākās problēmas ar logu pacēlājiem, ceļot augša gāja raustīdamies līdz apstājās galīgi. Tad nu es visu izjaucu, nomainīju motoriņu, saliku kopā un rezultāts vēl trakāks, ceļu augšā iet lejā, spiežu uz leju iet uz augšu un aizverot durvis nenoslīd uz leju, bet kad logs ir nolaistā pozīcijā durvis aizverot logs mazliet paceļas kā tam vajadzētu būt kad logs ir pacelts....un tā abām pusēm, ko man iesakāt darīt??? Varbūt tur liekot motoriņu zobrats jāieliek pareizajā pacelšanas mehānisma sazobē???kā to noregulēt???
Profila bilde
Da1ris
Ziņojumi: 524
Pievienojies: 10 Nov 2014, 20:57
Braucu ar: DiamondSchwarz
Reputācija: 2
 
Kiko rakstīja:Esmu šitam gājis cauri, nu jebālis drausmīgs, bet beigās viss smuki notiek, tā ka, ja rodas kādi jautājumi par procesi vari iemest centīšos palīdzēt :drink:

Veiksmi darbā!
Sveiks,ir tāda pati problēma logs pats no sevis brīžiem sak cilaties uz augšu un leju,isti neizpratu kas tas par slēdzi,un vai ko tur var labot?:)
Profila bilde
Edvards77
Ziņojumi: 252
Pievienojies: 08 Feb 2015, 02:00
Braucu ar: behu
Atrašanās vieta: Tukuma
Reputācija: 2
 
Tad arī man jāuzprasa! Ir vairākas problēmas!

1)Logi un lūka verās tikai kad durvis ir atvērtas.
2)Pasažieru logs:
- nepaiet uz augšu kad durvis aizver
- kad ceļ augšā, visu laiku iesprūst uz zāģē(nav taka citiem kad pats tad paiet mazliet uz leju), arī kad pacelts līdz galam, bet strādā tāpat(nesaprot kad ir augstākā poz.)

Vienkāršāk nav aizvest pie elektriķi, vai tur ir iespējams pašam meklēt vainu? Tik daudz es saprotu, ka sagāzums iespējams nepareizs, bet par 1. variantu vispār mistika.
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Da1ris rakstīja:
Kiko rakstīja:Esmu šitam gājis cauri, nu jebālis drausmīgs, bet beigās viss smuki notiek, tā ka, ja rodas kādi jautājumi par procesi vari iemest centīšos palīdzēt :drink:

Veiksmi darbā!
Sveiks,ir tāda pati problēma logs pats no sevis brīžiem sak cilaties uz augšu un leju,isti neizpratu kas tas par slēdzi,un vai ko tur var labot?:)
Slēdzis pie stoikas.
Edvards77 rakstīja:Tad arī man jāuzprasa! Ir vairākas problēmas!

1)Logi un lūka verās tikai kad durvis ir atvērtas.
2)Pasažieru logs:
- nepaiet uz augšu kad durvis aizver
- kad ceļ augšā, visu laiku iesprūst uz zāģē(nav taka citiem kad pats tad paiet mazliet uz leju), arī kad pacelts līdz galam, bet strādā tāpat(nesaprot kad ir augstākā poz.)

Vienkāršāk nav aizvest pie elektriķi, vai tur ir iespējams pašam meklēt vainu? Tik daudz es saprotu, ka sagāzums iespējams nepareizs, bet par 1. variantu vispār mistika.
Kura gada auto?
Profila bilde
Edvards77
Ziņojumi: 252
Pievienojies: 08 Feb 2015, 02:00
Braucu ar: behu
Atrašanās vieta: Tukuma
Reputācija: 2
 
dogMa rakstīja:
Edvards77 rakstīja:Tad arī man jāuzprasa! Ir vairākas problēmas!

1)Logi un lūka verās tikai kad durvis ir atvērtas.
2)Pasažieru logs:
- nepaiet uz augšu kad durvis aizver
- kad ceļ augšā, visu laiku iesprūst uz zāģē(nav taka citiem kad pats tad paiet mazliet uz leju), arī kad pacelts līdz galam, bet strādā tāpat(nesaprot kad ir augstākā poz.)

Vienkāršāk nav aizvest pie elektriķi, vai tur ir iespējams pašam meklēt vainu? Tik daudz es saprotu, ka sagāzums iespējams nepareizs, bet par 1. variantu vispār mistika.
Kura gada auto?
94.g beigas - ir FL
Profila bilde
Ramyrez
Ziņojumi: 2890
Pievienojies: 10 Nov 2011, 08:02
Braucu ar: E36 344i Loading...
Motoriņam iekšā ir plastmasas zobrats kas ir izdilis galīgi...ko darīt?ir detalja ar ko var aizvietot>? :sad:
bilde tiiri informatiiva
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
BMW_The Ultimate Repair Bill
Profila bilde
Ramyrez
Ziņojumi: 2890
Pievienojies: 10 Nov 2011, 08:02
Braucu ar: E36 344i Loading...
:sad:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
BMW_The Ultimate Repair Bill