EWS II pievienošana swapojot no 91.-95. uz 96.+ dzinējiem.

Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 
GintsG_ rakstīja:Sveiki biedri. Problēma sekojoša, vakar ieswapoju 6cyl m50 motora ar siemens vadību, pirms tam bija m42 ar bosch vadību. Saliku visus vadus un trubas pa vietām un laidām klāt, strteris griež, bet sūknis nenoskan pagriežot atslēgu un dzirkstele arī nav. Ir aizdomas par EWS, kas nepadod visu uz sistēmu. Tā varētu būt vai problēma citur jāmeklē ? :supeer:
Meklē problēmu citur, nedz M50, ne arī M42 nav EWS
- ikey07
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 
Sūknis neiet un dzirkstele nav - izklausās pēc kloķenes devēja (tas ir tikai minējums(man bija tie paši simtomi))
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
Profila bilde
GintsG_
Ziņojumi: 23
Pievienojies: 13 Dec 2015, 14:45
Braucu ar: 318is coupe
Atrašanās vieta: Liepāja
Bet man zem bardačoka bija ews kompis un atslègā chips, tapēc arī aizdomas tādas
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 
GintsG_ rakstīja:Bet man zem bardačoka bija ews kompis un atslègā chips, tapēc arī aizdomas tādas

Tev atslēgas chips, uztvērējs un vadība, jabūt no viena auto, bet ja nu tiešām ir EWS problēma, kārtīgi parlasi šo topiku, 100% kkur slēpjas atbilde.
- ikey07
Profila bilde
GintsG_
Ziņojumi: 23
Pievienojies: 13 Dec 2015, 14:45
Braucu ar: 318is coupe
Atrašanās vieta: Liepāja
Un ja piemēram pārliktu visu no cita motora m52b20 EWS, siemens kompi un čipu uz savu m50b20, vajadzētu aiziet ?
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Ikey, nestāsti muļķības! Pēdējo gadu M42 nāk EWS. Manai 95. gada kupejai nāca.

Un atbilde ir pirmajā postā.
dogMa rakstīja:Ja swapojat no jaunāka dzinēja uz vecāku, t.i., uz tādu, kuram nav nepieciešams EWS, tad, lai varētu dzinēju piedarbināt, būs nepieciešams savienot 2 vadus pie EWS, lai ļautu "griezt" starteri.

Jāsavieno 2 resnākie vadi, kas pienāk pie EWS. Jāsavieno Zaļs/Melns ar Melns/Dzeltens.
Attēls
Ieteiktu to darīt tā, lai, ja kādreiz izdomājat atlikt atpakaļ jaunākas paaudzes dzinēju, būtu vienkārši savienot/salodēt atpakaļ tos vadus, bet tas nav tik ļoti vitāli, tāpat varēs piedarbināt.


Sent from my SM-G530FZ using Tapatalk
Attēls
Profila bilde
GintsG_
Ziņojumi: 23
Pievienojies: 13 Dec 2015, 14:45
Braucu ar: 318is coupe
Atrašanās vieta: Liepāja
Pareizi jau Tu saki, jo man ir 95.gada beigas kupeja :drink: Bet starteri ļauj griest bez to vadu savienošanas, jeb tie vadi arī atbild par sūkni un dzirksteli ?
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 
Nixon rakstīja:Ikey, nestāsti muļķības! Pēdējo gadu M42 nāk EWS. Manai 95. gada kupejai nāca.
Es tik citēju to kas bija rakstīts pirmajā postā.
- ikey07
J--V
Ziņojumi: 15
Pievienojies: 16 Feb 2016, 23:09
Sveiki visiem. Kads var izlidzet ar shemu ka savienot ews 3 ??!!
Gagris
Ziņojumi: 28
Pievienojies: 04 Apr 2016, 17:16
Braucu ar: Bembuku
GintsG_ rakstīja:Pareizi jau Tu saki, jo man ir 95.gada beigas kupeja :drink: Bet starteri ļauj griest bez to vadu savienošanas, jeb tie vadi arī atbild par sūkni un dzirksteli ?
Čau! Tiki galā ar sūkņa problēmu? Man simptomi tie paši, starteris griež, sūknis klusē. Releji strādā, fstrāva pienāk, bet līdz sūknim netiek.
P.S. Tiek swapots iekšā vecāks motors bez EWS.
Pēdējais labojis Gagris - 11 Okt 2016, 14:13, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
GintsG_
Ziņojumi: 23
Pievienojies: 13 Dec 2015, 14:45
Braucu ar: 318is coupe
Atrašanās vieta: Liepāja
Es laikam EWS nevaru vainot. Man nepienāk pie relejiem strāva , pievilku pēcaizedzes + pie relejiem un sūknis ar dzirksteli uzradās. Tikkai salonu nevar aizlēgt, manā gadījumā pie vainas būs signalka kas nepadod strāvu tālāk no salona, jo durvis neslēdzas un visu laiku mirgo sarkana gaismiņa pie ātrumkloķa kas nāk no signslkas :grrr: :doh:
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Gagris rakstīja:
GintsG_ rakstīja:Pareizi jau Tu saki, jo man ir 95.gada beigas kupeja :drink: Bet starteri ļauj griest bez to vadu savienošanas, jeb tie vadi arī atbild par sūkni un dzirksteli ?
Čau! Tiki galā ar sūkņa problēmu? Man simptomi tie paši, starteris griež, sūknis klusē. Releji strādā, strāva pienāk, bet līdz sūknim netiek.
P.S. Tiek slēptos iekšā vecāks motors bez EWS
Skaties problēmu citur. Ja motors tikai mainīts, tad ews nebūs pie vainas. Vai, nu, kāds devējs, vai, nu, neprecīzi salikti + un - vadībai, vai arī kāds āftrrmarket imo, siģene.
Profila bilde
Arturs911
Ziņojumi: 42
Pievienojies: 08 Mar 2016, 11:20
Braucu ar: Zāļ sedan.
Atrašanās vieta: Jelgava
Sveiki problema sekojosa, ieswapoju m52b20 vannos, saliku trubas vadus utt, sodien liku klaat ews visu saliekot liku klaat cipu pie taa apalaas plastmasas notikšķēja un pectam tikšķēja visu laiku kautvai čips nebija pielikts un nekas pilnigi nenotika. Kur es kludijos, un kas vel varetu but pa vainu? :sad:
Profila bilde
Valtmeikers
Ziņojumi: 441
Pievienojies: 25 Sep 2014, 13:48
ikey07 rakstīja:
GintsG_ rakstīja:Sveiki biedri. Problēma sekojoša, vakar ieswapoju 6cyl m50 motora ar siemens vadību, pirms tam bija m42 ar bosch vadību. Saliku visus vadus un trubas pa vietām un laidām klāt, strteris griež, bet sūknis nenoskan pagriežot atslēgu un dzirkstele arī nav. Ir aizdomas par EWS, kas nepadod visu uz sistēmu. Tā varētu būt vai problēma citur jāmeklē ? :supeer:
Meklē problēmu citur, nedz M50, ne arī M42 nav EWS
M50 bosch 403 ar ews ir
Profila bilde
GM-747
Ziņojumi: 816
Pievienojies: 01 Nov 2011, 00:43
Braucu ar: E39,E36
Tātad problēma sekojoša m43b16 vietā ielikts m50b25tu no automāta ar visu automata pravodku pirms swapa bija chips ews utt tgt ieliekot motoru nesavienojot tos vadus kas nak pie ews bloka griezt motoru atlava bet nelec jo nav dzirkstele savienojot tos vadus tiesi tas pats
Pirms motoru nema ārā viss gāja iepriekšējā mašinā
Kur varetu būt problēma
Vai var but ka ir vajadzigs automata kompis arī
Profila bilde
Baker
Ziņojumi: 267
Pievienojies: 03 Feb 2015, 14:38
Reputācija: 1
 
kloķenes devējs nav aiztikts? Vadi nav vienoti vaļā un štekeri sajaukti vietām? Sūknis strādā? Man bija ļoti līdzīgi, kad uzliku uz 2.8 413 vadību, starteri grieza bet neleca. Pēc dogmas ieteikuma izrāvu 7 pinu(JA ATCEROS PAREIZI) x20 štekerī negāja, bet kad iespraudu atpakaļ, pēkšņi aizgāja un izskaidrojumu tam īsti nezinu, ja nu vienīgi mazliet paaistiku kloķenes devēju. Par automāta kompi šaubos, ka vajag.
Profila bilde
Kristapseduards
Ziņojumi: 480
Pievienojies: 05 Sep 2015, 11:47
Braucu ar: E36 318iS, 320.
Atrašanās vieta: Ropažī
Arī iesaku 7 pinu paskatīti 20x štekerī ;)
Attēls
DODGE W200 V8 5.2 1972.gads
320i E36 RACECAR 1991. gads
Profila bilde
GM-747
Ziņojumi: 816
Pievienojies: 01 Nov 2011, 00:43
Braucu ar: E39,E36
Viss problema atrisinata izradas tas ews bloks ir jarauj nost norāvu nost un pieleca no pusgrieziena
:pupi:
Profila bilde
Rolish
Ziņojumi: 715
Pievienojies: 22 Mai 2012, 19:29
Braucu ar: old wagon
Atrašanās vieta: Sigulda
GM-747 rakstīja:Viss problema atrisinata izradas tas ews bloks ir jarauj nost norāvu nost un pieleca no pusgrieziena
:pupi:
Ko ? Vari precīzāk uzrakstīt ? :D
Profila bilde
edawards
Ziņojumi: 443
Pievienojies: 15 Dec 2013, 20:21
Braucu ar: BMW 328i,BMW 330d
Atrašanās vieta: Ropaži un rajons
Ceru uz jusu palīdzību :sad:
Tatad auto dzimis 316iA pec VIN ir rupnicas signalizacija. Iznemu ara to M43b16 un vina vieta ieliku M50B25 bez vanosa no e34 samainiju visu ieskaitot pravotku no e36. Pie EWS kastes salodeju tos divus vadus ,pin 7 parkniebu ,pagriezot aizdedzi visur paneli gaismas sadegas,(pecka tik kaut kad sledzas kaut kad ne) starteri ari griez ,bet nesledzas ieksa degvielas suknis ne ari tad kad starte, parbaudiju sukni strada smagi bet strada,strava tikai 0,02 v pienak . Kur man meklet problemu?