Aizsardzība pret garnadžiem

Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
AlphaSef rakstīja:
Agrais rakstīja:ja mašīna ir jaunāka par 94g tad tai ir EWS un domāju ka neviens pie tik salīdzinoši vecas mašīnas nenāks ar kodu atslēgu un nemēģinās aizdzīt. parasti jau dzinēji ir tie kā iepriekš bija rakstīts, lai pagāztu kamēr ir beņa un tad nodedzina, tiem jau nu toč nebūs tādas ierīces...
bet ja ir auto vecāks par 94g tad tas ir bez EWS un tad pret tādiem dundukiem nav aizsardzības. man vienam e36 bija sekretka kurai cauri gāja + uz aizdedzes atslēgas serdeni. aizgriez atslēgu bet nekas nenotiek kamēr nepiespied podziņu kura novietota tevis izvēlētajā vietā.
pagriež aizdedzi uz 2 pozīciju bet spidometrā un visur citur klusums... nospiež pogu... spindelī iedegas visas lampiņas kas parasti kad darbina auto, griežam uz 3 un auto rūc.
ja ir interese varu pameklēt shēmu, kā tur viss saslēgts un ar kādiem relejiem. kautkur garāžas pierakstos ir.
Man ir 91g un rajons pilns ar nodedzinātiem auto, ik pa laikam dzirdu ka kkas atkal zagts un dedzināts. Būtu ideali ja vari parādīt kas un kā lai varu aptaisīt savu e36 un mierīgi gulēt :drink:
Iepousto kautkādas bildes. :super:
Varbūt jāmaina rajons, ja tik traka tā situācija? Ja kāds gribēs nodedzināt, neviena signalizācija nepalīdzēs.
Profila bilde
AlphaSef
Ziņojumi: 219
Pievienojies: 26 Feb 2016, 14:45
Braucu ar: Padauzu
Atrašanās vieta: Dobeles
Nejau pie mājam tev viņas kāds kurinās bet ja aizdzīs uz to rēķinies ka kautkur ārpus pilsētas būs uzcepta, tas nu es domāju ir vairāk kā skaidrs :D Ps. Tā situācija visur ir + - vienāda takā lieks koments, bet paldies par to pašu :drink:
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
AlphaSef rakstīja:Nejau pie mājam tev viņas kāds kurinās bet ja aizdzīs uz to rēķinies ka kautkur ārpus pilsētas būs uzcepta, tas nu es domāju ir vairāk kā skaidrs :D Ps. Tā situācija visur ir + - vienāda takā lieks koments, bet paldies par to pašu :drink:
Nez, domāju ka e36 dzen prom nu ļoooti reti, lai būtu par to jāsatraucas. Drīzāk atstās bez diskiem, bamperiem, moldingiem utt.
Profila bilde
Agrais
Ziņojumi: 288
Pievienojies: 21 Nov 2011, 23:37
Braucu ar: e36 kuutinju
Atrašanās vieta: Sigulda
Reputācija: 2
 
Atradu vadus garāžā un vēlreiz pārbaudīju vai viss darbojas... un darbojas. sazīmēju shēmu uz fikso un safočēju releju un pogu kāda bija man.
Slēpts saturs: Parādīt
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
AlphaSef
Ziņojumi: 219
Pievienojies: 26 Feb 2016, 14:45
Braucu ar: Padauzu
Atrašanās vieta: Dobeles
Agrais rakstīja:Atradu vadus garāžā un vēlreiz pārbaudīju vai viss darbojas... un darbojas. sazīmēju shēmu uz fikso un safočēju releju un pogu kāda bija man.
Slēpts saturs: Parādīt
Liel paldies tev, no rīta sākšu ķimerēties. :super:
Veviens jautājums. Kur es varu tādu releju dabūt?
Profila bilde
Agrais
Ziņojumi: 288
Pievienojies: 21 Nov 2011, 23:37
Braucu ar: e36 kuutinju
Atrašanās vieta: Sigulda
Reputācija: 2
 
AlphaSef rakstīja:
Agrais rakstīja:Atradu vadus garāžā un vēlreiz pārbaudīju vai viss darbojas... un darbojas. sazīmēju shēmu uz fikso un safočēju releju un pogu kāda bija man.
Slēpts saturs: Parādīt
Liel paldies tev, no rīta sākšu ķimerēties. :super:
Veviens jautājums. Kur es varu tādu releju dabūt?
man tādi ir 3gb un visi nākuši no liktajām auto signalizācijām... tā kā ja negribi pirkt jaunu tad vari aizripot līdz kādam tuvākajam šrotam un dabūt tur.
Profila bilde
AlphaSef
Ziņojumi: 219
Pievienojies: 26 Feb 2016, 14:45
Braucu ar: Padauzu
Atrašanās vieta: Dobeles
Agrais rakstīja:
AlphaSef rakstīja:
Agrais rakstīja:Atradu vadus garāžā un vēlreiz pārbaudīju vai viss darbojas... un darbojas. sazīmēju shēmu uz fikso un safočēju releju un pogu kāda bija man.
Slēpts saturs: Parādīt
Liel paldies tev, no rīta sākšu ķimerēties. :super:
Veviens jautājums. Kur es varu tādu releju dabūt?
man tādi ir 3gb un visi nākuši no liktajām auto signalizācijām... tā kā ja negribi pirkt jaunu tad vari aizripot līdz kādam tuvākajam šrotam un dabūt tur.
Skaidra bilde, ritdienas plāns sastādīts. :drink:
kexxx
Ziņojumi: 52
Pievienojies: 26 Aug 2015, 12:23
Agrais rakstīja:
AlphaSef rakstīja:
Agrais rakstīja:Atradu vadus garāžā un vēlreiz pārbaudīju vai viss darbojas... un darbojas. sazīmēju shēmu uz fikso un safočēju releju un pogu kāda bija man.
Slēpts saturs: Parādīt
Liel paldies tev, no rīta sākšu ķimerēties. :super:
Veviens jautājums. Kur es varu tādu releju dabūt?
man tādi ir 3gb un visi nākuši no liktajām auto signalizācijām... tā kā ja negribi pirkt jaunu tad vari aizripot līdz kādam tuvākajam šrotam un dabūt tur.
elektropreču veikalos var dabūt visu vajadzīgo, gan relejus ar visām ligzdām, gan pogas, gan drošinātāju ligzdas utt utt
piemēram, http://www.lemona.lv/

vienīgi neieteiktu autiņam resnos vadus aiztikt- ja būs pārāk liela slodze relejam, izdegs kontakti un sāksies gļuki...
Profila bilde
AlphaSef
Ziņojumi: 219
Pievienojies: 26 Feb 2016, 14:45
Braucu ar: Padauzu
Atrašanās vieta: Dobeles
Vaitad mašīnas relejam nebūtu japanes tāda slodze? Saprotu ka kautkas var nodegt un saiet secēm bet nu labāk lai nodeg relejs nevis pati beha kautkur kādā čuhņā. :super:
kexxx
Ziņojumi: 52
Pievienojies: 26 Aug 2015, 12:23
AlphaSef rakstīja:Vaitad mašīnas relejam nebūtu japanes tāda slodze? Saprotu ka kautkas var nodegt un saiet secēm bet nu labāk lai nodeg relejs nevis pati beha kautkur kādā čuhņā. :super:
relejam arī ir kkāda noteikta slodze, kurai tas ir paredzēts... un daudzi ķīnas releji pat paredzēto slodzi ne vienmēr tur :lol:
plus vēl jautājums, kā vadi tiek savienoti- labi, ja ir salodēts, bet ja vnk kaut kāda skrutka ar izoleni, tad tur arī var sākt svilt
Profila bilde
AlphaSef
Ziņojumi: 219
Pievienojies: 26 Feb 2016, 14:45
Braucu ar: Padauzu
Atrašanās vieta: Dobeles
kexxx rakstīja:
AlphaSef rakstīja:Vaitad mašīnas relejam nebūtu japanes tāda slodze? Saprotu ka kautkas var nodegt un saiet secēm bet nu labāk lai nodeg relejs nevis pati beha kautkur kādā čuhņā. :super:
relejam arī ir kkāda noteikta slodze, kurai tas ir paredzēts... un daudzi ķīnas releji pat paredzēto slodzi ne vienmēr tur :lol:
plus vēl jautājums, kā vadi tiek savienoti- labi, ja ir salodēts, bet ja vnk kaut kāda skrutka ar izoleni, tad tur arī var sākt svilt
Tas jau pašsaprotams ka jālodē :D ka ne toč nodegs tā ka maz neliksies. Nu es izskriešu rīt cau vairākiem auto detaļu veikaliem paskatīšos kas tur labs. Cerams ka viniem būs arī podzīņas jo man tik tādi kārtīgi slēdži pa rokai ir.
Tadu jau nu noteikti neviens nemanīs salonā :D
int levetta.JPG
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
AlphaSef
Ziņojumi: 219
Pievienojies: 26 Feb 2016, 14:45
Braucu ar: Padauzu
Atrašanās vieta: Dobeles
Uzstādīts, strādā ideāli. :drink: :super:
Profila bilde
Agrais
Ziņojumi: 288
Pievienojies: 21 Nov 2011, 23:37
Braucu ar: e36 kuutinju
Atrašanās vieta: Sigulda
Reputācija: 2
 
AlphaSef rakstīja:Uzstādīts, strādā ideāli. :drink: :super:
:sarunats: :drink: :super: