DIY Touring,aizm. amortizātoru demontāža

Profila bilde
Darks
Ziņojumi: 842
Pievienojies: 12 Sep 2015, 12:21
Braucu ar: Traktoru
Atrašanās vieta: Rīgā
Reputācija: 3
 
Kā tad tikt klāt pie aizm. atbalstiem/amīšiem?Bez liekiem ievadiem ķeramies klāt. :vecis:

Nepieciešamie instrumenti
1.Tirkšķis ar muciņu 13 un 18(13-divam atbalsta skrūvem un 18-amīša skrūvei pašā piekarē)
2.Skrūvgriezis uz +(baguža plastmasiem)
3.Skrūvgriezis uz -(vajadzēs,lai izķeksētu plastmasiņas)
4.Atslega 17(lai atskrūvētu atbalsta vidus uzgriezni)
5.krokodīls[hz kā pareizi sauc :D ](lai atskrūvētu atbalsta vidus uzgriezni)
Attēls
Sākam..

Pirmais ko izdarīju ir,izņēmu
->bagāžnieka grīdu
->bagāžnieka nosedzošo brīnumu ar suņa sietu
->nolaidu pakaļējos beņķus
->izņēmu sanu durtiņas
->akumulatora nosedzošā plastmasa arī jānoņem
Attēls
*Talāk es ieklāju pledu,lai varētu kā budda sēdēt uz gāzes balona un skrūvēties.Bet šeit varam darīt kā pašiem ertāk,variantu ir daudz :hahaha:

Pirmais ar ko sāku bija aizmugurējas stoikas plastmasas noņemšana.Ar krustiņu atskrūvējam vienu skrūvi un tālāk akurāti aizķerot plastmasu ar pirkstiem no lejas uz augšu takā ņemam nost ,tik esam uzmanīgi ir divas svarīgas lietas ,pašā augšā ir plastmasas klipsis(dzeltenais aplītis,apmēram) un plastmasas gals augšējā daļā iekšpusē aiziet aiz griestiem(iezīmēts ar dzeltenu),necenšamies uzreiz raut nost!Vēl var noņemt tajā vieta bagāžnieka vāka gumiju bisk nost.
Attēls
Tālāk ņemam nost stoikas plastmasu pie aizm. durvīm.Šeit instrumentus nevajadzēs.Atveram aizm. durvis noņemam gumiju (ka man bildē) un tālāk ar pirkstiem aizķeram plastmasas augšdaļu un virzam uz salona iekšpusi ,līdz atklipsējas klipsis(bildē iezīmēts ar aplīti) un velkam plastmasu uz augšu ,jo viņai lejā ir takā vietas kur savienojas ar sanu plastmasām,pie nākošās plastmasas sapratīsiet ko biju domājis ;) ( :vecis: nākošās plastmasas bildē var redzēt arī)
Attēls
Tālāk ņemam skrūvgriezi un skrūvējam vaļā skrūvi.šo plastmasu jāceļ uz augšu es sāku no loga puses kur nāk tā garā plastmasa(bildē no labās puses),itkā vajadzētu viegli nonākt nost.tā plastmasa notur lejas abšivku takā neraujam uz sānu(zvaigznites pozicijā ir tā vieta kur notur abšivku)
Attēls
Šādi izskatās kad viņa ir noņemta.
Attēls
Noņemam beņķā sānus pie durvīm,augšā pie siksnas ir plastmasa kas takā nedaudz jāiespiež un tad varēs pavilkt uz priekšu.Es nohaltūrēju un sanāca otrā pusē salaust to fiksācijas plastmasu,pašai tai beņķa daļai :sad: Esam pacietīgi ;)
Attēls
Tālāk skrūvējam nost plastmasu kas nāk gar aizm.sānu logu. 3 skrūves.
Attēls
Un tālāk dodamies skrūvēt nost tos metāla āķīšus kas notur mazo paklāja daļu pie beņķiem.Šeit vajadzēs ar ( - ) skrūvgriezi izkasīt plastmasu kas ir iekšā un tālāk būs divas skrūves uz ( + ) .Kad būsim abus atskrūvējuši,varam droši celt to grīdas daļu augša uz beņķu pusi ;) skatam bildes
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Tālāk atliek izņem sānu abšivkai plastmasas klipšus,skatīt bildē.un tad varam ņemt nost abšivku.Varētu būt ka nenāks viņa nost tajā vieta kur nākt aiz.beņķu fiksēšanas stienītis(otrā bilde),pašu apšivku es paspiedu uz leju un tad varēju dabūt nost.
Attēls
Attēls
Tagad visus plastmasus tāpāt ņemam nost arī otrā pusē.pilnīgi viss tas pats . :clap: Un varat sākt skrūvēt atbalstus ,bildes par šo procesu nebūs ,jo nu tur nav nekā grūta. :D
Attēls
Attēls
Ielikšu bildi ar savu atbalstu ,skats bēdīgs,savu nokalpojuši bija abi :lol:
Attēls
Gan jau būs jautājums ,a kā to visu salikt atpkaļ? Liekam tādā pašā secībā kā noņēmām ;) Ceru ka sapratāt manis rakstīto un sorry ja ir kādas kļūdas tekstā :gigigi:

Vēlu veiksmi un mazāk salaustu plastmasu ;)

Powered by #kūtiņubanda :rullz:
Profila bilde
Deiko
Ziņojumi: 297
Pievienojies: 29 Okt 2013, 23:39
Braucu ar: 320 Touring, VW b5.5
Atrašanās vieta: Jēkabpils
Reputācija: 1
 
:super:

Atceros, kā muļļājos ar kopā salikšanu - nezinu kā tev, bet man bij problēmas pārdabūt pāri "abšifku" tam fiksēšanas stienim.. :gigigi:
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 
Labs DIY sanāca :clap:
Profila bilde
Darks
Ziņojumi: 842
Pievienojies: 12 Sep 2015, 12:21
Braucu ar: Traktoru
Atrašanās vieta: Rīgā
Reputācija: 3
 
Deiko rakstīja::super:

Atceros, kā muļļājos ar kopā salikšanu - nezinu kā tev, bet man bij problēmas pārdabūt pāri "abšifku" tam fiksēšanas stienim.. :gigigi:
tieši virs tā stieņa pašu abšivku paspiežam uz leju un ņemam nost ,būtu jaizdodas ,vismaz man sanāca :clap:
Inferno rakstīja:Labs DIY sanāca :clap:
Centos :yes:
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 
Kas tas Tev par balto bloku virs labās glāzes? :o
Profila bilde
Darks
Ziņojumi: 842
Pievienojies: 12 Sep 2015, 12:21
Braucu ar: Traktoru
Atrašanās vieta: Rīgā
Reputācija: 3
 
nezinu ,kodu ar neapskatijos :doh:
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 
Man šķiet (neatceros, ļoti sen neesmu neko viņam darījis), ka manam gar labo sānu tajā vietā vispār nekādi vadi nenāca, kur nu vēl bloki.
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 
Labs tuts, drīz savam ar mainīšu, noderēs
- ikey07