E91 325d skaņa no gaisa filtra kastes

hancels
Ziņojumi: 257
Pievienojies: 03 Feb 2013, 16:09
Braucu ar: VV92
Čau!
Ceru, ka pareizajā topikā trāpiju!
E91 325d dzinējam strādājot, no gaisa filtra kastes nāk dobja skaņa, bez pārtraukumiem, un dodot gāzi, skaņa pieaug. No malas cilvēki sakaka, - “tā kā kautkāds 4 taktu kvadracikls jeb V8” haha.
Gribas baigi domāt ka tas paradijas no tās reizes, kad mainiju gaisa filtru, un jā, es jau kadas 3x esmu atjaucis tur visu un viss ir savā vietā, filtrs nav nosprucis nost. Atmetot gāzi, tajā pat apvidū, arī mazliet nogaudo, turbina ir gerai stovis, nekur nekādas eļļas arī nenoplūst. Es jau braukāju ar tādu kopš Septembra, bet gribas beidzot saprast kas tur ir par vainu!
Kāds nav saskāries? Varbūt filtrs kautkāds neritīgs? Ņemu gan Knecht filtru. Daži saka ka varbūt filtrs bez gaisa pretestības, vai vel sazin kas.
idejas, welcome! Der arī stulbi komentāri! :D
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 
Nedz ko var saprast ko tu uzrakstīji, nedz esmu drošs, ka tev šajā motora ir dajebkāda saprašana, varbūt iebrauc kādā bmw servisā, nenožīdo 30€ , lai tev profesionāļi apskata un novērš problēmu. Jo skaņu meklēšana interneta ir muļķīgākā nodarbe.
hancels
Ziņojumi: 257
Pievienojies: 03 Feb 2013, 16:09
Braucu ar: VV92
Jā, BMW servisos sēž tikai profesionāļi un tikai es neko nesaprotu! : D
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
iznem filtru un aizskr'\uve kasti ciet, tad paskat, vai skaņa tāda pat?!
PS. bet tad vari iekulties citā problēmā, kompis izmetīs kādu chek engine vai vel nez ko dēļ, kaut kāda intake dačika!? :rolleyes: