m50tub25 sakartosana

Profila bilde
Thomas
Ziņojumi: 134
Pievienojies: 07 Okt 2011, 17:08
Braucu ar: V6

26 Jūn 2013, 22:10

Sveiki biedri,
Iepirkts zurkulens, ar 2.5 vanos dzineju, iegadats pa samera letu naudu, tapec sis tas jasakarto un dazas vietas man rodas jautajumi, jo ar bmw daudz saskarties nav izdevies vel, tapec nepieciesama Jusu pieredze, dazos, varbut pat mulkigos jauajumos, parsvara saistitiem ar dzineju.

No rupnicas izripoja tiesi ka 2.5, pase rakstits 141kW, tadel daru secinajumu, ka vanos no rupnicas. ari meklejot detalas pec vin tas uzradas. Kapec par so runaju - ieprieksejais saimnieks ieminejas, ka dzinejs mainits. Un jau pec nopirksanas konstatets, ka vadi neizskatas ka tiem vajadzetu, pirmais, kas iekrita acis - diagnosticesanas spraudnis atrodas pie drosinataju kastes un vadu bunte neparedz ta parliksanu pie + klemmes preteja puse - t.i. pa isu. Ka ari griezot ara katalizatorus konstatets, ka Lambda zonde nav pievienota un nekur blakus nav fiskas gala, kas iet uz ECU un releju, ECU Bosch. Velak so fisku atradu zem iepludes kolektora. Neskaitot nepieciesamibu pagarinat vadu, saskaros ar sadu problemu, ka Lambdas puse spraudnim ir sada forma, kas paredzeta Bosch sistemai, bet no ECU puses spraudnis atbilst Siemens Lambdam - t.i. bultinas uz otro pusi. Bet es loti saubos, ka tas varetu Siemens ecu vadi.

Jautajums sekojoss, vai kads varetu pateikt, vai paskatities uz sava 2.5, var ari bez Vanos, kada krasa vadi ir Lambdas spraudni no ECU puses un ar kadas krasas vadiem tie vienojas no Lambdas puses. Es atradu ecu izvadus, bet nesanaca atrast vadu krasas, tikai nozimi. Ka ari no ecu iet 3 vadi, 2 signalie (sig un -) un viens vadibas "-" apsildes relejam. Atradu ari ka tos vajadzetu pievienot, bet gribas but drosam un nesadedzinat neko lieku. Jo mac saubas, ka tas varbut ari nemaz nav Lambdas spraudnis, jo ja vadi teiksim, no e34, tur varetu but vel karteri devejs un vada garums tikai novirza domas uz so pusi. Seit bilde ieskatam, kads spraudnis man ir no Lambda puses un ko es nevaru piedabut del tam bultinam no malam, kas novirzitas uz "[" spraudni, bet no ECU puses bultinas novirzitas uz "U" pusi
Attēls
Ka ari ir dzirdets, ka var vispar atslegt Lambdas korekciju ieks ECU. Lai to paveikt obligati japarsuj citu softu, vai var to izdarit caur diagnosticenas spraudni atzimejot Leaded fuel?

Vanos, visticamak beigts, klaksk, ir doma sutit beisan gredzenus un to metala gredzeni ari. Vai ir jega partaisit vanosu par m52, ar atsperi? Ja likt jaunas detalas, sanak +-50Ls.

Relejiem, kas atbild par sukni, ecu un lambdas apsildi, jabut ka radits shemas, arpus kastes, bet zem ta vaka, vai ari normali, ka man vini ir ieks kastes?

Kads Pardaugavas rajona, vakaros pec 18 varetu pieslegt kompi, parbaudit kas tur notiekas, varbut par simbolisko samaksu... kamer es gaidu pareju no Kinas. Piebrauktu Jums erta vieta.

kko vel drosi, ka piemirsu, velak papildinasu...
Profila bilde
Thomas
Ziņojumi: 134
Pievienojies: 07 Okt 2011, 17:08
Braucu ar: V6

02 Jūl 2013, 13:11

saja foruma parsteidzosa aktivitate.

kas attiecas uz augstak rakstito: izstukoju, ka kadam laikam niezeja rokas un ir uzlikta 2.0 tu siemens vadiba, kam tas bija vajadzigs - nav ne jausmas. Meleju e36 originalus vadus no m50tub25, ar dme, devejiem, gmm... :pupi:
Profila bilde
GM-747
Ziņojumi: 816
Pievienojies: 01 Nov 2011, 00:43
Braucu ar: E39,E36

02 Jūl 2013, 13:32

vai tad ar 2.0 vadību 2,5 vispār iet :) paskaties vai tev iepriekšējais īpašnieks nav 2,0 iesmērējis kā 2,5 :) jo vizuāli 2.0 2.5 un 2.8 loti maz atskiras a lamdas vadam kautkur jābūt 100% ka vienkārši štekeris kautkur motortelpā atstaats mainot motoru a tev viņš raustās vai tērē vairāk ka tu gribi to zondi sataisīt ?
yanks
Ziņojumi: 1832
Pievienojies: 20 Aug 2012, 12:24
Reputācija: 13
 

02 Jūl 2013, 14:02

sāc ar to ka pats paskaties forumu un atradīsi, ka ir pieejami materiāli ar vadu shēmām. varēsi ilgi un dikts skatīties kur kas aiziet.
Profila bilde
Thomas
Ziņojumi: 134
Pievienojies: 07 Okt 2011, 17:08
Braucu ar: V6

02 Jūl 2013, 14:43

Nu nav jau ta, ka es te uzdevu jautajumu un sezu, gaidu, kamer kads caur internetu izziles.
Par motoru: Tas ir 2.5, ari no sakuma radas sada aizdoma, bet pacekojot, uz bloka izliets 2.5

kapec gan neiet, ja sasprauz gmm, klokenes deveju... nu krc siemens vadibas devejus

Bosch zondes stekeris neiet kopa ar stekeri, ko es atradu zem iepludes kolektora, jo tas nak no siemens kompja (par ko pats parliecinajos) un paredzets cita tipa zondei

pec Audi S ta masina, liekas neiet vispar, bet ta, liekas ka tomer jabut vinai asakai, lidz 3k rpm vispar liekas ka uz strika kadu stiepj. Bez saubam, vanos prasas pec remkomplekta, bet Labmdai tomer jabut, ja dme ta paredzeta.

Laikam jau jaliek no e36 325i originalos vadus ar bosch kompi. Ja pareizi saprotu, prieks vanos dzineja vajag M3.3.1? M3.1 domats bez vanosa motoriem?
yanks
Ziņojumi: 1832
Pievienojies: 20 Aug 2012, 12:24
Reputācija: 13
 

02 Jūl 2013, 15:21

un kas uz zīmītes, kas atrodas uz vienas no amortizatoru glāzēm, ir rakstīts par motoru?
bij te arī kkur atrodama adrese, kur pēc vin koda var sākotnējo konfigurāciju noskaidrot.
Profila bilde
Thomas
Ziņojumi: 134
Pievienojies: 07 Okt 2011, 17:08
Braucu ar: V6

02 Jūl 2013, 16:08

uz plaksnes 325i, tehniskaja pase 141kW, tatad vanos motors, bet 91 gada it ka vel negaja? pec pedejiem 7 zimem detalu katalogos uzradas vanos-veidigajam detalas
Profila bilde
Thomas
Ziņojumi: 134
Pievienojies: 07 Okt 2011, 17:08
Braucu ar: V6

10 Jūl 2013, 10:12

Paldies visiem, par nerealo palidzibu. Lai savest kartiba dzineja elektroniku iepirkts m50tub25 parbuves komplekts, bet pa cik man vajag tikai vadus, ecu, gmm, devejus un sprauslas, pats motors 2.5 vanos, un ta apkarinamie - starteris, generators, kolektori, stures past. suknis, kondic. suknis ar kronsteinu un getrag karba tiek tirgoti, par cenam PM