Kloķvārpstas devējs nereaģē E36 328i

Spirinsh
Ziņojumi: 4
Pievienojies: 26 Jūn 2015, 16:59
Sveiki.
Lieta sekojoša - Nopirku e36 328i ar M52B28 1998/10, kuram ir problēmas ar kloķvārpstas devēju.
INPA uzrāda kļūdu.
Devējs ir bloka aizmugurē.
Mēdza noslāpt pie zemiem apgriezieniem, pazust jauda un ik pa laikam ilgi jāgriež ar raustīšanos. Pēc devēja atvienošanas slāpšana pazūd, bet katru reizi jāgriež vismaz piecas sekundes.
Kāds no iepriekšējiem īpašniekiem bija ''remontējis'' devēja vadu (laikam un nolauzis štekeri un pielodējis vadus pa taisno un pie reizes nolauzis skrūvi un pieskrūvējis ar pašgriezošo skrūvi. :doh:
Tā nu es nojaucu kolektoru un izborēju un iegriezu vītni, un devēju nopirku no e46 m54 (pēc realoem tāds pats), un štekeri arī paņēmu no tā paša auto.
Varbūt kāds zin kā tagad rīkoties, kā savienot vadus un vai šim devējam nav 12V, 5V vietā. Jo realoem parādās, ka man būtu jānāk vadu pārejai ar detaļas kodu - 12514592703, bet man šādas pārejas nav un vanos solenoīda vads ieiet pa taisno pie sprauslu vadiem, kā arī kloķvārpstas devējs bij aizvilkts pa taisno.
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 
Klokvarpstas stavokla deveja vadi aiziet pa taisno uz ECU, ta pat ka visu parejo deveju vadi, tas kadam plastmasam un gofrejumiem tas iet cauri nosaka tikai to ka tas bus aizsargats pret mehanisku iedarbibu, galvenais ir ekranets vads un miers.
Spirinsh
Ziņojumi: 4
Pievienojies: 26 Jūn 2015, 16:59
Tomēr bildēs redzams, ka šim pārveidotājam pie vecās kloķvārpstas papa pieiet tikai divi vadi.
Pamēģināju pievienot 12v barošanu, jo MS42 shēmā redzams, ka pienāk 12v. Signālu un masu atstāju pie vecajiem vadiem. Tagad ieliekot LED starp signālu un masu LED mirgo, tomēr pagaidām startējot apgriezieni tahometrā nepaceļas. (sprauslas atvienotas un kolektors ir noņemts).
Likšu kopā un mēģināšu startēt, došu zināt.
Profila bilde
australia
Ziņojumi: 489
Pievienojies: 01 Mar 2015, 12:17
Reputācija: 2
 
es bāaaigi šaubos par 12V barošanu. Liekas jau MS41 bija 5V loģika
Spirinsh
Ziņojumi: 4
Pievienojies: 26 Jūn 2015, 16:59
Viss kārtībā, tagad skaisti lec un rūc. :pupi: :drink: