Uzmetēju topiks

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
byrbyr
Ziņojumi: 1683
Pievienojies: 10 Apr 2013, 13:55
Braucu ar: GO1633

08 Sep 2018, 11:12

Izlasīji arī visu?
Nozaga (auduma jumtu, pakaļējos benkus, pakaļējās apsivas, nummurzīmes un citus sīkumus)
Vai arī bez zagšanas līguma arī nav jēga?
skaidra_nauda
Ziņojumi: 325
Pievienojies: 28 Jan 2017, 01:31

08 Sep 2018, 12:44

Zinu kur chalis bazejas.... bet gribas dzirdet no vina viedokli... varbut uzmestais kļūs par uzmetēju.. :lol: :lol: :lol: :lol:
Profila bilde
AlphaSef
Ziņojumi: 219
Pievienojies: 26 Feb 2016, 14:45
Braucu ar: Padauzu
Atrašanās vieta: Dobeles

08 Sep 2018, 17:02

skaidra_nauda rakstīja: 08 Sep 2018, 12:44 Zinu kur chalis bazejas.... bet gribas dzirdet no vina viedokli... varbut uzmestais kļūs par uzmetēju.. :lol: :lol: :lol: :lol:
Nauda sen viņam kabatā un gaidīt arī gaidīju, un ir vairaki dzeki kas redzeja ka viņš aizpiš prom ar manām lietām.
Ja pats nepieteiksies ar manam lietām šodien, nemsu lietas savās rokās, nekadas runāšanas un atrunas, savas daļas es dabūšu. Ceru ka lokāciju esu dabujis īsto. Biju netālu šodien, bet nu nebija laika pieripot.

Ja kadi jautajumi par pasakām ko viņš dirs, droši pm wacap, ir visas sarakstes :super:
20092397
Profila bilde
koni4jo
Ziņojumi: 175
Pievienojies: 07 Mai 2018, 16:56

08 Sep 2018, 23:09

Kur prāts vispār ielaisties jebkādās darīšanās ar tādiem ākstiem, par drifta gateri vai purniem no turienes ne pirmā reize, kad kāds sūdzās, visi tie murgi, kā pērk sazin ko nezin ko tur kaut ko, kaut kad vēl atdos un kāds vēl absurds, ka nevarnuzreiz pārbaudīt kas par ko un cik jāmaksā, jo nav tā nekāda slepenā infa es to visu savādāk kā LLP uztvert nespēju, īpaši, ja runa par tiem useriem, kuri čutj ne visos forumos atzīmējas ar kādiem sūdiem.
Profila bilde
AlphaSef
Ziņojumi: 219
Pievienojies: 26 Feb 2016, 14:45
Braucu ar: Padauzu
Atrašanās vieta: Dobeles

08 Sep 2018, 23:54

Atradu, tik nebija uz vietas.
Varēju ari viņam so to nozagt bet dodu priekšroku savam lietām un nesu tāds pimpis :super:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
skrv
Ziņojumi: 551
Pievienojies: 01 Mai 2011, 09:54
Braucu ar: slotu pa stiklu
Atrašanās vieta: Jugla
Reputācija: 2
 

28 Okt 2018, 00:11

Sūdzība pa z-street
Vajadzēja pravodku no m54 motora,uz ko laipni atbildēja ka IR,klopēju plaukstas situ dirsu pret zemi vienlaicīgi!! Lecu auto,braucu pakaļ. Ierodos,pats viņš nav,vadus velk ārā tas sīkais,nu ok prasu visa pravodka buus tur arī? Nēsmu elektriķis neko nerubiju no vadiem! Šis lepni atbild jāā !! Nu ok skrūvē tad tālāk ,iesod man vadus lepni samaksāju 70€ pa tiem triperiem.
Braucot prom es jautāju vai varēs atgriezt preci,ja kautkas nebūs labi? Jā varēs! Ok lecu auto braucu laimīgs pie elektriķa,paskatās uz vadiem ar šiem var govis slānīt uz kūti tikai nav pilna pravodka,aizbraucu atpakaļ saku dod man pārējo pravodku uz spolēm utt uz ko atteica ka tas maksāšot vēl uz spolēm 30€ un pārējo nemaz nēsot tāda pravodka uz ko sākumā atbildēja ka visa pilna esot pa 70€,saku dod piķi atpakaļ uz ko saņēmu atbildi mēs naudi neatdodam!! Kad pirms 30min teica ka visu atdošot ,teica ka varam samainīt pret deteļām ko redzo te(ārā) viss salijis,saloni slapji utt ok nospļāvos lecu karoetē močiju prom,vakarā uzrakstu pašam z-street kungam jā visu nokārtosim utt rīt uzraksti,uzrakstu,nēsmu LV utt kautkaadu nedēļu!!
Lab nabadzīgāks nepalikšu pa tiem 70€ bet ja kļūsi pa milionāru šādu ceļu ejot uzsauc vizmaz aliņu pēctam

Ps. Pēctam dabūju PILNU pravodku pa 30€
Loud N' Proud
Profila bilde
denn
Ziņojumi: 797
Pievienojies: 31 Jūl 2015, 20:32
Braucu ar: M52B32
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 

28 Okt 2018, 00:42

skrv rakstīja: 28 Okt 2018, 00:11 Sūdzība pa z-street
Vajadzēja pravodku no m54 motora,uz ko laipni atbildēja ka IR,klopēju plaukstas situ dirsu pret zemi vienlaicīgi!! Lecu auto,braucu pakaļ. Ierodos,pats viņš nav,vadus velk ārā tas sīkais,nu ok prasu visa pravodka buus tur arī? Nēsmu elektriķis neko nerubiju no vadiem! Šis lepni atbild jāā !! Nu ok skrūvē tad tālāk ,iesod man vadus lepni samaksāju 70€ pa tiem triperiem.
Braucot prom es jautāju vai varēs atgriezt preci,ja kautkas nebūs labi? Jā varēs! Ok lecu auto braucu laimīgs pie elektriķa,paskatās uz vadiem ar šiem var govis slānīt uz kūti tikai nav pilna pravodka,aizbraucu atpakaļ saku dod man pārējo pravodku uz spolēm utt uz ko atteica ka tas maksāšot vēl uz spolēm 30€ un pārējo nemaz nēsot tāda pravodka uz ko sākumā atbildēja ka visa pilna esot pa 70€,saku dod piķi atpakaļ uz ko saņēmu atbildi mēs naudi neatdodam!! Kad pirms 30min teica ka visu atdošot ,teica ka varam samainīt pret deteļām ko redzo te(ārā) viss salijis,saloni slapji utt ok nospļāvos lecu karoetē močiju prom,vakarā uzrakstu pašam z-street kungam jā visu nokārtosim utt rīt uzraksti,uzrakstu,nēsmu LV utt kautkaadu nedēļu!!
Lab nabadzīgāks nepalikšu pa tiem 70€ bet ja kļūsi pa milionāru šādu ceļu ejot uzsauc vizmaz aliņu pēctam

Ps. Pēctam dabūju PILNU pravodku pa 30€
Tas tur nav šrots, bet misene. Cik reizes jau solija ka ir, bet nav, bet ja ir, tad no galigas pakaļas izvelk. Nerunājot par cenam. Sen boikoteju to vietu.
Profila bilde
skrv
Ziņojumi: 551
Pievienojies: 01 Mai 2011, 09:54
Braucu ar: slotu pa stiklu
Atrašanās vieta: Jugla
Reputācija: 2
 

28 Okt 2018, 00:49

denn rakstīja: 28 Okt 2018, 00:42
skrv rakstīja: 28 Okt 2018, 00:11 Sūdzība pa z-street
Vajadzēja pravodku no m54 motora,uz ko laipni atbildēja ka IR,klopēju plaukstas situ dirsu pret zemi vienlaicīgi!! Lecu auto,braucu pakaļ. Ierodos,pats viņš nav,vadus velk ārā tas sīkais,nu ok prasu visa pravodka buus tur arī? Nēsmu elektriķis neko nerubiju no vadiem! Šis lepni atbild jāā !! Nu ok skrūvē tad tālāk ,iesod man vadus lepni samaksāju 70€ pa tiem triperiem.
Braucot prom es jautāju vai varēs atgriezt preci,ja kautkas nebūs labi? Jā varēs! Ok lecu auto braucu laimīgs pie elektriķa,paskatās uz vadiem ar šiem var govis slānīt uz kūti tikai nav pilna pravodka,aizbraucu atpakaļ saku dod man pārējo pravodku uz spolēm utt uz ko atteica ka tas maksāšot vēl uz spolēm 30€ un pārējo nemaz nēsot tāda pravodka uz ko sākumā atbildēja ka visa pilna esot pa 70€,saku dod piķi atpakaļ uz ko saņēmu atbildi mēs naudi neatdodam!! Kad pirms 30min teica ka visu atdošot ,teica ka varam samainīt pret deteļām ko redzo te(ārā) viss salijis,saloni slapji utt ok nospļāvos lecu karoetē močiju prom,vakarā uzrakstu pašam z-street kungam jā visu nokārtosim utt rīt uzraksti,uzrakstu,nēsmu LV utt kautkaadu nedēļu!!
Lab nabadzīgāks nepalikšu pa tiem 70€ bet ja kļūsi pa milionāru šādu ceļu ejot uzsauc vizmaz aliņu pēctam

Ps. Pēctam dabūju PILNU pravodku pa 30€
Tas tur nav šrots, bet misene. Cik reizes jau solija ka ir, bet nav, bet ja ir, tad no galigas pakaļas izvelk. Nerunājot par cenam. Sen boikoteju to vietu.
tieši tāpat daru tgd
Attēls


blakus garāžā pa 40e nopirku
Loud N' Proud
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

28 Okt 2018, 13:47

Nezinu,man ar z-street cik esmu bijis pie viņa un pircis,nekad problēmu nav bijis :super:
Pēdējā reizē vsp aizbraucu mainīt naudu un nekur nevarēju samainīt, nācās labu laiku pabraukāt,atbraucu,nekādu problēmu! Katram sava pieredze droši vien ;)
z-street
Ziņojumi: 577
Pievienojies: 13 Dec 2011, 22:14
Braucu ar: RR

29 Okt 2018, 14:16

Par cenām nekomentēšu, tā ir katra iekšējā lieta. Bet par šo gadījumu gan, šis ir gadu , ja ne vēl vecāks notikums. Bija sarunāts sazvanīties pēc noteikta laika kad atgriezīšos, bet nepiezvanīja, ok , tad pēc kāda laikam brīvdienā tika dota ziņa, uz ko atbildēju , ka viņu vajadzētu pārcelt uz darba dienu , lai varu ievākt info, bet tā arī izpalika. Biju jau iepriekš minējis, ka tur bija problēm un esam gatavi risināt, bet nevar atrisināt bez otras puses iesaistīšanās. Es nesaku , ka mums nav iekšējo problēmu, pirms gada mums viņas bija, tieši runājot par šo tēmu,bet es tās vienmēr esmu gatavs risināt un izlabot. Vairāk komentāru nebūs, ja kādam arī ir kaut kas neatrisināts , tad sūtam pm.
Lai jums jauka diena kungi!
Lietotas detaļas no E30;E36;E34;E39;e46;e60 Pērku BMW detaļām.
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

29 Okt 2018, 22:53

Par cenām tiešām nav ko sūdzēties, tā ir katra tirgotāja lieta, tirgot par kosmosu vai kapeikā, negribi nepērc, meklē forumā, kaimiņu garāžā etc.,

Pārējais jau jūsu darīšana, ar atgriešnām/neatgriešanām. Pircējam no vienas puses pašam jāskatās, ko pērk, no otras nesmuki neatgriezt ja pasaka, ka paņems atpakaļ.
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
Lācis
Ziņojumi: 1810
Pievienojies: 31 Jūl 2013, 07:16
Braucu ar: m54b25
Atrašanās vieta: Limbaži, Rīga
Reputācija: 5
 

29 Okt 2018, 23:01

denn rakstīja: 28 Okt 2018, 00:42
skrv rakstīja: 28 Okt 2018, 00:11 Sūdzība pa z-street
Vajadzēja pravodku no m54 motora,uz ko laipni atbildēja ka IR,klopēju plaukstas situ dirsu pret zemi vienlaicīgi!! Lecu auto,braucu pakaļ. Ierodos,pats viņš nav,vadus velk ārā tas sīkais,nu ok prasu visa pravodka buus tur arī? Nēsmu elektriķis neko nerubiju no vadiem! Šis lepni atbild jāā !! Nu ok skrūvē tad tālāk ,iesod man vadus lepni samaksāju 70€ pa tiem triperiem.
Braucot prom es jautāju vai varēs atgriezt preci,ja kautkas nebūs labi? Jā varēs! Ok lecu auto braucu laimīgs pie elektriķa,paskatās uz vadiem ar šiem var govis slānīt uz kūti tikai nav pilna pravodka,aizbraucu atpakaļ saku dod man pārējo pravodku uz spolēm utt uz ko atteica ka tas maksāšot vēl uz spolēm 30€ un pārējo nemaz nēsot tāda pravodka uz ko sākumā atbildēja ka visa pilna esot pa 70€,saku dod piķi atpakaļ uz ko saņēmu atbildi mēs naudi neatdodam!! Kad pirms 30min teica ka visu atdošot ,teica ka varam samainīt pret deteļām ko redzo te(ārā) viss salijis,saloni slapji utt ok nospļāvos lecu karoetē močiju prom,vakarā uzrakstu pašam z-street kungam jā visu nokārtosim utt rīt uzraksti,uzrakstu,nēsmu LV utt kautkaadu nedēļu!!
Lab nabadzīgāks nepalikšu pa tiem 70€ bet ja kļūsi pa milionāru šādu ceļu ejot uzsauc vizmaz aliņu pēctam

Ps. Pēctam dabūju PILNU pravodku pa 30€
Tas tur nav šrots, bet misene. Cik reizes jau solija ka ir, bet nav, bet ja ir, tad no galigas pakaļas izvelk. Nerunājot par cenam. Sen boikoteju to vietu.
nevaru nepiekrist. ir ņemta vairakas lieta, pats ''z-street' nekad nav uz vietas, visu laiku kkadi jefiņi, prasa nerealako kosmosu un atieksme murgaina, iestadi neapmekleju ;)
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 

29 Okt 2018, 23:13

Par bardaku piekritīšu, bet vienreiz aizbraucu bez zvanīšanas ap pieciem pēc reduktora, un bija gatavs lietainā laikā līst zem mašīnas skrūvēt viņu nost, par ko liels paldies.
- ikey07
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

30 Okt 2018, 16:42

Man arī nav bijušas nekad problēmas ar to kantori
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 

31 Okt 2018, 10:37

man īsti arī nav bijušas problēmas ar to vietu , vienīgi ziemā kādā dziļākā peļķē sanāca iekāpt :hahaha:
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
Meeris
Ziņojumi: 387
Pievienojies: 24 Jan 2013, 20:39
Braucu ar: BiTurbo
Atrašanās vieta: SA

31 Okt 2018, 14:58

Ar Z-Street nekad nav bijušas problēmas.
Kantori rekomendēju :super:
SunCoast Customs IIIM
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

31 Okt 2018, 16:08

KLAVINS rakstīja: 31 Okt 2018, 10:37 man īsti arī nav bijušas problēmas ar to vietu , vienīgi ziemā kādā dziļākā peļķē sanāca iekāpt :hahaha:

nu to jau sauc par tizlumu :hahaha:
ar kompatu pa brugji
skaidra_nauda
Ziņojumi: 325
Pievienojies: 28 Jan 2017, 01:31

31 Okt 2018, 17:06

Ar zstreet darbiniekiem bijuši stridigi gadijumi ar kvalitati rezervesdaļu bet viss ir atrisinats. Varu ieteikt.
Profila bilde
Rolish
Ziņojumi: 715
Pievienojies: 22 Mai 2012, 19:29
Braucu ar: old wagon
Atrašanās vieta: Sigulda

31 Okt 2018, 19:00

Nav bijušas un nebūs nekādas atsauksmes par šo kantori ,jo bļ cenas vienkārši kosmosā jau bija ,kad e36 pirms pāris gadiem vēl bija jūra uz ielām un kapsētās. Tiešām nesaprotu kā vēl velk galus kopā džeki. Nekas personisks ,gribējās izteikt savu viedokli,lai veicas piznesā :bye:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

31 Okt 2018, 19:03

Kāst tieši ir bijis kosmisks tur??
Es saprotu,ka visu grib dabūt pa velti :hahaha:
ar kompatu pa brugji