Kas man ir svarīgs 3er pasākumos

Sacensības, sabraucieni, BMW dienas un visādi citādi ar auto saistīti pasākumi.

Kas man ir svarīgs 3er pasākumos?

Balsojums beigsies 01 Jūn 2019, 11:30

Trase un iespēja gāzt
17
17%
Iespēja pačilot un paskatīties kā gāž citi
15
15%
Jebkurš formāts liekās interesants, jo esmu auto entuziasts
69
68%
 
Balsis kopā: 101

Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 
Varat izteikt viedokli.
Profila bilde
robertsq
Ziņojumi: 97
Pievienojies: 29 Mai 2016, 18:48
Atrašanās vieta: valmiera
Pupi un alus
Profila bilde
TomSkarsts
Ziņojumi: 2595
Pievienojies: 18 Okt 2015, 22:19
Braucu ar: 36 328 + 46 328
Reputācija: 5
 
Man nav aktuāli, bet uztvert kā ieteikumu - gāzt var nozīmēt dažādas situācijas. Ar fastlapu nav problēmu nevienā trasē, bet drifts daudziem īpašniekiem nepatīk, kas atkal rada problēmas organizatoriem.
Being second is being the first of the losers. /Senna/
Profila bilde
kars
Ziņojumi: 3424
Pievienojies: 10 Apr 2011, 23:11
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 16
 
Braukšana uz laiku atkal neinterisē lielāko daļu publikas.
Tas arī jāņem vērā.
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 
Interesanti varētu būt vnk pabraukšana pa trasi katra spēju robežās, bez uztraukuma ka kāds drifters ietesīs pakaļā.

Es spriežu pēc sevis, pirmo reizi esot atklāšana viss lielākos iespaidus arī atstāja, tas ka varēju izbraukt pa trasi, brīdis kad tu legāli vari spiest, un nebaidīties par sodiem.


Ja būtu bijis Biķerniekos, es domāju daudzi izmantotu iespēju pagāzt tā pat, bez drifta vai uz laiku.
- ikey07
Profila bilde
thecadet
Ziņojumi: 206
Pievienojies: 16 Apr 2017, 19:41
Braucu ar: 328 compact
Atrašanās vieta: Daugavgriva
ikey07 rakstīja: 08 Mai 2019, 16:59
Interesanti varētu būt vnk pabraukšana pa trasi katra spēju robežās, bez uztraukuma ka kāds drifters ietesīs pakaļā.
par ko uztraukums? parasti taču disciplīnas tiek dalītas, ne? lai drifters neietestu tai pakaļā, varbūt nav, ko vilkties tad pa priekšu? :hahaha: taisni braucot jau teorētiski būtu jāaizmūk no tava minētā driftera
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 
thecadet rakstīja: 08 Mai 2019, 19:11
ikey07 rakstīja: 08 Mai 2019, 16:59
Interesanti varētu būt vnk pabraukšana pa trasi katra spēju robežās, bez uztraukuma ka kāds drifters ietesīs pakaļā.
par ko uztraukums? parasti taču disciplīnas tiek dalītas, ne? lai drifters neietestu tai pakaļā, varbūt nav, ko vilkties tad pa priekšu? :hahaha: taisni braucot jau teorētiski būtu jāaizmūk no tava minētā driftera
Ir tie saucamie brīvie braucieni, ko visi ir pārdēvējuši par driftošanu, nedriftojot nākas piebremzēt līkumos, kamēr drifters to redzēs kā mākas savaldīt mašīnu pārbaudījumu.

Ja trase ir aizrunāta, bet problēmas ir tieši kādas disciplīnas, vajag izmantot iespēju un pamēģināt pilnīgi jaunu dienas plānu.

Kā arī parasti driftēšana sākas ap 17 kamēr apbalvošana ap 19, tajās divās stundās lielākā daļa arī aizbrauc prom.
- ikey07
Profila bilde
vistinsh
Ziņojumi: 292
Pievienojies: 27 Jan 2012, 21:42
Drifts un dragreiz ir jaatstaj obligāti!
Neateiktos uzbraukt superlap ari bet vienmer tiek liegta iespēja jo var piedalīties tikaj 2 no 3 disciplinam
Profila bilde
Forwox
Ziņojumi: 265
Pievienojies: 22 Apr 2013, 00:03
Braucu ar: 318is e36, 318is e30
Atrašanās vieta: Rīga
Dzēst ziņu.
BMW Motorsport International
Talibs Pampedoza
Ziņojumi: 15
Pievienojies: 18 Okt 2018, 22:36
Braucu ar: E36 Compact
Atrašanās vieta: Rēzekne
Man nav sanācis būt nevienā atklāšanas pasākumā, bet kopumā iespēja uzskrieties dragreisā ir labs variants. Driftošana ar var būt, bet kā nu kurš grib lauzt auto.
Ja ir iespēja pačilot, paprunāties par lietām, apmainīties kontaktiem tas būtu super. Noteikti būtu labi uztaisīt aktivitātes tiem kas ir malā vai kā tamlīdzīgi.
Profila bilde
Rolish
Ziņojumi: 715
Pievienojies: 22 Mai 2012, 19:29
Braucu ar: old wagon
Atrašanās vieta: Sigulda
Man ,šogad, kā skatītājam interesē auto ,lai varu paskatīties kas ir sabūvēts un dragreiss ,kaut kādi apļi uz laiku neinteresētu ,bet kuri piedalās gan jau citas domas.
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
Palielam ir chill-grill variants/ fastlaps un chill/drifts etc.
Biķerniekos par driftu var aizmirst utt
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
denn
Ziņojumi: 797
Pievienojies: 31 Jūl 2015, 20:32
Braucu ar: M52B32
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
Iespēja izbraukt fastlapu/driftu/dragreisu ir vairākos citos auto pasākumos.

Bet pačīlot ar e36/3er čomiem šīs pasākums ir vienīgā iespēja, tāpēc es esmu pār chill'n'grill'n'beer'n'tasty-unhealthy-food formatu. :drink:
Nu vismaz, lai viss fokus nav uz trasi.

Pagajušos eventos vairākkart saskaros ar situaciju ka foruma čomi bija trasē, bet es skatītājos. Un ta principa mums arī nesanaca saskrieties.

Vēl orgiem pašiem ir svarigi izlēmt - mēs gribam redzēt eventā smukus auto, jeb korčus. Jo uz trasi jau vairāk korči savaksies.
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
denn rakstīja: 11 Mai 2019, 17:44 Iespēja izbraukt fastlapu/driftu/dragreisu ir vairākos citos auto pasākumos.

Bet pačīlot ar e36/3er čomiem šīs pasākums ir vienīgā iespēja, tāpēc es esmu pār chill'n'grill'n'beer'n'tasty-unhealthy-food formatu. :drink:
Nu vismaz, lai viss fokus nav uz trasi.

Pagajušos eventos vairākkart saskaros ar situaciju ka foruma čomi bija trasē, bet es skatītājos. Un ta principa mums arī nesanaca saskrieties.

Vēl orgiem pašiem ir svarigi izlēmt - mēs gribam redzēt eventā smukus auto, jeb korčus. Jo uz trasi jau vairāk korči savaksies.
:super: Piekrītu šim viedoklim. Man pašam trase neinteresē, tāpēc gribētos vairāk aktivitātes bez trases.
Profila bilde
Kaktuss
Ziņojumi: 789
Pievienojies: 07 Apr 2016, 02:15
Atrašanās vieta: Jūrmala
Principā pacept gaļiņu uz sava grilliņa, iepazīties ar jums visiem, moš iemalkot kādu alu būtu diezgan superīgi.
Pieņemsim kādā pļavā. Ūber kruti jau būtu vēl no organizatoriem sagaidīt kādu mūziku. Dzīvo vai ne dzīvo, tas jau atkarīgs no rocības.
Aktivitātes jau arī bez trases var izdomāt. Teiksim noskaidrot skaistāko kupeju, sedanu, unīti, kompotu dažādās auto kategorijās utt utt.
Profila bilde
Artis92
Ziņojumi: 352
Pievienojies: 04 Jūn 2013, 09:09
Braucu ar: 318is kupeju
Neesmu bijis nevienā atklāšanas pasākumā, bet kā daudzi saka iesēja vienkārši izbraukt pa trasi jau būtu pietiekoši, protams arī galņu pacept gribās :hahaha:
Ruuudis
Ziņojumi: 69
Pievienojies: 06 Jūl 2018, 16:31
Braucu ar: E91 FL
Reputācija: 1
 
Manējais arī par iepazīšanos un pachillošanu, jo esmu šeit ziļonijs :D :sarunats:
Profila bilde
Kaktuss
Ziņojumi: 789
Pievienojies: 07 Apr 2016, 02:15
Atrašanās vieta: Jūrmala
Papildinot vēl savu teikto -
Uz drifta un spīdzināšanas atrakcijām parasti salasās drifteri ar saviem sitamajiem vāģiem.
Moš derētu tādu clean pasākumu ar face control? (Auto vizuālo vērtējot)
Profila bilde
jogurtinsh
Ziņojumi: 169
Pievienojies: 29 Jan 2015, 13:17
Braucu ar: BMW markas auto
Reputācija: 1
 
Kaktuss rakstīja: 15 Mai 2019, 12:04 Papildinot vēl savu teikto -
Uz drifta un spīdzināšanas atrakcijām parasti salasās drifteri ar saviem sitamajiem vāģiem.
Moš derētu tādu clean pasākumu ar face control? (Auto vizuālo vērtējot)
nopirki sterilo 328 kupeju un tagad iekļaujies parametros? :hahaha:

Nezinu vai tavs sauktais face control būtu tā gudrākā ideja. Pēc kādiem ieskatiem? Cik burbuļi uz arkām? Uz cik donkrata vietām pacelt? Vai kuram labāki amortiņi aizmugurē?
Profila bilde
thecadet
Ziņojumi: 206
Pievienojies: 16 Apr 2017, 19:41
Braucu ar: 328 compact
Atrašanās vieta: Daugavgriva
jogurtinsh rakstīja: 15 Mai 2019, 12:16
Kaktuss rakstīja: 15 Mai 2019, 12:04 Papildinot vēl savu teikto -
Uz drifta un spīdzināšanas atrakcijām parasti salasās drifteri ar saviem sitamajiem vāģiem.
Moš derētu tādu clean pasākumu ar face control? (Auto vizuālo vērtējot)
nopirki sterilo 328 kupeju un tagad iekļaujies parametros? :hahaha:

Nezinu vai tavs sauktais face control būtu tā gudrākā ideja. Pēc kādiem ieskatiem? Cik burbuļi uz arkām? Uz cik donkrata vietām pacelt? Vai kuram labāki amortiņi aizmugurē?
nē, nē, tīri tehniskās pases skenēšana un vin salīdzināšana ar realoem.