Foruma lietošanas noteikumi

Jaunumi, paziņojumi, jautājumi. Par un ap šo forumu.
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 

09 Mar 2011, 11:50

1. Jaunas tēmas izveide
1.1. Pirms jaunas tēmas izveidošanas pārliecinieties, izmantojot foruma pārlūku pa sadaļām vai meklētāju pēc atslēgas vārdiem, vai tamlīdzīga tēma iepriekš jau nav bijusi un vai tajā jau nav apspriesta Jums interesējošā tēma vai jautājums. Ja tamlīdzīga tēma atrasta, bet tā nav pietiekami iztirzāta, tad pievienojiet ziņojumu jau esošajā (atrastajā) tēmā.
1.2. Nedrīkst veidot tēmu, ja tā no kopējā foruma apmeklētāju skatu punkta nav produktīva – tas attiecas uz atbilžu noskaidrošanu elementāriem jautājumiem, kurus var uzdot jau esošajos dažādu nozaru tēmās.
1.3. Izveidojot jaunu tēmu, noformulējiet tās nosaukumu maksimāli konspektīvi un skaidri, lai pārējiem foruma apmeklētājiem, izlasot nosaukumu, būtu skaidrība, par ko ir tēma. Tēmai izvēleties attiecīgu foruma sadaļu, kura pilnība atbilst tēmai.
1.4. Foruma administrators patur tiesības tēmas nosaukumu mainīt vai dzēst tēmu pilnībā. Aizliegts publiski apspriest administratoru darbības.

2. Ziņojuma pievienošana
2.1. Ziņojumam jābūt saistībā ar tēmas izvirzīto jautājumu vai apspriežamo tematiku.
2.2. Ziņojumu jāraksta ievērojot pareizrakstības normas un interpunkciju, lai būtu viegli uztverams un viennozīmīgi saprotams.
2.3. Ziņojums nedrīkst saturēt pārmērīgu daudzumu nenormētas leksikas nedz latviešu, nedz kādā svešvalodā.
2.4. Ziņojums nedrīkst būt citus aizskarošs vai apvainojošs. Personiskas nesaskaņas nerisiniet publiski, bet gan privāti, piemēram, izmantojot privātos ziņojumus reģistrēto apmeklētāju savstarpējai, personiskai saziņai.
2.5. Ziņojums nedrīkst saturēt pornogrāfiska satura informāciju (tostarp attēlus), kā arī informāciju, par kuru var iestāties administratīvā vai kriminālā atbildība.
2.6. Ziņojums nedrīkst saturēt atklāti attēlotu ainu ar nepatīkamu skatu (piemēram, smagas avārijas sekām ar bojāgājušajiem). Ja vēlaties tādu ievietot, tad norādiet tikai vietrādi uz to, pirms tam ziņojumā brīdinot, ka mērķa vietne satur nepatīkamus skatus.
2.7. Ziņojums nedrīkst saturēt komerciāla rakstura informāciju, no kuras labumu sistemātiski gūst pats ziņotājs vai viņam piekrītošā komercsabiedrība vai organizācija.
2.8. Foruma administrators patur tiesības ziņojuma saturošo informāciju mainīt vai dzēst pilnībā. Aizliegts publiski apspriest administratoru darbības.

3. Brīdinājumi un pārkāpumi
3.1. Pārkapjot foruma noteikumus, administrators patur tiesības izsniegt brīdinājumu vai sodu.
3.2 Foruma administrācija ir tiesīga bloķēt lietotāja profilus un liegt piekļūšanu forumam un citām reģistrēto lietotāju iespējām, lietotājiem, kas ir rupji pārkāpuši foruma noteikumus.
3.3 Ierosinājumus vai neskaidrības par foruma lietošanu sūtīt uz e-pastu [email protected] vai publicēt ziņojumu speciāli tam paredzētās tēmās.