Foto atlase 2017. gada kalendāram

Bildes un video materiāli
Profila bilde
Kaden
Ziņojumi: 69
Pievienojies: 01 Jūl 2016, 16:57
Izskatas ok :gigigi: :gigigi: :gigigi:

Tiesam tad veidojiet savus kalendarus :hahaha:
Profila bilde
Patins
Ziņojumi: 568
Pievienojies: 15 Sep 2012, 10:43
Braucu ar: 328 melnu sedanu
Man tikai nāk smiekli par šiem cepieniem. :hahaha:

Linda neņem galvā tos īdētājus, kur nu vēl ciprusu. :D
Sāk likties, ka te drīz vēlēsies lai kalendārs sastāv no winterbeateriem fočētiem ar samsunga 1mo galaxyu. :idiots:

Patīk noformējums, beidzot kādas pārmaiņas tā ziņā un tikai uz labo pusi. :drink:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Patin,piedod,ka atljavos piekrist cita viedoklim :D man nav jaraud,lai saprastu,ka divas vienadas bildes faktiski ar tavu auto viena kalendara ir pa stulbu :hahaha:
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
Patins
Ziņojumi: 568
Pievienojies: 15 Sep 2012, 10:43
Braucu ar: 328 melnu sedanu
Atkal sāksies ar Tevi te diskusija, no kuras nav nekādas jēgas. :doh:

Kur bija problēma sūtīt arī Tev bildes? Kaut vai 150vareji iesūtīt un visas vienādas. Man šīs abas bildes galigi neliekas vienādas, katra bildēta savā leņķī un attālumā + fonā divi atšķirīgi gadalaiki. Unn starp bildēm ir 9mēnešu pauze tā kā varēs piemirst kāda bilde bija janvārī. Un esmu tāpat par 150% pārliecināts, ka Tu nepasūtīsi kalendāru un tikai pačīksti kko. :giggle:
Profila bilde
poweredgarage
Ziņojumi: 515
Pievienojies: 18 Dec 2016, 12:53
Reputācija: 1
 
Sāk likties, ka te drīz vēlēsies lai kalendārs sastāv no winterbeateriem fočētiem ar samsunga 1mo galaxyu. :idiots:

Tev kkas ar galvu nav kārtībā vai kā citādāk tur putni saradušies? Kurā brīdī kāds kko ir teicis par automašīnu kā tādu ko sliktu, un par bilžu kvalitāti?
Profila bilde
poweredgarage
Ziņojumi: 515
Pievienojies: 18 Dec 2016, 12:53
Reputācija: 1
 
Inga K rakstīja:Izskatas ok :gigigi: :gigigi: :gigigi:

Tiesam tad veidojiet savus kalendarus :hahaha:

Viens kritikas komentārs un viss, asaras un puņķi pa visu zodu :gigigi:

Protams,ja nepatīk, tad nepērk, bet reāli, tāda ir patiesība, paskatoties uz mēnešu izdali ar bildēm, nu neiet tur gandrīz puse kopā..plus, vēl tas ka viens auto 2 bildes, neliekas forši..

Paši saprot, ka ir kāsis, bet nē...''taisi pats'' Tā pieauguši cilvēki nerunā.. :hahaha: :lol:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Patinam nedaudz knabis pa augstu celjas vienkarshi .vecit,auti tev smuks,bet tava pashparliecinatiba ir galigi garam.tada sajuta,ka savu debilo viedokli vari izteikt tikai tu.man nav nekas pret kalendaru un ir tikai cilvecigi,ka kadam kkas nepatiks un izteiks viedokli.man patik viss,iznjemot to,ka albuma ir viena mashina 2x! Balsojumaa citu auto nebija?patin,es savu neliku,jo shaunos ka tavs tad butu ticis :hahaha:
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
Patins
Ziņojumi: 568
Pievienojies: 15 Sep 2012, 10:43
Braucu ar: 328 melnu sedanu
Tad es nesaprotu ko Tu neņaudi par ramyreza auto? :bmw: Nav jēgas ar Tevi iedziļināties diskusijās. Man būtu prieks, ka tavas skaistais kabris būtu divās bildēs ( ja, protams neredzētu arkas).

Man ir savs viedoklis un uzskatu to par labāko. Tākā cyaaa, un jauku Tev vakaru! :drink: :sarunats:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Lidz tavam smadzenem neaiziet ta viena lieta,ka man arkas ir minimali valcetas :D ari tavam vajadzetu,lai toe diski labi izskatiitos,jo tagad izskatas ka pakjim no laukiem,kuram arka pret diska kanti sitas.

Tev arii jauku :hahaha:

Kalendars ir labs,autoram lai nav japardxivo par manu nevertigo viedokli :super:
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
poweredgarage
Ziņojumi: 515
Pievienojies: 18 Dec 2016, 12:53
Reputācija: 1
 
Patins rakstīja:Tad es nesaprotu ko Tu neņaudi par ramyreza auto? :bmw: Nav jēgas ar Tevi iedziļināties diskusijās. Man būtu prieks, ka tavas skaistais kabris būtu divās bildēs ( ja, protams neredzētu arkas).

Man ir savs viedoklis un uzskatu to par labāko. Tākā cyaaa, un jauku Tev vakaru! :drink: :sarunats:

Nesalīdzini savu žurku ar Ramyreza garadarbu.. :super:
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
poweredgarage rakstīja:
Inga K rakstīja:Izskatas ok :gigigi: :gigigi: :gigigi:

Tiesam tad veidojiet savus kalendarus :hahaha:

Viens kritikas komentārs un viss, asaras un puņķi pa visu zodu :gigigi:

Protams,ja nepatīk, tad nepērk, bet reāli, tāda ir patiesība, paskatoties uz mēnešu izdali ar bildēm, nu neiet tur gandrīz puse kopā..plus, vēl tas ka viens auto 2 bildes, neliekas forši..

Paši saprot, ka ir kāsis, bet nē...''taisi pats'' Tā pieauguši cilvēki nerunā.. :hahaha: :lol:
Ne puņķi un asaras, kritika ir pamatota, protams, pie attiecīgiem apstākļiem.
Bet ir tā, ka no sākuma gribējām paši veikt bilžu atlasi, kas nodrošināti visu gadalaiku utt., visi bija pret.

Ok, tad iesūtiet bildes. Bet tā lai BŪTU no kā izvēlēties. Cik cilvēki iesūtīja viņas? Un tiešām kvalitatīvas? Šīs jau ir kvalitatīvākās (tāpat gan Tu, gan es lieliski redzi, ka daudzas no viņām nav īsti asas ir graudainas utt.,)
Ja mēs pieietu skarbi, tici vai nē, bet paliktu tikai Ramyreza, Patiņa un vēl daži foto, kas atbilst kritērijiem un kalendārs sastāvētu labi ja no 3 auto.
next, bija labas bildes, dažādos gada laikos, bet paši viņas nesabalsojāt, jo redz stocks, nekā interesanta pfff...

Tātad puse no jums man bļauj, ka kalendārs ir nekvalitatīvs, bildes vajadzēja savādāk izvēlēties, pārstāvēt visus laikapstākļus, gadalaikus, otra puse bļauj, ka vajag balsošanu un paši pēc tam čīkst par to, ko sabalso, jo bilžu esot bijis par maz, trešajiem trūkst pliku meiteņu.
Tad kā, lai nepasaka "ejiet un paši taisiet kalendāru " kāds jums patīk? Jo visiem neizdabāsi, ne tā?

Man nav nekādu iebildumu - izveidojiet topiku, rakstiet fotogrāfiem, vāciet 12. smukas mašīnas, bildējiet, drukājiet, lieciet ps to visu kopā un runājiet ar tipogrāfijām. Kalendārs būs tāds, ka siekalas tecēs visiem, piekrītu, bet vispirms pamēģiniet kaut daļu no tā visa izdarīt pirms kliedzat.

Savādāk lielākie ņaudētāji ir tie paši, kuri pat nekad dzīvē nav photoshopu atvēruši, vai iedomājušies, ka ja ir labs fotoaparāts tad nekas cits nav jādara kā jānospiež poga. Uztaisīt kvalitatīvu kalendāru ir ļoti grūts, laikietilpīgs un sarežģīts darbs (bildēt auto, apstrādāt bildes, likt to visu kopā un piedāvāt pircējiem, kas nemaksā maz, kaut vai cik izmaksā 1h fotosesija?). Tāpēc šis kalendārs nav liekams vienā plauktiņā ar pro kalendāriem, kalendārs ir tikai daudz, lai pašiem sev būtu ko pie sienas pielikt un priecāties par saviem skaistajiem auto.
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs
No mušas uzpūsts zilonis :D
P.S.- Linda, moš atceries cik manam foto pietrūka balsis lai tiktu? Tīri interes pēc jautāju
Profila bilde
poweredgarage
Ziņojumi: 515
Pievienojies: 18 Dec 2016, 12:53
Reputācija: 1
 
Viss ok. Kā jau teicu, kalendārs smuks.. :super: (pat smukākais līdz šim)

Bet meiteņu tur tiešām trūkst.. :hahaha: :lol:
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
Riks* rakstīja:No mušas uzpūsts zilonis :D
P.S.- Linda, moš atceries cik manam foto pietrūka balsis lai tiktu? Tīri interes pēc jautāju
To gan nezinu, redzu tikai to pašu ko jūs jeb 12+1 viena rezerves bildes. Visas balsis redz admini :super:
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 
Ir Labi. :clap:
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
Profila bilde
Elizabete
Ziņojumi: 130
Pievienojies: 24 Feb 2016, 23:01
Braucu ar: E36 323i kupeju
Atrašanās vieta: Rīga
Pīkstuļi, čīkstuļi visi te :D
Viss forši, Linda :super:
Insta - @elizabete.elii , @elii.e36.brilliantrot
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
Lindiņa malacis! Uzņemas atbildību un izveidoja nākamā gada kalendāru! Par to vien- liels paldies! Kopumā,kalendārs šķiet ļoti baudams!
Daudzas no bildēm t.sk.parejas iesūtītās bija iesūtītās shogad atkārtoti,jo arī pagājušo gadu tādas bijām saņēmusi! Esam slinki bilžu taisitaji,jeb kka sanāk vienmēr nogulēt iesūtīšanas datumus!?
Profila bilde
Dj Plosky
Ziņojumi: 2741
Pievienojies: 12 Mar 2012, 20:18
Braucu ar: ER2
Atrašanās vieta: Ezernieki, Rīga
Reputācija: 13
 
erda rakstīja:Lindiņa malacis! Uzņemas atbildību un izveidoja nākamā gada kalendāru! Par to vien- liels paldies! Kopumā,kalendārs šķiet ļoti baudams!
Daudzas no bildēm t.sk.parejas iesūtītās bija iesūtītās shogad atkārtoti,jo arī pagājušo gadu tādas bijām saņēmusi! Esam slinki bilžu taisitaji,jeb kka sanāk vienmēr nogulēt iesūtīšanas datumus!?
Vnk puse forumiešu brauc ar e90 utt... :hahaha:
d[-_-]b
Profila bilde
KA-91
Ziņojumi: 712
Pievienojies: 04 Dec 2012, 21:14
Braucu ar: darba auto
Atrašanās vieta: Rīga
Līdz kuram datumam var pasūtīt?
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
Domāju, ka pirmājā janvāra nedēļu būtu normāli ja visi būtu pieteikušies, lai kalendāru nesanāk drukāt martā.
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi: