Foto atlase 2017. gada kalendāram

Bildes un video materiāli
Profila bilde
Duuj
Ziņojumi: 1132
Pievienojies: 31 Aug 2012, 03:45
Braucu ar: Sarkanu kupeju
Atrašanās vieta: Limbaži
ElvijsR rakstīja:Tas cepiens par tiem foto :gigigi: Priecājaties ,ak vispār ir no kā izvēlēties... :bmw:
Vovo :clap:
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
Lūdzu ņemiet vēra, ka pēc saskaņošanas ar saimnieku tika nomainīts kadrs nr 23., tā kā ja kas mainam savus balsojumus
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 
Vispār švaki ar tām bildem... Dienas snapos daudz kas jaudīgāks ir manīts... Es atradu tikai vienu bildi, par ko balsot. :sad: Ja nākamgad nebūs labák, sākšu savu TownCountriju bildēt un iesūtīt... :hahaha:
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
Told ya :hahaha:
Ļoti, ļoti maz kvalitatīvu bilžu pēdejos gados. Bet ko lai dara, nav tas mums nekāds pro kalendārs
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
kars
Ziņojumi: 3424
Pievienojies: 10 Apr 2011, 23:11
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 16
 
Labi kad bija daži ar pareizo riepu izmēru :lol: :hahaha:
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
3 kadri, ja pareizi saskaitīju? :lol:
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Jonjis
Ziņojumi: 898
Pievienojies: 01 Jūl 2011, 01:55
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 5
 
Nākamreiz jātaisa uz tādas pašas nots kā APE motors... :lol: :insta_preorder:
Profila bilde
chillhouse
Ziņojumi: 440
Pievienojies: 10 Mai 2014, 15:28
Braucu ar: E71, F15
Atrašanās vieta: Rīga
Mazliet smieklīgi. Protams ne visi, bet daļa biedru stundām braukās apkārt meklējot bildei spotu, meklēs džeku ar kameru un atlasīs labi ja 5% no visām savām bildēm, lai iesūtītu uz GADA kalendāru, bet tad atnāk kāds, kam redz garāžā fitments sagājis fočējot ar 2009. gada telefonu.
Attēls
Profila bilde
DN-848
Ziņojumi: 529
Pievienojies: 25 Mar 2015, 22:41
Braucu ar: Matt bucket
chillhouse rakstīja:Mazliet smieklīgi. Protams ne visi, bet daļa biedru stundām braukās apkārt meklējot bildei spotu, meklēs džeku ar kameru un atlasīs labi ja 5% no visām savām bildēm, lai iesūtītu uz GADA kalendāru, bet tad atnāk kāds, kam redz garāžā fitments sagājis fočējot ar 2009. gada telefonu.
Nu esmu viens no viņiem, man svarīgāk ir lai auto dara to ko viņš man ir paredzēts lai darītu nevis skaisti izskatītos, protams taisu bildes ar progresu, bet lielais paldies ir Turbo pelei par bildēm un video, dienas beigās bildes kas ir izvēletas ir labas un jebkurš nobalsos par 12 sev tīkamām bildēm, izvēle ir laba. Un ja gribās kalendāru ar savām bildēm neviens neliedz savu auto savest kārtībā un uztaisīt 12 gadalaiku bildes. :gigigi:
Profila bilde
Soulshaker
Ziņojumi: 111
Pievienojies: 04 Feb 2014, 01:52
Pirmas 7 bildes izvelejos atri un vienkarsi kas patika pec tam jau bija jasak domat kura par kuru smukaka jo ta konkorence ir tada maza
Profila bilde
māriņš
Ziņojumi: 2510
Pievienojies: 26 Dec 2013, 15:20
Braucu ar: Primeru/Kupeju
Atrašanās vieta: Aizpute
Reputācija: 8
 
Linda rakstīja:Told ya :hahaha:
Ļoti, ļoti maz kvalitatīvu bilžu pēdejos gados. Bet ko lai dara, nav tas mums nekāds pro kalendārs
Linda: nav jau tā, ka mēs visi forogrāfi un ir attiecīgs fotogrāfējamais verķis. :D
Es piemēram nesūtu bildes ar savu kupeju, jo zinu, ka fočēts ar telefonu un nav jēgas. Tas nekas, ka brīžiem smukas bildes.
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs
Nav jau jābūt nekādai ūberkrutai spogulenei lai uzņemtu kvalitatīvus foto :rolleyes:
ElvijsR
Ziņojumi: 2411
Pievienojies: 10 Aug 2014, 20:36
Braucu ar: 525d 328i
Atrašanās vieta: Rīga
Riks* rakstīja:Nav jau jābūt nekādai ūberkrutai spogulenei lai uzņemtu kvalitatīvus foto :rolleyes:
Pilnīgi piekrītu. :super: 12 mega pixeļi pietiek kvalitatìtvai tūvplāna bildei :bmw:
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
Šeit es nedaudz nepiekritīšu. Viens un tas pats attēls ar fotoaparātu (normālu rīku nevis lētā gala ziepju trauku) uzņemts vienmēr būs kvalitatīvāks. Ar kameru iesākumā ir daudz grūtāk uzņemt labus attēlus, jo jāaprod ar tādam funkcijām kā dziļums, slēdža ātrums, baltā balanss utt., slikts asums nu trokšņi bieži parādās,kas nav raksturīgi telefonam, bet kad Tu saproti kā kas strādā ātri vien aizmirsti visus telefonus.
Telefons pa lielam bildē auto režīmā, pajautājiet kādam fotogrāfam kādas ir viņu doma par auto režīmu :lol:
Ar to es nesaku, ka ar telefonu nevar uzņemt salīdzinoši kvalitatīvus foto, bet tas pats attēls uzņemts ar spoguleni pareizā veidā vienmēr būs labāks :super:

p.s. nē, es pati vēl līdz galam neesmu apguvusi visus tā aparāta knifiņus :hahaha:
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs
Linda rakstīja:Šeit es nedaudz nepiekritīšu. Viens un tas pats attēls ar fotoaparātu (normālu rīku nevis lētā gala ziepju trauku) uzņemts vienmēr būs kvalitatīvāks. Ar kameru iesākumā ir daudz grūtāk uzņemt labus attēlus, jo jāaprod ar tādam funkcijām kā dziļums, slēdža ātrums, baltā balanss utt., slikts asums nu trokšņi bieži parādās,kas nav raksturīgi telefonam, bet kad Tu saproti kā kas strādā ātri vien aizmirsti visus telefonus.
Telefons pa lielam bildē auto režīmā, pajautājiet kādam fotogrāfam kādas ir viņu doma par auto režīmu :lol:
Ar to es nesaku, ka ar telefonu nevar uzņemt salīdzinoši kvalitatīvus foto, bet tas pats attēls uzņemts ar spoguleni pareizā veidā vienmēr būs labāks :super:

p.s. nē, es pati vēl līdz galam neesmu apguvusi visus tā aparāta knifiņus :hahaha:
Man telefonam ir arī pro režīms, var pieregulēt uzstādījumus manuāli.
Neapgalvoju, ka fočē labāk kā dslr
Profila bilde
frostijs
Ziņojumi: 134
Pievienojies: 25 Sep 2012, 23:03
Braucu ar: 6cyl kompostu
Atrašanās vieta: Ķekava
Man liekas ka dažiem šeit tā kalendāra lieta kļuva par daudz personiska un sāpīgi iedzēla sirsniņā tas, ka netika kalendārā ar savām ss.lv sludinajuma bildēm. :giggle:
ElvijsR
Ziņojumi: 2411
Pievienojies: 10 Aug 2014, 20:36
Braucu ar: 525d 328i
Atrašanās vieta: Rīga
Ibio peso. Nesakam , ka ar mob var nofotogrāfēt labăk kā ar spoguleni (tas bùtu stulbi) bet var labas un kvalitatìvas bildes uztaisīt arì ar mob. Tik jăpieiet nedaudz tai lietai. Jo kă riks saka, mùsdienu telefonos arī fotogrăfëśanai ir funkcijas un nav kă tu saki tikkai auto :hahaha: bet nu jā. Fotogrāfs paliek fotogrāfs. :super:
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
Salīdzinoši kvalitatīvas :lol:
Šeit gan jāņem vērā, ka pat ar labu fotoaparātu, ir jāmāk bildēt, jo kompozīcija jau nav atkarīga no kvalitātes. Nav smuki ja no auto jumta lien ārā laternas stabi, nogriezts nedaudz kāds auto gabals nost, vai bildējot stāvvietā ap auto ir mitri pleķi uz asfalta.

P.s. ja ir telefoni kuriem var regulēt aperatūru un slēdža ātrumu (nevaru gan iedomāties) tad tehnika tiešām ir mega attīstijusies. :super:
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
chillhouse
Ziņojumi: 440
Pievienojies: 10 Mai 2014, 15:28
Braucu ar: E71, F15
Atrašanās vieta: Rīga
frostijs rakstīja:Man liekas ka dažiem šeit tā kalendāra lieta kļuva par daudz personiska un sāpīgi iedzēla sirsniņā tas, ka netika kalendārā ar savām ss.lv sludinajuma bildēm. :giggle:
+M3 :lol:
Attēls
Profila bilde
Ramyrez
Ziņojumi: 2890
Pievienojies: 10 Nov 2011, 08:02
Braucu ar: E36 344i Loading...
Wtf kur ir cepiens-taa ir kluba atribuutika kuru gribi peerc,gribi neperc,nav spiesta lieta...
Taapat ar bildem-ja gribi iesuuti-tev par to nav jamaksaa,ja gribi tad ari iebalso -tas arii ir pa velti-kaadeelj tiek runaats taa itkaa juus buutu maksaajushi par iespeju buut kalendaaraa:D ja ir kadas pretenzijas pret kalendaara saturu tad uztaisam pashi un liekam pie sienas(izmaksas bus taadas pashas,pat dargakas)....
Shitaa smirdeeshana saak jau nedaudz besiit-taada sajuuta kad klubs ir paraadaa kautko foruma lietotajiem...sorry :D
Pēdējais labojis Ramyrez - 07 Dec 2016, 14:05, kopā labots 1 reizi.
BMW_The Ultimate Repair Bill