Auto reģistrācija Lietuvā

Lūdzam pēc palīdzības vai iesakam labākos servisus/džekus, kas var palīdzēt ar tehniku!
Jnaunikas
Ziņojumi: 26
Pievienojies: 01 Mai 2013, 15:59
Braucu ar: kupeja

22 Okt 2013, 16:47

Sveicināti piedāvāju iespēju reģistrēt transportlīdzeļus Lietuvā (kā zināms mūsu kaimiņiem transportlīdzeklu nodokļu sistēma ir daudz pievilcīgāka nekā pie mums) Reģistrējot auto lietuvā tiek nodrošinātas visas formalitātes, lai atbraucot uz latviju saņemtu atļauju piedalīties ceļu satiksmē Latvijā ar ārvālstīs reģistrētu transportlīdzekli uz 3 gadiem, ko var bez problēmām pagarināt vēl.
1. Ja mašīna ir reģistrēta Latvijā cenas par dokumentu formēšanu atkarīgas no transportlīdzekļa eksplotācijas nodokļa LV. Cena = (eksplotācijas nodoklis par vienu gadu par advokāta pakalpojumiem)+apmēra m 40 euro numuru saņemšana un reģistrācija+ ceļs līdz Šauļiem.
2. Ja mašīna nav reģistrēta Latvijā cena 50% no reģitrācijas Latvijā +apmēram 40 euro numuru saņemšana un reģistrācija+ ceļs līdz Šauļiem.

Finālā ekanomija sākas pēc viena gada, un tālāk nekādi nodokļi nav jāmaksā. Tikai tīrā ekanomija. Apdrošināšanas izmaksas Lietuvā ir tādas pašas kā Latvijā. Jā kādam ir interese par šāda veida pakalpojumu droši zvanat (Jurģis) Vai rakstat epasts P. S Pats braukāju ar LT numuriem tā kā visas sistēma strādā, piedāvāju rēalu iespēju kā ietaupīt.
:super:
Profila bilde
mrkashell
Ziņojumi: 519
Pievienojies: 29 Okt 2012, 11:08
Braucu ar: 97' 1.8iS
Atrašanās vieta: Incukalns
kas ar skati? reizi 2vos gados jaaiet? un ja kaads csn notiek!? tad jabrauc uz lietuvu!?
Jnaunikas
Ziņojumi: 26
Pievienojies: 01 Mai 2013, 15:59
Braucu ar: kupeja
Ja skate ir vienu rewizi divos gados.
Ja notiek kads CSN tad ir jasazinas ar Lietuvas aprošinātāju.
Bet tiek mašīna apdrošināta pa visu Eiropu tā kā ja kas notiek tad viss notiks tā pat kā pie mums, bet ja bus jābrauc uz Lietuvu viss fotogrāfēt u.t.t.
Profila bilde
mrkashell
Ziņojumi: 519
Pievienojies: 29 Okt 2012, 11:08
Braucu ar: 97' 1.8iS
Atrašanās vieta: Incukalns
tur jau viss saakaas, ja vari aizbraukt! a ja tik traki ka ka nevar aizbraukt, ka ir norakstaams jau? un kas ar bonus klasem? tas ari paaugstinas?
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 
Tik mazs ,bet ar 14.gada 1.janvāri auto pa LV ceļiem ar svešu valsts NR zīmi var braukt 3 mēnešus pēc tam ja menti ķer tad auto uz treilera uz NR valsti un par transportu maksā tu. Paldies nē.
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
Jnaunikas
Ziņojumi: 26
Pievienojies: 01 Mai 2013, 15:59
Braucu ar: kupeja
Bonus malas klases ir tadas pašas kā Latvijā kuras uzkrājas.

un attiecībāpret grozījumimes , ja tādi būs paredzami, bet ne par kādu vešanu ar treileri uz Lietuvu runas nevar būt tas ir smieklīgi. Ar kādām tiesībām manu mašīnu aiztur un piespiedu kārtā kaut kur ved. Ja es strādāju Lietuvā bet dzīvoju Latvijā tas neliedz man braukt māj';as no Lietuvas. un vel ja manu mašīnu kāds arestēs tas būs labs pamats sūdz';eties eiropas cilvēktiesību tiesā un kārtejo reizi no valsts izsūkt naudu.
Pat ja šāda likuma norma tiek pieņemta tādā aasviestainā redakcijā, tad to var apiet! ir jau izdomāta sistēma ka cilvēks katrus 3 mēnešus maina darbu unb saņem jaunu atļauju.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Vecit TU esi kko nogulejis:D
ar auto kuriem ir citu valstu numuri,sen jau vairs kjipa nevar brivi vizinaties:)
jaregjistrejas ieksh csdd uz cik ilgu laiku utt!
es nobraukaju dazhus meneshus ar uk mashinu,bija cp aptureshanas utt,nekadu problemu nav bijis un domaju ka ari nebus!
galvenais ka mashina uz tava varda!un pat ar sencha uk mashinu pa lv braukaju,cp pat dokjus neskataas!
ar kompatu pa brugji
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Jnaunikas rakstīja:Bonus malas klases ir tadas pašas kā Latvijā kuras uzkrājas.

un attiecībāpret grozījumimes , ja tādi būs paredzami, bet ne par kādu vešanu ar treileri uz Lietuvu runas nevar būt tas ir smieklīgi. Ar kādām tiesībām manu mašīnu aiztur un piespiedu kārtā kaut kur ved. Ja es strādāju Lietuvā bet dzīvoju Latvijā tas neliedz man braukt māj';as no Lietuvas. un vel ja manu mašīnu kāds arestēs tas būs labs pamats sūdz';eties eiropas cilvēktiesību tiesā un kārtejo reizi no valsts izsūkt naudu.
Pat ja šāda likuma norma tiek pieņemta tādā aasviestainā redakcijā, tad to var apiet! ir jau izdomāta sistēma ka cilvēks katrus 3 mēnešus maina darbu unb saņem jaunu atļauju.

Veciit nejauc!par treileri piekritu ka nekur nevedis uz citu valsti!ieks uk ir taa ka trijos meneshos ir mashina japieregistre ieksh uk jatu ar vinju parvietojies,ja uzkjer tad konfiscee-tas ir fakts
bet tas ir atrisinaams,tev vismaz uz 1h jaizbruc no uk un brauc atpakalj atkal vizinies :D :hahaha:
ar kompatu pa brugji
Wilsons86
Ziņojumi: 174
Pievienojies: 18 Jūn 2013, 09:30
Bizness nedaudz par vēlu tiek reklamēts :D
pēc likumu grozījumiem problēmas būs daudz lielākas kā ekonomija.
Kā tas ir mainīt darbu katrus trīs mēnešus? Izklausās absurdi..
Pēdējais labojis Wilsons86 - 22 Okt 2013, 17:22, kopā labots 1 reizi.
Jnaunikas
Ziņojumi: 26
Pievienojies: 01 Mai 2013, 15:59
Braucu ar: kupeja
Tā kā uzskatu ka ar šiem grozījumiem 100 galvas neko nepanāks,
mašīna ir oficiāli reģsitrēta Liatuvā uz īpašnieka vārda, tiek nodrošināts darbs Lietuvā par ko tiek izsniegts papīr un lai viņi iepūš. Tiks saņemta atļauja braukāt pa latviju, un ierobežot kad es varu braukt un kad ne nav viņu kompetencē!
Es nevaru paredzēt kad es braukšu no Lietuvas uz mājām un kad nē!!
Jnaunikas
Ziņojumi: 26
Pievienojies: 01 Mai 2013, 15:59
Braucu ar: kupeja
Piemērma lietuvātev tiek nodrošināts termiņa darbs kas ir 3 m';enešus un katrus 3 menešus tiek noslēgt jauns darba līgums.
Tu strādā nevis uz nenoteiktu laiku bet uz noteiktu laiku 3 mēnešus.
Un katrus 3 mēnešus tu saņem jaunu atļauju.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Intereses pec,cik tads prieks izmaksaa mirstiigajam? :hahaha:
ar kompatu pa brugji
Jnaunikas
Ziņojumi: 26
Pievienojies: 01 Mai 2013, 15:59
Braucu ar: kupeja
Tas atkarigs no auto.
Cena par dokumentu formēšanu sastāda viena gada ekspotācijas nodokla summu. Pluss par numuriem un tehnisko 40euro.
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
uk mashinu ari vari ieks LT pieregjistret?:D :hahaha:
ar kompatu pa brugji
Jnaunikas
Ziņojumi: 26
Pievienojies: 01 Mai 2013, 15:59
Braucu ar: kupeja
Protams ka var ja ir iztaisita parbuve jo LT ta pat ka LV sturei jabut kreisaja pusee.
Profila bilde
GunTixV
Ziņojumi: 575
Pievienojies: 18 Apr 2013, 11:32
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: MurMastiene
Reputācija: 2
 
cipruss18 rakstīja:
Jnaunikas rakstīja:Bonus malas klases ir tadas pašas kā Latvijā kuras uzkrājas.

un attiecībāpret grozījumimes , ja tādi būs paredzami, bet ne par kādu vešanu ar treileri uz Lietuvu runas nevar būt tas ir smieklīgi. Ar kādām tiesībām manu mašīnu aiztur un piespiedu kārtā kaut kur ved. Ja es strādāju Lietuvā bet dzīvoju Latvijā tas neliedz man braukt māj';as no Lietuvas. un vel ja manu mašīnu kāds arestēs tas būs labs pamats sūdz';eties eiropas cilvēktiesību tiesā un kārtejo reizi no valsts izsūkt naudu.
Pat ja šāda likuma norma tiek pieņemta tādā aasviestainā redakcijā, tad to var apiet! ir jau izdomāta sistēma ka cilvēks katrus 3 mēnešus maina darbu unb saņem jaunu atļauju.

Veciit nejauc!par treileri piekritu ka nekur nevedis uz citu valsti!ieks uk ir taa ka trijos meneshos ir mashina japieregistre ieksh uk jatu ar vinju parvietojies,ja uzkjer tad konfiscee-tas ir fakts
bet tas ir atrisinaams,tev vismaz uz 1h jaizbruc no uk un brauc atpakalj atkal vizinies :D :hahaha:
Uk ja tu esi visitors tu vari braukt 6menesus ar Lv numuriem , līdz ko tev ir insurens numurs, bankas konts UK tu skaities ka rezidents un tev autinš ir jāpiereģistre 7 dienu laika. Visu iebraukšanu un izbraukšnu fikse kamera ,kas fočē numurus nobraucot no pramja. Un mentiem ir kopeja datu bāze un neko nesamelosi kad iebrauci. Paveicas ja gadas normali menti kas isti nezin likumu un palaiž vai pabridina, slikta gadijuma autiņš zem preses. Zinu to ka Londana reizi menesi ir reidi tieši uz šo fīču.
Jnaunikas
Ziņojumi: 26
Pievienojies: 01 Mai 2013, 15:59
Braucu ar: kupeja
Bet gadijuma ar Lietuvas registraciju LV jau tiek sanemta legala atlauja piedalities celu satiksme ar masinu kas registreta LT nemot vera to ka tu tur strada..
Ja vini pienems kaut kadus grozijumus tad bus jadoma preti, ka jau parasti tas notiek. Nav likuma ko nevar ar cita likuma palidzibu apiet.
yanks
Ziņojumi: 1832
Pievienojies: 20 Aug 2012, 12:24
Reputācija: 13
 
var jau viskaut ko mēģināt pieņemt, bet kā kāds pie mums te var izkontrolēt cik es ilgi braucu ar to auto pa Latviju? Es tak drīkstu brīvi pa savienību pārvietoties :gigigi:
Profila bilde
RF_
Ziņojumi: 398
Pievienojies: 17 Jūl 2013, 17:27
Braucu ar: nolaistiem logiem
Ar 2014.gada 1.janvāri ir obligāti jāatskaitās CSDD vai epakalpojumos kuru dienu tu brauc un kuru nē. Vienkārši sakot - Latvijā atkal tiek izdomāts kaut kas absurds ko izkontrolēt īsti nespēs. Dara darīšanas pēc. Labāk būtu samazinājuši ekspluatācijas nodokli uz pusi. Redzētu uzreiz rezultātu.
Profila bilde
mrkashell
Ziņojumi: 519
Pievienojies: 29 Okt 2012, 11:08
Braucu ar: 97' 1.8iS
Atrašanās vieta: Incukalns
ar sturi bardachoka ar var pieregjistret lietuva?