Auto reģistrācija Lietuvā

Lūdzam pēc palīdzības vai iesakam labākos servisus/džekus, kas var palīdzēt ar tehniku!
Profila bilde
kompots
Ziņojumi: 2095
Pievienojies: 26 Jan 2012, 10:52
Braucu ar: e46/vaz2101
Atrašanās vieta: Saulkrasti
Izlasam arii ieprieksheejos postus dazhreiz pirms jautaajam.
Bubulis rakstīja:Nē nu pa glauno, mirusī cūka ir aizvākusies no tava salona :lol: .
Profila bilde
Jānis.P
Ziņojumi: 1745
Pievienojies: 04 Mai 2012, 15:49
Braucu ar: 2.3 turbo
Atrašanās vieta: Ganību dambis.
Reputācija: 8
 
RF_ rakstīja:Ar 2014.gada 1.janvāri ir obligāti jāatskaitās CSDD vai epakalpojumos kuru dienu tu brauc un kuru nē. Vienkārši sakot - Latvijā atkal tiek izdomāts kaut kas absurds ko izkontrolēt īsti nespēs. Dara darīšanas pēc. Labāk būtu samazinājuši ekspluatācijas nodokli uz pusi. Redzētu uzreiz rezultātu.
Ko? Tas tak nav nopietni. Saki ka tu joko...
M52(MS41), M52tu(MS42), M54(MS43), S54(MSS54) regulēšana, Ews delete, etc, M52 & M52TU & M54 swap vadu savienoša - PM.
Instagram
Profila bilde
mrkashell
Ziņojumi: 519
Pievienojies: 29 Okt 2012, 11:08
Braucu ar: 97' 1.8iS
Atrašanās vieta: Incukalns
labi, labi, tik neuzvelkamies :giggle:
Profila bilde
green garage
Ziņojumi: 793
Pievienojies: 12 Apr 2013, 20:44
Braucu ar: Diesel
Atrašanās vieta: Jēkabpils
Bet tāpat es īsti nesaprotu kāda no šitā visa ir jēga? Nu nav jau tas ceļa nodoklis tik liels lai nevarētu viņu samaksāt. :doh:
Tas tak ir tikai vienu reizi gadā. Un darīt to lai skate nav jāiet katru gadu? izskatās ka būs vēl vairāk pussabrukušu auto uz Latvijas ceļiem, jo tie kas jau tā savu mašīnu pārbaudija un taisīja tikai kad skate jāiet, nu tad tagad to darīs tikai divos gados reizi. Gandrīz katru mēnesi sanāk braukt pa Lietuvu un tur ir reāli daudz tādu auto par kuriem es brīnos ka viņi nepārlūzt. Un taisīt kautkādas darbavietas sev kautkādās citās valstīs lai tikai nebūtu jāsamaksā reizi gadā tos 60 vai 100 latus. nu nezinu vai tas atmaksājas. Vienīgais kas mani neapmierina Latvijas nodoklī ir tas kur viņš nonāk jo uz ceļiem tas nav redzams. Skatē neapmierina tas ka jāizņem engeļacis un LED gaismas. Tas īsti satiksmi neapdraud. Un tikai dēļ tā reģistrēt auto citā valstī netaisos. :nenene:

Atvainojos ja sagādāju kādam anti reklāmu vai kautko ne tā pateicu. tikai mans viedoklis!
yanks
Ziņojumi: 1832
Pievienojies: 20 Aug 2012, 12:24
Reputācija: 13
 
tas vis vnk saucas-nabagi jūk prāta. :hahaha: nevienam e36 tas nav izdevīgi un nafig nav vajadzigs. lai es dēl 53 latiem pērtos uz Lietuvu :D
Profila bilde
green garage
Ziņojumi: 793
Pievienojies: 12 Apr 2013, 20:44
Braucu ar: Diesel
Atrašanās vieta: Jēkabpils
Sadali tos 53Ls uz 12 mēnešiem. 4, 40 mēnesī. Liekas ka pareizajā vietā lietoji vārdu nabagi. :gigigi:
Cik jau maksātu vien aizbraukt uz Lietuvu skati iziet, un tur jau arī tas nav par velti. :doh:
Jnaunikas
Ziņojumi: 26
Pievienojies: 01 Mai 2013, 15:59
Braucu ar: kupeja
Par šo jauno normu piemerošanu neizprotu ka vini kontroles. Bet nu pieņems tad jau redzēs.
Par ekanomiju tas vairak ir inrlteresati tad kad masinu ieved latvija un kad jamaksa mistiskais nodoklis par pirmo registraciju. Tad leisos ir reali izdevigi registret.
Bet attieciba pret e36 tad cena par dokumentu formesanu ir atkariga no musu nodokla par gadu tas sanak apmeram 80 euro un plus 40 euro par numuriem un tehnisko.
Leisos ari var iziet tehnisko samaksajot papildus apmeram 40 ls..
Izlaidis ar ar krenonu vai pat puvusiem slieksniem..
Profila bilde
green garage
Ziņojumi: 793
Pievienojies: 12 Apr 2013, 20:44
Braucu ar: Diesel
Atrašanās vieta: Jēkabpils
nešaubos ka tur ar puvušiem sliekšņiem izlaidīs. un ar izjātu hadeni arī. un tāds viņš braukās pa koplietošanas ceļiem. :doh:
Jnaunikas
Ziņojumi: 26
Pievienojies: 01 Mai 2013, 15:59
Braucu ar: kupeja
Mans pienākums ir piedāvāt bet citu pienākums ir izvērtēt manu piedāvājumu.
ja kādam ir interese zvaniet visu izskaidrošu.
Profila bilde
gastello
Ziņojumi: 417
Pievienojies: 11 Jūn 2012, 22:54
Braucu ar: Isku-e46
Atrašanās vieta: Ādažiem
es dzirdēju ka drīz Lietuva vecākiem auto skati būs jājiet katru gadu un grib ieviest čeļa nodokli :o ta man paziņa no Lietuvas teica.....
Jnaunikas
Ziņojumi: 26
Pievienojies: 01 Mai 2013, 15:59
Braucu ar: kupeja
Es atkal dzirdēju ka LT vēlas ieviest nodokli tieši ekskluzīvajām automašīnām.
Cik cilvēku tik viedokļu. :doh:
Profila bilde
gastello
Ziņojumi: 417
Pievienojies: 11 Jūn 2012, 22:54
Braucu ar: Isku-e46
Atrašanās vieta: Ādažiem
Jnaunikas
Ziņojumi: 26
Pievienojies: 01 Mai 2013, 15:59
Braucu ar: kupeja
Prieks ka lielākā daļa cilvēku neslēpj iemeslus kāpēc braukā ar Igauņu nummuriem. :) :clap:
Ivdris
Ziņojumi: 1
Pievienojies: 06 Apr 2014, 21:32
kā lai ar Tevi sazinās?
Jnaunikas
Ziņojumi: 26
Pievienojies: 01 Mai 2013, 15:59
Braucu ar: kupeja
raksti epasts: [email protected]
Profila bilde
Zhuk
Ziņojumi: 70
Pievienojies: 13 Feb 2014, 10:38
Braucu ar: M3,R1
uzrakstiju.