Auto darbnīca - Advanced Motorsport

Lūdzam pēc palīdzības vai iesakam labākos servisus/džekus, kas var palīdzēt ar tehniku!
Profila bilde
siikais
Ziņojumi: 214
Pievienojies: 14 Mar 2011, 08:59
Braucu ar: e36.lv
Reputācija: 1
 
Sen tēma slēgta. Kantoris jau vairāk kā mēnesi nestrādā... priekš klientiem... ja kādam pret mani pretenzijas mans tel. nr ir pirmajā lapā droši zvanāt. :sarunats:
Profila bilde
byrbyr
Ziņojumi: 1683
Pievienojies: 10 Apr 2013, 13:55
Braucu ar: GO1633
ValtersZ rakstīja:A kas Jums liedza braukt uz BMW licenzētu servisu pa 40eu/h ?
Un pie krāsotāja kas par krāsošanu paprasīs 3000eu ?
Speciālista vārdā bleķinieks kas ņemas ar bleķiem ?

Čīkstēt visi var,bet izvēlēties nē.
Ziepes aizdot vai pats vari atļauties?
Profila bilde
A_C
Ziņojumi: 551
Pievienojies: 19 Feb 2014, 17:58
Reputācija: 3
 
Visiem naidniekiem varu pateikt ka skrūvējos pie Edija un to arī turpināšu darīt. Ko pats zinu to varu saskrūvēt ja ir laiks, bet ja zināšanas nedaudz par īsu un laika pašam par maz, nav bijis tā ka atteiktu. Otrkārt man nav nācis neviens ar tik daudz tehniskiem padomiem kādēļ tur piemēram jāliek tāds pastūzis uz grādiem un citām tehniski svarīgām lietām.

Tie kas noliek liepiņu krāsošanā varu pateikt ka par to summu ko viņš krāso auto nekad perfektu rezultātu nedabūsiet. Auto krāsošana. Neskaitot klipšus un visus pārējos liberiņus vien izmaksās ne mazāk kā 1500€. Metināšana arī iet atsevišķi. A jūs labi zinat ka krāsots tiek ne tajā labākajā telpā un pa lēto. Pēc tam vēl domājat o blja atradu patjoku.

+ vēl stulbāk ka šeit raksta arī ar kantori nesaistīti cilvēki kuri reiz dzirdēja ka viena tante teica.

Advanced :super:
Kalnz
Ziņojumi: 730
Pievienojies: 12 Aug 2011, 12:42
Braucu ar: 328i Cabrio
Reputācija: 2
 
Aija23 rakstīja:
tataars rakstīja:Advaced Motorsport ar Ediju Lukinu a.k.a siikais priekšgalā un parējiem rūkiem atkal izcelaas ar saviem metieniem.
Pazīstamais nesen veda pie viniem jaunu kupejas haubi krāsot, haube bija stīgā, ko nevar teikt par veco, tie krisas sakrāsoja veco haubi un jauno piesavināja sev. Pluss dzekam visu auto salonu piedirsa kā cūku kūti, ka nepalīdēs pat kimiskā. Ja neesi ar viniem čomos neiesaku nevienam braukt pie viniem, uzmetēju un krisu kantoris.
Siiikais vispar lohs pa dziivi
Es pagājušajā gadā atdevu savu mašīnu krāsot un metināt pie viņiem. Nožēloju veljoprojam to. Viss tika izdarīts tik nekvalitatīvi cik vien ir iespējams+ arī piedirsa salonu masinai, visus meslus kas bija viņiem garaza sameta manas mašīnas salonā. Svaigi krāsotai masinai izsita divus robus. Vienu durvīs un otru uz pilnīgi jauna spārna kur ne tikai krāsu sabojāja, bet kārtīgu bukti uztaisīja. Mašīnu gaidīju divus ar pusi mēnešus, un tiku barota ka rīt būs gatava, un ta divus mēnešus.
Nerunājot par to ka vecās durvis ar visiem apšuvumiem un elektrologu mehānismiem, kas tika noņemtas no mašīnas, tika atstātas 3 nedēļas zem klajas debess un laikā kad lija lietus. Apšuvumi bija sapelējuši un mehānisms knapi dzīvs. Vietā nekas netika piedāvāts.
Beigās uzzināju ka brīdī kad tika taisīta mana mašīna, paralēli tika ņemtas citas mašīnas, labi zinot ka man mašīna bija vajadzīga steidzami atpakaļ gatava.
Diemžēl piekritīšu un neko labu nespēju pateikt par so kantori.

Par Ediju un Patriku neko sliktu nevaru teikt, pa abiem man sabūvēja e46 trasei un viss bija vislabākajā kārtībā!
BET par krāsotāju - Liepiņu, nevar nepiekrist! Atdevu kapotu pārkrāsot, paņēma naudu avansā! Mašīnu safisa, pats ar visu naudu pazuda... Viņš ir jāsit ik reizi kad ierauga, ar tādiem savādāk nevar! Kā satiek tā trīc kā apšu lapa un sola rīt/parīt atdot, protams, atkal pazūd ar galiem... Drīz, Liepiņ, atkal tiksimies ;)
Krāsotājs - https://www.facebook.com/janis.liepins. ... =ts&__nodl
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 
mle ar Liepiņu savulaik ar velo - DH braucām, kurš nu būtu domājis ka tāds pipars :lol:

p.s Edij, kad dabūšu savu reduktoru atpakaļ?