UZMANĪBU!!! Slikts serviss "Autocentrs Rīga"

Lūdzam pēc palīdzības vai iesakam labākos servisus/džekus, kas var palīdzēt ar tehniku!
Profila bilde
CaK
Ziņojumi: 658
Pievienojies: 09 Jan 2015, 15:57
Braucu ar: 320 sedans
Labdien, foruma biedri!
Vēlos jums pastāstīt par sliktāko autoservisu, kur pat saviem ienaidniekiem neieteiktu remontēties.
Februāra sākumā devos ar savu e36 uz "Autocentrs Rīga" Krustabaznīcas ielā 10, lai nomainītu pečku un ieliktu elektriskos logus. Mani laipni sagaidīja viens no mūsu foruma biedriem Janex 325, kurš arī tālāk uzņēmās atbildību par manu BMW.
Tālākais stāsts ir klasisks - mašīna servisā paredzēto septiņu dienu vietā pavadīja mēnesi un praktiski katru dienu auto bija gatavs, vajag tik pagaidīt kādas detaļas, veikts kādus pēdējos darbus utt. Kādu vakaru, kad pēc Janex 325 (Jāņis Zariņš https://www.facebook.com/janis.zarins.1042) vārdiem, viņš cītīgi strādā servisā, devos uz turieni, lai paskatītos, kas par iemeslu tik ilgam remontam. Kad ierados servisā, man uzreiz viss tapa skaidrs - pie mašīnas neviens nestrādā. Autoservisa logi bija tumši un durvis aizslēgtas. Zvanīju Zariņam un viņš dievojās, ka tikko ir aizbraucis mājās un esmu nokavējis burtiski 10 minūtes. Bet man tika apsolīts, ka darbs tiks sākts sešos no rīta, lai es vakarā varētu saņemt savu mašīnu. Kad nākošās dienas vakarā ierados Autocentrā Rīga un tiku pie sava BMW, man pavērās bēdīgs skats. Teikšu tā - ja tā izskatās mašīna, pie kuras strādā jau no sešiem rītā, tad esmu valsts prezidents. Viss salons bija izjaukts, motortelpā karājās nogriezti vadi un elektriskie logi nestrādā. Pateicu Zariņam, ka ilgāk pie viņa mašīnu neatstāšu un izsaucu evakuatoru. Tās pašas dienas vēlā vakarā atstāju savu mašīnu pie servisa Ķekavā. Domāju, ka tagad visam jābūt kārtībā, bet Ķekavas servismeistari pateica, ka mašīnu nelabos, jo viss ir salaists pilnīgā dirsā.
Konstatētie defekti:
- Auto nevar iedarbināt
- Elektrības drošinātāju kaste salauzta
- Elektrības vadi apgriezti tā, ka nevar vairs pateikt, kur tie aiziet.
- Ielikta salauzta pečka
- Ielikta sasprēgājusi alumīnija pečkas truba
- Nepareizi savienoti elektriskie logi
- Ielikti nepareizie motoriņi elektriskajiem logiem
- Salons izdemolēts un trūkst detaļas

Tā kā mašīna nebija braucama, izsaucu uz Ķekavas servisu BMW elektriķi, lai viņš paskatās, kas darāms. Viņa slēdziens bija nelokāms: 500 eur un jāpārvelk visi vari, jo kāds "elektriķis" visu ir sabojājis.
500 Eur bija tikai lai salabotu elektrību un piedarbinātu mašīnu. Cenā nebija iekļauta pečkas un el. logu nomaiņa kā arī salona salikšana.
Interesants arī ir fakts, ka tāds "Autocentrs Rīga" Lursoftā nemaz neeksistē un Krustabaznīcas ielā 10 neviena firma nav reģistrēta. Kā arī meklējot kaut ko par šo servisu internetā, izleca ļoti daudz informācijas par Jāņa Zariņa krāpnieciskajām darbībām.

Auto salaboju pie dogMas un tika izdarīts sekojošais:
- salabota abu pr. durvju pravodka (bija ielikta nepareizā. nevis ielikta, bet sakombinēta)
- pārvilkta visa pečkas un kondicioniera sistēmas pravodka (drūmais gateris bija sataisīts)
- pārlodēti visi iepriekš pārkniebtie un caur dirsu salodētie/noizolētie centrālās atslēgas vadi ("kāds" gribējis iestutēt komforta bloku)
- sakārtota aftermarket signalizācija (bija nekvalitatīvi savilkta/atpakaļ ielikta)
- likvidēts nevajadzīgais iepriekš vilktais musars
- ievilkti pr. elekto logi (tika mainīti šofera puses motorīts, jo bija nepareizasi + uztaisītas šausmas)
- nomainīta drošinātāju kaste, jo iepriekšējo nemācējuši atskrūvēt un izlauzuši aizm. 2 skrūves
- nomainīts elektroventilators, jo bija mazliet aplauztiem spārniņiem
- nomainīta kondicioniera truba, jo bija ieplīsusi
- nomainīta visa pečka, jo iepriekšējā jauni liktā bija daudzās vietās saplēsta (klape izrauta, kāju kanālu caurums salauzts utt), izskatījās, ka likta bez kreisās dugas noņemšanas

Ceru, ka šis jums liks aizdomāties, kad vēlēsieties doties uz Autocentrs Rīga.

Pielikumā bildes no Autocentrs Rīga nedarbiem.
Izvērsta diskusija manas mašīnas topikā.
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
emcix
Ziņojumi: 92
Pievienojies: 19 Apr 2015, 22:38
Braucu ar: Netīru putekļusūcēju
Atrašanās vieta: Kuldīga
Viss kārtībā :lol: :lol:
Profila bilde
Hazard
Ziņojumi: 2389
Pievienojies: 19 Okt 2011, 03:06
Braucu ar: 3 autobusu
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
Es pālī liekas labaks autoelektrikis būšu :lol:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Shis viss tak tika jau izrunats uzmeteju topika.kada jega tagad cept jaunu topiku?
ar kompatu pa brugji
emcix
Ziņojumi: 92
Pievienojies: 19 Apr 2015, 22:38
Braucu ar: Netīru putekļusūcēju
Atrašanās vieta: Kuldīga
cipruss18 rakstīja:Shis viss tak tika jau izrunats uzmeteju topika.kada jega tagad cept jaunu topiku?
Lai dziedētu salauzto sirdi :giggle:
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs
Tādam meham, rokas salauzt ir par maz! :grrr:
Profila bilde
CaK
Ziņojumi: 658
Pievienojies: 09 Jan 2015, 15:57
Braucu ar: 320 sedans
cipruss18 rakstīja:Shis viss tak tika jau izrunats uzmeteju topika.kada jega tagad cept jaunu topiku?
Droši vien tādam muļķim kā tu ir grūti saprast, ka uzmetēja topiks ar laiku pazudīs, bet atsevišķa tēma pie servisa pakalpojumiem paliks! Ceru, ka tiksimies maija beigās ;)
Profila bilde
JānisK-[JK]
Ziņojumi: 1088
Pievienojies: 22 Sep 2014, 18:13
Reputācija: 2
 
Ā Tu esi tas klauns no jūtuba :lol: ok nekā personīga tikai nesaprotu kam tādi jāfilmē :gigigi:
- Elektrības vadi apgriezti tā, ka nevar vairs pateikt, kur tie aiziet.
Šitas arī ir pirmā servisa līmenī, labi ka arī neķērās klāt!
Shēmas ir, ķēdes izzvanīt var tā kā teksts par nezināšanu :gigigi:
Profila bilde
Fujaks.
Ziņojumi: 291
Pievienojies: 24 Mar 2015, 22:30
Reputācija: 1
 
Nu dirsā nu.. :grrr:
Un tās nosaukums "Autocentrs Rīga" izklausas pēc MAX klases servissa. :nenene:
Attēls
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
CaK rakstīja:
cipruss18 rakstīja:Shis viss tak tika jau izrunats uzmeteju topika.kada jega tagad cept jaunu topiku?
Droši vien tādam muļķim kā tu ir grūti saprast, ka uzmetēja topiks ar laiku pazudīs, bet atsevišķa tēma pie servisa pakalpojumiem paliks! Ceru, ka tiksimies maija beigās ;)

Es esmu tas muljkjis kursh pats taisu savu auto :D
Un noteikti menesi negaiditu uz brinumiem :D
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
timon
Ziņojumi: 116
Pievienojies: 25 Mar 2013, 23:19
Braucu ar: Ninja Turtle
cipruss18 rakstīja:
CaK rakstīja:
cipruss18 rakstīja:Shis viss tak tika jau izrunats uzmeteju topika.kada jega tagad cept jaunu topiku?
Droši vien tādam muļķim kā tu ir grūti saprast, ka uzmetēja topiks ar laiku pazudīs, bet atsevišķa tēma pie servisa pakalpojumiem paliks! Ceru, ka tiksimies maija beigās ;)

Es esmu tas muljkjis kursh pats taisu savu auto :D
Un noteikti menesi negaiditu uz brinumiem :D
1. Ne visi dzīvo laukos un ne katram ir iespēja skrūvēt savus spaiņus pašiem.
2. Ne katrs to prot darīt.
3. Ne katrs to grib darīt, kādam varbūt ir vieglāk samaksāt un netērēt savu laiku, nesmērēt rokas utt.
:drink:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Tieshi taa.
Un ja cilvekam ir galva uz pleciem,tad butu jasaprot ka solito 7 dienu laika ievelkoties uz menesi,kkas nav kartiba
Bet ne pa to te runa.tas viss jau tika izraudats un izrunats uzmeteju topika.vaininiegs paxudis,caks iekritis,tema slegta
ar kompatu pa brugji
Kristapinnss
Ziņojumi: 263
Pievienojies: 23 Jan 2013, 20:49
Braucu ar: dīzeli
Atrašanās vieta: Liepāja
Un kā sokās ar tiesa darbiem?
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4214
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 
Cik var?

Oke, piečakarēja, live on, es neesmu kāda pusē anymore, bet kas tu bērnībā esi daudz abižots, ka nevari ciest kad tevi piečakarē?

Tu tak jau izstāstīji šito sāpi, gan savā, gan uzmetēju topikā..


Manuprāt visi mehāniķi zin kā tas ir, kad kko taisa, uz papīra viss ir dažu minūšu darbs, bet kad sāc, vienmēr kkas nebūs kā plānots, vienīgi tas ka viņam vajadzēja apstāstīt ka tas nav tik ātrs process un varbūt aizkaves.
- ikey07
Profila bilde
Makleins
Ziņojumi: 175
Pievienojies: 18 Nov 2013, 22:20
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Preiļi
Vajadzēja jau no paša sākuma pārbaudīt kas tas i par servisu, nevis tagad vaimanāt kā veca tantiņa.
Profila bilde
MF92
Ziņojumi: 2
Pievienojies: 05 Mai 2015, 18:30
Braucu ar: E46
Vienkārši tevi atpazina un saprata ka var tevi var appist!
Profila bilde
CaK
Ziņojumi: 658
Pievienojies: 09 Jan 2015, 15:57
Braucu ar: 320 sedans
Paldies par atbalstu, veči! Ļoti palīdz! ;)
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
A ko Tu gaidiji,ka tev tagad paglaudis galvonju un noslaucis degunu?
Tak sho temu jau izmala kkadus paris men.atpakalj un tagad Tu to atkal pacel augshaa pilnigi lieki
Profila bilde
CaK
Ziņojumi: 658
Pievienojies: 09 Jan 2015, 15:57
Braucu ar: 320 sedans
cipruss18 rakstīja:A ko Tu gaidiji,ka tev tagad paglaudis galvonju un noslaucis degunu?
Tak sho temu jau izmala kkadus paris men.atpakalj un tagad Tu to atkal pacel augshaa pilnigi lieki
Ej dirst! Šito saproti?
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 
cipruss18 rakstīja:A ko Tu gaidiji,ka tev tagad paglaudis galvonju un noslaucis degunu?
Tak sho temu jau izmala kkadus paris men.atpakalj un tagad Tu to atkal pacel augshaa pilnigi lieki
cikruss Tu tak pats biji pievaimanājis visas malas, ka valča tev iesmērējis lpg power uzparikti sajātu :hahaha: