Autocentrs "Oranž Garaž"

Lūdzam pēc palīdzības vai iesakam labākos servisus/džekus, kas var palīdzēt ar tehniku!
Profila bilde
Madyboy
Ziņojumi: 172
Pievienojies: 13 Jūl 2016, 10:28
Braucu ar: 316i Coupe, VW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 3
 

16 Sep 2016, 22:51

Iespējams tāds topiks jau bija, bet vēlos padalīties pieredzē par šo "autocentru", ja tā drīkst saukt šādu kantori.
Sanāca man ar diviem auto šeit iegriezties.. Tātad:
Ar savu BMW Coupe, bij tas ka motors slāpst ja pievienots gaisa masas mērītājs, serviss neatrada problēmu. Aizbraucot pie lietotāja "Ģirts", defekts tika atrasts dažu sekunžu laikā, esmu pateicīgs viņam par profesionālo palīdzību(vispār jau viena trubiņa bij norauta).
Vēl ar šo pašu auto domāju ka varētu sametināt auto apakšu, "autocentrs" neņēmās to darīt, teica ka jāņem visa grīda un jānomaina(labi, ka to viņi neņēmās darīt), iedeva itkā laba metinātāja kontaktus, kurš protams vienu reizi uz tālruni atbildēja, bet kad bija sarunāts tikties, tad pat uz sms neatbildēja un nozuda pavisam(vardā Mārtiņš, itkā Rīgā Avotu ielā darbojās). Auto pašlaik labi sametināts ar autovieta.lv sadarbību(iesaku šos džekus, viņi ir profesionāļi metināšanas ziņā, bet termiņos ne vienmēr iekļaujas).
Otrs auto bija Ford Focus, slieksnis bija ielocīts, jo uz trotuāra apmales bija uzbraukts, protams "autocentrs" jau gatavs palīdzēt.. baigās izrādās ka nokrāsot nevarot.. labi vien ir. Aizbraucu uz citu servisu, izrādās ka izurbuši vairākus caurumus un mēģinājuši atlocīt, ne īpaši labi izdevies, tad nu ar kautko melnu noklājuši un pat caurumus nav aizmetinājuši, tā arī man nodeva auto.

Tas nu ir mans viedoklis par šo kantori. Nekad viņiem vairs neuzticēšu savu auto, pat ne divriteni. :bye:
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs

16 Sep 2016, 23:20

Es vispār brīnos kā tas Orange shrots vēl turās virs ūdens :doh:
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

17 Sep 2016, 02:14

Pirms pāris gadiem paziņa uz turieni aizdzina Ford Focusu, bija jānomaina gultnis, gaudoja. Šie nomainīja arī. Nepareizo. Uz jautājumu: "kāpēc jūs nomainījāt veselo gultni?", atbildēja ar "jūs jau neteicāt kuru tieši gultni jums jāmaina". :doh: :hahaha:
Profila bilde
Madyboy
Ziņojumi: 172
Pievienojies: 13 Jūl 2016, 10:28
Braucu ar: 316i Coupe, VW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 3
 

17 Sep 2016, 02:16

Inferno rakstīja:Pirms pāris gadiem paziņa uz turieni aizdzina Ford Focusu, bija jānomaina gultnis, gaudoja. Šie nomainīja arī. Nepareizo. Uz jautājumu: "kāpēc jūs nomainījāt veselo gultni?", atbildēja ar "jūs jau neteicāt kuru tieši gultni jums jāmaina". :doh: :hahaha:
Njā, manuprāt tur joprojām tā notiek :D :D :D
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

17 Sep 2016, 07:19

Inferno rakstīja:Pirms pāris gadiem paziņa uz turieni aizdzina Ford Focusu, bija jānomaina gultnis, gaudoja. Šie nomainīja arī. Nepareizo. Uz jautājumu: "kāpēc jūs nomainījāt veselo gultni?", atbildēja ar "jūs jau neteicāt kuru tieši gultni jums jāmaina". :doh: :hahaha:

Nu ar gultnjiem ir viltiigi. Ljoti gruti ir saprast kursh gaudo no vinjiem visiem
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
VSAA
Ziņojumi: 3
Pievienojies: 09 Jūn 2016, 06:52

17 Sep 2016, 08:21

Oranž Garaž pozicionē sevi kā ļoti labu servisu.
Braucot pa bruģi man nāca kaitinoša skaņa itkā kā klabētu nu man psihi nomet un aizbraucu uz to oranžo servisu. (AUDI A4 B7)
Uzceļ manu auto uz pacēlaja un saraksta, kas ir jāmaina. Es protams, kā naivs cilvēks noticu šim servisam. Nu labi, šie tur sataisa man (500eiro), iesēžos tačka pabraukāju 1-2 dienas un sāka nākt atpakaļ tā skaņa. :clap: uz lohiem jau vāras tie servisi bija sūlbi būt loha lomā. :sad:
Profila bilde
kaliks
Ziņojumi: 574
Pievienojies: 13 Sep 2011, 16:56
Braucu ar: 328
Reputācija: 2
 

17 Sep 2016, 10:18

Es esmu tas "Mārtiņš no avotu ielas", man ar to miskastes kantori sakars apaļa nulle, atceros ka zvanīji un prasīji, ka vajagot tur visu grīdu pārmetināt un ko tur vēl, teicu ka nebūs lēti un vai vispār ir vērts, kapēc necēlu vai noignorēju nemācēšu teikt, dzīvē gadās visādi, bet nejūtos nekāds metējs vai kādam parādā lai mani šeit pieminētu, cita lieta būtu, ja slikti būtu ko sametinājis tev, vai vēl trakāk paņēmis naudu un nemetinājis vispār, bet nu tagad piedod...
Cenšos nevienam nekad neatteikt palīdzību, pat naktī, svētdienā un visos citos svētkos, kas pie manis bijuši var pakomentēt :super:
Kas attiecas uz termiņiem, tad arī pārmetumi autovietai ir nevietā, sarūsējušu bleķu metināšana ir pretīgs un nepateicīgs darbs, kuru neviens neuzliks sev par prioritāti auto servissā un tur ar termiņiem vienmēr būs problēmas :bye:
Profila bilde
Alps
Ziņojumi: 484
Pievienojies: 27 Okt 2011, 17:56
Braucu ar: Nissan 200sx
Atrašanās vieta: Teika, Centrs

17 Sep 2016, 14:26

kaliks rakstīja:Es esmu tas "Mārtiņš no avotu ielas", man ar to miskastes kantori sakars apaļa nulle, atceros ka zvanīji un prasīji, ka vajagot tur visu grīdu pārmetināt un ko tur vēl, teicu ka nebūs lēti un vai vispār ir vērts, kapēc necēlu vai noignorēju nemācēšu teikt, dzīvē gadās visādi, bet nejūtos nekāds metējs vai kādam parādā lai mani šeit pieminētu, cita lieta būtu, ja slikti būtu ko sametinājis tev, vai vēl trakāk paņēmis naudu un nemetinājis vispār, bet nu tagad piedod...
Cenšos nevienam nekad neatteikt palīdzību, pat naktī, svētdienā un visos citos svētkos, kas pie manis bijuši var pakomentēt :super:
Kas attiecas uz termiņiem, tad arī pārmetumi autovietai ir nevietā, sarūsējušu bleķu metināšana ir pretīgs un nepateicīgs darbs, kuru neviens neuzliks sev par prioritāti auto servissā un tur ar termiņiem vienmēr būs problēmas :bye:

Par bleķu metināšanu termiņus vispār ir grūti pateikt.
Cilvēkiem jau tikai liekas.. Pff kas tur, neliels caurums 2 eiro monētas lielumā, kas beigās izvēršas uz vairāk savstarpēji saistītu bleķu metināšanu.
Profila bilde
tataars
Ziņojumi: 395
Pievienojies: 24 Feb 2015, 00:40
Braucu ar: kuci

17 Sep 2016, 14:32

Madyboy rakstīja:Iespējams tāds topiks jau bija, bet vēlos padalīties pieredzē par šo "autocentru", ja tā drīkst saukt šādu kantori.
Sanāca man ar diviem auto šeit iegriezties.. Tātad:
Ar savu BMW Coupe, bij tas ka motors slāpst ja pievienots gaisa masas mērītājs, serviss neatrada problēmu. Aizbraucot pie lietotāja "Ģirts", defekts tika atrasts dažu sekunžu laikā, esmu pateicīgs viņam par profesionālo palīdzību(vispār jau viena trubiņa bij norauta).
Vēl ar šo pašu auto domāju ka varētu sametināt auto apakšu, "autocentrs" neņēmās to darīt, teica ka jāņem visa grīda un jānomaina(labi, ka to viņi neņēmās darīt), iedeva itkā laba metinātāja kontaktus, kurš protams vienu reizi uz tālruni atbildēja, bet kad bija sarunāts tikties, tad pat uz sms neatbildēja un nozuda pavisam(vardā Mārtiņš, itkā Rīgā Avotu ielā darbojās). Auto pašlaik labi sametināts ar autovieta.lv sadarbību(iesaku šos džekus, viņi ir profesionāļi metināšanas ziņā, bet termiņos ne vienmēr iekļaujas).
Otrs auto bija Ford Focus, slieksnis bija ielocīts, jo uz trotuāra apmales bija uzbraukts, protams "autocentrs" jau gatavs palīdzēt.. baigās izrādās ka nokrāsot nevarot.. labi vien ir. Aizbraucu uz citu servisu, izrādās ka izurbuši vairākus caurumus un mēģinājuši atlocīt, ne īpaši labi izdevies, tad nu ar kautko melnu noklājuši un pat caurumus nav aizmetinājuši, tā arī man nodeva auto.

Tas nu ir mans viedoklis par šo kantori. Nekad viņiem vairs neuzticēšu savu auto, pat ne divriteni. :bye:
.
Pēdējais labojis tataars - 04 Jan 2017, 12:57, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
Valtmeikers
Ziņojumi: 441
Pievienojies: 25 Sep 2014, 13:48

17 Sep 2016, 15:14

Oranzh garazh 80% darbinieku ir studenti/praktikanti, kuriem nav jāmaksā algas. Viņi pastāv uz to principu. Pats tur savā laikā esmu piepraktizējis 2 nedēļas
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

17 Sep 2016, 16:51

cipruss18 rakstīja:
Inferno rakstīja:Pirms pāris gadiem paziņa uz turieni aizdzina Ford Focusu, bija jānomaina gultnis, gaudoja. Šie nomainīja arī. Nepareizo. Uz jautājumu: "kāpēc jūs nomainījāt veselo gultni?", atbildēja ar "jūs jau neteicāt kuru tieši gultni jums jāmaina". :doh: :hahaha:

Nu ar gultnjiem ir viltiigi. Ljoti gruti ir saprast kursh gaudo no vinjiem visiem
Jā, bet tas tomēr taču ir serviss un viņiem vajadzētu vispirms noskaidrot kurš gultnis gaudo un ir jāmaina, nevis jānomaina uz nahaļavu un jācer, ka būs īstais :lol: Un vēl tā idiotu tēlošana, kura sekoja pēc tam...

Lai nu kā, nezinu kā tur ir tagad, varbūt kaut kas ir mainījies uz labo pusi, lai gan, pēc pārējo teiktā - šaubos :gigigi:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

17 Sep 2016, 16:54

nu daudzos servisos shadi ir
man gadus atpakalj Bosch servisa,kursh nav no letakajiem,pienjema auto un pec paris dienam vajadzeja but gatavam.man 2 nedeljas mainija gjeneratoru un beigas pateica,ka ievielcies,jo esot bijushi svarigaki klienti un pa gjenja nomainju panjema 90 ls
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
Madyboy
Ziņojumi: 172
Pievienojies: 13 Jūl 2016, 10:28
Braucu ar: 316i Coupe, VW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 3
 

20 Sep 2016, 12:03

kaliks rakstīja:Es esmu tas "Mārtiņš no avotu ielas", man ar to miskastes kantori sakars apaļa nulle, atceros ka zvanīji un prasīji, ka vajagot tur visu grīdu pārmetināt un ko tur vēl, teicu ka nebūs lēti un vai vispār ir vērts, kapēc necēlu vai noignorēju nemācēšu teikt, dzīvē gadās visādi, bet nejūtos nekāds metējs vai kādam parādā lai mani šeit pieminētu, cita lieta būtu, ja slikti būtu ko sametinājis tev, vai vēl trakāk paņēmis naudu un nemetinājis vispār, bet nu tagad piedod...
Cenšos nevienam nekad neatteikt palīdzību, pat naktī, svētdienā un visos citos svētkos, kas pie manis bijuši var pakomentēt :super:
Kas attiecas uz termiņiem, tad arī pārmetumi autovietai ir nevietā, sarūsējušu bleķu metināšana ir pretīgs un nepateicīgs darbs, kuru neviens neuzliks sev par prioritāti auto servissā un tur ar termiņiem vienmēr būs problēmas :bye:
Izteicu savas domas, par savu pieredzi, šoreiz sanāca ka uzmeti mani, vismaz man tā likās.
Nu par termiņiem es saprotu, tur nebija domats kā pārmetums.. Galvenais jau ka izdarīja savu darbu godam. :super:
Profila bilde
chillhouse
Ziņojumi: 440
Pievienojies: 10 Mai 2014, 15:28
Braucu ar: E71, F15
Atrašanās vieta: Rīga

04 Okt 2016, 01:19

Godīgi sakot nekas labs tiešām nav dzirdēts par šo servisu, jau kāds desmitais cilvēks apstiprina :gigigi:
Attēls
Profila bilde
agRo
Ziņojumi: 230
Pievienojies: 08 Jan 2012, 18:42
Braucu ar: "MK" 328i
Atrašanās vieta: Rīga

04 Okt 2016, 04:38

Nekad nevediet savus auto uz šo kantori :clap:
Profila bilde
ValtersD
Ziņojumi: 576
Pievienojies: 29 Apr 2015, 17:04
Braucu ar: 177
Atrašanās vieta: Ādaži
Reputācija: 3
 

04 Okt 2016, 07:20

Google tak arī pilna ar sūdzībām :gigigi:
Lietotas E36 Rezerves daļas!
Attēls
Profila bilde
stan1slavs
Ziņojumi: 75
Pievienojies: 21 Mai 2015, 13:38
Braucu ar: rižām arkām
Reputācija: 1
 

04 Jan 2017, 11:53

Man ir pilnīgs "mats" sakarā ar to kantori, pie pareizas pasniegšanas kārtīgs tv sižets sanāktu, pēc kā biznesu nāktos slēgt.

Saistīts ir ar riepu maiņu, labi, ka esmu pacans, saprotu un bija atslēgas līdzi. Sievietei manā situācijā būtu "mats", sava, citu satiksmes dalībnieku drošība utt.

Un "mats" sūta vēl savu reklāmu uz mobilo ! Vispār jau varētu kāst naudu no viņiem, ka tik tiešām nesablieztu uz TV

P.S. Pēc personīga lūguma editoju postu. Tas bija labu laiku atpakaļ, gadi 2. Jā, un tiešām ceru, ka šobrīd strādā pavisam cita komanda
Pēdējais labojis stan1slavs - 05 Jan 2017, 13:15, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
ValtersD
Ziņojumi: 576
Pievienojies: 29 Apr 2015, 17:04
Braucu ar: 177
Atrašanās vieta: Ādaži
Reputācija: 3
 

04 Jan 2017, 12:56

stan1slavs rakstīja:Man ir pilnīgs "mats" sakarā ar to kantori, pie pareizas pasniegšanas kārtīgs tv sižets sanāktu, pēc kā biznesu nāktos slēgt.

Saistīts ir ar riepu maiņu, labi, ka esmu pacans, saprotu un bija atslēgas līdzi. Sievietei manā situācijā būtu "mats", sava, citu satiksmes dalībnieku drošība utt.

Un "mats" sūta vēl savu reklāmu uz mobilo ! Vispār jau varētu kāst naudu no viņiem, ka tik tiešām nesablieztu uz TV
Tu saeimā strādā?

Kaut ko runā, bet tajā pašā brīdī nepateici pilnīgi neko :gigigi:
Lietotas E36 Rezerves daļas!
Attēls
Profila bilde
tataars
Ziņojumi: 395
Pievienojies: 24 Feb 2015, 00:40
Braucu ar: kuci

04 Jan 2017, 12:59

stan1slavs rakstīja:Man ir pilnīgs "mats" sakarā ar to kantori, pie pareizas pasniegšanas kārtīgs tv sižets sanāktu, pēc kā biznesu nāktos slēgt.

Saistīts ir ar riepu maiņu, labi, ka esmu pacans, saprotu un bija atslēgas līdzi. Sievietei manā situācijā būtu "mats", sava, citu satiksmes dalībnieku drošība utt.

Un "mats" sūta vēl savu reklāmu uz mobilo ! Vispār jau varētu kāst naudu no viņiem, ka tik tiešām nesablieztu uz TV
Moš pastāsti kas un kā, jo piemēram es nesuuda nesapratu :hahaha:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

04 Jan 2017, 13:06

stan1slavs rakstīja:Man ir pilnīgs "mats" sakarā ar to kantori, pie pareizas pasniegšanas kārtīgs tv sižets sanāktu, pēc kā biznesu nāktos slēgt.

Saistīts ir ar riepu maiņu, labi, ka esmu pacans, saprotu un bija atslēgas līdzi. Sievietei manā situācijā būtu "mats", sava, citu satiksmes dalībnieku drošība utt.

Un "mats" sūta vēl savu reklāmu uz mobilo ! Vispār jau varētu kāst naudu no viņiem, ka tik tiešām nesablieztu uz TV

Nu bljaaaa,Tu pats kko saproti? :D
ar kompatu pa brugji