Drift Darbnīca

Lūdzam pēc palīdzības vai iesakam labākos servisus/džekus, kas var palīdzēt ar tehniku!
Profila bilde
Elina_driftdarbnica
Ziņojumi: 41
Pievienojies: 17 Nov 2011, 13:11
Braucu ar: Street Legal V8
Atrašanās vieta: Rīga

11 Okt 2016, 23:39

Sveiciens benzīngalvām.

Tā kā laika gaitā esam iepazinuši daudzus foruma lietotājus un kluba biedrus, daudzi no Jums arī ciemojušies darbnīcā - nolemts, ka pienācis laiks atrādīties arī pašā forumā.

Pie mums iespējams gandrīz viss - ja ļoti gribās, arī divriteni var uzturbanizēt! :D

Standarta ikdienas automašīnām varam veikt visus iespējamos remontus:
Sagatavošanu tehniskajai apskatei,
Diagnostiku,
Kvalitatīvus metināšanas darbus,
Utt;

Kā arī veicam nestandarta un "custom" darbus:
Alumīnija un nerūsējoša Tig metināšana
Auto sagatavošana/projektēšana/būvēšana/apkalpošana jebkuram sporta veidam.
Turbo projekti,
Dažādi swapi,
V8 street legal projekti,
Custom izplūdes,
Regulējamo vadības bloku uzstādīšana/regulēšana/projektēšana
Pašu ražoti shortshifteri, stūres speiseri, spararati, ātrumkārbām pārejas flanči, fuel/oil catch tank izgatavošana, un daudz kas cits saistībā ar metālapstrādi.
Darām visu, lai padarītu tavu auto tādu, kādu Tu to vēlies redzēt.
Sadarbojamies ar 3b Motorsport, Kļaviņu Bode, Vītols wiring, flock customs, 933 Motorsports.

Uz doto brīdi mūsu zināmākie garadarbi ir E36 325 turbo ar 505zs, Drifta E36 V12, Ramyrez V8 un mūsu baltais drifta V8. :bmw:

P.s. - Joprojām ir cilvēki ar jautājumiem - Kā, kur un vai vispār var ielikt V8 iekš E36 legāli, priekškam? jēga? izmaksas? - lai neveidojas situācija - "viena tante teica" - uz visiem jautājumiem atbildēsim tepat. :bmw:

Mēģināsim arī šeit atspoguļot interesantākos ikdienas darbus saistībā ne tikai ar e36

Kontakti : Māris Ruņģis 29847331
Zolitūdes iela 83 (noteikti uzzvani, pirms brauc ciemos) :bye:
Facebook https://www.facebook.com/driftdarbnicaLV/?fref=ts
Attēls
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

11 Okt 2016, 23:46

Mani interesē ,vai pastāv arī tāda ''drifta garāža'',kas nav saistāma(es tā ceru) ar jums? :lol: man gadu atpakaļ zvanija kaut kāds džeks,teicās,ka no drifta garāžas(ja nejaucu) un uzdeva tiešām stulbus jautājumus,pie viņiem mans ex sarkanais auto bija aizdzīts un netika galā ar rpm staigāšanu un jaudas zudumu,man pat bija jāpasaka,ar ko lai sāk meklēt. :hahaha: laba darbnīca :lol:
Tiešām neticu,ka tas gateris varētu būt saistāms ar jums. :bmw:
Profila bilde
bestbmw
Ziņojumi: 1984
Pievienojies: 21 Apr 2013, 17:24
Braucu ar: Komatu
Atrašanās vieta: Jelgava,Norway
Reputācija: 1
 

12 Okt 2016, 01:32

Interese vinekarsha V8 iebuveshana E36. Legal nevajag, ar kadu cenu par darbu butu jarekinas?
BMW
1991. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan gaze
1991. 2.0 sedan non vanoss
1992. 2.5 coupe non vanoss
1993. 2.0 coupe vanoss
1994 2.5 sedan TDS
1993 2.0 sedan vanoss
... sajuka jau skaits kkas pari 30 zurkam.