LPG sistēmas uzstādīšana

Lūdzam pēc palīdzības vai iesakam labākos servisus/džekus, kas var palīdzēt ar tehniku!
panzer
Ziņojumi: 76
Pievienojies: 17 Aug 2015, 21:14
moofaka rakstīja:
Valtmeikers rakstīja:
BMW-Valcha rakstīja:Visi, kas nopērk lietotu kaudzi ar laimi, domā ka nu tik viss būs labi. Un ka kāds pa velti liks.
Lietota visa netīra, vadi nograuzti kur kurais, ka puse jāstiķē. jātin vaļā vecie mākslasdarbi.
un vēl, kad uzprasa, kāpēc lietotu tik dārgi likt, tad vairs negribās turpināt sarunu.
Vai ne! Un tad vēl sāk raudāt, kāpēc vadu kamols kkur ir izveidojies, kapēc man kautkur jābrauc ar kompi slēgties lai tā lietotā strādātu u.t.t. Jo redz, kad pa 800ls lika, tā nebija
Neiesaku uzņemties likt lietotu iekārtu kādam citam
Sāk raudāt? Tu loh kapēc tu vispār uzņemies tādus darbus darīt, ja šajā jomā esi pilnīgs dārzenis.
Un soli ka būs gatavs pēc 3 dienām un pēkšņi paiet 2ned.

Starpcitu nekāda vaina nav lietotai gāzes iekārtai, tagad viss ir salikts normāli un braucu bēdu nezinot, tas čalis kurš pārlika tavu meistarojumu, teica lai parādot tavu seju, pirmo reizi mūžā redzēja tādu gateri.
Vel trubas izvelk caur salonu.:D
IMG_6335.JPG

Nebūtu tu kautko te sācis smirdēt, būtu paklusējis un ierēcis par šito, bet nu gribu lai citi redz tavus gudros komentārus.
Pa skaisto un pa taisno. Divi vienā. :gigigi:
Profila bilde
BMW-Valcha
Ziņojumi: 599
Pievienojies: 18 Feb 2012, 20:12
Braucu ar: M54B25 LPG
Atrašanās vieta: Katlakalns
Reputācija: 2
 
moofaka rakstīja:
Valtmeikers rakstīja:
BMW-Valcha rakstīja:Visi, kas nopērk lietotu kaudzi ar laimi, domā ka nu tik viss būs labi. Un ka kāds pa velti liks.
Lietota visa netīra, vadi nograuzti kur kurais, ka puse jāstiķē. jātin vaļā vecie mākslasdarbi.
un vēl, kad uzprasa, kāpēc lietotu tik dārgi likt, tad vairs negribās turpināt sarunu.
Vai ne! Un tad vēl sāk raudāt, kāpēc vadu kamols kkur ir izveidojies, kapēc man kautkur jābrauc ar kompi slēgties lai tā lietotā strādātu u.t.t. Jo redz, kad pa 800ls lika, tā nebija
Neiesaku uzņemties likt lietotu iekārtu kādam citam
Sāk raudāt? Tu loh kapēc tu vispār uzņemies tādus darbus darīt, ja šajā jomā esi pilnīgs dārzenis.
Un soli ka būs gatavs pēc 3 dienām un pēkšņi paiet 2ned.

Starpcitu nekāda vaina nav lietotai gāzes iekārtai, tagad viss ir salikts normāli un braucu bēdu nezinot, tas čalis kurš pārlika tavu meistarojumu, teica lai parādot tavu seju, pirmo reizi mūžā redzēja tādu gateri.
Vel trubas izvelk caur salonu.:D
IMG_6335.JPG
Nebūtu tu kautko te sācis smirdēt, būtu paklusējis un ierēcis par šito, bet nu gribu lai citi redz tavus gudros komentārus.
Puisīt, ku tu kaut ko esi galīgi sap....s meistarībā :lol:
Es tādam savu roku neesmu licis klāt. Un visus, ko taisu, salieku pa 1, max 2 dienām :super:
Profila bilde
moofaka
Ziņojumi: 127
Pievienojies: 06 Nov 2013, 15:05
Braucu ar: e36, e60
Atrašanās vieta: Rīga
Puisīt, ku tu kaut ko esi galīgi sap....s meistarībā :lol:
Es tādam savu roku neesmu licis klāt. Un visus, ko taisu, salieku pa 1, max 2 dienām :super:[/quote



Par tevi neviens šeit nerunā :D kautko pats sajauci.
Profila bilde
Valtmeikers
Ziņojumi: 441
Pievienojies: 25 Sep 2014, 13:48
Viss tur atbilstoši :D